Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Delegacja

Witam, szybkie pytanie czy w sigu podczas delegacji na inny ruch, nie można pracowac w soboty i niedziele na innym. Oddziele niz swoj? Jesli ktoś cos sie w tym temacie orientuje bede wdzięczny, pozdrawiam

Sig

Czy SIG dostanie w tym roku minimalna Barbórkę ?

Byle do piątku
@Sig

W SiG jest barbórka. W zeszłym roku , zatrudniony w maju dostałem 564zl Barbórki. W tym roku juz JSW, zobaczymy jak będzie.

Sigowiec

Opłaca się gdy jestem w SIGu zapisać się do związków?

Sig

Panowie ile jest w tym roku karpiowego?

Górnik

logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Węgielek

Do którego związku najlepiej podrzucić CV żeby mieć jakieś większe szanse pod sig Ruch Szczygłowice ?

Obcy
@Węgielek

Solidarność. Oni się liczą najbardziej na Szczygłowicach jak i Knurowie. Od niedawna ruszył tam SiG2, wcześniej tego nie było. Tylko na lampowni dla kobiet na Knurowie był SiG2.

Ryluu

Witam czy na kopalni Kwk Knurów -Szczygłowice jest tylko sig 1 czy jest sig wsparcie i odstawa ?

Nowix
@Ryluu

Na Szczyglowicach jest SiG1 jak i SiG2.

KS
@Nowix

I co to oznacza dla nowo przyjętych? Najpierw SiG2 potem SiG1 i na koniec dopiero JSW?

lewy młotek

Chłopy a ja mam pytanie z innej beczki, zastanawiam się na którym oddziale bym się najlepiej odnalazł, lubię mechanikę (coś rozebrać, naprawić, poskładać raczej nie mam z tym problemu) lubię elektrykę/elektronikę (coś naprawić, podłączyć, zastanowić się nad problemem też daję radę), mam papiery mechanika, ślusarza, spawacza elektroda,tig,mag a oprócz tego mam technikum elektryczne a nawet przypadkiem zrobiłem inżyniera z elektryki. Jaki oddział by był najlepszy? Pracuje jeszcze pod sigiem.

Anton
@lewy młotek

Jakis automatyk ale zas nie zarobisz ani emerytalnych nie nalapiesz , wiec trza kombinowac i nie koniecznie u elektrykow sie ukladac. Mam kolege po podobnym fachu jak Ty w PGNiG ktory zwolnil sie z JSW w 2018 roku i roboty se nie moze nachwalic. 12000-14000 zarobi + jak sa wyjazdy na wiertnice gazu ziemnego za rzeszow to ma platne 200%. Ogolnie niektorym wydaje sie ze kopalnia to swieta krowa ale wedlug mnie robota jak robota wazniejsze lubiec choc troche co sie robi :D wiec obczaj sytuacje na ED1, ED2, ED3, jakies rozdzielnie , Elektryki na szybowym itd. i se to przeanalizuj. Jeden kocha wydobycie a drugi ani za 10 000 eur tam nie bedzie robil. Wiec wiesz sam se musisz znalezc swoja droge. Pozdro

sigulec

Siema wiadomo kiedy jakieś przenosiny z odstawy na pniówku lub ile sie czeka na przeniesienie?

Budryk

Wątpię że ktoś się zgodzi narazie trzeba czekać nic nikt oficjalnie nie powiedział

Sigol

Nie jest możliwe żeby dali aneks do umowy i żeby pracować pod inną firmą...

postronny

Panowie, a kto miałby teraz pracować na odstawie? Garstka ludzi z MD-4? Nowo-przyjęci z jakiegoś SiG-u 3?

Budryk
@postronny

Jest jakaś firma effica czy jakoś tak podobno to stary Universal Energy praktycznie same ukraince ale oni mają 3 knefle narazie a jak im się coś wydupi to ludzie z odstawy ida robić bezsens

Johnny 129

wiecie może kiedy najbliższe alokację pod kopalnie na KWK Budryk?

Knurów alokacja

Hej budom jakieś przenosiny pod jsw z Knurowa teraz? Dzwonili do was?

Fido
@Knurów alokacja

Nie dzwonią jak jest alokacja tylko SMS wysyłają.

