Opinie o POH Ołer w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POH Ołer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie POH Ołer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POH Ołer w Wrocław

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie POH Ołer? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jo Nowy wpis

Dni wolnych nie odbierzesz, pieniędzy będzie mniej niż było uzgodnione. Jeżeli w tej firmie robisz nadgodziny to albo nie szanujesz swojego czasu, albo jesteś "naiwny". Powodzenia.

hdy

reklamay fajne ale buble sprzedają .ostrzegam

Hanna Nowy wpis
@hdy

Kupiłam 2 leżanki porysowane brudne i nie była powodem przewozka świadczą o tym miejsca .na dwóch leżanka naliczyłam 11 rys w tym takie na 20 cm i grube na 1 cm. 600 zł z przesyłką a meble jak po dwóch sezonach użytkowania. Dostałam informację że mogę odesłać.. myślę ,ze nie byłoby lezanek i pieniędzy.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w POH Ołer?

ja Nowy wpis

Żaden

Hmm

@Zniesmaczony-cebulactwem to serio nawet na L4 nie można spokojnie pójść , bo premia zniknie?

Zniesmaczony_cebulactwem
@Hmm

Niestety tak. Bywały też akcje, że przepracowałeś cały miesiąc, a przy wypłacie był niższy przelew. I zaczynały się telefony do kogo się da, przysłowiowo od Jonasza do Kaifasza, nikt nic nie wie, nikt nic nie zadecydował, a Tobie na przelewie brakowało kilka stówek. Szkoda czasu i nerwów, zresztą zapytaj starych pracowników to sami powiedzą co i jak.

Brałeś udział w rekrutacji do POH Ołer. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Zniesmaczony-cebulactwem

Warunki zatrudnienia są kiepskie. W ogłoszeniu o pracę podają piękne frazesy, a na rozmowie dowiesz się od dyrektora, dlaczego nie dostaniesz tego, co jest podane w ogłoszeniu. Dostaniesz za to obietnice złotych gór za x lat, których i tak nie będą mieli zamiaru spełnić bez względu na staż pracy. W trakcie pracy będą dorzucane nowe obowiązki bez podwyżki, a za L4 zabierają wszystkie premie. Na umowie może 100 zł więcej niż wynosi najniższa krajowa, reszta wypłaty w kopercie (z pominięciem Urzędu skarbowego) lub jako premia.

filemon

Nie przesadzajcie z biadoleniem. Nie zawsze wszystko jest z górki!

Cezary

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza, zapomnieliście o forum?

...........
@Cezary

Tu już nie ma co komentować, pora gasić światło i wstydu sobie oszczędzić.

Norbert

To jest forum pracownicze więc uwagi klientów nie tu powinny być kierowane.

cid

jakość na poziomie zero.fotele plastikowe rozpadają się po kilkunastu dniach użytkowania jakość wykonania zero.NIEBEZPIECZNE

Wynagrodzenia są niskie nawet na stanowisku inżynierskim, dodatkowo spora część wypłaty to "premia" która jest obcinana w przypadku l4. Większa część ludzi w zarządzie jest nietykalna, ponieważ są oni spokrewnieni z właścicielem firmy. Niestety ludzie Ci są często niekompetentni i paraliżują sprawne działanie zakładu. Wisienką na torcie jest dyrektor, który nie podejmuje żadnych decyzji w celu uniknięcia odpowiedzialności. W przypadku problemów odpowiedzialność spada ZAWSZE na pracowników, za sprawą sprawnej manipulacji informacjami przekazywanymi do właściciela firmy. Stanowisko pracy na umowie nic nie znaczy, w związku z brakami w ludziach dostaje się całą masę dodatkowych obowiązków. Kultura pracy jest zerowa tak jak szacunek do pracownika. Radzę unikać szerokim łukiem.

