Opinie o Veneda Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Veneda Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Veneda Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veneda Sp. z o.o. w Białystok

Jakieś wakacje w zakładzie? Kwestie urlopów przy tym bardziej mnie interesują. Pracy sobie po Białymstoku szukam, tutaj coś widzę ze opinii od lat nie ma, firma w ogóle działa? Ciężko teraz o szczegół z sieci a zastanawiam się przy tym co z pracownikami ostatecznie się stało, skoro nikt już niczego nie pisze?

BeHonest

Rozumiem, że kilka lat temu gdy Iwona J. razem z Pawłem M. jak i Hubertem B. wciskali garnki, biostymulatory i odkurzacze to była to nowość i można było dać się nabrać. Faktem jest też, że w Niemczech można je było kupić za 10% ceny. Ale po tylu latach, po wielu przegranych sprawach w sądzie, niewypłaconych wynagrodzeniach, po likwidacji licznych firm w ucieczce przed wierzycielami, oszukanych klientach, gdy to wszystko macie w internecie, w KRS (sprawdźcie KRS Ecovital) i wyrokach sądowych... takie dyskusje? Dowodzi to dwóch rzeczy: 1. polskie prawo i sądy chronią (usunięte przez administratora) i złodziei oraz pozwalają im dalej działać 2. ludzie są niesamowicie naiwni. Jest to bardzo smutne.

Maja
@BeHonest

Telemarketerka zaprasza na spotkanie promocyjne z okazji otwarcia nowej sieci sklepów rtv agd i na moje pytanie, czy to nie pokaz garnków i masażerów kilkakrotnie zaklina się, że nic z tych rzeczy. Na miejscu okazuje się, że jest to klasyczny oszukańczy pokaz w wciskaniem starszym, skołowanym ludziom chińskiego szajsu za dużą kasę. Arogancki młody człowiek podobno reprezentujący firmę odmawia przedstawienia się (niby RODO), na moje pytanie, czemu zostałam oszukana przy zaproszeniu, pan podobno Rafał stwierdza, że na salę nie wejdę i mam już sobie pójść, bo "oni takich osób jak ja, z takim nastawieniem nie potrzebują". Zapewne kolejnych kilka starszych osób będzie latami z chudej emerytury spłacać te gów...nie zakupy. Jak to jest możliwe, że takie firmy nadal działają, mimo ciągłego nagłaśniania tego procederu.

Sygnalista - do prokuratury
@Maja

Dokładnie taki sam oszukańczy pokaz w Rzeszowie. Dokładnie takie same badziewie za niebotyczna kasę i niestety pare starszych osób sie nabrało. Ciekawe jak długo jeszcze wybiore sie z tym do lokalnego posła PiS-u

Czesław Nowy wpis
@Sygnalista - do prokuratury

To firma nadal funkcjonuje i organizuje te pokazy? Bo myślałem, że już z tym skończyli. Taka sprzedaż powinna być zakazana, bo faktycznie starsi ludzie potem przez lata spłacają raty za bezwartościowy produkt. Masz racje, takie sytuacje trzeba nagłaśniać i piętnować.

Bolo Nowy wpis
@Czesław

Organizują tylko sie z tym kryją albo zmieniają nazwy.

Fair Nowy wpis
@BeHonest

Nie mogę się doczekać ich wakacji w zakładzie karnym.

naiwny

Dzien dobry! Jestem mieszkanka Sanoka. Na dzisiejszy dzien 24.11. 2019 dostalismy zaproszenie na spotkanie od firmy Veneda . Spotknanie promujace w Polsce nowa firme z telewizorami,"nagrodą"za przybycie miał byc telewizor 17" przenosny. Poszlismy z mezem ,chociaz nie wierzylam ze tak latwo dostac telewizor,obawialam sie ze to jeden z tych pokazow sprzetow AGD i nawawianie na zakup np.garnkow za kolosalna cene.Spotkanie mialo byc o 14 , po przybyciu okozalo sie ze jest mnostwo zaproszonych gosci a miejsc nie ma,sala ma ograniczona ilosc miejsc.zaproponowano nam spotkanie o17 ale obawiano sie ze moze zabraknac miejsc bo na spotkanie o 14 przyszlo juz czesc ludzi odeslanych z godz.11.Przed spotkanie trzykrotnie dzwoniono nalegano na przyjscie i proszono o przyprowadzenie jakies pary malzenskiej. Obsługa spotkania byla bardzo niemiła i nie szczedzila wobec nas obrazliwych słów i obelg.Pani Wioletta Kryś obrazała mnie wypowiadając wobec mnie niecenzuralne słowa,była bardzo agresywna.Proszę o werefikacje i przeszkolenie swoich pracowników.