Roman

Czy ktoś ma jutro rozmowę na knurów-szczyglowice i czy to przyjęcia pod sig owp czy zbrojenia?

Orientuje się ktoś kiedy mają być przyjęcia na powierzchnie w kwk budryk?

Kiyo

Głupoty piszesz.Alokacje są praktycznie cały rok. Każda Kopalnią ,Ruch przechodzi w innym terminie. Nie ma czegoś takiego jak jedna data termin alokacji wszędzie. Nie siej propagandy i fermentu.

Alojz

MASAKRA JAKAŚ... byłem na rozmowie w SIGu i zaoferowali mi pracę w OWP, zwolniłem się z obecnej firmy... a na szkoleniu podczas podczas przyjmowania do SIGu dowiedziałem się że trafiłem do ^€&@^@&@ ODSTAWY, CO ZA BANDA (usunięte przez administratora) Mam 8letnie doświadczenie sporo kursów i wykształcenie... dramat jakiś! STANOWCZO ODRADZAM!!@

@Alojz

Na jaką kopalnie poszłes? Dużo było takich przypadków że na rozmowie całkiem co innego niż później rzeczywiście było, nawet jeśli chodzi o kasę to była niższa niż proponowali

Sig

Panowie jak są oznaczone szychty 1.8 na pasku ?

Kwkjswsa

Pracowałem rok w owp, zarobki bez weekendów ok 5k, z 3 sobotami ponad 6k. Brak 14ki zysków węgla brak urlopu dodatkowego. Trzeba przetrwać i tyle w temacie

Sigowiec
@Kwkjswsa

Rok ? Znam chłopaków którzy (usunięte przez administratora) już po 3 lata w SiGu beż żadnej perspektywy przejścia pod kopalnie... totalny wyzysk j nic więcej....

Kwkjswsa
@Sigowiec

Miałem okazję rok wcześniej iść do sig odstawa ale zrezygnowałem i czekałem dalej na sig owp. Już prawie 4 lata wszyscy głośno mówią że z sig odstawa jest problem się wydostać itd, a mimo wszystko ludzie się dalej tam zatrudniaja a później płaczą bo jak to jeden z nich powiedział" miałem nadzieję że coś się zmieni" i błąd !! Podjoles ryzyko miej pretensje tylko do siebie

tok
@Kwkjswsa

ze stażowym czy goła wypłata bez dodatku stażowego?

Nochybanie
@Kwkjswsa

Co ty gadasz za goly miesiac jest 4200 max weekendy wychodza ze stazowym ok 350 zl netto

postronny
@Nochybanie

Panowie, prosta matematyka, podstawowe dniówki dają ok. 250 zł brutto, 250x20 dni roboczych x30% stażowego daje 6500 zł brutto. Nie liczę premii i dodatku nocnego.

Romek
@postronny

Stażowe chyba liczy się dopiero po roku pracy jak się nie mylę. Jakie są dodatki np?

Barto

Witam! Czy orientuje się ktoś czy aktualnie trwają jeszcze przyjęcia do Sig?

Z jakiego powodu ciągle rekrutują, jeśli można wiedzieć? Firma rośnie w siłę, czy rotacja? A jeśli rotacja, to z jakich powodów?

To jo

To nie do mnie pytania. Co jakiś czas sie dowiaduję że znajomi zaczęli prace w SiG. Stąd wiem że ciągle rekrutują.

Sig

Propozycja pracy w zakładzie przeróbki sig na czym polega ? Ciężka praca ? Jakie wynagrodzenie? Jakie zmiany ?

Romek
@Sig

Bardzo ciężka. (usunięte przez administratora) i hałas choby w ścianie.( kto był na dole i na płuczce wie o czym piszę). Pieniądza ? żadne jak w Sig-u tak i później . Praca bardzo ciężka.

SIGOL

Czy ze sigu zbrojenie idzie się bezpośrdenio pod kopalnie czy najpierw pod OWP ?

zzzz

Siemka . Chciałbym się zatrudnić w SIG mam wykształcenie mechaniczne aktualnie pracuje jako ślusarz w jednej z firm . Gdzie najlepiej udać się żeby przyspieszyć przyjęcie ? Jest wogole taka możliwość?

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 889, z czego 214 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 627 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 445 ocen.

JSW Sig