Provident Polska S.A.

Opinie o Provident Polska S.A.

pol17 2017-03-28 08:51
Przedostatnia jest cyfra 7 w tym jedenastocyfrowym ciagu. Powoli szykujcie sie na wycieczke do Nowego Kisielina.
Eleyi 2017-03-28 12:27
Chuda jesteś dyrektorem lub masz 300 klentow i piszesz po 10 ND co tydzień a przypominam że prowizja teraz wynosi4% brutto ja jako pracownik z 9 letnim stażem mam obecnie od 50 do 100 zł prowizji co tydzień przy 50 klientach .to marne grosze wiec odchodze i prosze nie pisać bzdur bo szeregowy zbierać zwany doradcą klienta zarabia marnie ale są osobistości przydu ...... kierowników co zawsze muszą zarabiać
Iza 2017-03-29 19:11
Czy Provident Polska S.A. ma zamiar zmieniać swoje działania?
pol18 2017-03-30 08:35
A ostatnia jest cyfra z wyniku 3*3 czyli9. Spytajcie Pani Malgosi kiedy spotykala sie z Pania na I i miala dokumenty z tymi danymi na siedzeniu pasazera w samochodzie
pol19 2017-03-30 11:52
To dokladamy kolejny temat. Zapowiedz to pozyczka zielonogorskiego „celebryty” i nowoczesna proba nawiazania komunikacji z nim przez jego doradczynie i nie jest to Pani I ale nawiazemy tez do niej plynnie przechodzac do zgloszenia klienta do pozyczki sprzed kilku lat z wykorzystaniem podobnego sposobu komunikacji. Bedzie ciekawie.
p 2017-03-31 08:30
To jedziemy przed weekendem z celebryta. W lokalnym radiu mozecie go uslyszec inicjały RA. Jego doradczynia jest inna blondynka nie Pani I a jak ta inna blondyna nie mogla sie z nim skontaktowac to nawet na fb do niego pisala brawa za inwencje. Ale nawiazanie do Pani I tez bedzie wiecie ze Pan z Botanicznej Pan Ry***rd Waw*******cz pierwszy raz jak zglaszal sie po pozyczke to wysylal zgloszenie prz ez strone www i stad zgloszeni trafilo do Pani I. Sprawdzcie obie informacje.
pol21 2017-03-31 09:53
18 listopad czyli 1118 w tym ciagu jedentastocyfrowym mamy juz szesc zostalo piec
Adam 2017-03-31 17:28
jak sa procedury odejścia z firmy Provident?? i co się z tym wiąże?
pol22 2017-03-31 20:18
To nawiazanie do fb to nieprzypadkowe bylo. Strzelamy jeszcze przed weekendem na ktory bedzie spokoj. Profile Pani I na fb powstaly profil Anna Anna powstal 29 wrzesnia 2015 a profil Daria Kowal 16 maja 2016. Proponuje tym z Francuskiej no i Inflanckiej zebyscie sprawdzili sobie to. Jest moc misiaczki.
pol23 2017-03-31 20:37
A w sprawie Pana celebryty to jako ze piatek wieczor i jestesmy dorosli to moze jakas dyskoteka ;-p
kurpsiowki 2017-04-01 00:08
Przestań pieprzyć głupoty i robić ludziom wodę z mózgu.Może mieszkasz w dużej aglomeracji i jest ok.Przyjedź jednak na te wioski,gdzie dostali 500+,a wcześniej bieda piszczała. Teraz pojawiły się nawet auta i śmieją się w nos,że mają gdzieś pożyczki i nawet nie mają zamiaru podjąć współpracy z naszą firmą,bo po co,skoro dostają oprócz rodzinnego 2000-4000 zł.
Natalia 2017-04-02 10:52
Czy aktualna jest oferta pracy z 24 marca dla kierownika ds. sprzedaży i relacji z klientem? Proszę i kilka cennych informacji?
ab 2017-04-02 15:48
Doradcy nie pracują na umowę zlecenie.Doczytaj sobie umowę.
