Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

ODDZIAŁ GDYNIA

BRAK WYPŁAT ZE ZLECEŃ ZA AKTUALNY MIESIĄC. KOMBINUJĄ, OBIECUJĄ A RZECZYWISTOŚCI JEST INACZEJ. BĘDZIE PRZYGOTOWANY POZEW ZBIOROWY WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH LUDZI. DOWODY PEŁNIENIA SŁUŻB SĄ NIEZBITE (MONITORING, KSIĄŻKI SŁUŻBY ITP). OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ LUDZIE SZEROKIM ŁUKIEM, CHYBA ŻE CHCECIE PRACOWAĆ ZA DARMO !

@ODDZIAŁ GDYNIA

Kombinują na wyplatach

Ktoś

Potwierdzam. Przez ostatnie kilka miesięcy ANI RAZU zlecenie nie przyszło na czas, a na dodatek umowa o pracę też się spóźniła... Trzeba również walczyć o całość, bo wysyłają na raty i są ciągle zdziwieni że nie wszystkim brakuje od kilku stów do nawet kilkunastu i więcej. PA RA NO JA !

to prawda
@Ktoś

O wszystko się prosisz a jak nie dopilnujesz robią cie w wała, Tylko czekają az sie noga powinie coś przeoczysz a potem wala scieme ze to twoja wina ze nie dopilnowales. nie idzie sie dogadac przez telefon jesli juz jakas odbierze twierdza ze wszystko ok albo nie wiedza o nim , nic nie moga itd. wieczny bajzel i przezucanie do kogos innego. wymagaja od innych a od siebie , byle dalej

xxxxx

Gdynia, pani Dominika żenada nie nadaje się nawet żeby sprzątać toalety. Po za tym pracują tam osoby, które są na zwolnieniu lekarskim ??? Czy nie powinien zająć się tym PIP ?

@xxxxx

to niech się zajmie Opinia "byłego pracownika " xxxxx- nad wyraz rzetelna i merytoryczna. Komuś chyba podziękowano za współpracę ;))))

Sławek W
@Jednakowoż

A ty to musisz chyba w biurze siedzieć .

Noname
@xxxxx

Zgadzam się w 1000%

Nameone
@Noname

Czego się tak boicie w tym eko . Prawdy o sobie i o firmie . Gdy tylko ktoś wytyka wam nieprawidłowości to się uruchamia ile i straszycie . Zacznijcie współpracować jak należy szanować tego pracownika który dla was na wasze wynagrodzenia i utrzymania zarabia pieniążki . Dajcie narzędzia

@Sławek W

Masz racje, ja zajmuje się "tworzeniem grafików" jak 3/4 pracowników eko :))))))))

Geniu

Żeby tak wszystkie opinie o Eko były na tej stronie (a nie były szybciutko używane ) to eko by chyba miała 00,1 %

Dominika
@Geniu

Haha a czemu? Co było w tych usuniętych opiniach?

Jak wygląda ścieżka kariery w Ekotrade Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ochroniarz69

Jako ochroniarz nie ma takiej możliwości

W tej firmie nie ma awansów, są tylko koledzy z biura.