Gilgamesh
@naiwny

No właśnie są przeszkoleni. Do (usunięte przez administratora) arogancji i bezczelonośći.(usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Veneda Sp. z o.o.?

Sa bardzo niemili chamscy zero pokory i przyznania sie do błędu Kasę wyciągnąć od emeryta potrafią Jak wam nie wstyd ?? Możecie spać spokojnie ? Wstyd !!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Veneda Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Oszukana

Pokaż w Słupsku, oczywiście mamią przez telefon telewizorem pokazem do max godziny. Nie chcą danych zaklinają się na wszystko że reklama RTV. Co młodszych odsyłają żeby dać gotta bez czekania bo po 40 ale za młodzi. Przy nagranej rozmowie telefonicznej, która odsłuchując proszą do kierownika żeby uczestnik opuścił salę i nie robił zamętu. (usunięte przez administratora) Na takich powinno być prawo

Romek

Nowa nazwa firmy to Prolife Sp. z o.o. Sp. k. Nie dajcie się oszukać!!!

Firma wgl nie jest profesjonalna zapraszają ludzi i nie mają dla nich miejsc więc wszystkich wyrzucają, zero kultury i przeprosin. (usunięte przez administratora)

Gdańszczanka

Witam, przeczytałam poniższe komentarze i z przykrością stwierdzam, że poszkodowani którzy je napisali mają rację. Dzisiaj zostałam zaproszona na prezentację prowadzoną przez Veneda z Białegostoku. Mieliśmy otrzymac w prezencie "telewizorek". W wyniku zbiegu okoliczności a może raczej manipulacji pracowników firmy na miejscu okazało się, że takowego sprzętu nie otrzymamy. Dlaczego??? Ba, bo musi być para, bo nie dotyczy to dwoje singli no i tylko hetro. Ok, ale dlaczego osoba z infolinii mówiła zupełnie co innego? To nie wszystko, pan menager, mężczyzna ok 30 - stki, okazał się arogancki i niegrzeczny a w przypływie bezradnego gniewu całkiem szczery. Moje zdziwienie sytuacją osiągnęło szczytu gdy usłyszałam wypowiedz, iż owe " telewizorki" są nic nie warte i dziwi się, że ktoś zmienił plany, żeby przyjść na prezentacje i je odebrać. Zdziwiła mnie ogromnie ta wypowiedz gdyż uświadomiła mi, że jest prawdziwa a ja dałam się nabrać. Kim w rzeczywistości był ten Pan tego nie wiem bo nie raczył się przedstawić zasłaniając się RODO. I to dopiero mnie rozbawiło. Oczywiście żadnej wizytówki firmy tak jakby była to jakaś tajnica. Ciekawe dlaczego???

