Opinie o Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka w Zębowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka w Zębowice

Czy jest możliwość pracy w Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka na część etatu?

Jak wygląda ścieżka kariery w Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka? Czy trudno jest zdobyć awans?

Xxx Nowy wpis

Jaką karierę chcesz osiągnąć? ????????????????

Własnie kupiłam bułeczki z jagodami a nafaszerowane byly czerwona porzeczką!!Naprawdę myslicie ze kient jest glupi?OSZUŚCI!

Jan Komuzykant Nowy wpis
@Monika

Może jednak kupiłaś bułeczki z borówkami a nie z jagodami. Bo widzisz często dochodzi do nieporozumień z nazwą. Prawdziwa borówka jest czerwona i łatwo ja pomylić z czerwona porzeczką. Natomiast czarna jagoda potocznie nazywana borówką jest czarna i ją każdy ma na myśli nazywając borówką. Niby drobiazg ale jednak diabeł tkwi w szczegółach i trudno od razu kogoś nazywać (usunięte przez administratora) Wiele lat temu w Bułgarii zostałem poczęstowany przez znajomych Bułgarów śniadaniem. Wszystko było na słodko, konfitura, miód, owoce, sery i coś co wyglądało jak czereśnie w syropie. Poczęstowałem się nimi i splunąłem od razu zaskoczony smakiem czym wywołałem konsternację u gospodarzy. Po chwili zaskoczenia wyjaśniło się moje zaskoczenie - w słoiku były czarne oliwki, których wcześniej nie znałem a z racji słodkiego śniadania wziąłem je za czereśnie i stad moja reakcja bo spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Po wytłumaczeniu nieporozumienia i przeproszeniu gospodarzy uśmialiśmy się wszyscy a ja zostałem smakoszem czarnych oliwek bo wiedziałem już jakiego smaku się spodziewać. Jak widzisz istotne jest to by nasze oczekiwania pokrywały się ze stanem faktycznym a nie będzie zaskoczenia.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka?

W tej firmie nie ma awansów. Pracujesz 15 lat na tym samym szczeblu, za najniższą krajową + "premia uznaniowa" o ile cię nie oszukają przy wypłacaniu. Brak w tej firmie moralności i szacunku do ludzi. Porażka

Czy po rozmowie w Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Absolutnie odradzam. Doprosić się czegokolwiek to masakra. Czekanie w nieskończoność na umowę, skierowanie do medycyny pracy i nawet na świadectwo pracy. Wszystkie sprawy załatwiane są za pośrednictwem kasjerek. Wiecznie niezadowolone kierownictwo, któremu nigdy się nie dogodzi, płacą minimum.. Brak jakiejkolwiek rozmowy kwalifikacyjnej. Szkoda nerwów i radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.

xenia

@Obecny pracownik to nie ma kontaktu z szefostwem wcale?

Obecny pracownik
@xenia

Nie ma

Obecny pracownik

Wszystkie sprawy są załatwiane za pośrednictwem pań sprzedających. Na umowę czekam już tydzień, bo zawsze coś, na kierowniczkach nie robi to wrażenia. To chyba celowe zagranie i norma w tej firmie. Duże wymagania,wiecznie nic nie pasuje.

Koń

Nie polecam pracy ciągle rotacja płacą minimum

Pracownik.byly ..
@Koń

Zgadzam się stawka minimalna i wiecznie coś nie Pasuje wykorzystywanie za najniższą krajową nie polecam ..

Tomasz

Atmosfera w pracy w dużej mierze zależy od samych pracowników. Trzeba chcieć a ponieważ firma jest ok to może być tylko dobrze

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Cukiernia Furtak?

****

zależy na kogo trafisz. i skad jesteś . .jakie miasto ??? załoga jest ważna ...bez załogi zajebistej nie wytrzymasz w tej firmie .....

Bdjdu

Nie polecam jako pracodawcy. Nic nie jest jasne od samego początku, wszelkie sprawy załatwia się za pośrednictwem pan pracujacych w sklepie. Brak jakiejkolwiek rozmowy kwalifikacyjnej, na której powinny być przedstawione warunki pracy takie jak choćby stawka godzinowa. Przede wszystkim okropne zwlekanie z umową!!!

Klientka

Kiedyś zajadałam się chlebem z orzechami, ale ostatnio się popsuł...szkoda bo bardzo go lubiłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka - Zębowice

• Jak się pracuje w Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka?

Zobacz opinie na temat firmy Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka?

Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zębowice 35
    59-411 Zębowice