Opinie o Keycreative Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Keycreative Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keycreative Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keycreative Sp. z o.o. w Kraków

admin

Firma KeyCreative Sp. Z o.o. nie ma przed tobą tajemnic? Opowiedz o niej na naszym forum.

K
@Ja2

Warto, polecam firmę, atmosfera jest bardzo luźna i przyjazna - wszystko jest do dogadania, szefostwo bardzo w porządku i dba o ludzi. Czasem bywa lekko chaotycznie, ale to jest akurat taka cecha która nie przeszkadza w niczym. Ludzie są spoko, dbają o siebie.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Keycreative Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Bydgoszczak.pl, ostatnie dodali 11 października.

K Nowy wpis

Polecam, łatwa umowa, szybko i sprawnie można się dogadać, jest przyjazna atmosfera i ogólnie bardzo luźno. Godziny do ustalenia itp więc ja oceniam na same plusy. Przyjazna firma i przyjazne szefostwo. Mozna sie dogadać

admin

suny
@admin

czy ktoś z pracujacych własnie jako keyworder w tej firmie mółby podzielić się opinia o ficrmie? czy warto startować?

Ja2
@suny

Podpinam sie pod pytanie, warto jak Keyworder?

K Nowy wpis
@Ja2

Kinga Nowy wpis

Dzień dobry. Jestem zainteresowaną pracą jak Keyworder w Keycreative. Z kim mogę się skontaktować? Dziękuję za informację w tej sprawie. Pozdrawiam.

Bart

Czy ktoś pracuje jako keyworder dla Keycreative w trybie zdalnym? Jak wygląda szkolenie? co z umową? Z góry dzięki za info.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Keycreative Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Firma Keycreative poszukuje aktualnie osób na stanowisko Sales Representative. Wymagana jest płynna znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w handlu. Czy ktoś z Was zainteresowany jest tym stanowiskiem? @skromny Czy nadal pracujesz w firmie Keycreative? Czy to duża firma, w której można liczyć na rozwój? Co oprócz wynagrodzenia firma Keycreative oferuje swoim pracownikom?

skromny

Świetni ludzie, wiem bo należę do nich.

startlea

Z KeyCreative jestem drugi rok i nie moge narzekac. Szef wporzadku mimo moich podknięć wyrozumiały i uprzejmy a do tego wypłaty zawsze na czas. Jestem samotną matką więc niestety ale stało sie dla mnie problemem siedziec przy komputerze cały dzień żeby zarobić. Praca wporzadku, nie napracujesz sie a zarobisz, jednak musisz poswiecic czas tak jak przy kazdej pracy na etat czy w biurze. Uwazam że naprawdę fajna sprawa dla osób które mają mnostwo wolnego czasu i szukaja pracy. Pozdrawiam

kw

Praca zdalna jest w sumie spoko, tylko ostatnio modernizują system od 3 tygodni i końca nie widać, pracy nie ma.. troche to wszystko zaczyna robić się śmieszne a było tak fajnie

anonymous66

Na poczatku wydaje sie byc okey, z czasem wychodzi taki (usunięte przez administratora) ze glowa boli i nikt nic nie wie, umowy o pracy brak, co chwile przerwy w pracy czyli idziesz do domu i czekasz az laskawie dadza znac, szkoda czasu i nerwow, odradzam.

Dla mnie wymarzona praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Keycreative Sp. z o.o. - Kraków

Keycreative Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Dietla 40 lok. 1
    31-070 Kraków