ToNieUczciwe

Oto fakty. Firma o której mowa regularnie, co kilka miesięcy zmienia nazwę. Veneda, Simple Life, Housefire, Simply Healfy a obecnie Armenti. To jedno i to samo. Dlaczego tak robią? Żeby skołować ludzi. Żeby zamknąć jedną spółkę i z „czystą kartą” zacząć nową działalność. Żeby zrobić w „konia” nie tylko klientów ale i banki (ale to inna historia). Żeby nie realizować gwarancji na produkty. Żeby … można wymieniać i wymieniać. Obecnie firma ma siedzibę w Białymstoku. Teoretycznie prezesem jest Hubert Baran. Ten Baran, urodzony w 1992 dał się omotać pieniędzmi i tylko na papierze podpisuje się jako prezes. Faktycznie rządzi pani Iwona Jaśkowska, Firma sprzedaje maty masujące. Swojego czasu były to maty Casada, swego czasu naprawdę dobrej firmy. Dziś … mam wątpliwości, lecz to moja subiektywna ocena. Gdy firma przebranżawiała się z czarnych naczyń, (w końcu to byłe Eko Vital) sprzedawała Matę Masującą Casada III za cenę 3700. W pakiecie oczywiście z czarnymi garnkami. Chwilę później, cena skoczyła na 4500. Po miesiącu – ponad 5 tysięcy. Po kolejnym – prawie … uwaga … 7’000 zł. Obecnie zrezygnowali ze sprzedaży Casada III. Za cenę 7’300 sprzedają … taki szmelc, jakiego na rynku jeszcze nie było. Maty wibracyjne (nie mylić z masyjącymi) które w produkcji kosztują max 250 zł. Jak oni to robią? Otóż tworzą otoczkę „wygranej”. Klient ma wrażenie że trafiła mu się okazja z której tylko głupi by nie skorzystał. Dlaczego? Ponieważ do maty, dodają zestaw srebrnych naczyń. Naczynia te, z wyglądu przypominają inne – renomowane. Prelegent nie możę podawać nazw tych firm. I najczęściej tego nie robi. W obawie przed karą jakie te firmy mogłyby nałożyć na Venede i spółki córki. Sprytny prelegent tak jednak manipuluje słowami, że to ludzie na Sali wymieniają (bo najczęściej znają) te firmy. Powtórzenie nazw firm jest już zgodne z prawem. Świadomi ludzie wiedzą że za bardzo dobre naczynia takich firm jak Zepter, Philipiak czy Welmax trzeba zapłacić kilka tysięcy. Jednak naczynia tych firm z tymi jakie daje firma Veneda nie mają NIC WSPÓLNEGO !!! jest to tylko duży i ciężki prezent. Dlaczego – wyjaśnie później. Dodatkowo, dla atrakcyjności oferty, dająkolejny DUŻY PREZENT - odkurzacz wodny. Znów odwołują się do renomowanych firm. Jednak o odkurzaczu jaki dają w prezencie nie będę nic mówił… ŻAL SŁÓW W trakcie pokazu, prelegent odwołuje się do osób które mają bardzo dobrej jakości naczynia ze stali szlachetnej oraz użytkowników renomowanych odkurzaczy wodnych. Po ich opiniach pada pytanie o to, ile zapłacili. Z reguły około 3-4-5 tysięcy. Jak tworzy się okazję? Otóż w dniu spotkania, w trakcie losowania (oczywiście ustawione – wiadomo kto wygra) mata wibracyjna jest tańsza. W prezencie dają naczynia (podobne do tych renomowanych). Dają również odkurzacz (podobny do renomowanych). Później jakieś gadżety. No „SUPER” OKAZJA !!! Dlaczego takie duże i ciężkie prezenty? bo w przypadku chęci zwrotu. Konsument musi zwrócić sprzęt do siedziby firmy. A nadanie takich paczek ( duże i ciężkie )przez Pocztę Polską jest dość drogie. Nie mówiąc już o tym, że jest problem z samym nadaniem paczki. Reasumując. Firma Veneda i spółki córki – moim skromnym zdaniem – oszukują. Kogo ? - Banki – zmieniając nazwy i podpisując dzięki temu nowe pełnomocnictwa na udzielane kredyty - partnerów biznesowych – dostawców towarów - klientów – sprzedając towar słabej jakości za wygórowane kwoty. Nie informują przy tym najczęściej o przeciwskazaniach do korzystaniu z ich sprzętu (rozrusznik serca, epilepsja itd.), co może zakończyć się wręcz tragicznie dla nieświadomej starszej osoby. - a na końcu – oszukują swoich pracowników, nakładając kary odciągane z wynagrodzenia. (które i tak osiągają średnio 10’000 zł !!!. Tyle zarabia każdy pracownik którego widzicie w trakcie prezentacji) Chcesz wiedzieć więcej ? ToNieUczciwe@o2.pl

Arli
@ToNieUczciwe

Mnie właśnie zaprosili 21.12.2017r.mam 29 lat(mają pecha że na mnie trafiło????Z chęcią tam się wybiorę...powiedzieć im co myślę i ostrzec starszych biednych ludzi!!!

