Provident Polska S.A.

Opinie o Provident Polska S.A.

WALDEMAR 2017-03-18 17:44
GRUNT TO DOBRE UKŁADY Z BRM.Faktycznie od dobrej współpracy zależy wiele .a
pro syf 2017-03-20 22:45
Zenada człowieku co tak skomlisz skoro za darmo biegasz po domach tracisz swój czas i pieniądze ( samochód paliwo bilety mzk i inne) to jesteś bogaty bo stać cię na dopłacanie do providenta.
Niby co ci daje Provident nic brak umowy brak urlopu brak srodków do pracy wszystko sam za co jak uda ci się wrobić biedaka na pożyczke 166% to provident da ci 1 % a to już niczego nie pokrywa)
Daj sobie spokój z tym ścierwem lub dalej okradaj siebie i swoją rodzinę.
W providencie wszystko za darmo za nic nie płaca syf totalny szkoda czasu
Tfc 2017-03-21 13:15
Zgadzam sie w 100 procentach!
Qazdf 2017-03-21 13:27
Oczywiscie masz racje ale warunek jest taki ze jako sekcja jestescie liderem!! Poczekaj poczekaj liderowanie sie skonczy a zacznie sie dzwonienie po 15 razy dziennie, wizytki w terenie i dodam ze skuteczne czyli takie gdzie klient byl widziany, plakaty 3h pp mieście na swoim paliwie. Jako sekcja mielismy czas liderowania i wspomninam to bardzo dobrze ale jak klientow sie zapcha na maxa bo ile mozna w kogos ladowac po 8 czy 9 tys. Zlote czasy sie skoncza a ty bedziesz psychicznie wykonczona! Wspomnisz moje slowa
Qazwsx 2017-03-21 13:41
Ja również opisze moja historie w firmie: pracuje okolo 3 lat i do tego momentu wszystko bylo pieknie fajne prowizje bo i byla fajna sprzedaz zbiorki z ref tez bardzo dobre bo jak sie dawalo to i sie zabieralo, byly pochwaly kierownik nieba przychylal, pomagal i nagle ciach wszystko sie skonczylo firma obcina prowizje w sposob bandycki uwaza nas za idiotow ktorzy nie potrafia liczyc, ma wielkie pretensje do doradcy ze nie chce jechac na nc za 12 zl oczywiscie minus paliwo w tym miejscu dodam ze na kazdej umowie jest wysokie ryzyko nie wspomne o fakcie ze ktos moze cie zabic okrasc itp ale o tym ze jak sie pomyslisz na umowie a pozniej klient znika to musisz oddac rownowartosc kwoty pozyczki, i ta odpowiedzialosc za super stawke najlepsza na rynku 12 zl. Minus paliwo.... ciagle telefony cos sir zrobilo, gdzie sie bylo... nie ma zbiorki bo klienci sa przeinwestowani i w tym miejscu moje pytanie do kogo miec pretensje jak sie daje wszystkim i duzo wiecej niz sa w stanie splacic a pozniej sie drze morde ze nie placa ludzie a zwlaszcza kierwonicy gdzir wasza logika!!! Sa braki duze a jak sie daje 4 pozyczke i wspolpracuje z klientem od 4 lat to czy kiedys to nie padnie, czy ten klient bedzie w stanie placic co tydzien takie kwoty!! Pytam sie jak dlugo ile czasu klient da rade placic takie ciazkie pieniadze!!! Idea produktu byla dobra komus sie samochod zepsuje pralka lodowka to wezmie 1000 zl czy 1500 zl splaci i zapomni ale firma tak laduje w klientow tak ich zadluza ze glowa mala!!! Jezeli doradca klienta nie chce jechac i dac pozyczki to jedzie kierownik bo sprzedaz mu potrzebna. Takie sa realnia i trzeba dodac bardzo smutne realnia. Presja na chwile obecna jest olbrzymia, kietownictwo nie chce zrozumiec ze klient nie jest zainteresowny pozyczka 1000 zl do zwrotu w ciągu roku ok 1900 zl. Przecież to fantastyczne warunki, LUDZIE UCZA SIE LICZYC I ROŚNIE SWIADOMOSC, każdemu kto by chcial zaczac prace z calego serca odradzam, DK uciekaja z rej firmy zostaja tylko Ci ktorzy nir maja wyjścia itp.
Annim 2017-03-21 13:49