michał

Najważniejsze jest to, że nie ma rotacji wśród pracowników, ale wiecie jakich przeciętnych zarobków może się spodziewać na samym początku? Dzięki za odpowiedź

orwell

W Kunicach pod Legnicą mają swoją fabryczkę a we wrocławiu tylko biuro sprzedaży. Chyba jeleni, łosiów i imbecyli mających problemy z podstawami matematyki teraz szukają do fabryki w Kunicach. Szukają inżynierów co im będą prawie 70km w jedną stronę dojeżdżali do pracy za stawkę wynoszącą 3b czyli nieco ponad 2 na rękę. To starczy sobie teraz policzyć ile kosztuje paliwo i same koszta paliwa ile wyniosą. Do tego jeszcze koszta ubezpieczenia auta, koszta amortyzacji auta (różnica między ceną nabycia a odsprzedaży po iluś latach eksploatacji. Tutaj przy tych kilometrach to przy sprzedaży po kilku latach od razu będzie widać że auto zrobiło swoje kilometry i będzie strata wartości znacznie większa niż jakby auto mało jeździło) oraz koszta napraw auta (przy tych kilometrach i tej ilości dziur na drodze co są to całkiem sporo wyjdą naprawy). Co do kosztu amortyzacji auta to niech nikt z was nie myśli że można sobie na takie kilometry (rocznie same dojazdy do i z pracy to prawie 40 000 km) kupić jakiegoś starego rzęcha, a niestety trzeba by kilkuletnie auto minimum. Tak więc: Paliwo: (70km x2=140km; 140km x22dni=3100km; spalanie na trasie gdzie połowo przez obszary zabudowane czyli miasto średnio z 6-9L/100km x 3100km=186-280L; 186-280L x 4,5 zł/L = 837-1260 zł Ubezpieczenie auta: OC (rocznie 1000-3000 bez zniżek); AC (poniżej 10% wartości auta rocznie bez zniżek, czyli dla auta między 10 tys a 30 tys roczny koszt AC to 1000-3000 zł. Na takie trasy nie nadaje się stary grat za 2000 zł); OC+AC=2000-6000 zł rocznie czyli 170-500 miesięcznie Strata wartości: przy tych kilometrach eksploatacja auta max kilka lat. w zależności od wartości auta i okresu jego trzymania średnio rocznie 2500-5000zł, czyli 200-400/m-c Naprawy, serwisowanie itp.: dla tej ilości kilometrów i dziur będzie co naprawiać. Raz przez kilka miesięcy może nic się nie zepsuć a innym miesiącu nagle opony do wymiany i do tego turbina oraz pompa wtryskowa się zepsuje - koszta w tysiącach PLN. Średnio miesięczny koszt napraw 200-400zł/m-c Razem: 1400-2560 zł /m-c Przy zarobkach 3b czyli 2160 na rękę daje to możliwość dopłacania za możliwość popracowania sobie tam nawet do 400zł/m-c, ale za to w przypadku najlepszym można zarobić nawet 760 zł/m-c. Polecam inżynierom mającym problemy z matematyką na poziomie szkoły podstawowej :))) Drogi Panie Cezary M. członku rodziny Piotra M. właściciela POH Ołer: weź sobie sam Pan pracuj za takie kokosy, a najlepiej swoją rodzinkę możesz se zatrudnić, żeby dojeżdżali na swój koszt po prawie 70km w jedną stronę. Z "bulem"oznajmiam, że niestety ale nie będę was sponsorować. Swoją drogą firma zamieszcza ogłoszenie w treści którego opisane jest czym osoba ma się zajmować. Podczas rozmowy wynika, że tym co napisane w ogłoszeniu osoba nie będzie się zajmować a zupełnie czymś innym. Ciekawe zatem czym by się zajmowała ta osoba jakby faktycznie podjęła u was pracę - pewnie jeszcze zupełnie czymś innym ... :) Swoją drogą ciekawe czy osoba na tym stanowisku ma także zajmować się kalkulacją kosztów produkcji, skoro wymagana jest nieumiejętność kalkulacji kosztów własnych? :)