WALDEMAR 2017-04-04 08:22
Pol zastanawiam się jaki sens mają twoje wypowiedzi i czemu służą. PISZESZ COŚ CO JEST TYLKO ZROZUMIAŁE DLA CIEBIE BO CZY DLA TWOJEGO ODDZIAŁU TO MAM WĄTPLIWOŚCI
pytajnik 2017-04-05 17:44
Witam serdecznie,

czy mógłbym liczyć na informacje na jakim poziomie kształtują się zarobki na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Postępowań egzekucyjnych - to samo pytanie po awansie na Specjalistę.
Pytam, bo widzę, że w Warszawie wiele firm działy windykacji traktuje jako call center, z najniższa możliwą pensją,.
WALDEMAR 2017-04-08 18:48
Pol polecam wizytę u specjalisty twój bełkot jest zrozumiały tylko dla Ciebie gdzie jest moderator
Kuba 2017-04-10 17:44
Czy dowiem sie na tym forum cos więcej na temat pracy dla kierownika ds. sprzedaży i relacji z klientem? Mam doświadczenie z podobnej firmy i liczę na dobre zarobki. Jaka jest atmosfera w Providencie?
pol30 2017-04-10 20:40
Na wstepie to ze kilka osob tu nie rozumie nie znaczy ze nikt nie rozumie. Posty znikaja Ci wyzej co maja je czytac czytaja i rozumieja. A teraz dzien pozdrowien wiec pozdrawiam Eweline czyli blondynke od celebryty wczoraj juz w inny sposob pozdrowilem 3 osoby Darka Patrycje i Patryka o ktorych juz tu pisalem a dzisija w tym miejscu pozdrawiam chrzesnice Martyne, brata niemieckiego Krzysia jego Wiole, tate Tadzia, ciocie Zdzisie, wujka Stasia itd itd. Pamietajcie tylko nie wsiadajcie z blondyna do windy a nie nie ma takiej obawy ona nie wsiadzie ;-)
PS specjalne pozdrowienia dla kierowniika pamietasz jak z miesiac temu pisalem ze wiem ze pisales ze macie 4 z 11 umow to teraz dorzuce wam misie z Francuskiej do sprawdzenia ze dwie z tego to Pan Z. Tym smsem z srody czy czwartku tez mozesz sie pochwalic np tutaj
Renata 2017-04-10 23:21
DK, zapytaj DM'a o firme hapipozyczki, a dowiesz sie gdzie sa zgloszenia z infolinii:)))))))) i fajnie;).
pol31 2017-04-12 09:02
DzIsiaj zaczynamy naprowadzanie smsowe Pani E na temat. Ciekawe jak zarearguje moze jak Pani I bedzie malo spala np wczoraj 5 rano a Pani I juz nie spi. Ciekawe ma tez tym tyg popoludnia jak meza nie ma w domu.
pol32 2017-04-15 18:36
Rozwiazania dwoch z trzech zagadek z numerami telefonow u blondynki na E zostal tylko numer Pana meza siostrzenicy pani I ale tego i tak blondynka by nie sprawdzila poszedl tam tez caly pesel z wpisow plus informacje z jej zycia jak imiona zwierzat jej brata jakas informacja o tym co w jakichs nazwijmy to promocjach i td itd to tak informacyjnie dla misiow z Francuskiej po swietach tak kolo srody czwartku tez tam poszukajcie informacji. No i tu tez napisze w korekcie do wpisu pol12 raczej jednak na teraz 18 nie 17 ;-) Wesolych Swiat wam wszystkim pol zyczy.
