Opinie o Shiloh w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Shiloh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shiloh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shiloh w Bielsko-Biała

dfhj

Szpiegowanie kogos jeszcze z firmy jest przestepstwem.pracodawca czypracownicy interesuja sie zyciem zawodowym.skoro ta osoba czuje sie vezkarna to ciekawe czy na policji i sadzie bedzie sie tak czula.

dfgj

Wiem ze z shiloh.

byla pracownica

Hej niestety rzadko tutaj polakow mozna spotkac ale ruskich tutaj raczej nie bylo przynajmniej jak ja tu pracowalam. Ale w innym zakladzie pracowalam z ukrainkami.one nie chca pracowac za doch na maszynie a ja musialam.to nie sprawiedliwe.

Aldona

Kiedy zakład wyślę pit ktoś coś wie? Z tego co wiem mieli czas do końca lutego.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
kaktus

Shiloh=chaos. Wcale nie zdziwił mnie brak przelewów wczoraj, czyli nie wypłacenie wynagrodzenia na czas, co jest poważnym naruszeniem regulaminu przez pracodawcę. Nie wspomnę o konieczności łamania przepisów BHP przez szeregowych pracowników z powodu kompletnego braku organizacji pracy na każdym dziale. Nikt tutaj nad niczym nie panuje. Ogólnie nie polecam ludziom o słabych nerwach.

severyn
@kaktus

podaj przykład łamania tych przepisów bhp

@kaktus

Na tłoczni sprawy idą raczej w dobrą stronę, zaczyna się zmieniać. Widać, że chcą chaos ogarniać. Tylko tak dalej. Zobaczymy.

Aldona
@severyn

Zgrzewalnia kobiety jeżdżą paleciakami o masie przekraczającej dozwoloną i to sporo. Uruchomienie maszyny na jedną rękę zamiast na dwie gdzie bardzo łatwo o wypadek który się ostatnio zresztą wydarzył. Lepiej chodzić sprawdzać czy etykieta na palecie i czy pojemnik z nakretkami opisany niż zwracać uwagę na rzeczy istotne i zagrażające bezpieczeństwu...

@kaktus

Chaos zawsze byl i bedzie.po to jest tak zeby zydow sie pozbyc.oni z natury nie znosza chausu.

Agata

Proszę o powrót do merytorycznej dyskusji na tym forum. Miejsce, w którym jesteście aktywni nie służy wymianie opinii o konkretnych osobach, ale warunkach zatrudnienia, atmosferze i innych kwestiach, które są ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Shiloh. Co możecie powiedzieć o tym co w tym momencie dzieje się w tej firmie?

sdfghj
@Agata

A ty to kto? Co ty bedziesz mi mowic co mam pisac a czego nie moge.moze mam sir spytac czy kupe zrobic w kolorze brunatnym czy sraczkowatym. Czy tutaj jest przedszkole czy forum na ktorym moge pisac co chce. Jakby bylo niezgodne z regulaminem to by ci z admi strony skasowali episy.

Były

Witam,wiadomo kiedy Shiloh wyśle Pit-y za 2017 do byłych pracowników ?

Wesołek
@Były

Jak sobie przypomną to do końca lutego????

Adrian

Witam jaka stawka na poczatek obowiazuje i czy sa jakies premie za 4 brygadowke?

lolo

Ona mysli ze jest normalna bo pewnie chodzila do klasy integracyjnej ,a tak naprawde jest inaczej.

XYZ

Witam. Ja wygląda praca ślusarza/narzędziowca? Jakie stawki, system zmianowy, podejście kierowników do pracowników?

Limo
@XYZ

Narzędziownia najlepszy dział.. polecam tam pracę, ludzie fajni robota spokojna..

Pani moderatorze-"Agato" to walka z wiatrakami.Na tych forach tak i tak trudno o merytoryczną opinie, ale może to się choć trochę zmieni więc proszę działać dalej.

XYZ
@:)

w temacie auto firmowe, nowy mercedes sie pojawil kogo to?

to są skur.......... wypłaty nie płaca w tej firmie na czas ale jak trzeba z pracownika potrącić bo się pomylił to od razu są pierwsi by premie zabrać !!! mam dość tej firmy i szukam pracy ,nie polecam pracy w tej firmie niedośc że nie płacą to wymagania na stanowiskach pracy od pracownika przerastają normy masz robić za 5 i tyle a swoją drogą na płace dla pracowników nie ma kasy ale na reklamy w radiu i autobusach czy auta firmowe kasa jest masakra trzeba z tej firmy uciekać bo zaraz za darmo będziesz pracować szmaciarze

Bez nicku
@pracownik

Im wiekszy rozwój firmy tym gorsza sytuacja pracowników. Robię tu kilka lat.zwykla obserwacja...to źle wygląda dla wszystkich!

dyl
@pracownik

mieli poslizg o jeden dzień przez firmę zewnetrzna, a tak w nawiasie kto ci każe norme robić?

