Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

Trew

(usunięte przez administratora)nie polecam !!!!

Jakub

Witam jadę do pracy przy drobiu. Są to okolice Wietze czy ktoś może wie jakie i gdzie będę miał zakwaterowanie i jak daleko od miejsca pracy , jesteśmy parą .

@Jakub

Około 10 kilometrów jeat zazwyczaj mieszkania są mieszane mieszkają dziewczyny z chłopakami nie powinno tak być pewnie traficie do jakiś chłopaków, albo do mieszanych mieszkań a typy ludzi są różne, a praca ciężka, ile macie lat

Jakub
@Krima

Dzięki za odpowiedź po 22 lata mamy. Dużo tam Polaków pracuje ? Jakie są realne zarobki robiąc 160h??

@Jakub

800-900 euro nie wiecej

sylwia
@Krima

netto ale to podliczeniu mieszkania i ewentualnie transportu ale nie musisz znać języka niemieckiego

Krima

Czy ktoś mieszka w szwerzerwegu i dojeżdża do pracy do Wietze, tam są domki ja tam jadę

Danieloo

Dokładnie masz racje

Zdziwiona

Praca wydaje mi się nie ciężka. Jeśli chce ktoś pracować to praca to bajka. Wiem że koordynatorzy się starają żeby było wszystko dobrze. Na produkcji jest w porządku! Jeśli masz ambicje do opracowania to uważam że nie ma żadnego problemu nawet z językiem. Wystarczy zapytać a każdy brygadzista pomoże!

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

OPOLSKI

WITAM OPOLSKI Moje sugestie dla Concept Sp. z o.o.: FIRMA OK JA NIE NARZEKAŁEM JAK TAM PRACOWAŁEM Lubię atmosferę w Concept Sp. z o.o. za: PRZYPASOWAŁA MI PRACA NP.VERPACKUNG FAJNA ATMOSFERA Z ZIELONYMI CZY CZERWONYMI BARIERA JĘZYKOWA NIE ISTNIAŁA CHOĆ TAM PRACOWALI LUDZIE KTÓRZY POSŁUGIWALI SIĘ RÓŻNYMI JĘZYKAMI CZY NARZECZEM JAK TZW JĘZYK URDU

Seba

Witam. Pracował ktoś w Winsen?

@Seba

WITAM Z OPOLA JA PRACOWAŁEM W WIETZE.

@Seba

WITAM CIĘ SEBA JA PRACOWAŁEM W WITZE BO TAM JEST ZAKŁAD

nsss

Firma Concept Plus Gmbh , - plusy: dobre warunki mieszkaniowe, kontakt z kordynatorami -minusy: zarobki porażające małe max 900 e na miesiąc, nie stabilne godziny pracy, wszystkie sprawy załatwiacie sami,to co obiecane nie dotrzymują np. zwrot pieniędzy za przyjazd, nie weryfikują ludzi, ogólnie nie warto

Miska123

Pracowałam w Haren 2 miesiące na umowie studenckiej. Jestem zadowolona z wypłaty- w sumie wyszło ponad 2,5 tys. euro na czysto (po odjęciu mieszkania, samochód, jedzenie, bilet powrotny itd.), więc uwarzam że warto. Warunki mieszkaniowe nie były złe- dużo zależy od szczęścia, ale wszystkie domki w które odwiedziłam były na wysokim standarcie (mieszkałam w Meppen). Według mnie najbardziej mogą zawieść was ludzie którzy tam pracują na stałe, więc najlepiej jechać ze znajomą/ chłopakiem albo nawet w kilka osób (tylko wtedy czasem mogą się trafić gorsze domki jak jest więcej osób- gorsze czyli albo dalej, albo gorszy standardt). Jeśli jedziecie w kilka osób weźcie ze sobą własny samochód- oszczędność 50E od osoby. Jeśli jedziecie na umowę studencką to pieniądze są fajne, inaczej w mojej opinii nie opłaca się jechać. Najbardziej opłaca się jechać na początku wakacji gdzieś w czerwcu, bo wtedy jest jeszcze mało studentów i można zrobić nadgodziny. Potem nie jest już tak kolorowo. Ja miałam chyba 4 dni wolnego w sierpniu i wtedy też prawie wogóle nie było nadgodzin, a w lipcu nie miałam wogóle wolnego. Pracuje się na 2 zmiany, więc trzeba być odpornym. Mi troszeczkę przeszkadzała niska temperatura- 0 stopni. Z powodu temperatury niskiej byłam chora przez pierwsze 2 tygodnie i dużo osób podobnie. Na początku praca nie będzie wam wychodzić ale nie przejmujcie się każdy tak zaczyna. Praca jest dosyć ciężka i jednostajna zwykle się stoi w jednym miejscu 8 godzin, ale są 3 przerwy. Wypłaty zawsze były na czas, i też wysyłali kartki z rozliczeniami więc można było sprawdzić wszystko. Jedyne zastrzeżenia mam do ludzi którzy tam byli, bo większość nie jest zbyt miła- po prostu patologia. Podsumowując uważam że jest to niezła praca na wakacje dal studentów/uczniów, mimo że bardzo nudna.

