Opinie o POH Ołer w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POH Ołer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie POH Ołer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POH Ołer w Wrocław

Blues

Czy ja wiem, czy mają taką wielką renomę, może ogólnie w branży tak, ale czy ogółem, to nie wiem. Napiszcie lepiej jak w Ołer się pracuje i czy kogoś szukają.

Nikodem
@Blues

Renoma ? Marka zupelnie nie znana, jakieś reklamy widziałeś ? Produkcja, magazyn, recykling - zatrudnienia tylko przez agencje, na pare miesiecy i do domu. I ciagłe obiecanki...

Były robol
@Nikodem

Jako były całkiem nieźle wspominam. Robota w sezonie ciężka, fakt, ale i wspólna wigilia ( plus koperta ), integracja na koniec sezonu, zgrana załoga. Kiedyś było ok, nie wiem nic jak teraz.

młynek

Facet jedynym dodatkiem jaki dostaniesz to rękawiczki i nóż do skrobania i to tyle, tutaj tylko na obietnicach się kończy...

Granulat

Za 3 tyś w takich warunkach to owszem ale nie za 1tyś... podziękował

hhhhh

najlepiej od razu dać wypłatę min 3000pln i powiedzieć jeśli Pan zechce to bardzo proszę trochę popracować

wwrr
@hhhhh

A Ty myślisz że za pracę w warunkach szkodliwych, przy recyclingu, gdzie nabawisz sie pylicy to ile się należy ? 1.100 zł za prace na zmiany ? To zapylaj w podskokach a nie z ciepłego biura piszesz. Pracowałeś chociaż pół dnia na nieogrzewanej hali produkcyjnej czy recyclingowej że śmiesz się tu wypowiadać ? Lepiej w monitoring się gap, czy ludzie przypadkiem przerwy sobie nie robią.

Brałeś udział w rekrutacji do POH Ołer. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

Jak tak dalej pójdzie z podejściem do pracownika to nikt do tej roboty się nie zgłosi - zwłaszcza na recykling. Chyba że na umowę i od razu na L4.

Wwww

rowniez nie polecam, na pewno nie idzcie na recykling. totalny (usunięte przez moderatora) za 1000 zl miesiecznie jak was zatrudnia solid, caly czas krzycza na ciebie zebys robil szybciej. kompletna porazka. po 8 godzinach odechciewa ci sie wszystkiego. traktuja ludzi jak smieci.

zenek

Niesłychanie ciężka praca na hali recyklingu w Kunicach. Brud, smród, hałas, a płaca minimalna. Nie polecam!!!

Zarabiają Ci co mają stałe umowy, pracują przecież w magazynie i wokół niego. A do produkcji przyjęcia od wiosny 2014, ale tylko przez firmę zewnętrzną. Do tego czasu przy pakowaniu sam magazyn wystarczy, recycling raz robi raz nie - też nie potrzeba naboru.

Człowieku, ciężko ci zrozumieć że tu produkcja nie jest ciągła a sezonowa ?? A najwięcej zbytu jest na wiosnę, także produkcja rusza pod koniec roku a dopiero styczeń/luty na full. Wcześniej ludzi nie potrzeba, dopiero później w dupie się im pali = recykling,produkcja, kontenery - to łaskawie przez agencję do końca czerwca cię zatrudnią - na więcej nie licz.

Nikt nie zostanie zatrudniony nie wcześniej jak w lutym 2014

Ja tam nie mam nic do kierownictwa, ale żeby odpowiednie poszanowanie było, a nie pół litra pod choinkę - żenada na maxa.

fizyczny

Proponuję bez osobistych wjazdów, bo zaraz śledztwo będzie. Nie każdy ma mozliwość wejść na górę i zaobserwować menu. No i metodą eliminacji zaraz się ustali kto tu newsy przekazuje, taki do sezonu nie doczeka. Wracając do tematu, zawsze są równi i równiejsi - ale chodzi o to, by tym na dole nie rzucano jedynie ochłapów i niespełnianych NIGDY obietnic.

Dokładnie rodzinka !Czyli [usuniete przez moderatora] ! Siedzi taki jeden i tylko w kamery się gapi specjalista od absurdalnych pomysłów które z nudów wpadają mu do głowy podczas jedzenia pomarańczy i pokrojonych jabłuszek...Taki to pożyje do pracy na 9:00 a o 15 do domku...

fizyczny

Ustawiaczowi musieliby z 5 tysięcy zapłacić a tyle to tylko rodzinka zarabia. Stąd przestoje, które kosztują zakład dużo więcej niż pensja fachowca.

magazynier

Nic nie zarabia bo żadnego ustawiacza tam nie ma są tylko tak zwani " szefowie zmian " że jak coś naprawdę stanie to stoi do rana...ot cała produkcja. Co do tego [usuniete przez moderatora] z produkcji to popieram kłapie dziobem na wszystkich wiecznie niezadowolony znany jest z tego w firmie...

Prac

ostrzegam pracowników produkcji uważać co się mówi przy [usuniete przez moderatora] sprzeda każdego

Jeśli za pracę na zmiany przy wtryskarkach nie zarobi się tych 1500 Pln to szkoda czasu na taką pracę. A przez SOLID to pewnie nawet ubezpieczenia nie ma, a jak człowiek na jesień, zimę się podziębi, zachoruje - przecież pewnie hala produkcyjna nieogrzewana - to na lodzie zostanie.

Tomkos

- 2013-08-29 15:58:18 O 1500zł na rękę to zapomnij nowy pracownik nigdy teraz tyle nie dostanie teraz zatrudniają tylko przez SOLID czyli kibel totalny...Pracownik:A ile zarabia ustawiacz wtryskarki?

?

pracownik - czyli generalniej było kiedys lepiej z płacami ? Jest szansa na trwałe zatrudnienie czy tylko sezonowo ? Przy systemie czterobrygadowym czy nockach też tylko 1,5 na rękę ?

Zostaw merytoryczną opinię o POH Ołer - Wrocław

POH Ołer
1.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • ul. Buforowa 91
    52-131 Wrocław