Nowy system prowizyjny to dno totalne, ostatnio uslyszalem ze firma liczy na to ze Ci kiepsy doradcy się zwolnia i zostana tylko Ci ktorzy maja w miare wyniki i beda mieli np po 300 klientow tylko pytanie czy kazdy sie na to zgodzi, wczesniej majac pk 150 klientow zarabial np tyg 500 zl czy 600 zl a teraz przy tak duzej liczbie kloentow zarobi np 700 zl czy 800 zl a ile czasu wiecej a ile wiecej jazdy i kasy na paliwo.... to skorka za wyprawke. Mysla ze trafili na debili ze liczyc nie umieja zobaczcie przyjdzie taki moment ze zostanieniecoe sami, większość doradcow odejdzie a wy bedziecie z wywieszonymi jezorami latac do 1000 klientow co tydzien.
Firma traktuje dk jak idiotów 2017-03-21 18:09
Nikomu nie polecam tej pracy. Jeszcze rok temu można było coś zarobić a obecnie to grosze. Prowizja za zbiórkę obniżona z 5% na 4%, prowizja z nc obniżona do 3% a i nie ma już gwarantowanej kwoty minimalnej za nc (60zl) wiec jak podpiszesz nc za 500zl zarobisz aż 15zl brutto. Ktoś powie, że jak zrobi się cel miesięczny na sprzedaż to dopłacają wiec moi drodzy w lutym miałem cel miesięczny 42000zl, zrobiłem 43000zl i dostaem dzisiaj niecałe 500zl brutto. W mojej sekcji od stycznia odeszło juz 3 doradców. Zresztą statystyki mówią jasno: dwa lata temu było ponad 9000 dk a obecnie jest ich ok 7000 wiec przez dwa lata firma straciła 2000 doradców. Skoro jest tak dobrze to dlaczego doradcy odchodzą? Dlatego, ze firma nie szanuje ich pracy. Firma szuka oszczędności kosztem dk i jeszcze beszczelnie wmawia doradcom, że mają szansę zarobić więcej. Osobiście pracuje tylko do końca kwietnia i nie zamierzam dłużej dorabiać firmy.
Anonimus 2017-03-21 20:39
Ktos na tym forum zastanawial sie nad praca w firmie Provident, jako wieloletni pracownik moge z czystym sumieniem odradzic i powiedzieć zeby dac sobie spokój, kiedys jak sie zaczynalo to nawet kierownik mowil ze trzeba ok 3-4 miesięcy pomeczyc się wypracowac klientow a obecnie jak firma zmienila sposob wynagradzania to nie wiem czy znajda kogos naiwnego zeby pracowal za takie pieniądze, niestety to nie wyglada tak ze sie jedzie a klient z usmiechem placi, tylko co tydzien trzeba się za nimi uganiac kazdemu pasuja inne godziny na jedna ulice czasami trzeba jechac 4 razy do innych domow, klienci Cie oszukaja itp. Szanowny Pan M.K z Pragi wymaga nawet zeby jechac i podpisywac zero jak klient nie ma na wplate.Jest tragednia i ktos slusznie wczesniej napisal: firma ma do zaplaty olbrzymią karę i kasy nie wyciagna ze swojej kieszeni tylko z Twojej, a beda opowiadac ze takie sa mozliwosci ze tak wspaniale i w ogole cud miod. DNO TOTALNE I JESZCZE RAZ POWTORZE D N O
Andrzejek 2017-03-21 20:47
Do pracy przyjmuja kazdego nawet 65 letnia babcie, a dlaczego??? Bo nie ma kto pracowac... u mnie w sekcji jest troche osob ktore maja bardzo marne wyniki i sprzedazowe zbiorkowe ale sa bo nie maja chetnych, bardzo duza rotacja wsrod DK, kazdy kto da sie zlapac na ich piękne gadki po 2 mc odchodzi. Stawki 4% BRUTTO w tej firmie wszystko jest BRUTTO, za rs od oferty jest 1.5 % a za nc 3%, przy realizacji sprzedazy jest 2.6% a od realizacji NC jest 5.1%. Tylko niech kazdy sobie wyobrazi ile tego trzeba sprzedac zeby sie oplacalo!!!!!! A ile zebrac zeby byly jakies w miare pieniadze. To jest dramat, wśród moich wspolpracownikow sluchac glosy ze maja w najblizszym czasie odejsc i mysle ze w innych sekcjach tez tak jest i kazdy powoli bedzie z tej firmy uciekal. ODRADZAM KAZDEMU KTO MA ZAMIAR ZATRUDNIC SIE W TEJ FIRMIE, ŻERUJĄ NIE TYLKO NA KLIENTACH ALE TEZ NA WLASNYCH PRACOWNIKACH.
Natalia 2017-03-23 09:43
Co na temat pracy dla młodszego specjalisty ds. hurtowni danych mogę się dowiedzieć na tym forum? Podoba mi się Provident i chciałabym tu pracować, mydle, że ta praca byłaby dla mnie odpowiednia. Kilka informacji nie zaszkodzi wiedzieć przed złożeniem cv.
klaus 2017-03-24 16:21
Kogo obejmie stawka godzinowa?