Byly pracccownik

Mialem zawsze kontakt z koordynatorami kiedy chcialem o cos dopytac.Praca ciezka ale odlozylem troche pieniedzy.

hahah
@Byly pracccownik

dobry kontakt z koordynatorami a co powisz na to ze przyjezdzają ludzie do pracy nowi i nikt im drzwi nie otwiera do domu zeby mogli sie wprowadzić dzwoniac do Patryka mówi ci ze masz dzwonić pod numer do lokatora ktory tam mieszka a go nie ma i czekasz na walizkach do wieczora po takiej podróży z polski az lokator wroci to jest opieka koordynatora ??

Studentka
@hahah

Kazdy nowy pracownik ktory przyjezdza do pracy dostaje kontakt do wspollokatorow.Ja dostalam tez namiary do wspollokatora i zadzwonilam wczesniej ze bede o 15:30 i wpollokatorzy czekali na mnie.Nie mialam zadnego problemu.Pozniej pan koordynator poinformowal mnie dokladnie o poniedzialkowym szkoleniu.....i przyjechal po mnie z rana w poniedzialek :) mialam pelna opieke koordynatorow Juz wyjechalam do Polski bo bylam studentka na 2 miesiace.Za rok bede znowu :)

Tolek
@hahah

Na walizkach hehe ludzie to juz wymyslaja.Ja tez przyjechalem i nie bylo takiego problemu dostalem wszystkie informacje od koordynatora wraz telefonem do wspollokatorow,Wspollokatorzy tez wiedzieli kiedy przyjade i byli na mieszkaniu. Ja polecam firme,tyle to ze nie kazdy chce pracowac...najlepiej zarobic a sie nie narobic

Tomasz
@Studentka

....Pan Koordynator a pozniej opieka koordynatorow....?? Ktos tu chyba lekko podkoloryzowal historie ;)

Bartosz

Polecam. Mieszkanie było duże i wystarczające dla 4 osób. Praca fajna na taśmie.

Tomasz
@Bartosz

...Praca fajna na tasmie.....? Chyba dla osob po podstawowce ;)

xxx

12k zł na czysto w 2 miesiące (ponad tysiąc wydany na przeżycie i inne wydatki). 180- 200 godzin miesięcznie. Jak widać jeśli ktoś chce i potrafi pracować to godziny da się wyrobić, (usunięte przez administratora)

On
@xxx

Zrob prosze zdj i wyslij link z potwierdzeniem. Jesli to ci si eudalo to pewnie dieta polskiego (usunięte przez administratora) w Nieczech,makaron z ketchupem bite 60 dni ;D. Firma powinan nazywac sie Concept - a nie + tyle jest potracen na Abrechnungu za jakies dziwne rzeczy. Sluchajcie tego. Para z ktora mieszkalem mega sie klocila i chlop rozwalil drzwi. Patracili mu za nie 663 € !!!!!!! Pozniej szukalem z nim takich samych drzwi w internecie. Dla osb z Conceptu ktore pewnie mi zarzuca skad wiem ze takie same a stad ze szukalismy po numerze ktory byl przyklejony na folii ochronnej i co soe okazalo ??!!!! Cena drzwi 139€..... czyli robocizna 510€???? Chyba w Monaco a nie w tej sapyzialej dziurze. Sam wyjechalem po 1 dniu. Gruba przesada ten posrednik

bhp
@On

'Sam wyjechalem po 1 dniu" ... to wszystko zdążyło się wydarzyć w ciągu jednego dnia?

