Opinie o Magneti Marelli Mikołajczyka w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Magneti Marelli Mikołajczyka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Magneti Marelli Mikołajczyka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magneti Marelli Mikołajczyka w Sosnowiec

Alfa

Już po nowym roku będom zwolnienie i to będzie koniec roboty .

@Alfa

Tak się jednak nie stało, bo wprawdzie były zwolnienia i postoje, ale pracy obecnie jest na 7 dni w tygodniu i były przyjęcia do pracy!

ŁOBUS

WITAM ZATRZYMAJMY PRODUKCJĘ NA MIKOŁAJCZYKA I NA ZAGÓRZU NA 1 DZIEŃ I ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE CZY ZARZĄD PODEJDZIE KONKRETNIE DO ROZMUW ZACHOWÓJE SIĘ JAK BYDŁO SKONCZONE (usunięte przez administratora) NIC UJĄĆ NIC DODAĆ.

Hada
@ŁOBUS

Nie dziwię się pisze się rozmów... Dobrze że tam nie robię boże 2tygodnie mi starcza 5lat temu albo i więcej, czyli nic się nie zmienilo

Witam wszystkich Jestem za zrobieniem głosowania na zakładzie.chodzi o to ze są ludzie co palą i są ludzie co nie palą. ponieważ ludzie palący robią sobie więcej wolnego czasu a ci co nie palą to pracują- a wypłata taka sama. coś trzeba zrobić Panie dryktorze bo tak dłużej być nie może. Może dodatkowa przerwa dla niepalących? Proszę o interwencję w tej sprawie.

też Pracownik Nowy wpis
@12345

Po Co robić głosowanie? Skoro był jasny komunikat, że po przeniesieniu palarni na parking. Można z niej korzystać tylko gdy ma się przerwę śniadaniową, w przeciwnym razie będą wyciągane konsekwencje. Więc trzeba wyciągnąć konsekwencje. Bo dlaczego osoba paląca ma mieć więcej wolnego czasu od osoby niepalącej ?

BabaJaga Nowy wpis
@12345

Ci palący norm nie robią, że się czepiasz ? Co Ci przeszkadza, że wyjdą na papierosa skoro mają swoją robotę zrobioną? Tobie ktoś zabrania kawę sobie iść zrobić, do toalety wyjść? Może czep się tych, którzy plotkują przez większość czasu, a potem się nie wyrabiają. Niech każdy może zajmie się swoją pracą, stanowiskiem, a nie cudzym.

zwg Nowy wpis

Witaj wszystko super. Produkcja w Włoch jest u nas dużo roboty tylko się cieszyć

Witam Pana dyrektora proszę zlikwidować palarnie na parkingu bo są ludzie co chodzą regularnie zapalić i to jest nie w porządku. Bo są ludzie co nie palą wogóle a czas pracy mamy taki sam.

Pracownik nowy

W tym zakładzie panuje hałos każdy robi co chce a na papierosa to co chwilę ludzie chodzom co 30 minut z zegarkiem gdzie jest dyro gdzie kierownik a gdzie Majster co tu się dzieje w tym zakładzie

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Magneti Marelli Mikołajczyka?

Www

Witam co tam się dzieje w tej firmie podobno ludzie wyjezdzajom do Włoch czy to byłby koniec zakładu.

Ron

Jakie są zasady zatrudnienia. Umowa o pracę, zlecenia? Czy ta praca nadaje się dla kobiety? Robią nabór dlatego pytam.

naLeśnik

Pracuję tu już... jakiś czas. Wiem jedno. Praca jak każda inna. Trzeba pracować, pracować i pracować. Im mniej będziemy złorzeczyć i plotkować na pracę, tym lepiej dla nas samych. Oczywiście są tacy co im się coś za bardzo nie podoba, albo są tacy co im się coś za bardzo podoba. Nie dogodzi się wszystkim. Jest możliwa praca w weekend i jeśli ktoś ma ochotę, moc i potrzebę, to może pracować w weekendy, a jak ktoś nie chce nie ma żadnych przymuszeń. Były dawniej, ale te czasy się już skończyły. Jak ktoś nie potrafi szanować pracy, to żadna mu się nie będzie podobać.

