OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

otto 2017-04-03 17:21
no ja mialem sytuacje ze w jednym miejscu bylo za malo godzin i znaleźli mi inna prace zebym spokojnie mogl sobie zarobic....takze ta gwarancja pracy na moim przypadku jest. faktycznie zarobilem spoko hajs. wiec dla mnie otto sie sprawdzilo
mikołaj 2017-04-04 19:03
Z agencją pracy Otto opłaci sie wyjechać do pracy chociażby w Holandii; mają namiary adresowe i proporcjonalne warunki płacowe w porównaniu z brakiem pracy w kraju to jak znalazł.
Karol 2017-04-05 08:29
OTTO Work Force to fajna agencja. Miałem okazje korzystać z ich pośrednictwa i byłem bardzo zadowolony.
adiczek 2017-04-05 15:14
Witma. Mozna prosić na maila bo mam kilka pytań, adekz97@o2.pl
adiczek 2017-04-05 15:14
Witma. Mozna prosić na maila bo mam kilka pytań, adekz97@o2.pl
Adiczek 2017-04-05 16:48
Witam. Mam 20 lat i chciałbym wybrac się z tą agencją do Holandii jako pakowacz. Czy opłaci się? Ile wyjdzie zaoszczędzić odliczając domek i ubezpieczenie? Moze ktośwybiera się tez 29kwietnia?
Pat 2017-04-05 22:02
nie polecam konkretnie. Wlasnie siedzimy z chlopakiem na jednym z zaakwaterowan w Uddel. Praca miala byc w Hilton Meats ww Zaandam. Nie zeby nylo tam az 100km w jedna strone od miejsca zakwaterowania. (usunięte przez administratora) Niby jestesmy jutro w planingu.na 6h do pracy jako rezerwa. Oprocz Nas z 30 osob w tym Hiszpanie i Bulgarzy (usunięte przez administratora) Dobrze ze chociaz wspollokatorzy w domu sa bardzo mili ii tratrafilismy do lepszego domku gdzie o dziwo jest kabina prysznicowa drzwi i okna sie w miare domykaja i o dziwo jest wifi (usunięte przez administratora)
Batman 2017-04-05 22:35
Nikt w tej firmie nie potrafi odebrać telefonu od paru dni żenada
Adiczek 2017-04-06 11:07
CYli warto jechać z nimi czy nie bardzo?
ja 2017-04-06 14:21
marr jaki to jest niezły chajś według ciebie?????!!!
rafik 2017-04-06 16:00
niedawno pracowałem pracy było mega duzo, udalo sie dobry hajs zarobic. mi mieszkanie pasowalo nie mam jakis wygorowanych wymagan po prostu normalnie
karlo 2017-04-06 17:45
warto i znam duzo zadowolonych. hajs zarobiony, godziny sa, pracy naprawde duzo mozna zarobic. warunki mieszkaniowe dobre i jest tez zapewniony transport. z otto zarobilem duzo wiecej niz u mnie na wsi. to byla dobra decyzja
Adiczek 2017-04-07 11:08
Mam 20 lat, wiec pewnie łapie się na wiekówkę i ile moge odłożyć na miesiac? Oferty sa 1200-1800 euro brutto wiec nett wyjdzie mniej do tego opłacenie domku i dojazd. Hym. Opłaci się to?
agata 2017-04-08 22:20
z otto zaczynałam wyjazdy, potem były inne agencje, ale wróciłam do otto. sprawdzona agencja, godzin nigdy nie brakuje, domki są spoko urządzone, więc nie ma co narzekać.
Adiiczek 2017-04-09 21:31
Tak z innej beczki, pracował ktoś w Goslik Personal, praca w Niemczech? Prosze o maila na adekz97@o2.pl
edzio 2017-04-11 18:05
otto ma duzo dobrych ofert. ja znalazlem oferte przez fb. kasa fajna, mieszkanie tez ok, aktualnie pracuje i jest spoko.
wika 2017-04-11 21:19
otto ma dużo ofert, można sobie dobrać godziny, nie ma sytuacji, że się zostaje bez pracy. agencja bezproblemowa, wszystko załatwia.
Danuta 2017-04-12 09:36
Ja jestem również zadowolona z pracy dzięki nim. wszystko zorganizowane tak jak być powinno, mogę polecać.
bee 2017-04-12 12:50
ktoś jedzie jako Order Picker 29 kwietnia?
mada 2017-04-12 15:16
byłam przez otto parę razy, w różnych miejscach, w tym 1 raz za granicą bez języka. wszystko się udało, a ja zarobiłam tak jak chciałam.
Kaśka 2017-04-13 17:50
Ktoś się orientuje czy wymagane jest zaświadczenie o niekaralności?
miso 2017-04-14 11:12
ooo tak ja wlasnie pracowalem, dobra fucha, praca w porzadku dobrze to wspominam. tez sie rozgladam teraz za praca jesli jest taka oferta to chyba sie zglosze.kasa dobra byla
wola 2017-04-14 15:10
otto spoko bo ma ofertę i bez języka i z językiem, dla różnych osób, można znaleźć pracę praktycznie w każdym wieku. a najważniejsze,że na takim wyjeździe można zarobić.
gorza 2017-04-15 12:53
z mieszkaniem nigdy nie miałam problemu, ale wiadomo że sporo zależy od osób na które się trafi na domku. teraz te mieszkania są dużo lepsze niż te, które były parę lat temu. z godzinami i dojazdem też nie było źle, czasem bliżej czasem dalej,ale zawsze praca była.
Bodzio 2017-04-15 18:51
OTTO Work Force Polska to świetna firma, polecam do współpracy.
Przemek 2017-04-16 07:09
Jutro wyjeżdżam z otto do nl z OTTO jako order picker. Praca w Jumbo. Den Bosch/Oss. Ktos tez?

