Opinie o Max Power w Bielany Wrocławskie

Agencja Pracy Tymczasowej

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Power w Bielany Wrocławskie

s

Czy ktoś się orientuje kiedy ruszy rekrutacja do fabryk w Kobierzycach?

gość

Wydaje mi sie że jesteś osobą mało rozgarniętą przeczytaj wczesniejsze wpisy a dowiesz sie czemu MAX POWER utrzymuje sie na rynku i czy rzeczywiście dobrze wykonuje swoje obowiązki komentarze w stylu kajtka sa pisane przez pracowników MAX POWERA ODRADZAM pracę u tych złodzieji bo raczej agencją to sie nie da nazwać

gość

Omijać szerokim łukiem!!! Banda oszustów i krętaczy.

gość

Jakie Pozytywy - gdzie ktoś napisał o nich pochlebne opinie ? Max Power to firma ukierunkowana finansowana przez pracodawców zatrudniająca pracowników tymczasowych po najniższej cenie nie mylić z pośrednictwem pracy typu Ramstad czy Adecco choć też niechlubne w Max Powerze zatrudnia się tylko ROBOLI ludzie nie zadawajcie pytań w stylu jakie będą moje obowiązki jakie bedę miał perspektywy rozwoju masz zapierd..... za najniższą krajową a twoim kolegą będzie pan spod biedronki

libia

Jaki czas ma ta agencja na dostarczenie pitu za rok 2014 .Czy to prawda że czas mieli do końca lutego

@libia

Pity do oni dawali w lutym

Pakowacz

Spotkanie rekrutacyjne do pracy w Biskupicach... Jedna z Koreańskich firm. Spotkanie z Max Power odbywa się w siedzibie fabryki. Wstępne ustalenia telefoniczne. Proszę przyjechać na rozmowę kwalifikacyjną o 6 rano. W finale 30 innych osób też dojeżdża na taką rozmowę do łatwej pracy. 0 6 wprowadzają na poczekalnie w stylu klasa w podstawówce i tam zasiadamy do godziny 9.20 , aż ktoś sobie o nas przypomina. Kiedy już obsługa wchodzi na teren "poczekalni" zapraszają po cztery osoby na testy typu wkręcanie śrubek , naklejenie czegoś w zasadzie jakieś głupstwo. Potem kolejne cztery osoby... etc. Po przetestowaniu umiejętności manualnych. Znowu w kupie zasiadanie i w finale wychodzą z listą , którą osobę zatrudnią. Nie ma rozmów !!! Osoba która nie została wyczytana robi wypad z firmy....lub może czekać na autobus który zwozi pracowników z rannej zmiany, czyli ... kilka godzin.

gość

ja się wypowiem na podstawie plusów i minusów.: zacznę od minusów - zdarzało się że ludzie nie otrzymali pieniędzy na czas, średni kontakt z przedstawicielem agencji, gdy poinformowano nas że będą zwolnienia 2 tyg przed wypowiedzeniem mojej umowy nie mogłam się z nimi skontaktować, nigdy nie widziałam swojego "pracodawcy", dostałam wypowiedzenie 10 min przed zakończeniem 2 zmiany (godz. 22.50), niskie wynagrodzenie, ponieważ pracownicy innych agencji mieli na rękę 1700 zł a ja 1400 zł. Plusy to np. to że nikt nie kazał mi zostawać po godzinach jak niektórzy twierdzili, miałam zapewniony dojazd, nie robiono mi problemu z zostawieniem fiszki "na ochronie", składki i wszystkie opłaty odprowadzone, z urlopem też nie było problemów, umowę miałam co miesiąc, a nie co tydzień czy co dwa tygodnie. Osobiście bym drugi raz nie chciała u nich pracować głównie ze względu na zarobki - to oczywiste ;)

Milionek

Po części zgadzam się z przedmówcami , ale interesują mnie umowy na tydzień a w związku z tym ubezpieczenie... jak to wygląda ... jak to się ma do zatrudnienia bezrobotnego z UP .... czy może ktoś się orientuje? Zostajemy zatrudnieni przez Max Power dają nam tygodniową umowę góra 10 dni... jak to się ma do ubezpieczenia ... jeśli np osoba pracowała tylko jeden niepełny dzień , powiedzmy 3 godziny. Co wtedy staje się z umową i ubezpieczeniem... czy Max Power zgłasza zaraz tego samego dnia że nowy pracownik już nie pracuje... i automatycznie gaśnie ubezpieczenie? co wtedy? Jeśli mogę prosić o pomoc?

Pom
@Milionek

Pierwsza umowa to umowa zlecenie na 2 tygodnie następna też w zasadzie dopiero po 2 umowie wysyłają cię na badania i dostajesz umowę o pracę tymczasową na 2 tygodnie - a na umowie zlecenie nie masz odprowadzanych składek emerytalnych / zdrowotnych nie przysługuje ci także płatne L4 a także w okresie tych umów nie nabywasz prawa do urlopu.

@Milionek

Jeśi chce Pan przyjść tylko, żeby mieć ubezpieczenie, to lepiej odrazu zgłosić się jako bezrobotny i zostac na zasiłku.

