Provident Polska S.A.

Opinie o Provident Polska S.A.

DK

Mieszkam na jej osiedlu tzn. TZW kerowniczki przecież ona nic nie robi- samochód cały dzień pod domem stoi.

Miko

Zacząłem we wrześniu jako DK i jestem zadowolony. Fajny dodatkowy zarobek

Mirka
@Miko

Ile wyciągasz? Ile godzin pracujesz mniej więcej tygodniowo? Jakieś mniej więcej szacunki daj.

Patrycja
@Mirka

Czy jesteś zainteresowany pracą w Providencie? Pytasz o warunki finansowe, więc zapewne są one dla Ciebie bardzo istotnym aspektem zatrudnienia. A czy interesuję Cię także atmosfera panująca w firmie? A może jest to dla Ciebie kwestia drugorzędna?

Patryk
@Patrycja

Witam. Mozna prosic jakis namiar do Pani ?

Kola

To fajny ten wasz oddział

Kola

Mam pytanie im liczę na podpowiedź. Czy na stanowisku konsultanta ds. sprzedaży da się godziwie zarobić? Czy do pensji dochodzą jakieś dodatki lub premia? A tak ogólnie to jaka jest atmosfera w firmie?

Konsultant
@Kola

tak masz premie. jak jesteś dobry to jak najbardziej godziwie zarobisz.

@Konsultant

powiem więcej tygodniówki dochodzą do 1800zł więc nie ma o czym mówić, a jak zwykle lenie i nieroby będą narzekać jak zawsze

expert
@xxx

Oczywiscie brutto :)

Xxx
@expert

Jeżeli masz drugą pracę, a spokojnie na ogarniętym rejonie można tak działać, to zabierają jedynie składki zdrowotne, czyli z tego 1800 zl dostaniesz 1520 zl.

Kristof
@Xxx

Provident to dobre rozwiązanie jako druga praca a najbardziej kiedy ta pierwsza jest luzna albo jak jestes na jakims macierzynskim cy cos takiego. Da sie niezle dorobic.

Poznan
@Kola

Dasz rade :) Zamiast sie zastanawiac - sprobuj i sie przekonaj. Zawsze mozna zrezygnowac :)

Miki
@Poznan

Popieram @Poznan :-) Nie ma co się zastanawiać, jak można po prostu spróbować.

Janka
@Kola

Zależy co uważasz za "godziwie" :-) Ale owszem, da się zarobić jak ktoś się nie obija.

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko administracyjne w siedzibie firmy Provident. W moim osobistym odczuciu bardzo nieprofesjonalne podejście, które już trochę dziwi w tych czasach i w tak dużej firmie. Spotkanie umówione na konkretną godzinę odwołane na ostatnią chwilę smsem, odwołanie z powodu jak to Pani koordynator określiła "emergency". Ok, zdarza się. Natomiast jeśli jedziesz spoza Warszawy może stanowić to problem. Niemniej jednak chcesz dać temu szansę, firma wydaje się ciekawa i czujesz, że skoro się zobowiazałeś do stawienia na rozmowie to jesteś na tyle odpowiedzialny by dokończyć temat. Spotkanie ostatecznie przełożone na dzień później. Samo spotkanie trwało godzinę i przez tą godzinę Pani wytrwale zadawała proste, niekiedy powtarzające choć inaczej sformułowane pytania, które czytała ze swoich kartek. Całkowity brak umiejętności miekkich, słuchania, komfortu, poprowadzenia rozmowy, nawiązania kontaktu czy chęci poznania kandydata. Rozmowa w dużym skrócie w moim odczuciu sztywna i dziwna, ale może to kwestia braku doświadczenia w prowadzeniu przez Panią rozmów rekrutacyjnych. Na koniec informacja o szybkim przekazaniu decyzji odnośnie rekrutacji... No cóż, minęły 2 miesiące i pomimo maila do Pani koordynator, raczej już się nie doczekam informacji o wyniku;) może i dobrze. Radą dla firmy jest na pewno poprawienie jakości prowadzenia procesów rekrutacyjnych lub nie dopuszczanie do prowadzenia ich przez osoby niedoświadczone w tym obszarze.

