Opinie o Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk w Chełm

Bezimienny

(usunięte przez administratora) tyle moge powiedzieć o firmie multiwan kasuja 150euro za przejazd z Holandii do Polski a podróż trwa 30godz.poniewaz paczki sa ważniejsze od ludzi tak samo to wygląda w drugą stronę.gowno nie firma odradzam

Alek
@Antek

Widać że Pan to pracownik albo właściciel jak potrafi w taki sam sposob odpisywać jak i właściciel całej tej firmy i kierowcy. Nie ma co się tak bronić przed prawda - chamstwo i prostactwo zawsze zostanie w człowieku nawet jak zmieni imię i nick w internecie. A to że jeden jest zadowolony bo może sobie pojeździć bo mu nie spieszno do rodziny i chcę chlać z tylu busa to nie znaczy że drugi to musi lubić i chcę jeździć w takim towarzystwie tyle godzin bo nikt za polewy nie jezdzi. Czym więcej takich opinii tym bardziej ludzie zrozumieją z jaką mają firma do czynienia - wyjdzie z czasem.

Niezadowoleni

Nie polecam korzystania z usług firmy. Nie dowoza klientów na miejsce,które zostało wcześniej uzgodniony. Kontakt z firmą jest bardzo utrudniony,nie można się do nich dodzwonić,A jak już uda się z nimi skontaktować to zostajesz po chamsku i niemilo obsluzony. Firma powinna nauczyć się odpowiedniego podejścia do klienta,bo z takim podejściem to osób chętnych na przewóz będzie bardzo mało. Bardzo nie polecam.

Just
@Senior

Wstyd to jest tak traktować klientów!!! Za darmo jeżdżą?? Gdyby nie osoby które jeżdżą i podsyłają paczki to by oni nie mieli pracy więc oczerniać kogoś bez podstawy to dopiero wstyd i bezczelność!! A opinia nie jedna jest negatywna co tylko świadczy o przewoźniku pożal się Boże... Chamstwo i kłamstwo widać na porządku dziennym u Panów kierowców! Brawo prestiż sam w sobie

Czy w najbliższym czasie nie szykują się jakieś przyjęcia dla kierowców z doświadczeniem. Chce zmienić firmę, obecnie tez jeżdżę na trasie Polska Włochy. Widziałem ze firma jest w jakimś rankingu najlepszych przewoźników to może jako pracodawca tez się sprawdzają?

Bezimienny

Antek
@Bezimienny

Policz sobie Pan ile kosztuje paliwo,koszty utrzymania busa itd to tak wyjdzie że firma musi dorobić na paczkach by kurs się opłacał, 150 euro 8 lat temu i ceny się nie zmieniły i za to szacun dla firmy ale od Ciebie to powinni wziąć 450 za te 30 godzin jazdy. Przynajmniej zwiedziles trochę Holandii powinieneś być wdzięczny za wycieczkę .Jak Cię nie stać na bilet bo mówisz że drogo to rzuć tą pracę przy jedwabnikach i zajmij się czymś konkretnym .

XXD
@Antek

8 lat temu to niewiadomo gdzie ty jeździłes . Porządna firma nie musi dobierać paczek.

Alek Nowy wpis

Niezadowoleni

@Niezadowoleni

Zgadzam się w 100 procentach z opiniami negatywnymi!

@Niezadowoleni

Nie oczerniaj firmy ,jeżdżę z nimi ponad 10 lat i jest wszystko super, może się zrzygalaś poprzednim razem i dlatego nie chcieli Cię zabrać następnym.Kobieto patrz co piszesz .Wstyd

XXD
@Wika

ZGADZAM się w 100% beznadziejna firma. Odradzam.

Zgadzam się z panem,jechałam o
@Senior

Zgadzam się w stu procentach z panem,jechałam pierwszy raz z firmą Multiwan i jestem w pełni zadowolona z usług zarówno ze strony właściciela jak również kierowców.Super i bardzo poleca

Just Nowy wpis

Olga Nowy wpis

Sporo tu opinii klientów, a może ktoś z pracowników obserwuje to forum? ;) Pytam, bo mój mąż szuka pracy jako kierowca, wiecie może czy potrzebują w tej firmie kurierów? Nie bardzo mogę znaleźć z mężem info na temat ofert pracy...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Po dosyć kiepskich doświadczeniach z firmami przewozowymi skorzystałem z usług Multiwan-Buseuropa. Jestem dosyć zadowolony z przejazdu. Kierowca był dosyć elastyczny i potrafił się dostosować do moich potrzeb z odbiorem mnie i bagaży. Miałem dosyć sporo bagaży do przewiezienia. Jedynym minusem było ociaganie się z wtystawieniem potwierdzenia przejazdu. Generalnie polecam firmę innym podróżującym.