ktoś wcześniej to napisał

"Ścieżka awansu ma kilka wariantów. Wariant pierwszy: od frajera do megafrajera. W wariancie tym zatrudniasz się na słupa na cudzą umowę, bo koordynator Ci wmawia, że tak będzie dla Ciebie lepiej, a Ty nie sprawdzasz jego słów, bo chcesz, żeby już przestał gadać. Kupujesz sam na bazarku mundur z napisem "ochrona" i jeszcze zgarniasz opeer, że koszulka jest innego wzoru niż ma Twój kolega, który po prostu kupował na innym bazarku. Nie płacą Ci tyle, na ile się umawiałeś, ale ponieważ już zostałeś megafrajerem, cieszysz się, że płacą w ogóle. Wariant drugi: od zera do zera. W tym wariancie dają Ci mundur. To jakieś przedpotopowe buty, za duże spodnie i pas, który pamięta jeszcze stanie nad koksownikiem w stanie wojennym. Koszulę dostajesz jedną. Pensję też, ale za to niecałą. Więcej nie dostaniesz, bo firma znajdzie milion powodów, by Ci udowodnić, że przez Ciebie ma kłopoty finansowe. Ponieważ jesteś optymistą, myślisz, że kiedyś będzie lepiej i kontynuujesz. Wariant trzeci: bierny, nic nie warty, nisko opłacany. W tym wariancie dostajesz to samo, co w dwóch zerach, ale pracujesz na tak beznadziejnym obiekcie, że nawet Tobie nie udowodnią, że coś na nim zawaliłeś. Płacą. Z opóźnieniem, niepełną pensję, zawsze coś tam potrącą "bo się księgowa pomyliła", ale płacą. Dla Ciebie to pełnia szczęścia, bo masz lepiej niż koledzy. Udajesz więc, że pracujesz, aby oni dalej mogli udawać, że płacą. Wariant czwarty: kapissimo. Pierwszego tygodnia pracy podsuwasz koordynatorowi nazwiska kolegów, którzy udają, że pracują. Koordynator jest zadowolony. Zadowolenie koordynatora wyraża się tym, że w Twojej pensji księgowa myli się tylko o dwadzieścia zeta. I jeszcze bonusik: koordynator zaprasza Cię na ekstrarobotę przy obstawce imprezy masowej, gdzie każdy dostaje pieniądze z ręki do ręki, bez żadnych umów. Jest super. Tylko jeden nie dostał, taki co mu zaraz na początku imprezy ktoś przyłożył kamieniem w głowę, więc musiał udawać, że go tam w ogóle nie było, żeby koordynator nie miał przypału z wypadkiem przy pracy. Wariant piąty: od sisiora do koordynatora. Jesteś sisiorem i olewasz swój honor. Kablujesz "górze" wszystko jak leci. Jak czegoś nie możesz zakapować, to to wymyślasz i też kapujesz. "Góra" jest Ci wdzięczna. Akurat zwalnia się stanowisko koordynatora na jednym z obiektów. Proponują je Tobie, pod warunkiem, że będziesz miał oszczędności, bo poprzedni koordynator za mało oszczędzał na pensjach dla pracowników. Co to dla Ciebie - Ty przecież najchętniej w ogóle byś im nie płacił. Jesteś przecież sisiorem. Ścieżka kariery pracownika ochrony nie obejmuje stanowisk kierowniczych wyższych niż koordynator. Koordynator to stanowisko, na którym człowiekowi zaczyna się wydawać, że został papieżem. Problem polega na tym, że wierzy w to wyłącznie on sam"

Biuro
@ktoś wcześniej to napisał

Proszę o opisanie sprawy na : marketing@ekotrade.com.pl, w celu wyeliminowania powyższych na przyszłość sytuacji w Ekotrade.

@ktoś wcześniej to napisał

W punkt

eryk
@Ochroniarz69

a dowódcy na obiektach , albo koordynatorzy - oni tez kiedys byli tylko "ochroniarzami"

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Pracowałem w Ekobidzie więc... Zgłoś korupcję osobiście: Rozmowa wstępna – bez wykonywania czynności procesowych - dotycząca rozpoznania sprawy oraz możliwości wszczęcia działań przez CBA: ul. L. Krzywickiego 34 02-078 Warszawa Procesowe złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym na podstawie art. 143 § 1 pkt 1 i 2 oraz 304 kodeksu postępowania karnego (kpk): ul. Poleczki 3 02-822 Warszawa

W końcu się doigrają

ale że co?

Nemo????

Nie wywiązuje się z umowy, nie płacą na czas! ... Mimo składek księgowe kroją kogo się da... Zero chorobowego ...

Renata
@Nemo????

co niby ma znaczyc to ze ksiegowe kroją kogo sie da? niby w jaki sposób to robią i co i komu kroją? co do l4, to nie jest zależne od pracodawcy a od lekarza ktory je wystawia i zus placi i tyle, pracodawca nie ma tu nic do gadania, o co ci chodzi niby ?