pol33 2017-04-19 13:21
Aktualnie u blondynki na E pesel klienta blondynki na I laduje. Tak to jest jak sie nie pilnuje dokumentow ze wszyscy moga je przeczytac i przepisac. No i daty urodzin ludzi od Pani I do pani E tez wyladuja. Jutro albo w piatek moze jeszcze cos ciekawego tam wyladowa. A z ciekawostek to maz Pani I w nocy z soboty na niedziele jeszcze przed trzecia nie spal, takie podejrzenie wystepuje ze na konsoli sobie gral proponuje sprawdzic moze konsola sie z internetem laczyla albo poprostu go spytac. No i w drugi dzien swiat szczegolnie popoludniu wieksze spotkanie rodzinne niz w pierwszy dzien u Pani I. A wczoraj Pan maz Pani I mial mocno pracowity dzien.
pol36 2017-04-23 15:41
Tata blondynki od celebryty Tadeusz 24 pazdziernik 1949 musiala sie mocno zdziwic jak to dostala ale tak to jest jak sie na maile nie odpisuje
miet 2017-04-23 18:19
Szkoda prądu kolego,zmień zainteresowania bo to kibel!
gość 2017-04-24 07:28
pol...sypiesz informacjami z naszej klasy? życie poszło do przodu :)
Zirytowany głupotą 2017-04-24 11:52
Człowieku widząc to co i z jaką częstotliwościa piszesz wnioskuje ,że masz zaburzenia psychiczne.
Może powinieneś zasięgnąć opini specjalisty .
Jeśli masz tyle czasu to może wykorzystaj to na lepsze cele.
Może pomyśl o jakimś wolontariacie ? Ale wchodzi w grę tylko pomoc opieki nad zwierzętami i to po uprzednim przebadaniu Ciebie przez specjalistów .
Zastanów się człowieku nad sobą ,jeśli to w ogóle możliwe.
Pamiętaj karma wraca podwójnie .
pol37 2017-04-24 14:04
Numery telefonow maile czy to kto jest czyims chrzesnym i inne rzeczy tez z nk wedlug ciebie wziolem to ze cos tam sie da wytlumaczyc moze jakims profilem to przypadek. A dzisiaj jedziemy dalej jako ze mezowi Pani I skonczyl sie mix w plusie to teraz play ;) takie rownanie 66365*4979*2+5765287
A jakby ktos szukal salonu dla psow to w Wolsztynie jest dobry siostrzenica Pani I korzysta mozecie sprawdzic. No i zeby nie bylo ze tylko o jednej to fajny pierscionek ma Pani E z tego co mozna sie dowiedziec od bylego partnera go dostala ale to tez pewnie z nk prawda gosciu? ;)
superpol 2017-04-25 14:37
Pol jesteś fajny, piszesz prosto, jasno i na temat, super się czyta twoje teksty, serio, serio.
Powinieneś się zatrudnić w providencie w dziale reklamy, może zabiorą cię nawet do Anglii
pol38 2017-04-26 13:10
Wiem ze wszystcy nie rozumieja wszystkiego ale ci co maja rozumiec rozumieja co widac po znikajacych postach strach w oczach. I mam dla moich sympatykow dobra wiadomosc znikam na kilka dni baza telefonow i maili do wieluuuu osob zorganizowana kierownictwo doradcy ich rodziny itd m.in Pani kierownik z imieniem na M Pani doraczyni z innym imieniem na M jak juz przy imionach na M to zona doradcy z imieniem na M kierownik z imieniem na S. itd itd na weekend zaczynamy prawdziwa impreze dane wielu osob itd itd chetni tutaj tez dostana dostep. A teraz pol zegna.
Superpol 2017-04-27 06:44
Pol czyżby chcieli cię w ABW lub wyjeżdżasz do Anglii ?
Powodzenia , angole są super zdolni, musisz używać tam trudniejszego szyfru.
Gorgol 2017-05-05 22:46
Widziałam ofertę na stanowisko kierownika sprzedaży i relacji z klientem i mam pytanie. Może ktoś ma wiedzę czy jest to aktualne? Jakie wymagania stawiają ?
