Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Długo sie przechodzi z sigu 2 pod sig wsparcie ? Jak to u was wyglądało ?

mlodzik

Witam po jakim czasie po rozmowie idzie sie normalnie juz do roboty?

Karmazyn
@mlodzik

Zrobisz, badania i szkolenie to na następny dzień już możesz iść do roboty.

Patrycjusz

Na jaka kopalnie teraz w środę 20.09.23 są rekrutacje. ? Wie ktoś. Dzięki pozdrawiam

Jak wyglądają wstępne badania naw przychodni JAS-MOS?

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
ida tam

Siema jak wygląda rozmowa o prace na boryni o coś pytają konkretnego?

@ida tam

Mnie nie pytali o nic, co chciałbym robić tylko, dół czy powierzchnia , powiedzieli stawkę i tyle w temacie

Dzień dobry, Czy jest możliwość powrotu do JSW Sig, jeśli 6 lat temu sam się zwolniłem i odszedłem? Musiałem się przeprowadzić.

Bziok

Słyszał ktoś o listach z alokacjami na ten/przyszły miesiąc? Chodzi o Bzie oczywiście .

Witam, byłem dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy, przydzielona kopalnia KWK Borynia, czy ktoś z was miał możliwość wyboru? Czy poprostu każdy dostał z góry ta kopalnie

Wacuś
@Zainteresowany

Tak jak najbardziej jest możliwość wyboru kopalni. Mnie się pytali do której mam najbliżej więc wybrałem sobie Pniówek. Pozdro

@Wacuś

Kiedy miałeś rozmowę?

Już pracujesz? Jest wszystko ok?

ciekawy

Cześć czy jak jest sie w sigu trzeba sie zapisac do związków? Jakie plusy i minusy bycia w nich?

Mokry.
@ciekawy

Z minusów będą ci ściągać składkę. A z plusów jak będziesz pilnował sobie to wyrwiesz karnet na energylandie taniej xD

Nowy ryl

Nowy ryl
@1383

Każdy ma taka stawkę?

asdf

W piątek byłem na rozmowie w Jastrzębiu w SiGu - było sporo osób na rozmowie o pracę. Moje pytanie brzmi czy komuś z Was powiedzieli do jakiego SiGu Was przyjmują czy to dopiero przy podpisaniu umowy człowiek się dowie ?

asdf

Wiedziałeś czy to będzie SiG, SiG owp, odstawa czy SiG 2 ? Ja dowiedziałem się tylko i wyłącznie na jaką kopalnie się dostałem. Od znajomych z poprzednich rekrutacji wiem, że obiecywali na rozmowie SiG owp a większość (nie mówię, że wszyscy) dostali umowy pod SiG2 ..

lewy hamulcowy
@asdf

To prawda, podczas rozmowy powiedziano mi że dostaję się pod sig, po sprawdzeniu CV i kwalifikacji oraz rozmowy wyraźnie mi powiedziano że pod Sig owp bo jak nie będę olewał pracy przejdę pod jsw. Podczas przyjęcia okazało się ze odstawa Sig 2.

Romek
@lewy hamulcowy

Co to jest SiG OWP?

@asdf

Ja też dzisiaj dowiedziałem się tylko o kopalni na którą mnie przydzielono...nic nie mówili o SIGu 2 , OWP czy też normalnym. Kiedy można się spodziewać takiej informacji?

Tralala

Jeden krok? Co masz na myśli? Bo nie bardzo rozumiem, czyli że jest łatwo się dostać?

Jasiek
@Tralala

Z sig owp przechodzisz bezpośrednio pod kopalnię jak przyjdzie twoj czas. Ja rok byłem w sig owp, dziś już robię bezpośrednio pod jsw. Powiem tyle że jest na co czekać.

Tralala

Ile musiałeś przepracować w SIGu? Nie wiesz jak to jest potem z przenosinami na inną kopalnie?

Elektro

Cześć, ile obecnie zarobi elektryk na jsw

Danka

Może wy wiecie ile zarobie jako pomoc dołowa w firmie perfekt wiem że bony 30zl to śmiech na sali może wy macie jakieś info

Jasiek
@Danka

Na 4 z przodu na rękę nie licz za czarne dniówki. Robiłem tam i się zwolniłem. Ciężko utrzymać rodzinę za takie pieniądze. Mam tytul Górnika.