@Renata

Można kroić ile się da i kogo się da znasz pojęcie i proces "kreatywna księgowość" oni umieją robić czary mary tj. księgowi firm ochroniarskich oo to mają płacone a pracownik (usunięte przez administratora) nie zna się i można go orżnąć poza tym jak pisałem firmy ochroniarskie adwokatów, prawników a przede wszystkim sędziów z zeszłego 100lecia mają w kieszeni tyle w temacie.....

Czarek
@Renata

O prawdę chodzi Renato. O wasze przekręty. O to że ludzie pieniędzy swoich nie dostają !

Sebastian
@Czarek

To o ile potrafią obniżyć wynagrodzenie że aż tak się denerwujesz? Przecież to wszystko można wytłumaczyć. Chyba księgowość jasno rozlicza wypłaty? Nie można się dopytać czemu jest mniej kasy?

tomek

Dokładnie dyrektor Wiesław porządny chłop

waldemar f

Sprostowanie do opinii z przeprosinami. Chiałem przeprosic firmę ekotrade bo pomyliłem z firma na f której już nie ma a tez dyrekcja znajduje sie na Sląsku . Dzis na parkingu zobaczyłem auto i sie ucieszyłem bo troche kasy mi wisieli . No juz pewnie nie odzyskam. Zaraz piszę do do moderatora o usuniecie tej opinii. Przepraszam dobrze ,ze zięc mi powiedział ,ze to nie ta firma. Pozdrawiam kolegów z braży ochrony. Waldek

tomek

lW Rzeszowie własnie dyrekcja na poziomie , kordynator na obiekcie Pan Paweł też z kulturą. Mogę z czystym sumieniem polecic przyszlym kandydatom.

adam
@tomek

Paweł teraz chyba jest dyrektorem, Pan Wiesław chyba na emeryturze.

Adrian

Szukam pracy jako ochroniarz. Posiadam prawie 10 letnie doświadczenie. Czy ktoś wie na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?

@Adrian

Tak się składa że ja też mam spore doświadczenie w ochronie wystarczające aby TU się wypowiadać i doradzać bo znam też i prawo. Wynagrodzenie jest uzależnione od widzimisię pracodawców - kierownika który zatrudnia. Z reguły obcym pracownikom nie wróże nic innego jak standardowe minimum krajowe nawet gdybyś pracował nie 10 a 20lat, to też zależy czy umiesz odpowiednio zagadać ale też jak nie potrzebuje firma to zatrudni skromnego pracownika niż takiego co się ceni. Najbardziej firmy ochroniarskie mogą ruszyć w górę z wynagrodzeniem tylko w tedy jak będą potrzebować ale w Polsce to nie grozi - swoim pociotom to dają odpowiednio wysokie wynagrodzenia ale nie ludziom z zewnątrz z ulicy z reguły trzeba się też cieszyć z tego że też zostało się uczciwie potraktowanym w kwestii formalnej np.: umowa, załączniki do umowy, prawa i obowiązki pracodawców i pracownika co pracownikowi się należy, ilość, godzin itp. wszelakie odchyłki od KC lub KP nie należy się godzić. Chociaż jak pisałem wcześniej nawet PIP niewiele może od tak sam z siebie PIP nie zrobi kontroli ale na zlecenie tj. po skardze pracownika to już tak kontrola jest a firmy ochroniarskie sądy mają w kieszeni i śmieją się z prawa które jest dla nich i tak korzystne, pozdrawiam.....

P

Ekotrade porażka dają kartki do podpisania że przy zwolnieniu będą potrącać za ubrania pracowałem w swych firmach dzień dostawałem ubrania owszem miałem zapisane że jak niezdam czegoś to mi potrąca A nie w taki sposób 2 umowy oczywiście gdzie obiecują że z umowy zlecenie jest więcej a jak się podliczy godziny płacą po 15zl.obircanki cacanki nikt wcześniej nie mówił że będą potrącane pieniążki za ciuchy w których się chodzi i się odda.

