logo Flextronics

Flextronics

Venray

Opinie o Flextronics

anonim 2009-03-10 10:42:03
niezłe miejsce pracy, atmosfera trudna, gdyż pracuje tam dużo Niemców, którzy nie lubią Polaków
anonim 2009-03-20 10:12:07
Słowa kojarzące się z Flextronics (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako marną... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są może być... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Flextronics:
Najbardziej nie podobało mi się w Flextronics:nie interesowanie się pracownikami
anonim 2010-04-28 15:38:50
anonim - 2009-03-10 10:42:03

Przepracowalem tam rok czasu. Najlepsze miejsce pracy dla ludzi aktywnych. Nie wszyscy Niemcy są Niemcami. Lepiej mi się z nimi pracowało niż z wiecznie niezadowolonumi Polakami.
daniel 2016-05-19 09:16:11
a dla mnie @hobi interesujące jest stanowisko spawacza metodą laserową. Styczność z nowoczesnymi technologiami.Jeżeli chodzi o socjal to przebijają wszystkich. Karty sportowe, opieka medyczna, dofinansowanie studiów. Rozwijają pracownika. A spawacz wszędzie dobrze zarabia
Zostaw swoją opinię o Flextronics - Venray
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flextronics