Arek

Dzis juz 12 stycznia a wciaz nie mam wyplaty na koncie Max Power wali z nami w wala czesc ludzi pobralo wyplaty a czesc nie a jak dzwonie do dzialu kadr to odkladaja sluchawke a juz ponad 8 miesiecy ta agencja zarabia na mnie ale nigdy wczesniej nie bylo problemow z wyplatami

ewq

Ta firma to Koreańska firma krzak mająca na celu oszukiwanie polaków a tłumaczenie że firma jest jedynie pośrednikiem to Wielka Ściemą prezes tej firmy to koreańczyk który jest powiązany z grupa LG - wydymać polaczka to wszystko i po najniższej cenie.

ktos

Gdzie jest wyplata zlodzieje. To co robicie z ludzmi zostanie opisane w gazecie ogolnopolskiej. Jestescie banda zlodzieji

Ancia

Po przepracowanych 6 miesiącach a dokładnie chyba po około 650 godzin przepracowanych w MAX POWER i pozytywnej opinii przełożonego możesz przejść pod LG z definicji 1 na 10 podpisuje taką umowę dużo zależy od mistrza i zależy tez gdzie trafisz - nawet w MAX POWERZE nie widzą kto klepie te umowy polak czy żółty a tak generalnie zamówienia spadają to wylatujesz rosną to zatrudniają bydło i patologie. Ale spróbować możesz co ci szkodzi

wercia

A czy jest szansa że przejdziesz na LG bezpośrednio? I jeśli tak to po jakim czasie? Czy raczej wyżynają cie jak magiel a potem wynocha, następny proszę...

Lipa

Lipa po całości to nie PRACA lecz zwykła Śmieciówka z tego nie da się wyżywić nawet jednej osoby - ale jeżeli dla kogoś kto chce zarabiać 1240 zł na rękę po 8 godzinnym dniu pracy to proszę bardzo informując że 8 godzin bo mowa tu o LG Electronics to tak naprawdę 12 godz bo dla znacznej większości osób tam pracujących dojazd zajmuje prawie 2 godziny w jedną stronę no i ta premia za wszystkie obecności od Listopada 200 zł premi brutto :)

Karola

Siema ja pracuje w heesungu przez max power i nie jest może rewelacyjnie bo umowę mamy co dwa tygodnie ale kasę mam zawsze na czas podstawę plus premie i nadgodziny też fiszki itp

nina

mysle ze jak nie spróbujemy to sie sami nie przekonamy różne sa opinie na temat tej agencji a moze akurat bedzie dobrze

nina

Czy ktos moze sie wypowiedziec o agencji maxpower we wrocławiu?

Gołąbek

Przyjmują tam kompletna patologie ludzi którzy kompletnie nie przeszli by testów czy jakichkolwiek badań -(usunięte przez administratora) mówi to każdemu kto ubiega się o prace jako operator.

sara
@Gołąbek

(Gołąbek)-mówisz o agencji maxpower we wrocławiu czy gdzies indziej??

ICE CUB

KOMPLETNY ZAKŁAMANY ŚMIETNIK.ZROBIŁEM PSYCHOTESTY I BADANIA NA OPERATORA WÓZKÓW WIDŁ.NA MAGAZYN.PONIOSŁEM KOSZTY,A POSTAWIONO MNIE NA LINKE.PRZERWY PO 10 MINUT CAŁY DZIEŃ NIC NIE JADŁEM...BO NIE BYŁO NA TO CZASU.LUDZIE NIE DECYDUJCIE SIĘ NA PRACĘ PRZEZ max power DLA lg PRALKI LODÓWKI CZY TELEWIZORY (usunięte przez administratora) A PRZECZYTANE WYŻEJ KOMENTARZE NEGATYWNE SĄ JAK NAJ BARDZIEJ PRAWDZIWE.

niezadowolony

Jedno wielkie DNO !!! Trzeba sprawdzać fiszki bo ciągle się mylą a to nie policzą nadgodzin lub zle policzą.

żenujące

Do mnie zadzwoniła Pani z ofertą pracy na magazynie, najniższa krajowa czyli 10 zł brutto, niby pięknie, fajnie praca od poniedziałku do piątku,ale zastanowiło mnie jedno: Umowa przedłużana co dwa tygodnie. To jest bardzo dziwne i NIGDY się z tym nie spotkałem.Czyli po dwóch tygodniach jak coś się komuś nie spodoba możesz wylecieć. Czyli praca w żaden sposób nie stabilna(wiem ,że o taką ciężką w tych czasach,ale nie przesadzajmy).Jednego dnia pracujesz,drugiego możesz się dowiedzieć ,że nie przedłużą z tobą umowy.Cóż...Żenujące.Pracowałem w agencji pracy kiedyś ,ale wszystko było na czas i nie miałem kompletnie żadnych problemów.Normalne umowy itd.Coś mi tu śmierdzi , a czytając Wasze komentarze upewniam się ,że lepiej nie tracić czasu na nich.W tym czasie może trafić się coś lepszego.Pozdrawiam. PS: Oferta dotyczy Śląska,konkretnie Gliwic.

gość

Jest to agencja oszustow którzy nie przelewają na czas wypłaty pracownikom.LUDZIE CZEKAJĄ NA WYPŁATĘ A AGENCJA PRZYGRAŁA SOBIE W CH.... TAK SIĘ NIE ROBI.NIEMOŻNA SIĘ DO NICH DODZWONIC!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Max Power - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Max Power?

Zobacz opinie na temat firmy Max Power tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Max Power?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Max Power?

Kandydaci do pracy w Max Power napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Max Power