Kontakt maxmu1@wp.pl Mam 20l.
bartek 2017-04-18 12:52
pracowalem tam jakis czas temu. fajna praca. gdyby nie to ze musialam do Polski wrocic pewnie dalej bym tam pracowal. kasa mi odpowiadala
Paulina 2017-04-19 10:45
Mam zamiar wyjechac do Holandi do pracy( głównie interesuje mnie stanowisko pakowacza) jednak chcialabym miec pewnosc dobrej pracy ( nie chce wrocic z niczym) czy ten pośrednik jest dobry? Chodzi mi o Otto work force. Czy mozna tej firmie powierzyć swój wyjazd?
takiezycie 2017-04-19 19:39
powiem tak, mialobyc kolorowo jest raczej srednio, po 1 zostaly mi obiecane dojazdy do pracy po zakwaterowaniu okazalo sie ze trzeba sobie kupic rower za wlasne pieniadze, po 2 gosc co mnie umawial byl super mily, (usunięte przez administratora) , ale na szczescie ludzie sa bardzo ogarnieci, w biurze jest spoko nawet, siano tez nie jest zle nawet na wiekowce i pewnie wielu z was interesuje jak wyglada dom otoz wydaje mi sie ze dobrze trafilem, nie wiem jak gdzie indziej ale calkiem spoko jest, mili ludzie, pomocni jest CZYSTO ale jak na te niecale 100 euro tygodniowo to dla mnie warunki sa do zycia, bez luksosow - najlepiej zabrac ze soba jakies naczynia garnki patelnie, siano nie jest złe, warunki całkiem dobre, chociaż różnie słyszałem u nas jest czysto pomimo mieszkania 30 osob po 2-3 osobowe pokoje, mysle ze w glownej mierze to w porzadku ludzie, zalezy gdzie trafisz wiec lepiej pierw sie dowiedziec od kogos kto mieszkal i probowac dzwonic do ludzi w holandii a nie zalatwiac przez biuro w polsce bo naobiecuja bajek a potem z nic z tego nie ma :)
kosa 2017-04-20 13:33
aktualnie pracuje. dojazd mam zapewniony, praca jest. ludzie z ktorymi mieszkam ok, mieszkanie dobre, nie moge sie przyczepic, wiadomo ze to nie sa luksusy ale nie o to chodzi. kasa regularnie wplywa. dlatego polecam otto
miki 2017-04-20 15:10
Ja byłem ok. rok temu i było zupełnie ok. Ja robiłem order picki co prawda, ale nie narzekam. Generalnie robota jest ciężka, ale ludzie fajni, zakwaterowanie spoko i kasiora na czas. Generalnie jak dla mnie to na plus są
lelek 2017-04-20 16:23
Nic nie bój, można jechać śmiało z nimi
zwinka 2017-04-20 16:48
ja tak zrobiłam i nie żałuje. byłam przez otto w różnych miejscach i na różny okres czasu i spoko mi się układało. kasa zawsze na plus, godziny się zgadzały, a o to mi chodziło.
michal2414 2017-04-20 20:15
Pracuje ktoś w Albert Heijn w Geldermalsen? Chodzi o system głosowy.

Jak wygląda praca? Cięzka? Dobre warunki mieszkaniowe?

