Opinie o WENA B.V. w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WENA B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie WENA B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WENA B.V. w Helmond

Na jednej z platform widnieje oferta pracy na stanowisko pakowacza w Someren. Napisano, że jest to praca dzienna. W jakich godzinach? Wspomniano, że wymagany jest język angielski. Na jakim poziomie? Poinformujcie, jeśli wiecie coś więcej na temat pracy w tym miejscu

Viki Nowy wpis

Jestem pełna podziwu dla Weny jak traktują pracowników pełen szacun nie jak większość agencji byle jaki konflikt to wola się pozbyć pracownika a broń B. Zachorować! Moja ocena na ******6 -tke ????

Bogdan Nowy wpis

Na facebooku ogłaszają się z ofertami pracy. Teraz jest oferta dla operatora produkcji na 3 zmiany w Helmond. Płacą 17,45 euro brutto. A jak z językiem? Wystarczy angielski czy holenderski przynajmniej podstawy też jest wymagany?

Tomek Nowy wpis

Ja jestem barco zadowolony z tej agencji pracy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WENA B.V.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG-MAG
Helmond
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
Miśka

@Pytanie i jak tak, to na jakim poziomie?

bywalec

jak w kazdym biurze , piekne slowka , a rzeczywistosc okazuje sie w ciemnych barwach . maja nas na za parobkow do pracy , zero szacunku , najwazniejsze aby sie wszystko krecilo po ich mysli Trzeba od samego poczatku patrzec uwaznie na ruchy pan z biura .

Julita

Na stronie firmy Wena B.V. w zakładce oferty pracy jest aktualna rekrutacja na wiele stanowisk. Między innymi poszukują: szlifierz-polernik kamienia, ślusarz-monter spawacz, inżynier budowy statków, operator maszyn odlewniczych, inżynier do spraw hydrauliki i kilka innych. Firma oferuje stabilną pracę często w systemie zmianowym, pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, możliwość doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Czy ktoś z użytkowników odwiedzających ten wątek jest zainteresowany zatrudnieniem? Czekam na Wasze opinie.

Kamil

Czy pracuje ktoś jako kamieniarz w takiej firmie Arte - coś tam w Helmąd. Są oferty ale nie mogę znaleźć żadnej opinii na ich temat. Zastanawiam się jeszcze przez które biuro najlepiej się przyjąć.

Bulin
@Kamil

Wena jak każde biuro kieruje się zyskiem, jak się trafi do dobrego zakładu to można popracować. Kamieniarz w Arte raczej nie polecam, pracują tam ludzie z łapanki każdy z innej agencji. Przeważnie po kilka miesięcy bo trzeba cały dzień trzymać w rekach maszynkę, pokoje w Helmond są drogie jak w Amsterdamie a zarobki jak na prowincji. Jeżdżenie z Niemiec to ponad stówa do zrobienia dziennie więc wiadomo że auto się w końcu rozleci. Dobre są firmy spożywcze co pakują w nocy bo wtedy stawka ładnie rośnie, ale muszą mieć hotel i najlepiej przyjechać bez samochodu bo Holendrzy sprawdzają czas pobytu i naliczają podatek drogowy który trzeba później regularnie płacić bo komornik upomni się i w Polsce.

Julita

@Siłacz, czy szukają jeszcze kandydatów do pracy, którą Ty dostałeś? Jak wyglądają warunki zamieszkania i czy jesteś objęty ubezpieczeniem zdrowotnym? Czy kontrakty są na kilka miesięcy, czy można wyjechać na dłużej? Jak często masz zatrudnienie i czy możesz liczyć na wolne dni? Czy kontakt z biurem jest satysfakcjonujący i koordynator pomaga Ci w rozwiązywaniu istotnych dla Ciebie spraw? Poleciłbyś taki wyjazd innym osobom poszukującym pracy?

Julita

Szukam informacji o warunkach zatrudnienia w firmie Vena B.V. Czy są na forum pracownicy tej firmy i mogliby przybliżyć realia pracy w tego pracodawcy? Chodzi mi o warunki zatrudnienia. Czy od ostatnich wpisów coś się w firmie zmieniło? Czy są obecnie poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia. @Kamil, w tym wątku użytkownicy forum piszą o innej firmie, niż ta której szukasz.

