Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Jakie są zarobki pracownika niewykwalifikowanego na odstawie?

Sig
@Nowy

Filip

Brat na wydobyciu w pgg Marcel, cały miesiąc na gumie siedzi bez weekendów 5600zł wypłaty 54zł flapsy dniówka, barborka,14,8wegla co roku. Mi już ponad 2 rok leci na odstawie w tym (usunięte przez administratora) i przez ten okres nie zlicze ile razy nam mówiono że będziemy przenoszeni pod jsw, wszystko kłamstwo abyś tylko weekendy przychodził masakra.

Mmks
@Filip

Niech brat ci pokaże pasek z tej odstawy . Nie ma opcji żeby bez sobot zarobił 5600 na gumie. Na jankowicach miałem 4400....nie siej fermentu. Skoro tam jest tak (usunięte przez administratora) to dziwię ci się że się nie zwolnisz i nie zatrUdnisz w pgg.przyjecia są

loka
@Mmks

Filip ma rację.ja pracuję od trzech miesięcy w pgg(jankowice) wypłata za pazdziernik 6200 netto + flapsy bez weekendów,zaznaczę że jestem młodym pracownikiem zaraz po szkole.Więc wypłaty są rewelacyjne!!!

postronny

- DNOM - dni w miesiącu (robocze) - DNE - dniówki emerytalne, potocznie zwane 1.8

Robi Wiliams

Zrobili cie w ciu... , zapisali komus innemu, nic nowego nie przejmuj sie :) jak swoje przerobisz i o swoje sie upomnisz to w koncu Ci beda pisac DNE :) oczywiscie nie puszczaj tego plazem chociaz na poczatku mozesz malo zdzialac. Za duzo kalfaktorow itd. Pozdro

Romek

Czyli jeśli masz dniówek w miesiącu np 22 i przy DNE także jest 22 , czyli wszystkie dniówki są zapisane jako 1.8?

???

witajcie Czy mogę prosić o jakieś opinie na temat pracy w firmie sig dla kobiet jakie są tam stanowiska dla kobiet ....jak wygląda z wypłatami itd

Inka
@???

Nie pracuje w sig ani w jsw tylko w pgg, dla kobiet na powierzchni masz opcje typu przeróbka (załadunek, sortownia itp), łaźnie (o ile u was nie obsługuje tego inna firma zewnętrzna), cechownia, magazyny, lampownia, maskowania itd. Polecam zrobić szkole przeróbczą bo na kopalniach jest dosyc fryzjerek i sklepikarek z zerową wiedzą o pracy na kopalni.. i zawsze to plus przy zatrudnieniu/alokacji

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Miglanc

Ile średnio się czeka na przeniesie pod kopalnie, pracuje od 3miesiecy i jestem pod oddziałem elektrycznym

Koko
@Miglanc

Chłopie,minimum to jest rok,Ty masz 3 miesiące i już chcesz pod JSW :)

Myr
@Miglanc

Zawsze minimum coś koło roku a jak gorzej pójdzie to i 3 lata możesz czekać ..

Lolo

Jedni już pracują 4 lata i nadal czekają

Franc
@Lolo

Spytaj kolegów co robią 3 lata lub więcej ile razy byli na chorobowym i napisz.

@Franc

Dokkadnie- szcze trzeba chodzić do pracy!! Sig owp czas alokacji ma być skrócony!! Mowa o 6 miechach. Niestety nie słyszałem nic o sig odstawa .....

Budryk
@Zofia

Cza chodzić do pracy 3 lata w sig odstawa na budryku 0 krwi 0 l4 i dalej tam siedzę powiedzmy to wprost plecy plecy plecy przeszli ludzie co tylko mieli plecy taka prawda

@Budryk

Tak zgadzam się z tobą jeśli chodzi o sig odstawe - prze... Temat , gadałem z chłopakami z Budryka kiedyś z sig odstawa i masz rację. Jesteście pomijani przyznaje i jest to strasznie nie sprawiedliwe . Niewiem czemu was tak traktują - ja mówiłem o owp

Sigol z OWP

Chodzą słuchy że osoby z OWP z doświadczeniem i uprawnieniani mają być szybciej przyjmowani pod kopalnie... ktoś może potwierdzić tą informację?

Idę na rozmowę, jestem bez wykształcenie górniczego. Na jaki oddział się zgodzić a gdzie nie isc?

Sig odstawa zof pni budryk

Siema - pytanie odnosnie kopalni w temacie -> Czy juz na ww kopalni podpisali pismo odnośnie bezposredniego alokowania pracowników z SIG ODSTAWA pod kopalnie od nowego roku? -> ta premia 1000 zl miala byc rozlozona na wrzesien i pazdziernik a ponoc w pazdzierniku juz sie wycofali? :)

Zofia
@Sig odstawa zof pni budryk

Nic nie słyszałem o umowie o przeniesieniu z sig odstawy pod kopalnie. Możesz powiedzieć skąd takie info? Z tego co mi się udało dowiedzieć to jedynie że pracownicy wykwalifikowani z owp mają mieć w miarę możliwości max skrócony czas w sigu

Kamis Pniówek

Wiecie może coś o alokacjach pod JSW na Pniówku ? Pozdrawiam

Nocul

Co to jest ten SiG D ? Bo teraz widzę dużo nowych z tym znaczkiem a nikt nie jest w stanie odpowiedzieć co to w ogóle jest ..