Jakby ktoś napisał więcej info na maila byłbym wdzięczny.

email: michal2414@interia.pl

Pozdrawiam
plis 2017-04-21 12:03
praca nie jest ani ciężka, ani trudna, spokojnie sobie poradzisz. co do mieszkania, to jest tak że agencja daje przygotowane mieszkanie/pokój a jak sobie mieszkańcy rządzą to już inna sprawa-jak się trafi na fleje,która nie sprząta to jest brudno , najlepiej ustalić sprzątanie od razu, bo potem się robi syf i nikomu się nie chce sprzątać ;)
adek 2017-04-23 13:24
pracowalem nic trudnego zbierasz zamowienia. co do warunkow mieszkaniowych sa dobre. mozna spokojnie odpoczac po pracy. kasa fajna i mozna zarobic polecam
captcha 2017-04-23 17:13
agencja spoko, ale polecam zalatwic sobie swoj dojazd - ja do niemiec jechalem ze szczecina z firma INTERBUS, szybko i komfortowo. cena przystepna
michal2414 2017-04-24 11:51
ok dzięki za informacje :) tylko już nie rekrutują do AH bo nie ma miejsc podobno.
Marecki 2017-04-25 09:19
Byłem z nimi w Holandii i też w Uddel mieszkałem nawet ładna ta wioska choc fakt zakwaterowanie to jak trafisz sa dobre domki i są do dupy w którym domku mieszkacie?
domi 2017-04-25 16:29
Jest git, można wyrabiać nadgodziny, kasa na czas, zakwaterowanie ok.
Marek 2017-04-25 21:46
Cześć. Ja mam takie pytanie bo chce jechac to pracy jako order pick powiedzcie mi jak to jest z jezykiem w jakim stopniu trzeba go znac?
otteusz 2017-04-25 23:30
heh a ja wlasnie wrucilem z Belgii z pracy z Otto i tez wlasnie jechalem z Interbus Szczecin :D dobrze mi sie jechalo z nimi, bezpiecznie i calkiem tanio. nie zdarli zarobionej kaski w OTTO :D :D
Robban12 2017-04-26 13:02
Pracuje ktoś w Albert Heijn w Geldermalsen? Jak wygląda tam sytuacja? Ile można na tydzień zarobić i ile trzeba dojeżdżać do pracy? I czy jest gwarantowana liczba godzin?
Bartk00 2017-04-26 14:59
Order picking luźna praca ? To co ty pakowałaś waciki czy papier toaletowy ? Bo ja przerzucałem z palet na wózek codziennie po parę ton krat piwsk, zgrzewek soków, skrzynek z jajami itd.

Praca dosyć ciężka u nas nikt na domku nie powiedział, że jest luźno czy ze mógłby 2x dłużej pracować bo co to jest. Osobiście jestem zadowolony i planuje wrócić, pomimo tego że musiałem dojechać rowerem 7 km do pracy na 6 rano, by później o 14-16 wyjść i znowu wrócić 7 km do domku, pojechać jeszcze na zakupy zrobić obiad etc. Kaska jak dla mnie była jak w ten czas, podwyżka po 288 przepracowanych godzinach, odkładane wakacyjne i urlopowe. Jak przyszedłem w święto do pracy albo niedzielę to 200% - dodatkowo na koniec czasem dostałem jakiś produkt typu płatki, darmowe redbulle na przerwach to na plus. Kantyna z darmowymi owocami, kawą, herbatą, czekoladą też spoko. Ja nie narzekałem, normę robiłem i pomimo, że był zapier** to wrócę tam bo jest po co , pozdro.
Bartk00 2017-04-26 15:04
W takim żebyś powiedział koordynatorowi po angielsku / holendersku że drukarka Ci nie wydrukowała etykiet, żebyś powiedział gościowi z obsługi o słabej baterii w wózku, o tym żeby Ci koordynator powiedział czy w danej lokacji na pewno jest manko i takie ogólne magazynowe pierdółki ;-)
waca 2017-04-26 19:43
jak byłam w AH to z godzinami nie było problemu i kasa też była niezła, zarobiłam, po odjęciu mieszkania i reszty wydatków, jeszcze odkładałam (po to tam pojechałam).
lola 2017-04-26 20:44
mega spoko, mam duzo godzin, praca fajna, kasa tez. jesli chodzi o zakwaterowanie dla mnie jest dobre. ludzie spoko
Janek 2017-04-27 11:43
Jak wygląda sprawa z językiem ponieważ za dwa tygodnie wybieram sie do biura i wiem że wyjazd jest od razu znajomy pracuja jako picker na jakiejś hali jak to wygląda znajoma zachwalała
eska 2017-04-28 15:08
niekompetentne pracownicy, straszny bałagan. obiecywali złote góry, a faktycznie to nikt tam nic nie wie i nie umie, w ogóle nie polecam współpracy z nimi
grabi 2017-04-28 20:19
jeśli jest wymagany język to podstawowy, tak żeby się dogadać i obsługiwać urządzenia, nic trudnego. ogólnie warto z otto wyjechać, mają też prace bez języka, więc każdy coś znajdzie.
Zostaw swoją opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.