Wielki POL 2017-05-07 20:44
Teraz i Wy mozecie poczytac zapraszam na strone tutanota.com

login: misiezfrancuskiej@tutanota.com
haslo: Francuska 2A!!
gosc dk 2017-05-08 09:36
Pol nie dziala to twoje konto pewnie ABW juz zamknela ;-)
Kaśka 2017-05-15 09:40
Czy możecie napisać co nowego słychać w firmie? Takie tajemnice nie służą nikomu. Jak się pracuje i jaka jest sytuacja na dziś to podstawowe informacje, które chciałabym znać przed aplikowaniem do firmy.
pol39 2017-05-17 22:07
mialo byc cos dzisiaj ale bedzie na weekend za to bedzie cos dodatkowo ekstra warto poczekac
Mania 2017-05-18 10:40
Provident Polska S.A. ma bardzo fajną ofertę pracy. Tak zróżnicowaną i każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie interesuje praca na stanowisku negocjatora.
Kama 2017-05-19 22:33
Oferty pracy do windykacji w providencie pojawiają się co kilka dni. Albo mają dużą rotację pracowników albo co tydzień rozbudowują biuro :)
pol42 2017-05-25 21:32
A na weekend wracamy do maili grupa docelowa wybrana kont przygotowanych bardzo duzo wiec tym razem nie ma sensu zebyscie je zamykali bo i tak beda kolejne i kolejne ten czas spokoju to bylo lepsze przygotowanie niz ostatnio. Program pocztowy ustawony juz. Do uslyszenia.
pol43 2017-05-26 04:57
Tak w sprawie przedostatniego koncowka Pani to ska a nie cka ;-) taka drobna pomyłka była
pol44 2017-05-26 20:50
a będąc dokładnym to końcówka to ńska
pol45 2017-05-28 12:53
No to poszlo na te 2 maile co juz byly plus dwa nowe do ktorych dostep ma poki co wybrana grupa ;-) ale potem dostana wszyscy ;-) Takze poki co sprawdzajcie tam a potem bedziemy sie bawic moze znowu tu
DK z ZG 2017-06-01 21:50
Gdyby ktoś powiedział mi miesiąc temu ze zamieszczę tu taki wpis to nie uwierzyłabym. Z góry przepraszam wszystkich za jeszcze jeden wpis nie na temat ale bałagan tutaj taki ze chyba nikt za złe tego mieć nie będzie. Chciałam osobiście ale niestety nie mam aktualnego numeru do Sebastiana wiec postanowiłam zrobić to publicznie, wiec przechodząc do rzeczy przepraszam. Naprawdę dałam się przekonać ze to Ty za wszystkim stoisz, nie ja jedyna. W świetle tych dowodów które widziałam jednak ostatnio wiem ze się myliłam podobnie jak wielu innych. Jeśli prawda są tez te dowody o których słyszałam ale nie widziałam to wtedy sprawa będzie już tak jasna ze każdy będzie wiedział o co chodzi. Tyle z mojej strony jeszcze raz przepraszam za jeszcze większe śmiecenie tu w wątku.
JEBNIETY JAK TY 2017-06-02 08:01
Zapierniczać po ludziach i żebrać o wzięcie pożyczki a nie narzekać na tym forum.
Ci przedstawiciele co się nie dali upadlać to już zostali zwolnieni,albo sami odeszli,a ta reszta przedstawicieli co została i dalej daje się szmacić niema prawa narzekać bo to ludzie zniewoleni,pozbawieni honoru,bez prawa do głosu.