@P

Potrącanie kasy za ubrania to podstępne (usunięte przez administratora) możecie złożyć skargę do PIP-u to się nazywa "niedozwolone zapisy w umowie" i jest to karalne ale jeśli tego nie zgłaszacie to firmy sobie pozwalają: "wolność Tomku w swoim domku" jest też takie przysłowie, poza tym nikt nie każe wam podpisywać śmieciowe umowy pozdrawiam....

SLY

INFORMACYJNY APEL- ludzie jeżeli nagminna kłamczucha a aktualnie morderczyni Małgorzata Maria Gersdorf ze swoim mężem też prawnikiem broni się przed oczywistym faktem że byli winni wypadku samochodowego z udziałem motocyklisty inaczej "złapie się złodzieja za rękę a on powie że to nie jego ręka" i powtarzam to są sędziowie podobno najwyższej klasy tak jak ich kolesie którzy wydają pozwolenia firmom ochroniarskim. A wszyscy wiedzą że większość firm ochroniarskich dostała pozwolenia i koncesje od UB-ckich sędziów taka jak wspomniana prof. Małgorzata Maria Gersdorf to MY zwykli zajadacze chleba dziwimy się i narzekamy na cwaniackie firmy ochroniarskie. Oczywiście pozwolenia i koncesje muszą być odnawiane ale jak już dane firmy ochroniarskie lecą na opiniach z lat 90- tych i ciągle dostają od swoich kolesi prawników i sędziów te zezwolenia to już nie ma tłumaczenia. Być może rządy się zmieniają ale sędziowie się nie zmieniają i koncesje ciągle są przyznawane. Do tej pory zmienić UB-ckiego sędziego jest naprawdę ciężka sprawą. Apeluję NIE WIERZYĆ FIRMOM OCHRONIARSKIM TO CWANIACY I ZA NIC MAJĄ PRAWO PRACY, pozdrawiam.....

Obywatel chelm

Witam ja chcialem złożyć skargę na ochroniarzy z gmachu są nie mili opieszali i nie skorzy do pomocy przychodzę codziennie załatwić w gmachu sprawę i nie spotkałem się tutaj z sympatią a wprost przeciwnie kawki ciasteczka i te sprawy i plotki ze sprzątaczka mi zamiast udzielać rzetelnych informacji petentom

@Obywatel chelm

Rozumiem że jesteś interesantem a nie pracownikiem wiec wiedz że tak się zachowują pracownicy ochrony którzy są pociotami mają znajomości i układy bo wiedzą że i tak im się NIC złego nie stanie najwyżej zostaną przesunięci na inny obiekt a sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Pracownik ochrony z zewnątrz z ulicy trzyma rygor w pracy bo zależy mu na robocie ale z drugiej zaś strony jaka płaca taka praca, pozdrawiam.....

SLY

Proszę nie ufać firmie Ekotrade w Warszawie i Panu Dariuszowi Zioło podobno jest jednym z dyrektorów tej firmy w stolicy w tej firmie najpierw oferuje niekorzystne warunki pracy przez komórkę dając miesięczną umowę zlecenia dla osoby niepełnosprawnej a później karze płacić takiemu pracownikowi za wstępne badania lekarskie a takie badanie należą do obowiązku pracodawcy zgodnie z Kodeksem Pracy w szczególności jeżeli chodzi o osoby niepełnosprawne. Następnie SMS-em wycofuje wszystko to co powiedział przez telefon więc co innego mówi co innego pisze SMS-em i na pewno też co innego robi jak również co innego myśli to facet nie dwulicowy a cztero-licowy nie można gościowi ufać. Jeżeli kłamie i wycofuje się z tego co mówił to jak traktuje pracowników w czasie pracy ....ściemnia i tyle, pozdrawia SLY.....

ochrona

Dzień dobry .Mam pytanie pracune jużw ochronie teraz przyjmuje nas właśnie ta firma eko-trade moje pytanie jest takie kończą mi się badania czy firma zwraca jakomś część za badania lekarskie.