Pytania o charakterze scenek rodzajowych (co by było gdyby, co by kandydat zrobił w sytuacji)

Miku

Lubię atmosferę w Provident Polska S.A. za: Dobra i rzetelną firmą godna polecenia

Freddie

Pracowałam 5 lat. Jako doradca,teren wiejski. Zarobki coraz gorsze,sprzedać coraz trudniej. Jako pracę dodatkową mogę polecić. Tygodniówka zawsze na czas, ubezpieczenia,skarbówka nic Cię nie obchodzi. Tylko urlopu nie ma.

Tomasz

Witam na jaka pensje realnie może liczyć konsultant biura obsługi klienta oferują podstawę 3100 brutto jak wygląda premia? W jakich godzinach się pracuje?

Jjjj

Od 7 do 21. Zależy od zmiany. Premia max 30% podstawy

Jjj

Liczne konkursy również są organizowane 100-300 zl

tom
@Tomasz

Pracuje się w różnych godzinach, to zależy od zmiany.

kandydat
@tom

A jakie są zmiany?

kandydat
@tom

Hej, na jakie godziny są te zmiany? Odpowie ktoś? :-)

bibon

witam, mam pytanie - jak zapatrujecie się na na tzw certyfikację z ubezpieczeń axa? czy ktoś wie jak to będzie wyglądało tak naprawdę w rzeczywistości, ile zarobi na tym zwykły doradca klienta?

Kati
@bibon

Maja byc z tego pieniadze ale jak na prawde bedzie to sie okaze w praktyce. Trzeba po prostu sprobowac i zobaczyc.

Windykacja

Wypowie się ktoś na temat pracy na stanowisku Kierownik Terenowy ds odzyskania należności

A77
@Windykacja

Co byś chciał albo chciała wiedzieć?

Henry

Kiedyś napisałem szczegółową opinię o pracy w centrali. Szkoda że przyszedł walec i wiele rzeczowych, acz nieprzychylnych opinii rozjechał, w tym i moją. Więc napiszę w zgodzie z obecną linią tego portalu - jest suuuuuper. Ale jeśli nie musisz to nie idź tam.

Teq13
@Henry

hahahaha super powiedziane ! :))))

Windykacja

Wypowie się ktoś na temat pracy na stanowisku Kierownik Terenowy ds odzyskiwania należności?

Dorota

Można :) To niezła praca jako zajęcie dodatkowe jak masz luźniejszy etat albo pracujesz z domu albo jestes na macierzrynskim czy cos takiego.

Większość prawdziwych opinii zostaje usówanych- więc ludzie z niechęcią piszą prawdę. Jest to korpo w najgorszym tego słowa znaczeniu- na zewnątrz ok a wewnątrz...

Konkurent

No i Bedzie super :)

Konkurent

No i Bedzie super :)

Waldi

Podpowiedzcie jakie są zasady pracy w firmie? jaką umowę się podpisuje?

xxx

od razu widać że inteligencją nie grzeszysz a Twoje oczka tęskniące za rozumem nie dostrzegają wypisywanej głupoty

Ka J aK

"Provident nic na piśmie..." Proponuję poczytać i się dowiedzieć, zamiast siać ferment. Widać, że taki z Ciebie specjalista jak z koziego zadu trąba.

Ttttt

Cześć Czy możecie mi napisać ile zarabia kierownik ??

Mnietek

Tzn.BRM?

Ttttt
@Ttttt

Ile zarabia kierownik ds sprzedaży i relacji z klientem ??

jak robi cel to nawet 10000

Arek

Jeśli jest tak źle to nie rozumiem dlaczego boicie się utraty pracy? Firmy potrzebują ludzi!!

Skrajność.

Ale też znaczna część nic nie robi oprócz sprawiania pozorów np.szkoleniowcy , dział HR i inne działy tzw. wsparcia- dwie skrajności- albo zaoraja albo można lata całe udawać że się pracuje.

Ula

Jakieś info o pracy? Mam zamiar aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Provident Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Provident Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Provident Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Provident Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Provident Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Provident Polska S.A. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Provident Polska S.A.