Janek
@ToNieUczciwe

Do Arli : mam pytanie o dokładny adres twojego zaproszenia - Ja pochodzę ze Szczecina i 3 dni temu zostałem oszukany. Czytając te posty widze ze jest iskierka nadzieji ze uda mi się nie stracić tej ogromnej kwoty poprzez jak najszybszy zwrot towaru Ale jak czytam inne posty to widze ze jest problem z ustaleniem ich adresu pod który bezpiecznie moznaby było odesłać te rzeczy i pomyślałem ze najlepiej to pojechac w czasie prezentacji oddać.

Prawie oszukany
@ToNieUczciwe

Byłem na pokazie. Było dokładnie ta jak opisano w poście ToNieUczciwie. Na szczęście mnie nie udało im się zmanipulować, ale żona niemal ze mną się pokłóciła - bo tracimy przecież taką okazję...Tłumaczę, że oferują wg nich towar za cenę ponad 20000 zł i chcą mi go oddać za 7300 zł (myślę coś tu śmierdzi) Odkurzacz za 4500 zł (gratis), garnki za 7900 zł (gratis), mata nie pamiętam ceny (ale gratis). Noże też nie pamiętam ceny (gratis). Tylko za matę masującą muszę zapłacić normalnie kosztuje 10300 zł ale dzisiaj promocja 7300 zł (z kredytem na 48 rat prawie 11000 zł). Jakoś wyciągnąłem żonę z tego pokazu i sprawdzam ceny w Internecie bo zrobiłem wcześniej zdjęcia tego badziewia i tak: odkurzacz - 1200 zł, masażer 1600 zł, garnki ok 1000 zł daje to kwotę ok. 4000 zł . Po prostu (usunięte przez administratora)

@ToNieUczciwe

Poniższe treści prezentowane na tym portalu noszą w sobie znamiona naruszających i szkalujących dobre imię Spółki, które jako dobro osobiste objęte jest ochroną prawną, zarówno przez przepisy prawa cywilnego jak również prawa karnego. Treści te są ewidentnie nieprawdziwe. Spółka posiada uzasadnione przypuszczenia, że za bezprawnym naruszeniem dobrego imienia Spółki, stoją podmioty konkurujące ze Spółką na tym samym rynku. Wykorzystują one ten portal do oczerniania Spółki, a z kłamliwych komentarzy czynią narzędzie do odstraszania przyszłych klientów Spółki. W związku z powyższym Spółka zdecydowała się o całym nieuczciwym i bezprawnym procederze poinformować właściwe ograny ścigania. Spółka jest przekonana, że w trakcie postępowania wszystkie osoby odpowiedzialne za ten niegodziwy proceder zostaną ustalone i zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje karne.

@ToNieUczciwe

" Poniższe treści prezentowane na tym portalu noszą w sobie znamiona naruszających i szkalujących dobre imię Spółki, które jako dobro osobiste objęte jest ochroną prawną, zarówno przez przepisy prawa cywilnego jak również prawa karnego. Treści te są ewidentnie nieprawdziwe. Spółka posiada uzasadnione przypuszczenia, że za bezprawnym naruszeniem dobrego imienia Spółki, stoją podmioty konkurujące ze Spółką na tym samym rynku. Wykorzystują one ten portal do oczerniania Spółki, a z kłamliwych komentarzy czynią narzędzie do odstraszania przyszłych klientów Spółki. W związku z powyższym Spółka zdecydowała się o całym nieuczciwym i bezprawnym procederze poinformować właściwe ograny ścigania. Spółka jest przekonana, że w trakcie postępowania wszystkie osoby odpowiedzialne za ten niegodziwy proceder zostaną ustalone i zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje karne"

