Opinie o Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot w Milheeze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot w Milheeze

Wiecie, czy Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Czy w Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot są szkolenia zewnętrzne?

Kamil Nowy wpis

Witam serdecznie mam pytanie czy jest u państwa praca w holandii cały rok bo bardzo pilne poszukuję pracy w holandii na stałe cało rocznej bardzo proszę o kontakt w sprawie pod nr telefonu 508689211

Sandra

Chciałam jeszcze dodać ze ludzi takich jak Pani Gosia i Magda dawno nie spotkałam !!! Okropne Polki na stanowiskach płaszczące się pod Holendrem i wykorzystujące swoich rodaków . Jak można okłamywać przez telefon ludzi !!! Nie mówić miejscowości , kłamać z wypłata , zataić fakt ile za skrzynkę, czy nie powiedzieć o ciężkim fizycznym dźwiganiu i montowaniu stelaży na wysokościach . Skłamać ze wolne jest raz na dwa tygodnie . Nie powiedzieć nic o tym ze po pracy szalików i segreguje się palety za darmo !!! Byle tylko ściągnąć kogoś . A są ludzie którzy wydali swoje oszczędności na wyjazd tam . Oni doskonale o tym wiedza dlatego pierwsza tygodniówkę dostaje się po 3 tyg !!!!!! Ludzie tam siedzą i zmuszeni pracują czekając na wypłatę zeby mogli wyjechać !!! Są przypadki ze szef wypłaca dopiero po 5 tyg !!!!! Jest to (usunięte przez administratora) poprostu !!! Ja uciekłam po 3 dniach pracy tam !!! Zrezygnowałam w poniedziałek wieczorem jak zauważyłam ze Pani Gosia wpisała mnie w grafik sama na cele gdzie musiałam zrobić 4 strony sama . Pracowałam dopiero 3 dni bałam się wchodzić po tych stelażach na taka wysokość i ciężko mi było montować te platformy na wysokościach , a ona mnie wpisała żebym zrobiła sama 4 strony . Gdy w poniedziałek wieczor powiedziałam se rezygnuje i w środę rano mam transport to kazała mi się już wyprowadzać albo iść do pracy we wtorek za darmo !!! Bo nie miałam umowy !!!!! Bo to nie hotel . Okropna dziewucha . Z całego serca ostrzegam wszystkich !!!!

Paweł buku nesco ( znak zastr) Nowy wpis
@Sandra

Problemu nie robi kierownictwo, tylko współmieszkańcy.kierow.nik,( taki sam jakim byłem) dazytdo dobrej atmosfery w pracy, zrozumienia, poszanowania, unikania plotek i scysjii,oraz utrzymania wydajności oraz BHP. Przecież jeśli się nie ma zaufania do kierownictwa,to za granicą szkoda szukać pracy

