Opinie o Flextronics w Venray

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flextronics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Venray

Paweł Wielgus Nowy wpis

Witam byłem na rozmowie szef mojej stralej firmy wprowadził mnie w błąd chciałbym u was pracować na stałe

Emilia Nowy wpis

Widzę, że "xd" zaczyna wyrażać więcej niż 1000 słów... ;) Jest mimo to szansa na przybliżenie warunków jakie obecnie tu macie? Co konkretnie z atmosferą się tu dzieje, że taka reakcja i jako kto pracujesz?

Pati Nowy wpis

Flextronics w Oostrum? Czekam na opinie :)

Darek

W najbliższym czasie to znaczy w jakim? Przecież nie ma teraz możliwości wyjazdu.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Flextronics.
Midul

Wybiera się ktoś może do pracy na magazyny flextronic w najbliższym czasie?

Tomi

Wprawdzie nie przedłużyli mi umowy bo troszkę za długo byłem na chorobowym żałuję ,że akurat w tym czasie mi się chorowanie przytrafiło .Byłem we Flextronicu na różnych działach i nie mogę powiedzieć żeby było źle. Ludzie spoko , ale jak wszędzie znajdą się czarne owce. W pracy normalnie bez spiny , wiadomo trzeba robić swoje i tyle. Na godzinach mnie nie oszukiwali, wypłata na czas. Warunki socjalne dobre. Jedyny minus to palarnia na dworze , raz ,że daleko z końca hali a dwa zimą czy w deszcz to porażka. Dla mnie po za tym minusów nie było. Z tego co wiem gorzej mają Ci co są na lokacjach ale jak jest nie wypowiadam się bo mnie to nie dotyczyło.

Ja tam pracowałem(flextronic's) 2001- 2008 i Niemcy byli mili do Polaków póki nie zaczeli przyjeżdzać Polacy z Polski wschodniej którzy pokazali że można za półstawki i 2 razy szybciej pracować. Było błędem że otwarli granice w Holandii dla Polaków to zaraz spadły stawki a przedtem można było nieżle zarobić i traktowanie było w firmie o wiele lepsze.

hp outband

Pracowalem tam 1,5 roku i musze powiedziec ze bylo calkiem spoko. Po tygodniu moze dwoch wyslali mnie na kurs operatora widlaka, reachtracka itp. Praca lekka w towarzystwie kobiet.. Czasmi zdarzaly sie ciezkie dni ale i tak bylo lzej niz jaka kolwiek praca np w pl.. Fajni ludzie i zarobki tez spoko.. Minus: Pracowalem przez startpoeple i czasami zapomnieli poinformowac o dniu wolnym od pracy, o czym dowiadywalem sie na miejscu i trza bylo wracac do domu.

daniel

a dla mnie @hobi interesujące jest stanowisko spawacza metodą laserową. Styczność z nowoczesnymi technologiami.Jeżeli chodzi o socjal to przebijają wszystkich. Karty sportowe, opieka medyczna, dofinansowanie studiów. Rozwijają pracownika. A spawacz wszędzie dobrze zarabia

anonim - 2009-03-10 10:42:03 niezłe miejsce pracy, atmosfera trudna, gdyż pracuje tam dużo Niemców, którzy nie lubią Polaków Przepracowalem tam rok czasu. Najlepsze miejsce pracy dla ludzi aktywnych. Nie wszyscy Niemcy są Niemcami. Lepiej mi się z nimi pracowało niż z wiecznie niezadowolonumi Polakami.

Słowa kojarzące się z Flextronics (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako marną... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są może być... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Flextronics: Najbardziej nie podobało mi się w Flextronics:nie interesowanie się pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Venray

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Flextronics