OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Kondzio

Witam chciałbym się dowiedzieć czy umowy są polskie przez tą firmę czy np niemieckie czy holenderskie??

Cześć Czy jest tu jakaś chętna dziewczyna na wyjazd do Ulm ? Pazdziernik

Jestem dziewczyną, chętnie wyjadę od zaraz. Szukam drugiej dziewczyny do wyjazdu, we dwie zawsze raźniej

Arek

Hej szukam chętnej osoby by razem wyjechać do pracy zagranicę. Wiadono, razem raźniejj, pokoje są dwuosobowe. Mam 39lat. Jestem normalnym fajnym facetem bez nałogów alkoholowych. Nie pale! Uczciwy i normalny! Proszę o Poważne zgłoszenia! Wyjazd w ciągu tygodnia! Napis priv a odezwę się do Ciebie! Pozdrawiam 665 515 519

Pytaniee

Czy na lokacjach jest zakaz palenia? Przeszkadza mi dym papierosowy, nie chciałbym trafić na takiego współlokatora.

Odpowiedzz
@Pytaniee

Na lokacjach jakich byłem był zakaz palenia we wewnątrz. W pomieszczeniach były pomontowane czujki. Palić można było przed mieszkaniem/ domkiem co i tak sprawiało, że czuło się smród w pokoju. Raz trafiłem na domku na parę która popalała u siebie w pokoju, kilka razy zwróciłem uwagę. Bezskutecznie. Nie toczyłem wojny, bo wiedziałem, że zaraz się wyprowadzam.

Bartek

Cześć, myślę o tym aby wyjechać do Holandii jakoś w połowie października jest ktoś chętny aby nie jechać samemu ? Gdzie najlepiej jechać ?? Jeżeli ktoś jest chętny poproszę o e-mail: orsu94@gmail.com lub SMS 504170090. Najchętniej bym pojechał z kimś bo myślę że w grupie zawsze raźniej.

@Bartek

Najlepiej poszukaj wśród znajomych/rodziny taką osobę która znasz i z którą dasz radę dzielić (często mały) pokój.

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Ewelcia

Jaka prace polecacie

K.

Powiedzcie mi jak wygląda sytuacja na zakwaterowaniach przez tę agencję? Można się wyspać czy jest wieczny melanż? Raczej wolelibyśmy uniknąć patologii. Czy agencja reaguje w przypadku takich zachowań na zakwaterowaniu?

Byly pracownik
@K.

Zależy jak trafisz. 50/50. Jak źle to spróbuj sie dogadać z lokatorami jak nie pomoże to zgłoś do opiekuna lokacji. Na pewno będzie mocna reakcja ze strony opiekuna.

Hondzia

Cześć czy ktoś był na komisjonowaniu w Unna w Niemczech ? Lub czy się wybiera ?

K.

Czy ktoś również wybiera się w ten weekend na magazyn Lidl w Anzing? Jadę z narzeczonym, mamy 24-25 lat i fajnie byłoby wiedzieć, czy ktoś też będzie tam nowy :]

x

hej, czt ktoś pracował na komisjowaniu w Ulm i może sie podzielic opinia na temat pracy?

K.

Proszę o opinie na temat pracy w magazynie LIDL w Anzing (k. Monachium). Czy jeśli trafi się na chłodnię to dostaje się chociażby jakąś kurtkę/polar? I jak warunki na zakwaterowaniu?

W jakich okresach ludzie najczęściej wyjeżdżają? Widzę teraz sporo aktualnych komentarzy zastania mnie sezonowość. I sama praca jak od drugiej strony może wyglądać? wisi oferta dla konsultanta ds. rekrutacji z językiem ukr. W opisie gwarantowana jest bardzo dobra atmosfera, a sam proces przyjęć w jakiej przebiega, ile trwa i czego można spodziewać się na rozmowie?

calix

Hej, czy ktoś pracował w AH w Geldermalsen? Potrzebuję wiedzieć czy kwatery są w porzadku oraz czy wypłaty się zgadzają

Tripaloski00

Planuje z początkiem października jechać 4 raz przez otto, życie nauczyło, że 2-3 osoby dostają najlepsze lokum, ktoś leci w tym terminie i chce się zgadać ?

@Tripaloski00

Gdzie jedziesz jaka praca

Tripaloski00

Wybiera się ktoś z początku października do NL ? Jadę 4 raz i życie nauczyło ze 2-3 osoby dostają najlepsze lokum, ktoś jedzie i chce się zgadać ?

TenArek

Jak obecnie z godzinami ?

Megi

Czy ktos moze napisac cos o warunkach w magazynach w Coesfeld oraz Hermes Ohrdruf?

Luki

Witam czy do firmy Otto jest potrzebne zaświadczenie o niekaralności? jeżeli chodzi o wyjazd na teren Holandii ?

Ana
@Luki

Mówią że tak ,do jakiegos tam czasu trzeba im donieść(doslac),ja im nie dałam,pracuje 4 miesiące i się nie upominają .

Karina

A gdzie chcesz jechać i na co :)?

Magda
@Karina

Planuje do holandii na order picker, żeby czasem nie trafić na żadne chłodnie i nocne zmiany ;)

Ewelina
@Karina

Hejka, jakby jakas dziewczyna jeszcze szukała kogoś do wyjazdu od zaraz to jestem chętna! E-mail-ewelczikos@gmail.com

Ana
@Magda

Są zmiany nocne od 23:00-07:00 ,pracujesz tydzień na rano ,tydzień ba nocki,,albo pół na pół tragedia, jest hala ciepła I zimna.

Hej. Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy z Otto Work po 16 sierpnia. Czy ktoś może również chciałby się wybrać? Może ktoś ma miejsce w samochodzie? Mieszkam we Wrocławiu, chętnie się spotkam żeby pogadać i się poznać i razem pojechać. Płeć bez znaczenia. Byle osoba bez nałogów. :)

Mój mail: karolina.karo.96@tutanota.com

Roman12
@Karolina

Cześć Karolina fajnie było pojechać razem też szukam dziewczyny na wyjazd do pracy w Holandii fajnie by było jechać razem z kobietą dlatego że z facetami jest tragedia mieszkać ćpuny alkoholicy Szukam kobiety dziewczyny bez podtekstów Czy jesteś zainteresowana potem ci swój numer 730 304 876 Roman

Kuba
@Karolina

Jestem z Oławy i będę na początku września jechał. 724955178 napisz jak jesteś zainteresowana

Chętna
@Kuba

Również szukam koleżanki do wyjazdu :)

Ewelczikos
@Chętna

Hejka, jestem chętna, sama szukam czegoś na juz, napiszesz do mnie na ig: eweelczikos? :)

@Ewelczikos

Hej, a kiedy chciałabyś wyjechać?

Robbie
@Karolina

hej, też rozważam wyjazd, daj jakiś namiar na siebie

J. P
@Karolina

Jestem chętny jak chcesz to możemy pojechać razem

Hej. Mam jechać przez Otto 21 do Ulm Müller,jedzie też ktoś ? Na magazyn

Ona
@Ewa

cześć napisz do mnie na email agnieszkabar@tlen.pl ja jestem wstepnie zainteresowana, jedziesz sama?

JOANNA
@Ewa

Kiedy się wybierasz.?

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.