Papillon

Muszyna

Opinie o Papillon

anonim 2009-11-11 00:12:37
Słyszałem, że ta firma to jakieś nieporozumienie. Szefowa ma w oczach pięciozłotówki. Oszukuje, plotkuje itd. Po prostu szok!
anonim 2010-09-01 10:35:11
nie jestem (usunięte przez administratora) ale nie polecam tej firmy. Właściciele firmy na dorobku ze swoich pracowników. Lepiej znaleźć lepszą i spokojniejszą firmę.
anonim 2010-10-25 12:47:52
Szumowiną to jesteś Ty. (usunięte przez administratora)
CJ Company S.C 2011-01-15 21:39:13
Firma z fachowym podejściem do sprawy, bardzo szanująca klienta
jak i jego zdanie.Personel posiada pełne kwalifikacje w wykonywanym zawodzie, przy czym jest bardzo miły i sympatyczny ;) Towar
zgodny z promocją ! Jestem 100% usatysfakcjonowany z tej firmy ! Znajomi którzy również zaufali przedstawicielom firmy powielają moją opinie. Jednak prawdziwego swojego zadowolenia nie jestem w stanie przekazać przez tekst ! SERDECZNIE ZACHĘCAM do zaufania firmie Papilon z Muszyny, na pewno nikt z państwa nie pożałuje !
anonim 2013-05-19 15:43:14
Hej, czy nie wiecie, czy szukają kogoś do pracy w firmie Papillon? Byłbym wdzięczny za napisanie jakiejś orientacyjnej kwoty, jaką można zarobić (oczywiście z nazwą stanowiska). Jaka jest szansa by początkujący nauczył się nowych umiejętności, czy dostał bardziej odpowiedzialne obowiązki?
Zostaw swoją opinię o Papillon - Muszyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Papillon