Danka
@Jasiek

Rozumiem dzięki za odp jeszcze tak dodam że zamierzam zrobić kurs na ślusarza i iść gdzieś do firmy tylko pytanie gdzie w miarę jakoś zarobię i jakie to umowy się podpisuje

Rozmaryn

W piątek mam mieć rozmowę w siedzibie JSW, czy na tej rozmowie odrazu zaproponują mi pracę ze stawką? Czy to dopiero po rozmowie znów się odezwą?

Alokacje

Będą teraz jakieś alokacje w październiku? Coś o Bziu ktoś słyszał? Masa ludzi od początku maja została już przyjęta do SiG'u.

Cześć, dostałem angaż do pracy na kwk Knurow jsw sig w dziale zbrojenia czy coś wam na ten temat wiadomo? Czy to sig czy sig2? Róże opinie w różnych miejscach?

Xde
@Nowy

Na kwk knurow szczyglowice nie ma tego pod sigu śmiesznego jak odstawy, zbrojenie to masz gzl czyli zbroisz likwidujesz sciany, ewentualnie chodzisz do ściany jak aktualnie nic nie ma do zbrojenia likwidacji. Wiec warto bo to masz owp sig pozdrawiam.

Tzn? Sig 2 jako nazwa na kopalni czy ten nieszczęsny sig 2 spod którego niw przejdzie się pod jsw?

Jo
@Nowy

Z Sig2 musisz przejść pod Sig (wsparcie) I dopiero pod jsw. Niestety.

Lolo
@Jo

To nie jest sig2, normalnie są alokacje wprost pod jsw. Umowy są te same co pod OWP

Sig

Wypowie się ktoś kto pracuje w oddziale EDŁ na temat zarobków oraz jak wygląda praca na tym oddziale?

Mila
@Sig

Hej, i czy w tym dziale jest opcja rozwoju? Jest szansa w tym dziale awansować i iść z czasem na lepsze posady? Może po jakiś kursach można dostać awans np. po 3 latach pracy??

Budryk @Pracodawca

Witam forumowiczów czy ktoś słyszał z pewnego źródła że od lutego odstawę na budryku ma przejąć firma linter i już jest przetarg na to? Nadsztygar mi tak powiedzial ale nw czy to kolejne mydlenie oczu ,i że niby my z odstawy mamy przejść wszyscy pod owp i odstawy już nie będzie teraz w poniedziałek cały transport i 45 osób z doszczelniania czyli 2/3 załogi poszło pod owp ? Może to będzie koniec śmiesznych oddziałów w sigu pozdrawiam

Gajowy
@Budryk @Pracodawca

Z tego co wiem to doszczelnianie chyba prosto pod jsw poszło, transport owp md4. A z odstawy to może poprostu umów nie przedłuża i tyle z roboty :)

Budryk
@Gajowy

Szkoda gadać człowiek siedzi w tej odstawie już 2,5 roku z nadzieją ze wkoncu przejdzie a tu teraz taki cyrk podobno od lutego wszystko przejmuje już linter i Universal

Ryl
@Gajowy

Poważnie? Miałem zaczynać od 1 września w doszczelnieniu, ale nie przyjąłem oferty ze względu na małe zarobki w sig2.

Czy w Sig odstawa można się zapisać do związków?

Oddziały sig

Do jakiego oddziału sig najlepiej się zapisać by mieć pewność przeniesienia się w przyszłości pod kopalnie jsw?

Oddział sig

A to z jakiego oddziału najlepiej przechodzi się pod kopalnie? Z tego co słyszałem to z „sig odstawa” niema takiej możliwości Pozdrawiam

Rysiek

Panowie jakie kursy dodatkowe warto sobie zrobić?

Francek
@Rysiek

Uprawnienia na wózki widłowe i koparki samojezdne miłe widziane

Gitara
@Francek

Żadne kursy zewnętrzne się nie liczą ,tylko te które są robione na kopalniach czyli górnicze.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1453.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 891, z czego 213 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 630 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 445 ocen.

JSW Sig