xxx
@On

Jesli chcesz screeny to zapraszam priv typie, daj swoje namiary :d Dieta całkiem normalna, o moje zdrowie się martwić nie musisz, spokojnie. Potrącili 663 euro? Powinni potrącić więcej. Normalni ludzie drzwi nie rozpierdalają gosciu.

on
@xxx

mariankaminski@op.pl

Mateusz

Nie polecam. Warunki mieszkaniowe skandaliczne . Ze im nei wstyd tutaj kogos wysylac.....

@Mateusz

Dzień dobry! Zaniepokoił nas Pana wpis, ponieważ dokładamy wszelkich starań by wszystkie nasze zakwaterowania były w odpowiednim standardzie. W tym celu przeprowadzamy również regularne kontrole i do tej pory zakwaterowania były pozytywnie oceniane przez naszych pracowników. Jeżeli jednak doszło do jakiegoś zaniedbania z naszej strony, to bardzo proszę zgłosić tę sprawę na adres: kontakt@cp-personal.com podając adres zakwaterowania, a natychmiast podejmiemy działania w tej kwestii. Dziękujemy!

AD
@Concept Sp. z o.o.

Mieszkałam już dwa razy w mieszkaniach wynajmowanych przez CP i wszystkie były zadbane i czyste.

Hmmm

Ja powiem tak.. Pracuje w Wietze. Jeżeli ludzie sobie wyobrażacie, że za robicie miliony wiadomo tak nie będzie. Bo nie jesteśmy Niemcami. Ja jak piszą że masz 800 euro na czysto to ok, doliczy sobie 250 mieszkanie i 50 auto jeśli nie masz swojego, więc wychodzi 1100 nie jest to szalowo, ale na Polaków bez języka to ludzie czego wy oczekujecie?? Chcesz dobrze zarabiać to naucz się niemieckiego i zostań kimś więcej, a nie tylko każdy narzeka.. W każdej agencji jest tak samo, a ludzie robią problem z niczego. Ci którzy robią na firmie wiadomo maja więcej kasy, ale sami decydując się na przyjazd przez agencje wiedzą, że będą robieni w konia więc i co chodzi?? Przy większe ilości godzin idzie więcej zarobić nawet 1400 o na concepcie.. Wiesz żal Mi tych ludzi co narzekają.. Niech robią w Polsce za 1200

Buuuu
@Hmmm

W PL najniższa to 1600 zł za 160 h, plus ewentualne premie, urlopy które są dawane bez problemu. Pracujesz blisko domu, a nie dorabiasz szwabow. Po za tym komentarze wyraznie pokazują jaka atmosfera panuje w tej pracy.. ocena 2/6 .. Po za tym jak się utrzymać w niemczech za 700 e msc to tak jak byś żył w polsce za 700 zł i wez zawiez do pl coś. Chyba ze suchy chleb szamiesz...

Penetrator Wagin
@Hmmm

Z całym szacunkiem do Ciebie,ale za mniej niż 1500 euro nie opłaca się wyjeżdżać z Polski. Ja pracując w Niemczech miałem co miesiąc ok. 1850 euro na rękę...z dodatkiem paliwowym w Monachium. Znając język niemiecki na poziomie A1, czyli podstawowym. Także są agencje , które w miarę dobrze płacą...

prosty czlowiek
@Buuuu

1600 i odlicz sobie teraz opłaty, paliwo, chatę, auto..masz to samo a nawet mniej ;d nawet sb kursu niemca czy hoszpanskiego nie oplacisz bo trzeba jesc. bawi mnie jak polska inteligencja wyjezdza do pracy za granice i chca by traktowali ich po krolesku. mit u jest spoko, w niedziele skocze se do centrum i tyle ;d a w pracy jak wszedzie - trafia sie normalni i trafia sie (usunięte przez administratora) od ktorych trzeba sie trzymac z daleka. ale to juz nie wina concptu tylko obory z ktoprej uciekli ;d

nick
@Penetrator Wagin

wlasnie ZNAJAC NIEMIECKI! W MONACHIUM! czyli inne warunki inny land i inne koszty zycia. elo xd

oshee
@Penetrator Wagin

O Takie zarobki co Ty przedstawiasz to tylko mi się przyśnią prędzej Ogromnie się cieszę, że ktoś takie ma i w pełnej kulturze jak sądzę.