Qwerty

SiG D - to najprawdopodobniej pracownicy niewykwalifikowani, którzy mają pierwszy raz styczność z pracą na dole, podobno to cały czas SiG 1 ale to człowiek tylko tak słyszał.

Dreher

witam,jakie sa zarobki w sig na dzien dzisiejszy dla nowoprzyjetych

Odstawa

Na odstawie bez stażowego z 3 weekendami można zakręcić się koło 4500 na rękę

Asdf
@Dreher

Bez stażowego 3 - 3400 zł więcej nie ma szans na starcie.

Sigol

3200 netto za 20d 3800 netto ze stazem za 20d

Ele

Zarobki dla nowoprzyjętych bez weekendów oscylują w granicach 3400zl na rękę

Ciekawy

Wiecie coś o jakiś alokacjach na kopalni zofijowka?

Jak wygląda robota w SIGU na Zofiówce? odstawa czy jest szansa później przejścia pod kopalnię?

Hmmmm
@Nowy

Na Zofiówce nie ma sig odstawy jeszcze, niby ma byc ale co kiedy i gdzie to tylko spekulacje. Jak na razie odstawe ma linter.

Szmyra za pazurami
@Hmmmm

Przecież SiG odstawa rusza na zofiowce i chłopaki są po rozmowach. Zaczynają 6 listopada.

Jula
@Szmyra za pazurami

Dużo ludzi zostało przyjętych? Czy można jeszcze składać cv na zofiówkę? Domyślam się, że wtedy nie zaczynałoby się 6 listopada, więc kiedy można liczyć już na pracę?

Tede

Witam wszystkich czy zna ktoś sposób żeby dostać się pod jsw/sig bez czekania rok albo dłużej nie ukrywam ze zależy mi na pracy tam jeśli ktoś ma jakieś informacje proszę napisać będę wdzięczny.

wilym
@Tede

wpisz w google sig jsw, wypelniasz formularz wysylosz i czekosz az zadzwonia

Tede
@wilym

To akurat wiem ponieważ dziennie wysłam ale interesuje mnie czy jest jakaś inna droga szybsza

Spocony Miech
@Tede

Tak, jedz do siedziby sigu, ja robotę ogarnąłem w 1 dzień, miesiac później już pracowałem w SIGu

Ryczek

W SiGu bez sobót i czerwonych to jest wyzysk jakich mało ale to pewnie większość już z Was wie i trzeba to przetrwać bądź nie .. Za poprzedni miesiąc niecałe 3 tys. bez sobót żebyście zdawali sobie z tego sprawę!

Karmazyn
@Ryczek

3 tysiące + 1k we flapsach to nie jest tragedia na początek bez weekendów.

Ag

Dzień dobry.. Zatrudniłem się w Sigu i mam wrażenie że zostałem jednym słowem zrobiony w bambuko.. Badania umowa Przodkowa a na Pniówku wsparcie przodków przy gumach z robotą dla lewusów. Pytanie brzmi czy Zaraz po zatrudnieniu można starać się by dostać się bezpośrednio na przodki/ Przebudowy?

Sigolek

Chłopki, słyszał ktoś o alokacjach na zofiowce w listopadzie z jakiegoś pewnego źródła?

Rex

Jak bedziesz miol wszystki 1.8 (emerytalne) to emerytura na 50 lat :) wiec sam se odpowiedz czy werci czy nie

BudrykOwp
@Rex

Kto ci takich bzdur nagadal? Max mozesz pokryc 4 lata szychtami 1.8 czystego dolu musisz mieć 21 lat. W wieku 50 lat dolu bedziesz miec 18 lat. Przerobisz se jeszcze 3 lata i mozesz skladac papiery na emerytura

Rex
@BudrykOwp

Oczywiscie masz racje , jak to bedzie normalna emerytura , ale jesli bedzie SRK tak jak teraz na Jas-Mos to chlopy mieli po 17 lat dolu i poszli na "urlop gorniczy" w wieku 47 lat moj kuzyn a jego kumpel ratownik mial 52 lata i 18,5 roku dolu wiec wiem co mowie. A wystarczy ze SRK bedzie przykladowo na Szczyglowicach a ty robisz na Zofiowce wiec przenosisz sie na 1 dzien i odchodzisz - wiadomo trzeba miec troche plecow. A SRK za pare nascie lat to beda wszedzie :) Moze Pniowek czy Budryk zostanie a reszta stopniowo SRK. Borynia juz 2025 na 80% idzie do srk przynajmniej jej czesc a robili takie inwestycje. Bzie otworzyli ktore trzeba zamknac. Wiec wiesz ..... Tak ze rowniez w blad nie wprowadzaj jak wszystkiego nie wiesz :). Pozdro

Delegacja

Witam, szybkie pytanie czy w sigu podczas delegacji na inny ruch, nie można pracowac w soboty i niedziele na innym. Oddziele niz swoj? Jesli ktoś cos sie w tym temacie orientuje bede wdzięczny, pozdrawiam

Sig

Czy SIG dostanie w tym roku minimalna Barbórkę ?

Byle do piątku
@Sig

W SiG jest barbórka. W zeszłym roku , zatrudniony w maju dostałem 564zl Barbórki. W tym roku juz JSW, zobaczymy jak będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1448.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 888, z czego 213 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 627 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 445 ocen.

JSW Sig