OTTO Work Force B.V.

Opinie o OTTO Work Force B.V.

@Były Pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej agencji banda (usunięte przez administratora) , trzymają ludzi na rezerwie w dług wpisyją kwoty za mieszkanie na koniec jak uzbiera się dość duża kwota wywalą Cię pod pretekstem nie ma pracy i gonią do spłaty , trzymali mnie po 2 tygodnie na rezerwie dług rozsnął. Aż w końcu zaprosili na rozmowę okazała się to ostatnia nasza rozmowa bez wcześniejszej informacji że odbędzie się rozmowa na temat np zwolnienia zostawiają ludzi na lodzie. Bez kasy bez możliwości zarobienia żeby spłacić dług, dodzwonić się do biur graniczy z cudem a później pretensję że nie informowało się menadżera ale jak skoro ma telefon w głębokiej... zero jakiej kolwiek pomocy w sprawie załatwienia czegokolwiek w biurach przyszły panie które były zwykłymi robolami a tam uważają się za bustwo boże. Myślą że mogą pomiatać ludźmi. Prosisz o pomoc ? Prędzej dostaniesz ją od bezdomnego na ulicy niż z tej agencji . Mają tylko dobre lokacje . Na wysokim standardzie ale ludzie to zawisłe hieny które myślą że mogą wszystko banda (usunięte przez administratora) nie polecam i z całego serca życzę żeby w końcu jakiś sanepid czy też państwa inspekcja pracy weszła im na (usunięte przez administratora). Bo dziwię się że ten (usunięte przez administratora) jeszcze stoi

Dariusz Nowy wpis
@@Były Pracownik

Zgadzam się Mnie również tak potraktowali brak wgl organizacji. Oferta pracy Albert Hejn Delivery Online aplikowałem przez 2 tygodnie codziennie sumiennie żeby dostać tę ofertę przyjmowały dwie agencje Otto i tempo team.Otto zgłosili się pierwsi więc akceptowałem że biorę ofertę. Co za tym przyszło miałem wstawić się na tzw test drive (gdzie rowera Mi nie wydano a do pracy jest 16km )zero logistyki ludzie przyjeżdżają a do pracy nie mają jak dojeżdżać jak już stwierdziłem że sam pójdę z buta do nich to stwierdzono że dla Mnie kierowcy nie ma dług za mieszkanie bez żadnej godziny przepracowanej w tygodniu to norma. kaucja za rower i jakieś dziwne faktury na różnorakie kwoty byle się tylko z wypłaty nie rozliczyć. Pierwsza wypłata miała być po dwóch tygodniach ale przecież Ja miałem dostać po 4 tygodniach ...bez jedzenia picia i dodatkowo do pracy potrzeby był internet. Docelowo pracy na Albercie nie dostałem ponieważ przez niezorganizowania Pani która siedzi w tym biurze na Albercie w Bleiswijku tak informuje ludzi na którą mają grafik tak ogólnie syf kiła u mogiła nie polecam naciągacze i ściemniacze. NIE POLECAM JECHAĆ PRZEZ TE AGENCJE DO PRACY BO NA BANK SIE PRZEJEDZIECIE. I żeby nie było że to pisze jakiś alkoholik ćpun czy nie wiadomo co jeszcze Panie drogie rekruterkę wymyślą żeby tylko się wybielić a popelina okrutna tam u nich .

Kan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy ma ktoś opinię o Gazelle w Holandii? Chodzi o pracę przy produkcji rowerów. Dostałam ofertę od Otto work i chcę wiedzieć wszystko, od zakwaterowania przez wypłaty po klimat w pracy.

Kama40

Bardzo, bardzo, bardzo duuuużo tych negatywnych opinii! Czy naprawdę aż tak tragicznie jest? Jest jakieś równouprawnienie ludzi w miejscu zamieszkania czy są lepsi i gorsi? Jest tam ktoś kto pilnuje porządku na zakwaterowanie?

@Były Pracownik Nowy wpis
@Kama40

Naprawdę aż tak tragicznie. Jeżeli chodzi o lokacje mają bardzo ładne przynajmniej w Amsterdamie , trafisz na różnych ludzi , nie ma wyboru wiadomo będzie źle to wywalą cie albo z agencji albo na gorsze warunki. Sprawdzają porządki koordynatorzy ( przynajmniej ja tak miałam )

@pracownik

(usunięte przez administratora) na każdym kroku. Wynagrodzenie jest brutto , netto potem dopiero Otto.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w OTTO Work Force B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Dziadostwo od początku do końca. Rekrutorka przysyła zdjęcia kwater ...Bardzo ładnie a busy nas przywiozły do jakiegoś klasztoru dokładnie Velp-Grave niby pokoje 2osobowe o metrach 2na2.20 parodia o kuchni i łazienki katastrofa. Podnieśliśmy bunt skierowano nas NIBY LEPSZE WARUNKI HAHA. Domki letnie drewniane wiatr zawieje i swieczka w pokoju gasnie. Ale co tam opłaty pobierają. Dojazdy do pracy po 170km oczywiście nieplatne. I dwa tygodni pracowalem a wypłaty brak. Mało tego chce otto żebym im oddał jakieś pieniądze.. Nie polecam nikomu. I nie boję się podpisać Piotr Boguta. Powodzenia.