Wstrząśnięty
@pracownik

Jak nie wypłacają na czas , to olewajcie normy

Nie jestem robotem

Trzeba znać się na konkretnych maszynach ,czy przyjmują każdego jak leci?

Nowy rok zaczęli z przytupem! !! 100% nie wypłaconych wypłat w terminie oczywiście dla pracowników fizycznych ...ciekawe kto jutro przyjdzie do pracy

Były pracownik Trelleborg

Gdzie nie zajrzę na którykolwiek go work wszędzie tylko narzekanie....Wygląda na to że wszystkie zakłady w Bielsku i okolic to tragedia i że nie warto wogole szukać pracy na produkcji.???? ....Czy może 90% to lenie i tylko brać za darmo ? Takie wrażenie.....smutne

@Były pracownik Trelleborg

Skoczów?

Tak jest

Jeżeli ktoś już się wypowiada na temat Shiloh, niech określi w którym zakładzie pracował lub pracuje- tłoczni czy odlewni. Oddzielmy niepochlebne opinie. Znam ludzi którzy pracują na tłoczni ponad 10 lat i są zadowoleni z warunków pracy jak i wynagrodzenia, na odlewni nie wiem jak jest.Dzisiejsze pokolenie jest robione miękkimi ... i boją się pracy fizycznej, przeszkadza im hałas, pył, temperatura, palce sparaliżowane od smartfona a internet dla nich to jedyne miejsce gdzie wylewają swoje żale.

Pete
@Tak jest

i jeszcze lenie, najlepiej zarabiać a nic nie robić a tylko psuć opinie na necie, niech idą do hutchinsona zobaczyć jak się zap...dala

Vader

Powiem krótko jeśli do danego pracodawcy ogłoszenia o pracę na pewne stanowiska pracy są i wiszą od paru lat i nic A ludzie przychodzą i odchodzą to co to oznacza każdy z nas wie ,że praca na tym stanowisku jest kiepska i nie adekwatna do przepracowanych godzin pracy i wynagrodzenia za które otrzymujesz kiepska wypłatę A pracy jest za dużo by mogła to ogarnąć jedna osoba wiec takiej pracy wcześniej czy później podziekujemy i tak to wygląda w shiloh

@Vader

to prawda, tak tam jest. pracuje tam pół roku i już mam dość. szukam nowej pracy

Welder

No maleć raczej nie może ...Soboty płatne dodatkowo, wzrost stawki możliwy po ocenie pracy przez przełożonego chyba po 3 miesiącach pracy

Agata

Proszę Was o zamieszczanie na forum tylko merytorycznych opinii na temat firm jako pracodawców. Poza tym, na stronie Shiloh znajdziecie kilka ofert pracy. Poszukiwany jest, m.in. spawacz. Osoba na tym stanowisku musi liczyć się z dwuzmianowym trybem pracy. Pracodawca oferuje swojemu pracownikowi umowę o pracę. Co możecie powiedzieć o tego typu stanowiskach? Jak wygląda atmosfera w miejscu pracy? Ponadto prowadzona jest rekrutacja na stanowisko lektora języka angielskiego. Czy Shiloh zapewnia kurs języka angielskiego swoim pracownikom? Na jakich warunkach odbywają się takie zajęcia? Każdy może z nich skorzystać?

Welder
@Agata

Praca na stanowisku spawacz to w 90 procentach obsługa robota spawalniczego, ewentualnie manualne poprawki.Spawania ręcznego jest niewiele jednak trzeba się znać na rzeczy. Praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku, czasem wpadnie sobota 1 zmiana. Praca nie jest zła. Na początek około 2400 na rękę.

TedBundy

A na wózeczkach widłowych da się coś zarobić?

@TedBundy

nie bo oszukują przy nadgodzinach nie doliczysz się ile ci maja rzeczywiście zapłacić tym bardziej że teraz firma zewnętrzna liczy wynagrodzenie i wiecznie się nie zgadza z tym co wypracujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Shiloh - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Shiloh?

Zobacz opinie na temat firmy Shiloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shiloh?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shiloh?

Kandydaci do pracy w Shiloh napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shiloh
1.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Wyzwolenia 84
    43-300 Bielsko-Biała