Wiktoria

Cham,gbur i pazerny łgarz.Nigdy nie wsiądę do jego busa.Na koniec kursu trzeba dopłacać mimo kosmicznej ceny.Wyłudzanie danych osobowych.Facet niesłowny,pomimo wielu obietnic żadnej nie wypełnił.Katastrofa!

Borys
@Wiktoria

Najlepiej niech wożą za darmo a przy kontroli US niech mówią że nie wiedzą kogo wieźli... co za idiotka 500+

Skorzystałam z usługi przewiezienia bagażu na trasie Mediolan- Warszawa. Zarówno kontakt jak i cała logistyka na najwyższym poziomie. Przesyłka dotarła do mnie w mniej niż 24h. Serdecznie polecam

Nie polecam wysyłanie paczek przez tą firmę. Miałam nieprzyjemność rozmowy z Panem. Na chwilę obecną Paczka " utknęła", ma nieznany status. Pan nie ma zamiaru poczynić jakieś kroki, aby ją odnaleźć. Używa takich słów, jak "mam w (usunięte przez administratora) rozłącza się podczas rozmowy, mówi, że nic nie zrobi. Podsumowując, nie macie żadnej gwarancji, że paczka dotrze.

Maria
@Anna

Ach przykre... Twoja sytuacja się rozwiązała jakoś może do tej pory? Otrzymałaś swoją paczkę lub zwrot pieniędzy?

Rozczarowana

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy!!! Właściciel jest niesłowny i nawet jak obieca to dzień wcześniej powie, że nic takiego nie miało miejsca. Nawet jak rozmawia z klientem to nie ma dla niego czasu!!! Ludzie ja naprawdę się zastanawiam jak ta firma działa!!!

Multiwan
@Rozczarowana

Pani Rozczarowana-przedstawi się Pani z imienia i nazwiska, bo takie sytuacje u nas miejsca nie maja. Na kilometr śmierdzi konkurencja.

Kobieta
@Rozczarowana

Potwierdzam , umawialiśmy się na coś po czym ten pan powiedział ze tak nie było

@Rozczarowana

Też wciąż zastanawia mnie jak oni jeszcze działają? Właściciel robi łaskę, że odpowiada na pytania, kłamie bezczelnie i traktuje ludzi w chamski sposób. Kierowcy są niemili i wciąż gadają prowadząc auto przez telefon, narażając pasażerów na niebezpieczeństwo. Wstyd i hańba, że takie prostactwo istnieje jeszcze!?

@Rozczarowana

Moim zdaniem (usunięte przez administratora)głupoty ,u mnie wszystko było z godnie z planem, przyjechali zabrali i odwiezli pod sam dom .Super firma dzięki za wszystko. Musiałaś być (usunięte przez administratora) i dlatego Cię nie wzięli. Bo też bym sobie nie życzył kogoś co mi haftuje po spodniach. Mieli rację.

rozczarowany

Potwierdzam.

....

Jeżeli lubisz wycieczki to śmiało możesz jechać,firma Dziad Trans ci to zapewni takze płac 400-450zl lub 150euro i wsiadaj do celu dotrzesz ale po dwóch dniach zanim kierowca rozwiezie paczki.Pozdrawiam kierowców Michała i Czarka którzy są naprawdę fajnymi chlopakami????

@....

Coś okropnego!!!!! 1700 km pokonali w 30 godzin!!!!!! Nigdy w ciągu 30 lat podróży Polska Włochy nie zdarzyło mi się taka podróż. Nawet starymi autobusami dojeżdżali na miejsce po około 25 godzinach maksymalnie! Wstyd i hańba.