Ona

kordynatorów odrazu powinni zwolnić. Nic nie robią a kasują z 2500 Euro do kieszeni. A stawka za takie warunki to powinna być za minimmum 10,50

oshee
@Ona

Stawka...proponuje 15€ brutto/h +bonusy i łapy precz od wypłaty a nie dowalili by za...i za... i O setki wróciły by do firmy. Warum? Praca ciężka, wymagająca ciągłej koordynacji fizyczno-umysłowej zwał jak zwał Taśmę bandę jak szybko gna max plus produkt wyrób przetwarzany perfekt z pod Dortmundu znam, kręgosłup głównie boli zależy od mięśni np. jak zasztywniałe to na początku gładko nie pójdzie gorzej jak ma ktoś skolioze, liniowy wiecznie coś go bolało chyba bo się czepiał krzyczał, aber es nicht verstehe ich jeśli coś jest dobrze zrobione, szacunek, to i o wiele lepiej, ale korci czyis jezor lub lapska. Ludzie muszą pilnować swoich spraw i wspólnych

JestOkej

Praca koordynatorów mogłaby być lepsza, ale jednak można wytłumaczyć to faktem, iż pracy oni mają dużo, a każdy jest tylko człowiekiem. Co do samej pracy. Jak ktoś korony i dwóch lewych rąk nie ma, to na pewno da radę. Ale jeżeli do pracy przyjechały księżniczki, które myślą, że pieniądze dostaje się za ładne oczy to marudzić będą. Wyżyć można na spokojnie i przywieźć dużo pieniędzy do Polski, ale jak się wydaje w kółko na alkohol i inne rarytasy to tak jest. I nie, nie żałowalismy sobie ;) jedyny minus to fakt, że cena zakwaterowania powinna być adekwatna do panujących warunków, ponieważ jest to niesprawiedliwe że ktoś ma chate z luksusem, a ktoś klitke. Pozdro

Mola

Witam jaka jest realna stawka godzinowa. Oraz jak wygladaja mieszkania.

onn

Moje sugestie dla Concept Sp. z o.o.: Zacznijcie traktowac z szacunkiem swoich pracownikow bo to my dla was zarabiamy a nei wy na nas...!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim nie traktowac ludzi z Polski jak jakis niewykszttalconych lubzi z epoki kamienia

Amok

Wszędzie to samo. Ale zawsze wszędzie jest opisane; 10 e brutto 9 e (pierwsza klasa podatkowa ) czyli 6 e netto,-mieszkanie 200 e,-200 koryto,-50 e dojazdy. To ile wam zostanie. Zagadka.

Ryneczek lidla
@Amok

U was nie jest opisane ile nerwów trzeba poświęcić i dopiszcie - wymagany charakter niewolnika.

tomek

Ludzie jakie inne jeszcze firmy wysylaja ludzi do miesa? przyjechalem w zeszlym tyg i przepracowalem 1 dzien. Co to ma (usunięte przez administratora) znaczyc??? Ten koordynator gowniarz odpowiedzial mi ze jak mi sie nie podoba to ma 15 chetnych na moje miejsce. Czy na prawde za duzo oczekuje aby pracowac min 5 razy w tyg??? A ostrzegali mnie wszyscy zeby nie jechacx przez te pseudo agencje to bylem mondrzejszy........

@tomek

Dzień dobry! W naszym systemie nie odnotowaliśmy osoby, która by przepracowała tylko 1 dzień w zeszłym tygodniu. W ogóle w ostatnim czasie rzadko się zdarza, aby osoby nie zostały wezwane do pracy. Ale skoro zgłasza Pan taki problem, to z chęcią przyjrzymy się sprawie. Proszę o przesłanie maila na adres: kontakt@cp-personal.com w celu weryfikacji. Pozdrawiam

Zwałek.

Hej. Czy w tym całym zakładzie są jakieś ładne dziewczyny?

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.