ŁOBUS

Drań
@ŁOBUS

Kto Ci zatrzyma tą produkcje? Myslisz że te nieudolne związki to zrobią? Ja związki to boją się wejść w spór zbiorowy!!!

szeregowy
@Drań

zwionski nic nie zrobiom podpiszom byle jakom podwyszke te smieszne 450zł brutto. To jest smiech na sai nie podwyszka!!!!!!!

Szok
@szeregowy

Patrząc na twoją ortografię to ten zakład życie Ci ratuje, weź się ogarni...

szeregowy
@Szok

co to snaczy weż się ogarni? Chyba ty potszepujesz nauki ortokrafi

Szok
@szeregowy

Pogrążasz się.

Hada

Alfa

Już po nowym roku będom zwolnienie i to będzie koniec roboty .

Loma
@Alfa

Co ty gadasz za pierdoły od nowego roku będzie pełno nowych uruchomień, przeważnie przody mają zatrudniać po pare naście osób na każdą zmianę będzie git....

@Loma

Od.nowego roku to będom ale zwolnienia.

Tola
@000

Nowy dyrektor nas uratuje!!!!!!!

Grażyna
@Tola

To jak jest w końcu? Jedni mówią, że będą zwolnienia, a drudzy, że nie. A może macie jakieś potwierdzone informacje z firmy na ten temat? Dajcie znać

Kik
@Grażyna

Grażyna im mniej wiesz tym dłużej bedziesz pracować i nie interesuj się bo dostaniesz kociej gęby !!!!!

Boss
@Grażyna

Grażyna jak będą zwolnienia to ty się pierwsza dowiesz!!!

@Alfa

Jakie są mocne strony pracodawcy Magneti Marelli Mikołajczyka?

Były

Witam wszystkich ten zakład to istnieje jeszcze?

Freedom
@Były

Jeszcze istnieje i ma się bardzo dobrze produkcja idzie bardzo dobrze ekipa na hali daje rade po urlopie mają być nowe uruchomienia a więc będą nowe przyjęcia po kilkanaście osób na każdą zmianę do biura też mają przyjmować także mam nadzieję że się rozpędzimy pozdro.......

Freedom

A co ty jesteś jakiś właściciel skąd ty wiesz o tym skoro chcą sprzedać to sprzedadzą, przyjdzie nowy właściciel i będzie inwestował w nową produkcję (usunięte przez administratora) jeden i przestań gadać pierdoły jest na hali porządna ekipa dadzą sobie rade......pozdro

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Magneti Marelli Mikołajczyka?

To już koniec tego zakładu brak Zamówieni co raz górze a Pan dyrektor nic nie robi aby poprawić sytuację.

0 OO

Witam i co mieli ludzi z produkcj nie zwalniać a tu odwrotne a tu ludzie lecom a biuro nic.

sala

Więcej niż tych nierobów z biur!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale najważniejsze, że nie ma już tego co zawadzał w mistrzówce hahaha

ELF

Witam to już koniec zakładu .Unia nasz dobiła..ludzie szukacie sobie nowej pracy .tu już nic nie będzie.

To kiedy te zwolnienia?????

belzebub
@Nowy

Od dziś są zwolnienia. Już ludzi z produkcji zwalniają, a mieli zwalniać z biur

Lolo
@belzebub

Jak mają zwalniać z biur jak już wcześniej zwolnili pełno ludzi, teraz czas na produkcję czyli ogólnie jedna zmiana!!!!!

Antek

Swoje trzeba odchorować, żeby było już tylko lepiej.

Były

Już zaczynam zwalniać ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Magneti Marelli Mikołajczyka - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Magneti Marelli Mikołajczyka?

Zobacz opinie na temat firmy Magneti Marelli Mikołajczyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magneti Marelli Mikołajczyka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magneti Marelli Mikołajczyka?

Kandydaci do pracy w Magneti Marelli Mikołajczyka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magneti Marelli Mikołajczyka