@Wika

Ale kto wam mówi by dzwonić po Multiwana, najpierw dzwonicie i prosicie a potem placzecie jak wam źle. Są samoloty jest Flix bus, proszę bardzo. Ale nie bo Wielmożna Pani chce jechać Multiwannem. Bo (usunięte przez administratora) się nie chce ruszyć pod dworzec. Więc nie (usunięte przez administratora) głupot tylko ciesz się że Cię zabrali z dziury do dziury.

Niezadowolona
@Senior

"Z dziury do dziury" to moze nalezy zmienić ofertę na " od stolicy do stolicy" a nie klientów w bambuko robić. Albo pączki wozić A nie ludzi jak się ma ich gdzieś.

Niezadowolony klient

Przestrzegam przed tym przewoźnikiem , mimo wcześniejszej potwierdzonej rezerwacji wyjazdu z Holandii, dodatkowo ustalonej godziny wyjazdu i potwierdzonego adresu (dzień przed wyjazdem) okazuje się że bus nie przyjedzie bo nie mają miejsca.

Bonxon

Jeżeli pragniesz słuchać przekleństw kierowcy przez cała podróż to śmiało możesz jechać . Czy kierowca powinien rozmawiać przez telefon gdy prowadzi busa z 9 osobami? Chyba nie ... a tak jest !!! 10 osób w busie ... tak było też. Kultury ze strony kierowcy dla pasażerów też brakuje. Jeżeli lubisz być w stanie nietrzezwości to śmiało możesz jechać też, gdyż pijani pasażerowie upiją cię oparami. Jestem niezadowolony z usług tej firmy i nigdy już z nią nie pojadę. Pozdrawiam

@Bonxon

Kierowcy są co niektórzy może i dobrzy, ale wciąż rozmawiają przez telefon prowadząc busa wąskimi i trudnymi drogami. Czasami chciało mi się krzyczeć ze strachu! Beznadzieja i broń Boże, żeby ktokolwiek do nich wsiadał.

@Bonxon

Bonxon nie bądź taki dżentelmen, zapomniałeś już jak Cię wysadzili z autobusu bo zarzygales ludziom siedzenia?A teraz proszę jaki obrażony bo ktoś sobie piwko otworzył. Przestań czlowieku

Wiesław
@Wika

Nie wiem co sie Pani śniło i co Pani przeżyła w tych Włoszech ale musi iść Pani do lekarza ,lekarz Pani pomoże. Krzycząc podczas snu to objawy choroby, dobrze że kierowca się nie wystraszył. Polecam doktora Jebiewdenko z Rzeszowa on Pani doradzi .

Mateusz888

Ludzie co to za ludzie odradzam tych idiotow zarezerwowalem miejsce i dzwonie w ostatni dzien za ile beda a on do mnie ze nie orzyjedzie bo mu sie nie oplaca.I zostalem na lodzie bez dachu nad glowa w obcym kraju

@Mateusz888

Mogłeś po Sindbada zadzwonić oni na pewno by przyjechali po Ciebie. Po drugie gdzie Ty człowieku pojechałeś ,myślisz że Multiwan jeździ do Maroka?

Wika

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Właściciel to kłamczuch i wstrętna, niewychowana osoba. Potrafi powiedzieć do starszej kobiety (usunięte przez administratora) Brak słów dla takiego postępowania. Mam nadzieję, że straci klientów za takie bezczelne zachowania.

Zanim zaczynacie pracę trzeba po prostu przeczytać warunki w umowie i wszystko będzie jasne. Ja nie narzekam bo to dobry pracodawca

Aneta

Czy ktoś jeszcze miał utrudniony kontakt z firma ?

Martyna

Ile kierowcy zarabiają ?

Dobromir

@Mateusz To jest akurat forum pracownicze ,więc jeśli są jakieś uwagi do firmy to nie tu powinny się znaleźć.

Mateusz

Jechałem z NL do PL. Przyjechali po nas nowiutkim Mercedesem sprinterem. Autko czyste w środku, dużo miejsca, wygodne fotele. Kierowca ogarnięty, kulturalny. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Zero problemów. Następnym razem na pewno również skorzystam z ich uslug. Polecam!

Może słyszał ktoś o ewentualnej pracy dla nowego kierowcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk - Chełm

Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk
3.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Pszenna 1e
    22-100 Chełm