@292439

Też się przejechaliśmy na tych (usunięte przez administratora) co innego mówią a na miejscu szopa i (usunięte przez administratora) takie warunki zakwaterowanie za jedyne 13 euro za dobę ŻENADA

Hodowca milicjantów

to jest jakaś kpina dzwonie w sprawie pracy a baba do mnie " Ze to oni wybiorą mi prace gdzie ja mam pracować " SERIO obca bab ma mi mówić gdzie mam pracować co to ROBOTY PRZYMUSOWE CZY (usunięte przez administratora) .Pierwsze słyszę aby kto mi wybierał gdzie mam pracować na jakim stanowisku POZRAŻKA ODRADZAM

Justyna

Myślę że gorszego (usunięte przez administratora) niż ta agencja nie ma nigdzie. Omijać szerokim łukiem wyzysk i (usunięte przez administratora) do tego dogadać się z "biurem" to cud. Karma wraca

Czy w OTTO Work Force B.V. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Doma

Każą płacić mi za coś czego nie zrobiłam 700 euro. Odszkodowanie za straty na lokacji. (usunięte przez administratora)!!! W dniu oddawania kluczy podobno koordynatorka Justyna mówiła o kwocie 5 euro za pranie pościeli bo wszystko było ok. a za tydzień lub 2 przyszedl od nich email do zapłaty za stolik który ma wgniecenie.

chudi

Mam pytanie jeśli podpisałem umowe na poł roku na order pickerze mam prawo przyjechać szybciej do Polski przynajmnniej na tydzień urlopu?

Jakie godziny pracy obowiązują w OTTO Work Force B.V.?

Rafał

Witam!jakie są w przybliżeniu pierwsze wypłaty na order pikerze

Ktoś taki
@Rafał

Dzisiaj na aplikacji przyszła mi wypłata 101 euro i 120 euro długu do oddania za mieszkanie

Emil

jak warunki zakwaterowania w Holandii? bo pisze z panią (usunięte przez administratora)z Otto jednak mistrzowsko unika odpowiedzi na to pytanie. stwierdziłem ze chyba nie ma co jechać z tej agencji jak na proste pytanie nie potrafi/nie chce odp.

1906

Był ktoś w Roosendaal albert heijn?

@1906

Pracowałem tam tydzień w albert heijn.Na szkoleniu ,które trwało tydzień.Poltora dnia z tego praca samodzielna.A w pn na drugi tydzień do zwolnienia bo norm nie robimy.

Jak długo czekaliście na odzew z OTTO Work Force B.V.? Oddzwaniają zawsze?

Od początku roku jest z nimi tragiczny kontakt a raczej jego brak, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile i sami z siebie też nie dzwonią. Wmawiają że nie ma ofert pracy gdzie w tym samym momencie dają te oferty innym ludziom. Od stycznia czekam na kontakt i nikt nie odezwał się z oferta pracy dostałam tylko informacje że nie ma ofert pracy.

Mi od lutego przekładali 3 razy wyjazd i w końcu się udało, trzeba ich męczyć telefonicznie i zasypywać wiadomościami, jedną babkę (usunięte przez administratora)przez tel za odrzucanie tel i nie odbieranie to w końcu mi przydzielili inną kobietkę bardzo miłą i sympatyczna, która ogarnęła wszystko bez problemu.

kris

Mieszkasz i pracujesz z kryminalistami po wyrokach. Oni musza miec prace, a Ciebie zwolnia bo oni sie o to postaraja. Za wszelka cene musza miec prace i w tym celu wyzywaja cie slowami wulgarnymi i w pracy i na zakwaterowaniu. Jak zglaszasz np ze nie zachowuja ciszy nocnej od razu dostajesz wypowiedzenie od wlasciciela zakwaterowania ze juz tam nie mieszkasz. To samo jak chcesz zmienic np zmiane bo kryminalisci wyzywaja to jestes zwalniany z mety. Normalnych ludzi szkaluja, donosza zmyslone rzeczy, ale jak Ty zglosisz ze zachowanie sie ich nie podoba to Cie zwolnia. Ta Agencja nie jest wyjatkiem, w innych jest tak samo. Kryminalista nie mysli, tylko do skutku wyzywa, szarga Twoje dobre imie itp

hahah
@kris

haha, agresywni na domki ? a potem wypłaty mają po 1200 euro i jakoś nie są tacy mocni wobec pracodawcy

Johanna

Nie rozumiem hejty na Otto byłam z partnerem i super wszystko zakwaterowanie najwyższy poziom nawet luksusy praca fajna mili ludzie młodzi bez patologi załatwić coś bez problemu nawet przeniesienie z lokacji na inną kilka dni jak ktoś narzeka niech idzie do innej agencji powodzenia

Toola
@Johanna

W jakiej firmie pracowaliście i jak wyglądał dojazd do pracy ?

Rita

Czy Otto daje bana jak się zerwie z nimi umowę?

Korta

Ten kto dodał ta opinie na tej stronie podszywając się podemnie niech wie że zostaną wyciągnięte prawne konsekwencje adres IP juz jest znany także dalsza sprawa zajmie się policja

Hdne

Haha wy i te wasze kary. Tylko zwalniać się potraficie

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force B.V. - Venray

• Jak się pracuje w OTTO Work Force B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OTTO Work Force B.V.