Jakub
@ToNieUczciwe

Tonieuczciwe to jest jakiś boot. Używasz nazwy renomowane co to jest ? Lokowanie produkty ? Jaką renomę maja gary z Włoch że kupisz je za 150 EUR a sprzedasz w Polsce za 7000 tys. to nazywasz renomą ? Mam garnki „nierenomowane” kupiłem za 300 zł gotuje na parze z termometrami itd już mają z 15 lat Nie oczerniaj firm lokując produkty innych bo sprzedaż bezpośrednia nie opiera się na produkcie bo taki możesz sprzedać w sklepie a socjotechnice sprzedaży, NLP, sile perswazji, odwoływania się do zdrowia,życia i śmierci Firmy które sprzedają to za 7000 tys. maja to opanowane do perfekcji i na koniec dlaczego nigdy nie porównano garów Philipiaka za 7000 tys. np. z Berghoffem za 500 zł ??? Odpowiedzcie sobie sami

ToNieUczciwe
@Jakub

Porównanie Berghoff i Zepter to tak jak porównać Mercedesa i Malucha. To i to ma koła i kierownice. I na tym podobieństwo się kończy. I żebyś mnie zrozumiał - Panie Jakubie - dopóki masz malucha uważasz że to dobre auto, ale jadąc Mercedesem zauważysz różnice w komforcie. Mercedes jest dla mnie renomowaną firmą (mimo ze sam Mercedesa nie mam). Mam nadzieję, że to porównanie da Ci do myślenia. I żeby błą jasność. Garnki sprzedawane przez fimy o jakich pisałem to … zaprzęg konny. Berghoff to Maluch. Garnki (podam pierwsze litery, żeby nie być posądzonym o promowanie firm) firm P. czyli F. , Z., W. to z kolei jest Mercedes. Polecam porównać "jazdę" tymi sprzętami. Zrozumiesz Jakubie co miałęm na myśli

@ToNieUczciwe

Obecna nazwa firmy to Palatinus Sp z o.o.

Helo!

Wciąż nie dostałem pozwu. Czekam

Ostrzegajcie !!!

półka Good Line ,Veneda, Armenti ,Hausfeuer to spółki-wszystkie w Białymstoku ,które organizują pokazy przede wszystkim dla ludzi starszych ,którzy mają stały dochód w postaci emerytur i rent i są podatni na bezwzględne manipulacje konsultantów.Zapraszają telefonicznie na prezentacje by móc później omotać i podstępnie podsunąć umowy sprzedaży do podpisu pod pretekstem pokwitowania odbioru nagród z losowania opiewające na kilka lub kilkanaście tysięcy złotych w postaci kredytu na kilka lat.Wmawiają jeszcze,że nie można odstąpić od umowy bo prodkty są z promocji i z losowania co jest kłamstwem.W ten sposób oszukują tysiące ludzi w całej Polsce i to bez żadnych konsekwencji karnych.Ostrzegajcie swoich bliskich i znajomych przed takimi typu pokazami.Nie dawajcie się namówić na upominki warte parę złotych.Później są tylko kłopoty i niepotrzebne nerwy przez wiele tygodni. Na odstąpienie od umowy sprzedaży jest 14 dni od zakupu-wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru,na odesłanie towaru też 14 dni od wysłania odstąpienia(porobić zdjęcia i też za potwierdzeniem odbioru).Warto wysłać odstąpienie od kredytu do banku,w którym złożyli wniosek.Żądać zwrotu zaliczki i wekslu.Zgłaszać sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta i Państwowej Inspekcji Handlowej. Rzecznicy dostępni są za darmo w każdym mieście i skutecznie pomagają we wszystkich takich przypadkach.Ostrzegajcie innych przed takimi oszukańczymi praktykami !!!

@Ostrzegajcie !!!

Ostatnio pokazy organizowane przez firmę Armenti odbywały się w Białymstoku w restauracji Mocart. Preferowani jak najstarsi uczestnicy, tacy dają się nabrać na artykuły prozdrowotne takie jak np. maty masujące za jedyne 7000 zł. A jak jeszcze "uda się" wylosować garnki i odkurzacz plus jakieś gadżety, to już pełnia szczęścia. Biuro mają przy ul. Wierzbowej 12, tam zatrudniają bezczelnych krętaczy, wyszkolonych w straszeniu i manipulacjach. "Pracownicy" tego typu są bezcenni w momencie, gdy chcemy oddać towar, wypowiedzieć umowę. Straszą, wypraszają z biura, przekrzykują, nie można dojść do głosu. Pomaga spokój i Rzecznik Praw Konsumenta lub inspekcja handlowa. Ostrzegam wszystkich przed firmą Armenti! i podobnymi. Nie dajcie się namówić na żadną prezentację, ostrzegajcie osoby starsze z najbliższego otoczenia - mamy, ciocie, sąsiadki.

