Opinie o Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o. w Koszalin

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o.?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o.?

...

Najniższa na konto a reszta pod stołem.

prawda Nowy wpis

tak, jest rozdzielane, część dla pracownika a część na długi

Jak wygląda ścieżka awansu w Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o.?

czytaj Nowy wpis

poczytaj opinię na temat tego zakładu a poznasz ścieżkę....gdzie prowadzi...tego nie wie nikt,ale na pewno nie do kariery.

Iza

Może lepiej zadać pytanie komu wypłacają te wynagrodzenia??? Bo każdy na nie czeka ...

Weronika
@Iza

Jeśli dobrze zrozumiałam, to Timber Windows nie płaci pracownikom, to prawda? Wiele razy już zdarzały się takie sytuacje? Napisz, jak długo czekacie i czy udało się jakoś to rozwiązać. Dzięki.

Usługobiorca
@Weronika

mi jako przewoźnikowi wiszą za transport od 2 lat za 7 tys zł. zero kontaktu żeby zapytać o płatność. sprawa w sądzie, szef jak pójdzie siedzieć to na pewno zapłaci pracownikom:) Raczej jemu pracownicy będą słać paczkę na święta a nie on dla pracowników

@Usługobiorca

czemu więc nie zgłaszacie takich spraw do Inspekcji Pracy jako pracownicy? Co do transportu...czy to możliwe że aż 2 lata nie płaci i zamawiają kolejne transporty....za które nagle płacą? Teraz pytanie....czy brak pieniędzy na wypłaty wynika z braku dochodu czy jest inny powód? nie mniej na forum nic nie zdziałacie...trzeba działać konkretnie, ale skoro nie zgłaszacie tego żadnej instytucji to jak chcecie sprawiedliwości?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
alex

Pracowałem tam dwa lata i w sumie nie było na co narzekać - warunki zatrudnienia ok, wypłata zawsze na czas. Jak ktoś szuka pewnego etatu, to śmiało może próbować.

Rysiu
@alex

Skoro wszystko było ok to po co odchodziles

Maciek

@anonim A nie wypłacili Ci wynagrodzenia ?

Wzywam do zapłaty faktury za transport.

Zadowolony

Od razu widać, że opinie są pisane masowo. Wyłącznie po to, by ośmieszyć pracodawcę i pogorszyć jego opinię. Żeby sprawdzić należy przekonać się samemu. Ja polecam tę firmę, ponieważ daje możliwości rozwoju oraz stabilizację zatrudnienia. Sądzę, że ten atak komentarzy negatywnych to po prostu działanie konkurencji, która nie może znieść pozycji MM TIMBER na rynku.

Biedak

ciekawe jakie fury sobie kupiom za nasz epieniadze

Aleksandra

Co wy gadacie, Pani Magda to super kobieta i takiekomentarze to chyba zawistni ludzie piszę, wiadomo pozytywy i prawdę trudno ejst napisac :)

eva
@Aleksandra

Wiadomo, że ilu pracowników tyle opinii i raczej nikt nie napisałby złych słów o firmie w której nie czułby się szanowany, potrzebny i przede wszystkim dobrze wynagrodzony za to co robi. Jest to robota na przeczekanie . Potwierdzam opinia na rejonie straszna.Praca w mmtimber windows wyniszcza. Wyniszcza zwiazki, malzenstwa i rodziny. Jesli chcesz aby twoje dzieci znaly cie ze zdjecia to ta praca jest dla Ciebie, jesli chcesz by twoj maz, zona czy partner/ka widzieli sie z Toba tylko w czesc weekendu to ta praca jest dla ciebie. Pani prezes dlaczego chodzimy w kazdą sobotę a nawet niedziele to pracy?Pół biedy jesli jest to poranna zmaiana,bo z chęcią dorabiamy do marnej pensji. Rozumiem,ze czasem firma moze od nas tego wymagać,ale nie notorycznie!My też chcemy odpocząć,mamy rodziny,przyjaciół.Jesteśmy zwykłymi ludzmi,którzy czekają z utęsknieniem na weekend. Nie róbcie z nas niewolników. A teraz ciągle zmiany, nawet godzin pracy, to już kolejna paranoja, ciągle szukają pracowników, ale szybko nie znajdą i coraz więcej osób mysli o odejściu z firmy. Ostatnio podobno jest zakaz zwalniania,rozśmieszyli tym aby,tak jak nie podpadniesz to cię nie zwolnią,prędzej zwolnisz się sam. Aleksandra wszystko masz napisane w komentarzach sama prawda nic doc nic ujac....

@eva

1000000000% RACJI

Janina
@Aleksandra

Ciekawe z ktorej strony. Wazelina aż z daleka!

Zwykli ludzie

Wypowiadamy wam wojne jako pracownicy juz dosyc tego niepłacenia ludziom. My tez mamy swoje prawa i my tez chcemy wypłaty i z czego żyć. Tylko komornicy i inspekcje. DOSYĆ DOSYC DOSYĆ Zaczynamy z wami wojne na calego aż w końcu zaczniecie ludziom placić

Robert

Bardzo sympatyczna atmosfera w pracy :)

zły pracownik
@Robert

jedno wielkie kłamstwo

zły pracownik

nie warto nawet iś na rozmowe kfalifikacyjną każdemu tylko obiecuja i kombinują. odradzam

Nie płacą ! ! ! Moje sugestie dla Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o.: Nie Płacą ! ! !

Magda
@Tomek

Zgadza się!

Bartek

A wiecie coś o prowadzonej rekrutacji w firmie? Trudno dostać pracę?

Prawda
@Bartek

Lepiej idź na rower. Nie radzę.

JHB

wypłaty na czas + zawsze można liczyć na pomoc szefostwa.

Marzena i Marcin

Produkty najwyższej jakości , jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni solidna firma można się dogadać w każdej kwesti !

Iwo

To jest jakiś większy problem z tymi płatnościami? Może po prostu chwilowe pogorszenie sytuacji?

weryl

Firma nie spłaca zobowiązań wobec firm transportowych. Właścicielka kłamie zwodzi . NIE POLECAM

MÓWIE JAK JEST

Wiele się zmieniło, przestoje w pracy co skutkuje utratą urlopu. O postojowym nie ma mowy. Brak wynagrodzeń na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o. - Koszalin

Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Słowiańska 8B
    75-846 Koszalin

Mm Timber Windows Technology Sp. z o.o.