pierre

zapytałeś @bareno o to różnych rzeczy na raz i nie wiadomo jak jedne z nich połączyłeś z drugimi. Jeśli chodzi o premie to ogólnie z kasą jest tu dość mizerna moim zdaniem sprawa , więc na jakoś secjalnie dużo w tej akurat kwestii bym na Twoim miejscu nie liczył. Po za tym dla mnie jest całkiem przyzwoicie

miger

A ja sie im nie dziwię. Weszli w branże która się kurczy. Meble plastikowe zaczynają uchodzić za największy badziew i brak gustu. Sieci zamawiają 20% tego co przed laty... Chińczyk i Turek zrobią wszsytko za półceny... Każdy może kupic gdzie chce... Kiedys to byla firma na "Gazelę Biznesu" to ile chcecie zarabiać? No chyba ze szefo stanie sam przy wtryskarce!

claudek

witam, z ostatniej chwili oferta pracy URZAD PRACY do wgladu prosze zobaczyć oferte!!!!! stawka 3550zł brutto ale przy rozmowie takiej stawki nie uslyszysz maksymalnie 1500zł i to jeszcze z łaską, proponuje podesłać taką instytucje jak PIP to się nauczy jeden z drugim, pytam sie gdzie jest BHP skoro maja taka renome pracownik powinien dostać ciuchy robocze buty ochraniacze na uszy kto nad tym ma kontrole chyba nikt firma inko co zarobi to na winko

MPcontact

Bhp'owca widziałem nie raz - człowiek po 40'ce z wąsem swoją drogą bardzo sympatyczny gość. Jak już mówiłem firma P.O.H. "OŁER" zamiata wypadki pod dywan a PIP był tam nie raz... Nie zamierzam się rozpisywać w tym temacie bo nie warto. Lecz jeżeli Wam zależy na sprawiedliwości i uzyskaniu maksymalnego odszkodowania za wypadek przy pracy to proszę o kontakt!. e-mail mpconcact@wp.pl Muszę nadmienić, że wypadki przy pracy liczą się do 3 lat wstecz. Tyczy się to również wypadków komunikacyjnych i Waszych Bawarskich bryk ;-)

Witam, Z tego co czytam to 9-% wypowiedzi jest przeciwko pracodawcy - i nic dziwnego bo bardzo dobrze znam tą firmę ( od wewnątrz jak i zewnątrz ). Wiem również, że są tam zacierane ślady wypadków przy pracy... jeżeli komuś z Was wydarzy się wypadek przy pracy to niezwłocznie jesteście proszeni o zawiadomienie PIP ( Państwowa Inspekcja Pracy ) oraz otrzymanie od BHP'owca notki o zdarzeniu w którym będzie informacja o zawinieniu z winy pracodawcy. Nie dajcie się zastraszać!. Jeżeli ktoś będzie miał pytania odnośnie przepisów pracy bądź miał wypadek przy pracy to proszę o kontakt pod adres e-mail mpconcact@wp.pl

pracus
@Gość

A gdzieś ty tam widział behapowca hahaha.

były

Jakie warunki ? Zarówno przez solid czy ołer masz w papierach " pomocnik magazyniera" więc jesteś od wszystkiego przeczytaj sobie wcześniejsze posty

mmww

Pracowalem tam na recyklingu przez Solid i byla to najgorsza praca w moim zyciu. Za 1000 zl miesiecznie zapieprzasz jak glupi osiol w brudzie i halasie, caly czas wydzieraja sie, zebys robil szybciej. Serdecznie odradzam wszystkim.

piko

Jakie zarobki? Tysiąc osiemset na rękę można zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o POH Ołer - Wrocław

POH Ołer
1.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • ul. Buforowa 91
    52-131 Wrocław