Sandra

Zakładam wątek bo ktoś usunął stary profil firmy , chce ostrzec !!!! Zacznę od początku . Gdy zadzwoniłam z zapytaniem o prace . Pani w telefonie poinformowała mnie ze jest to praca przy zbiorze pieczarek na akord .(w Holandii akord jest niedozwolony ) Zapytałam się w takim razie jak wyglada płaca za akord . Ona (Magda ) odpowiedziała mi no w przedziale 350€(Nowi pracownicy) do 600€nawet (Ci już ze stażem dużym) . Mysle sobie super . Gdzie jeste ta pieczarkarnia pytam ? Ona mi nie powiedziała prawidłowej miejscowości pieczarkarni tylko podała malutka miejscowość obok mówiąc ze koło Schutsboom. Żebym nie znalazła czasem opini o nich . Dlatego w tytule wpisałam więcej miejscowości w okolicy którymi może się pani Magda posługiwać werbując ludzi . Ta pieczarkarnia mieści się w Milheeze nazywa się Geurts . Dowiedziałam się ze mam busa za darmo mysle sobie wow klasa . Na miejsce dotarłam o 24:00 , Pani Gosia zaprowadziła mnie na kantynie salon żebym poszła spać na salon zeby nikogo nie budzić a jutro mi da pokój . Rozłożyłam kocyk, nagle przychodzi na salon ekipa z pieskami siadają do około i piją . Po dłuższej chwili powiedziałam im ze chce spać . Poszli . Dostałam pokój , blaszane ściana w których słychać nawet szepty obgadujacych Cię ludzi z pokoju obok . Pokoje nie maja klamek tyłki uchwyty , ani zamków . Są łóżka piętrowe . Szafy są na korytarzu . Firma chwali się tym ze nie pobiera opłat za zakwaterowanie , czy na pewno ? Następnego dnia poszłam do pracy no i zderzyłem się z twarda rzeczywistością !!! Pieczarki zbiera się na akord za prawie 2,5 kg pieczarek otrzymuje się 0,35 centów . Pieczarki zbiera się na drabinach stalowych ciężkich które samemu trzeba przywiesza na wyskosci 6/7 metrów . Później trzeba iść po podłogę metalowa która samemu się przywiesza na ta drabinę później trzeba wejść na ta podłogę i przyczepić cholernie ciężki metalowy stelaż z waga i Polkami na wysokości 7 metrów . Następnie się schodzi poprawia podłogę na wyższe haczyki , ładuje się puste skrzynki . Zakłada się szelki i bez zabezpieczenia wspina się po stelażach na sama górę zeby wejść Na ta podłogę . Ta podłoga nie jest duża i zeby przesunąć skrzynki na górze trzeba zrobić szpagat między Stelażem a ta podłoga na wysokości 7 metrów !!!!!!!! Gdyż się skończy ten poziom trzeba zejść z tego stelaża bez zabezpieczenia po tych Polkach z grzybami i stając na ziemi ściągać ledwo rękami dotykając tej platformy ściągać skrzynki na wózek . I przechodzimy na następny niższy poziom i znowu demontujemy platformę , i przewieszony niżejmetqlowa podłogę , później wagę . Poziomów z grzybami jest 5 . I za każdym razem demontujesz ciężki stelaż i montujesz na nowy poziom . Grzyby zrywa się na 3wjazdy . Czyli czyli razy robi się każdy poziom . Takżena swoim stelażuz grzybami 15 razy demontujesz i montujesz ciężka metalowa platformę , a później idziesz pomoc innym i znowu!! A czas leci !!! 0,35 centów za 2,5 kg skrzynkę !!! Gdy krzykną ze trzeba się wywieźć . Jedziesz z wózkiem na którym masz grzyby, brygadzistka liczy Co skrzynki i daje Ci plastikowe żetony za każda skrzynkę jeden żeton to 0,35 centów . Później bierzesz te grzyby i ładujesz na paletę na wysokość 20 do góry . A czas leci !!! Ludzie się przepychają . Zeby zarobić podstawowa stawkę 10€ na godzinę trzeba uzbierać 60kg na godzinę !!!!!! (Dla porównania w innych pieczarkarniach w którychś pracowałam płaci się za godzinę 10 e a norma to 27kg i za każdy nadkilogram ma się więcej na godzinę !!!) trzeba uzbierać 60 kg w każda godzinę a tak się nie da !!! Bo trąbę mieć czas na montaż ciężkich stelaży na lądowanie na palety i niektóre grzyby są lekkie albo jest ich mało albo są śmieci !!!! Mało tego robisz do wieczora za 0,35 centów za skrzynkę wiec wyjdzie Ci jakbyś robiła 5h . Później myjesz wózki za darmo , idziesz do pokój i czekasz może coś uda Ci się zjeść bo pracy nie masz wolnego tylko wieczorem krzyczą PALETY i chociaż jesteś po pracy musisz iść za darmo szalikowca palety !!!!!!!!!! Wolnego nie masz !!! W ciągu 10 tygodni masz wolne może ze 2 razy !!!! Jest to obóz pracy !!!! Nikt tutaj nie zostaje jest tylko garstka strasznych kobiet które żadnej innejnpracy nie miałam zagranica !!! Tutaj nawet nie ma Bułgarów ani Rumunów bo nikt tutaj nie chce pracować !!!!! Po 3 dniach pracy prawie miałam przepuklinę , od dźwigania silne bóle brzucha i kręgosłupa . Powiedziałam w poniedziałek wieczor ze rezygnuje i w środę mam busa . Byłam jeszcze bez umowy !! A Pani Gosia kazała mi natychmiast wyjechać bo to nie hotel !!!! Ja mówię ze mam busa pojutrze rano a ona kazała mi iść w takim razie do pracy za darmo !!!! Pani Gosia to Polka która ma w du*ie Polaków ma przerost ambicji nad forma , nic nie ogarnia ale jest brygadzistka dla samej nazwy brygadzisty. Nie miałam nawet butów pracowniczych . Boi się szefa jak nie wiem co i cytują . Człowiek rezygnuje i ma busa za 1,5 doby a ona mu każe natychmiast opuszczać hotel !!! Mimo ze ludzie zostają oszukani przez telefon zeby tylko przyjechali.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot - Milheeze

• Jak się pracuje w Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot?

Zobacz opinie na temat firmy Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot?

Kandydaci do pracy w Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot

Pieczarki Holandia Geurts Milheeze schutsboom Bakel Zand Ven Overshot