@ochrona

Jeśli masz od nich skierowanie do lek. med pracy - zwrócą Ci całość

@jednakowoż

Medycynę pracy pokrywa pracodawca-pracownikowi oraz badania na licencję-obligatoryjnie,jeśli chcesz to podam ci podstawę prawną.

Kadry

Praca w dziale kadr i płac to przekręt. Każą zaniżać wynagrodzenia aby jak najmniej płacić. Wszystko jest niezgodne z przepisami.

Jak to
@Kadry

@Kadry, jak to "zaniżać"? Koto każe?

kadry

dział kadr, jeden z najgorszych działów w jakich pracowałam, nie polecam nikomu

micha
@kadry

na pewno ten komentarz powinna przeczytać Pani dyrektor działu kadr , i wyciągnąć wnioski. !!

Basket
@kadry

Chyba przesada. Pracuję jakiś czasie w Ekotrade, nigdy nie miałem problenu z kadrami.

@micha

Pali jej się pod (usunięte przez administratora) więc raczej nie znajdzie czasu by przeczytać

Kamila
@kadry

A czemu tak uważasz? Co się tam działo? Możesz coś więcej opowiedzieć bo miałam aplikować tam...

Zdzisław

Firma niesolidna, niepewna. Dwa razy w ciągu kilku lat, tylko przez przypadek wykryłem, że mój apartament nie jest chroniony. Brak szacunku do klienta. Nieumiejętność radzenia sobie w bardziej skomplikowanych sytuacjach. W przypadku wątpliwości służę szczegółami.

She
@Zdzisław

Jaki region?

OLO

A są pemie jakieś?

byly

Nie polecam firmy chyba, że ktoś lubi pracę za grosze zresztą nie wypłacane w całości i w terminie wyznaczonym. Zaplecza zero najlepiej pracuj, cicho nie odzywaj się, sam dbaj o mundur ciepły sweter lub kurtkę a o przestrzeganiu kodeksu pracy zapomnijcie całkowicie w tej firmie Firma wygrywa przetargi za najmniejszą stawkę a potem brak ludzi do pracy za grosze

@byly

jaki rejon?

Projektant

Szanowni Państwo, Prośba o rzetelną odpowiedź.Czytając Wasze forum i Państwa odpowiedzi chciałem się upewnić.Czy faktycznie wynagrodzenie jest dzielone na dwie transzę?tj jedna umowa druga zlecenie!Czy obie umowy są ozusowane.Chcę aplikować jako projektant systemów alarmowych.Z drugiej strony nie chce czekać długo aby na końcu okazało się ,że tylko w ogłoszeniu jest pięknie napisane Pozdrawiam

Nie idz
@Projektant

Umowa jest rozbita, nie licz na to że ktos ci zapłaci za chorobowe w normalnej stawce.(usunięte przez administratora)

@Projektant

Uważaj to (usunięte przez administratora) lepiej poszukaj innej firmy. Za każdym razem jest coś nie tak.

@Projektant

Tak, nie ważne czy pracujesz jako ochrona czy biuro, umowa jest podzielona na umowę o pracę plus zlecenie. Naprawdę odradzam szczerze i z serca

irekol

Nie płacą pracownikom ale również nie płacą firmom wykonujacym zlecenia.

Strrazak
@irekol

Mają problem z płynnością finansową?

Kaziu
@irekol

Niestety a na obiektach nawet nie ma podstawowych wymagań

Koordynator
@Strrazak

Niestety to wiem.

Barak
@irekol

A mój kolega z Eko kilka dni temu powiedział, że są wypłacalni i pensja jest pełna i na czas (Warszawa).

aa
@Kaziu

zgadzam się i nakładają kary za coś czego firma winna dopełnić

AB
@Strrazak

Zwykle jest na czas - zgodnie z umową

Polak
@Barak

Mam pytanie. Czy dostał ktoś pity za 2021 rok?

Krzysztof
@Polak

TAK

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 7 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.