Nicky
@Armenti

najpierw trzeba mieć dobre imię

BYLEMTAM

A gdzie wolność słowa?

żenada na garach
@BYLEMTAM

Ta spółka ma wyłącznie za zadanie straszyć ludzi przez internet. Przecież emeryci którzy kupują od was produkty na pokazach nie mają internetu więc o co chodzi? xD

oszukany
@Ostrzegajcie !!!

Uwaga na firmę(usunięte przez administratora) Sprzedają maty, odkurzacze, naczynia za ogromne pieniądze!!!

Dobre imie czego?xD
@Armenti

Nikogo nie pozwiecie bo się boicie to raz a dwa to że wciskacie gary i maty na pokazach. Twierdzenie że tak jest nie jest naruszeniem prawa. Powodzenia. Wasza pseudokalceria z poznania na powno coś ugra.

gosc

Zgadzam sie z opinia wiekszosci tylko bylem na pokazie tej firmy i musze stwierdzic ze ludzie sami sobie sa winni, nie mozna odrazu dac wcisnac sobie czegos o czym pierwszy raz sie slyszy i niewazne jak pieknie to wyglada i jak jest zachwalane. Rzeczywiscie wybierani sa ludzie starsi ale to juz nie sa te czasy mozna sprawdzic towar, firme poprzez internet czy nawet kogos zapytac. To ze wciskaja ludziom ciemnote to ich praca i niema co ich winic . Ja ich rozumiem chociaz to niewdzieczne zajecie, trzeba tylko pomyslec i niebedzie tego procederu naciagania i nerwow.

Teresa
@gosc

Witam. Na pokazie kwietniowym w Łomży byłam i nabyłam matę casadę i naczynia i jeszcze parę drobiazgów zresztą eleganckich. Nie zgadzam się z tym wciskaniem. Idąc po prezent należy go wziąć i wyjść. Miałam matę kupioną wcześniej i jest oryginalnym produktem. Jest na nią gwarancja dwuletnia standard i dziesięcioletnia po zarejestrowaniu jej na stronie producenta. Mam zarejestrowaną i przysługuje mi gwarancja potwierdzona certyfikatem. Wiem , że to produkt oryginalny. Drogi , to fakt. Produkcja i zastosowanie kamieni zdrowotnych z podgrzewaniem w celu głębszego masażu i testowanie maty jest kosztowne i zamiast cieszyć się , że jest w jakiejś formie dostępny dla zwykłych ludzi , to opluwamy sprzedawców. Nie zwrócilibyśmy nigdy uwagi na te produkty bo i w hurtowni cena jest bardzo wysoka . Są tańsze , ale nikt ich nie zarejestruje na 10 letnią gwarancję. Kupiłam drugą matę choremu siostrzeńcowi , który dotychczas wydawał 300 zł miesięcznie na masaże czyli w półtora roku ma matę za darmo z dziesięcioletnią gwarancją. Polecam wszystkim , bo są to produkty oryginalne i jeśli ktoś oferuje niższą cenę sprzedaży niż cena hurtowa , to tego sprzedawcy należy się wystrzegać. Firma Veneda jest wiarygodna i jej produkty są autentyczne i z górnej półki. Dokonałam zakupu dwukrotnie na pokazach i zrobiłam to z pełną świadomością i nie byłam w nic wrabiana Zadowolona klientka z Łomży

hytrus
@Teresa

ciekawe. takie maty z gwarancją można kupić za 1/10 ceny tej z Venedy.

pablo
@hytrus

Nie 1/10 ceny. Takie maty kosztują niecałe 800 zł. a są sprzedawane za 5000 czy 5400...

lula
@pablo

Dla mnie chcieli taka matę /wylosowałam/za 7000zł a na raty + 1700 zł w Alior Banku

lolek
@Teresa

kup sobie coś do masowania pustej głowy...

tmk

witam. oddawał ktoś osobiście, żeby nie zarzucili zniszczenia towaru w wysyłce?! Byłem tam i nie chcą przyjąć mimo wysłanego odstąpienia od umowy w czasie 7 dni od wciśnięcia tego gówna na pokazie. Z kim tam gadać, może wezwać Policję to zmiękną? Ktoś coś pomoże?