Iwona 2017-06-03 11:59
Rzygac sie chce jak to czytam. Chyba z kosmosu sie urwales
Lidka 2017-06-04 16:44
Tak z babskiej ciekawosci moze mi ktos wytlumaczyc o co w tym wszystkim chodzi bo historia z tego co czytam jak z telewizji.
pol46 2017-06-06 18:47
Na specjalnie przygotowane maile dla tych co maja do nich dostep poleciala mega ciekawostkja teraz pewnie jestescie pod wrazeniem szczeki z podlogi po czyms takim sie zbiera ;-p no i jakby ktos chcial wiedziec pewna Asia a wlasciwie Joanna powiazana z dwiema doradczyniami zaciekawiona odpisuje na maile powoli i dla niej zadanie sie znajdzie
DK z ZG 2017-06-07 20:18
Sama zaplanowałaś sytuacje z tego co napisałaś czy przez przypadek Ci tak wyszło. Nie każdy jest blondynką jak Ty i nie łyka wszystkiego. Naprawdę skończ się kompromitować.
pol47 2017-06-09 12:12
a po weekendzie na mailach laduja scenogramy rozmow. daty godziny itd. Maj 2017 same swiezynki.
won z Polski 2017-06-18 19:48
Dlaczego gowork usuwa prawdę o providencie jezeli podane kwoty i zarobki są kłamliwe to niech Provident poda inne a takich nie ma.Forum ma służyć aby jak najmniej ludzi zostało oszukanych i nie traciło czasu.
Zarobki ????? doradców przykład :
Doradca znalazł ( wcisnął) klientowi 1000zł oprocentowanie to 160% RSO ( krótsze terminy ponad 200%)
szykał szukał dzwonił i jedzie swoim samochodem udziela pożyczkę Huraa !!!!! Po 4 tygodniach ( jak klient nie odstąpi bo wtedy jest zero) Provident wypłaca 1.5% brutto z 1000zł Doradca od firmy otrzymuje ok 9 zł !!!!!!!!!!!!!! z tego opłaca poszukiwanie - urabianie klienta paliwo oraz utrzymanie samochodu- lub bilety oraz poświęcony czas to ILE ZOSTAJE DLA DORADCY Doradca dopłaca i to sporą sume. Po tygodniu kupuje bilet lub własnym autem udaje się po ratę ok 30 zł z tego proovident zapłaci dla doradcy ok 50 groszy!!!!!!!!!!!!!!!! tak 50 groszy!!!!!!!!1 co to ma zrekompensować sami odpowiedzcie sobie. Uwaga 50 % klientów nie płaci bo to menole.Jeździsz za darmo ( tzn dopłacasz) może nie płacić przez 17 tygodni i tak przez 17 tygodni dopłacasz do pożyczki swoim samochodem paliwem oraz czasem Provident nic nie da nawet 1 GROSZ. Providen nic nie daje wszystko zam darmo szkolenia rozliczenia wpłacanie wypłacanie gotówki wszystko za Darmo.To nawet nie jest za darmo tylko doradca dopłaca.Odzyskasz ratę to 2% brutto minus paliwo czas itd .
Provident funkcjonuje jeszcze z wyzysku doradców a tych coraz mniej.Wiele osób zostało zamordowanych.
Jeżeli wpis jest kłamliwy to niech centrala providenta odpowie na zarzuty i wyliczenia
okradną doradce doradca z własnych zwraca pieniądze - BRAK UBEZPIECZENIA
zabiją doradce ile dostanie rodzina NIC - brak ubezpieczenia
kalectwo ile dostanie doradca NIC - brak ubezpieczenia
uszkodzenie samochodu paliwo szkolenia i wiele innych dyspozycyjność wszystko za darmo

TO JEST DOPŁACANIE przez doradców do tego syfu a NIE MA ZADNEJ UMOWY O PRACE ANI ZLECENIA TYLKO UMOWA WSPÓŁPRACY. WPISYWAC SWOJE PRZYGODY Z PROSYFEM
Kola 2017-06-20 09:56
Mam pytanie im liczę na podpowiedź. Czy na stanowisku konsultanta ds. sprzedaży da się godziwie zarobić? Czy do pensji dochodzą jakieś dodatki lub premia? A tak ogólnie to jaka jest atmosfera w firmie?
Zostaw swoją opinię o Provident Polska S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Provident Polska S.A.