Opinie o BP Techem w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BP Techem. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BP Techem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Techem w Warszawa

qwerty Nowy wpis

Siemka tak z ciekawości to prawda, że 40% z was pracuje tu już ponad 10 lat? Tak się zastanawiam czy nie wysłać cv na magazyn, jesli faktycznie rotacja jest znikoma to chyba to zrobię :P

Czy w BP Techem zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pracuś Nowy wpis

Firma zazwyczaj proponuje 3 miesięczny okres próbny, a w jakiej on ma być formie (umowa o pracę czy zlecenie) to już zależy do woli kandydata.

Poszukiwany jest inżynier sprzedaży ds kluczowych klientów.czy ktoś może mi napisać jak wyglada rozmowa rekrutacyjna w firmie? Można liczyć na feedback? Czy rozmowa odbywa się w języku angielskim? Jest dużo pozytywnych i negatywnych opinii. Ciekawi mnie ta „Ze świecą szukać firm z takim podejściem do pracownika..” jakieś przykłady możecie podać?

Jestem w miarę nowym pracownikiem firmy BP Techem, pracowałem w kilku innych firmach wcześniej i pierwszy raz spotkałem się z takim "ludzkim" podejściem właścicieli do pracowników i ich problemów. Najlepiej o tym świadczy fakt, że w tej firmie pracują ludzie którzy mają staż po 15, 18, a nawet ponad 20 lat i jak do tej pory nie chcieli jej zmienić. Generalnie polecam.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BP Techem na stanowisko Inżynier - technik serwisu sprężarek przemysłowych w Departamencie Sprężonego Powietrza i Próżni? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Naprawdę

Ze świecą szukać firm z takim podejściem do pracownika...

adam s.
@Naprawdę

Bzdrura i kłamstwo , firma ma wiele spraw o (usunięte przez administratora) i bezprawne postępowanie wobec samych pracowników. Firma trzyma się prawa tylko wtedy kiedy ma w tym interes, a jak go nie posiada to je łamie- i wprowadza zachowanie mobingowe.

Ale o jakie postępowanie chodzi, bo to chyba pierwszy wpis, który wspomina o takim problemie? Możesz dokładniej o tym napisać, podać jakiś przykład takiej sytuacji?

Dużo tu pytań o pracę, a tak mało odpowiedz :P Znajdzie się jednak może jakiś pracownik, który mi pomoże i napisze jak mu się tu pracuje, czy jest zadowolony? Aplikowalibyście do firmy po raz drugi? Niedawno zakończyli nabór na magazyniera, dostał ktoś z was pracę lub był na rozmowie? Jakie warunki wam zaproponowali pod względem benefitów, kasy? O podwyżkach czy premiach coś mówione było? Chcą przynajmniej 5 letniego doświadczenia, to mnie zdziwiło :P

Gabryś

Jest ofert pracy dla technika serwisu w departamencie sprężonego powietrza i próżni. W wymaganiach jest min. dyspozycyjność i gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski. Jak wtedy z zakwaterowaniem? Załatwia i pokrywa firma? Dają auto służbowe?

@Gabryś

Też jestem ciekaw tej oferty ile można zarobić i jak długie ( dalekie) są wyjazdy na serwis

Tati

Teraz przyjmują na magazyn? Spóźniłem się, bo widzę ofertę sprzed 2 miesięcy, ale co poradzę, że mojemu pracodawcy poprzedniego się najwyraźniej znudzili pracownicy albo nie miał kasy, żeby nam płacić, i trafiliśmy na bruk... Jak coś to kobiety są tam mile widziane? Ile płacą?

Dzień dobry jestem kandydatem na magazyniera kierowcę. Ile zarabiają tacy pracownicy w tej firmie?

BP Techem jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Magazynier. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Witam jak wygląda praca w firmie Mirka w Piasecznie , i jaka płaca ?

Zez

Pracowałem w dziale materiałów Mirka Firma porażka. Zero szacunku do pracownika. Brak przepływu informacji pomiędzy biurem a handlowcem w terenie. Zero wsparcia i szkoleń za to ciągłe straszenie że na Twoje miejsce jest stu innych.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BP Techem? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wojas

Z kierownikiem ustalasz. Każdy ma sprawy do załatwienia. Nikt nie robi nikomu krzywdy. Chyba że chcesz płatne nadgodziny...To nie dla Ciebie praca. Tu masz być wypoczęty i robić swoje. Dorabianie do pensji nadgodzinami nie wchodzi w grę.

Ewelina

Czy ciężko jest dostać się do pracy w BP Techem? Jakie wymagania ma firma co do osób kandydujących na jej nowych pracowników? Podpowiedzcie czym trzeba się wyróżniać aby móc liczyć na zatrudnienie w tym miejscu :) Czy trzeba posiadać już jakieś doświadczenie, wiedzę?

Nope

nie

Jakub

Jeste M ciekaw jakie firma ma wymagania. Złożyłem miesiąc temu cv na ph mam 15 letnie doświadczenie w lakiernictwie i budowlance, a tu 0 odzewu, ktoś może coś doradzić?

Iwona
@Jakub

Napisałeś, że złożyłeś swoje CV i nie otrzymałeś odpowiedzi. Możesz nam powiedzieć, czy Twoje CV dotyczyło konkretnej oferty, i czy korzystałeś z ogólnodostępnego formularza na stronie firmy? Może warto samemu spróbować skontaktować się z firmą i zapytać, jakie firma ma wymagania, bo może akurat na chwilę obecną nie potrzebują osoby z Twoimi kwalifikacjami, a będą potrzebować w innym czasie? Myślę, że warto się przypominać. Jak będziesz miał odpowiedź od firmy, to podziel się z nami tym na forum.

Mieczysław

@A, napisałeś, że długo pracujesz w BP Techem, a firma aktualnie poszukuje kandydatów na przedstawiciela handlowego, możesz powiedzieć jak przebiega rekrutacja, z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać? Przeprowadzane są testy na dane stanowisko, sprawdzające nasze umiejętności? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

A

pracuję od lat i ... wielki pozytyw ! dobra praca i dobra płaca .

Spik

Kiedyś to była fajna mała firma, ale od kilku lat nastawia się na pazerność i patrzy wyłącznie na słupki. Czyżby Pani Prezes chciała wielki bonus przed odejściem na emeryturę ?

Zniesmaczona

Nie polecam jako klient. Obsługa zupełny brak profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o BP Techem - Warszawa

• Jak się pracuje w BP Techem?

Zobacz opinie na temat firmy BP Techem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BP Techem?

BP Techem