Nieoklamujcieludzi

Niestety , większość z tych rzeczy opisanych w komentarzach to prawda. Idac na pokaz bylem sceptycznie nastawiaony po przeczytaniu komentarz. Za samo przyjscie obiecywali upominek , jednak MA spotkaniu okazalo sie ze niestety chwilowo nie jest dostepny I zagwarantowali ze dosla w ciagu kilku dni. Niestety sprawdzilo sie to Co zostalo juz wczesniej napisane w komentarzu, I do dzis pomimo podania danych go now otrzymalem . Zdecydowanie nie polecam!

Pomagamy

podpisałeś umowę i chcesz od niej odstąpić ? zadzwoń 518 668 552 Pomogę

Uwaga na tych oszustow!Manipulacja i oszustwo

Dziś idę na spotkanie zobaczę co tam się dzieje.

xxxx

W jakim mieście i jaka spółka ma tą prezentację?Mam nadzieję,że nie zamierza Pan'i nic od nich kupować

@xxxx

W Białymstoku grasuje teraz firma Armenti. Mata "masująca" 7700 zł. a w rzeczywistości warta ok 250 zł. Do tego losowanie jak na filmie - niechcący prowadzącemu wypadły losy, a inne, te właściwe miał już przygotowane. I tak wytypowane wcześniej osoby wylosowały nagrodę główną, czyli garnki i odkurzacz. Wszystko nie warte złamanego grosza! Ale ludziom wmawia się, że odkurzacz kosztuje ponad 6 tys., a garnki podobnie. Mata na kredyt, rzecz jasna z umową zakupu, z której rzekomo nie można się wycofać. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Bezwzględni, znieczuleni na krzywdę ludzką, nastawieni na zysk cudzym kosztem. Nie wiem, czy żyjemy w Państwie Prawa. Okaże się. Może kiedyś usłyszymy, że nie tylko właściciele Amber Gold mają do odsiedzenia wyrok. Może spotka to też właścicieli Armenti, cz też podobnych firm. Prawdopodobnie prokuratura w Ostrołęce zajmuje się tymi przestępcami, którzy działają jednak dalej bezkarnie. Ja czekam na pomoc Biura Rzecznika Praw Konsumenta, umowę wypowiedziałam.

Babcia Stasia
@ja też dałam się nabrać

Witam, zgadzam się zupełnie, to oszołomy i tzw. dzikie partyzanty, nie handlowcy, pomijając smarkaty wiek i brak wiedzy o podstawach prawnych. Desperaci mnie również "dopadli", pisemnie wypowiedziałam umowę i odesłałam im te "precjoza" -gary, odkurzacz itp. A Ci nie przyjęli przesyłki ! Tak cenne rzeczy są dla nich tak mało istotne, że wolą je stracić ? To kuriozum bezmyślności i infantylizmu. A nazwa kolejna tej firmy (co rok jest inna) powinna być "Apacze kontra Kretyni"

A
@ja też dałam się nabrać

Firma Armenti informuje, że skierowała wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa dotyczący naruszenia dobrego imienia i narażenia spółki na szkody poprzez umieszczanie negatywnych wpisów przez konkurencję.