Siłacz
@Julita

Mają dużo stanowisk do obsadzenia. jak ktoś się zgłosi zawsze znajdzie cos dla siebie tylko zalezy gdzie trafisz. Ja jestem zadowolony, mam stały kontrakt, praca przy rozbiórkach. Cięzka, ale dobrze płatna

Julita

@LewaStronaLasu dałeś ogólne rady odnośnie wszystkich rekrutacji, a jakieś rady stricte do firmy WENA B.V.? Każda firma mimo wszystko się różni i ma różne podejścia, dlatego takie uwagi będą dla użytkowników cenne.

LewaStronaLasu

Naucz się fachu, zrób papiery, ROZMAWIAJ KOMUNIKATYWNIE PRZYNAJMNIEJ W ANGIELSKIM, a znajdziesz pracę, w prawie każdym biurze, na własnych warunkach. I nie narzekaj, ze cię kroją jeśli jesteś laikiem i ledwie ciągasz miotłę po placu, bo takie jest twoje przygotowanie zawodowe. PROSTE?

jacek

aktualnie poszukują tkacza- operatora krosien, wymagane jest minimun 3 - letnie doświadczenia w zawodzie i angielski lub holenderski do komunikacji.Warunki zatrudnienia nie są określone w ofercie. @ytre, nie zawsze takie opinie są obiektywne, czasem, ktoś swoje grzechu zrzuca na innych

Karwer

No cóż, pracowałem w Son na betoniarni, totalny kołchoz dla debili. Panie z bióra potrafią dzwonić z opr.. czemu robota tak słabo idzie - Polki które powychodziły za Holendrów mają swoich rodaków za totalne śmieci - konfodentki tak słodkie, że aż chamskie -słoma z bótów wychodzi. Omijać szerokim łukiem bo przepuklina i zerwany kęgosłup gwarantowane, holendrzy którzy tam pracują też mają Polaków za niższy gatunek - choć sami intelektem i umiejętnościami nie grzeszą.

alenzo

widizałem na ich stronie, że mają całkiem bogatą gamę stanowisk o pracę. Takie tylko moje pytanie czy w tym na prawdę można znaleźć insteresującą prace. Bo wiecie, że teraz na prawde można traffić na rózne firme, ale ogłoszęn takich technicznych na prawdę mają sporo. Tak wiecie, chciałbym mieć super pracę.

tak było

trzeba dodać, że dali mu jeszcze poduszkę, kołdrę i 50 euro na jedzenie. Bo nic nie miał.

mx

Jeśli nie masz szkoły, wykształcenia, doświadczenia, to wyżej (usunięte przez administratora) nie podskoczysz. Wena to taka sama firma jak setki innych agencji. Jestes fachowcem- to zarobisz, jesteś robolem- to dostaniesz 8 euro na godzine. Najwazniejsze to, ze oni płacą jak nalezy. Ogólnie uważam, ze warto polecić taką firmę tym, którzy chcą zacząc zycie w NL. Znam takie przypadki, ze Wena przyjeła do pracy człowieka prosto z ulicy, który nawet golarki i szczotki do zębów nie miał. Było tak jak w piosence Krwaczyka . Dali mu prace, dali samochód, dali mieszkanie etc. A jak wydobrzał, to odszedł, bo stwierdził, ze za mało zarabia.

rafi

wena b v ogólnie pozytywnie jak masz pojecie i znasz sie na fachu i jezyk kumasz to plus .a co do kasy to jak zawsze mozna sie dogadać zawsze było pozytywnie ewa włascicelka spoko babka .wena jest okey

schilder

Robilem w wenie w latach 2008 wlata naczas (usunięte przez administratora)

A pokażcie mi pośrednika, który nie kiwa ludzi. Podpisujecie umowę to znaczy przyjmujecie warunki. Nikt nikogo nie zmusza, nie podoba się to takich biur jest od groma. Większy syf robią tam sami pracownicy miedzy sobą niż dziewczyny z biura. One tam też tylko pracują i wbrew pozorom na grzeczność odpowiedzą grzecznością Ja nie mam powodu do narzekań. Wypłacalne i dość uczciwe ( jak na pośrednika) biuro. Wg mnie dobre dla kogoś kto taką pracę traktuje jako czas na poznanie i ogarnięcie się w Holandii. Potem idzie się własną drogą. Szkoda tylko, że już nie ma domu na 'Terce'

Zostaw merytoryczną opinię o WENA B.V. - Helmond

• Jak się pracuje w WENA B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy WENA B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WENA B.V.?

WENA B.V.