A

@A

@Armenti

NACIĄGACZE STRASZĄ! ALE MY NIE BOIMY SIĘ PRAWDY. WSZYSTKIE OSOBY NABRANE POŚWIADCZĄ TO, ŻE ZOSTAŁY WMANIPULOWANE W ZAKUP BEZWARTOŚCIOWGO TOWARU, ŻE MIAŁY PROBLEMY Z ODSTĄPIENIEM OD UMOWY I ODDANIEM TOWARU! PRACOWNICY FIRMY ARMENTI SĄ BEZCZELNI, PEWNI SIEBIE, GŁOŚNI - TYLKO WIEDZY I ZWYKŁEJ LUDZKIEJ PRZYZWOITOŚCI BRAK. JEŻELI KTOŚ MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO PRAWDZIWOŚCI INFORMACJI, KTÓRE TU PODAJĘ, TO PROSZĘ ZADZWONIĆ DO BIURA RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA. POZA TYM RZECZYWIŚCIE UOKi K NAŁOŻYŁ NA NICH KARĘ. NIE ROZUMIEM WIĘC, CO MOŻE ZROBIĆ PROKURATOR STARSZEJ OSOBIE, KTÓRA ZOSTAŁ HANIEBNIE NABRANA I TERAZ OSTRZEGA INNYCH.

Jaro
@ja też dałam się nabrać

witam mam podobne doswiadczenie z tą firma szukam osób które mialy kontakt lub zawarły taka umowę prosze o kontakt nuzub.walsoraj@wp.pl

Fundacja Daje Siebie
@ja też dałam się nabrać

Pomoc ludziom, którzy czują się oszukani przez firmy organizujące pokazy / prezentacje - oferuje Fundacja. Wejdź na stronę; Daje Siebie kropka com / wy Tam, znajdziesz artykuł opisujący sposób i metody działania firm z sektora sprzedaży bezpośrednie. Tam też znajdziesz formularz zgłoszeniowy, z prośbą o pomoc w odstąpieniu od niekorzystnej w oczach klienta umowy. zachęcamy i zapraszamy do współpracy

rychu

Armenti to -OSZUSTWO!!!!!

rychu

Nie znam veneda ,ale Armenti to kupa GÓWNA!!!!!!!!

Czarna gorzow Wlkp

Witam 10.02 2018 moja mama została także oszukana aż na 11.000 tys jest osoba 85 letnia słabo słyszaca od tamtej pory wczoraj dostała zawał po przeczytaniu umowy której oni wogole nie dali do przeczytania tylko kazali tu tam proszę podpisać a tel podany na umowie nie aktualny

xxxxx
@Czarna gorzow Wlkp

Proszę nawet do nich nie dzwonić bo będą tylko straszyć, zwlekać,żeby minęło 14 dni i namawiać do płacenia.Proszę wysłać na piśmie listem poleconym odstąpienie od umowy(jest na to 14 dni od podpisania umowy) na adres korespondencyjny i adres siedziby,który podany jest na umowie sprzedaży.Później w ciągu 14 dni odesłać towar kurierem lub pocztą.Wszystko wysyłać za potwierdzeniem odbioru.Podpowiedzi jak postępować są opisane poniżej przez innych zmanipulowanych.Proszę nie zwlekać by zmieścić się w terminach i ostrzegać innych przed takimi pokazami..Rzecznik Praw Konsumenta pomaga i doradza za darmo w załatwianiu takich sytuacji

Fundacja Daje Siebie
@Czarna gorzow Wlkp

Pomoc oferuje Fundacja Daje Siebie www.DajeSiebie.com

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył kilka dni temu na kilka firm kary finansowe i obowiązek zwrotu klientom pobranych przez firmy zaliczek i weksli in blanco ,które bezprawnie podsuwają do podpisu na takich pokazach.Zgłaszajcie oszukańcze i bezprawne działania na takich pokazach do Inspekcji Handlowej lub do rzecznika praw konsumenta by przecwdzialac ich okrutnym praktykom,naciagajac starszych ludzi na ogromne koszty za maty i inne badziewia.Oni zmieniają tylko nazwy firm i nic nie robią sobie z krzywdy ludzkiej.Szkolą młodych pracowników jak manipulować ludzmi na takich pokazach by podpisywali wszystko co im podsuwaja.Ostrzegam wszystkich przed takimi pokazami

Zostaw merytoryczną opinię o Veneda Sp. z o.o. - Białystok

Veneda Sp. z o.o.