Stawka godzinowa ma obejmować również samozatrudnionych, którzy jednoosobowo świadczą usługi dla firm. Przestrzeganie przepisów dotyczących minimalnej stawki godzinowej będzie kontrolować Państwowa Inspekcja Pracy, która w tej sprawie zyska dodatkowe uprawnienia. Za naruszenie przepisów dotyczących wypłacania minimalnej stawki godzinowej przewidziano kary od 1. do 30 tys. zł.

Ochrona pracowników

Ustawa zakłada zakaz zrzeczenia się prawa do minimalnego wynagrodzenia czy przeniesienia go na inną osobę, a jego wypłaty muszą być dokonywane w formie pieniężnej. Gwarantuje również otrzymywanie przez zleceniobiorcę wynagrodzenia w wysokości wynikającej z minimalnej stawki godzinowej w regularnych odstępach czasu – w przypadku umów zawartych na czas dłuższy niż 1 miesiąc – co najmniej raz w miesiącu.
Od 1 stycznia 2017 r. dla pracujących na określonych umowach zlecenia oraz umowach o świadczenie usług będzie obowiązywała minimalna stawka godzinowa w wysokości ponad 12 zł. W parlamencie zakończyły się prace nad ustawą wprowadzająca minimalną stawkę godzinową. Sejm RP 22 lipca br. przyjął poprawki Senatu. Teraz ustawa została skierowana do podpisu Prezydenta RP.

Ile będzie wynosić stawka godzinowa?

Poziom minimalnej stawki godzinowej jest skorelowany z wysokością ustalanego corocznie minimalnego wynagrodzenia za pracę. Minimalna stawka godzinowa będzie wzrastała w stopniu równym wzrostowi minimalnego wynagrodzenia ustalanego dla pracowników. Od 1 stycznia 2017 r., przy kwocie minimalnego wynagrodzenia za pracę wynoszącej 2000 zł, wprowadzana minimalna stawka godzinowa dla określonych umów cywilnoprawnych wynosić będzie – zgodnie z przepisami ustawy - 13 zł za godzinę. W latach kolejnych, wysokość tej stawki uzależniona będzie również od corocznej dynamiki wzrostu minimalnego wynagrodzenia za pracę.
zmeczony 2017-03-25 01:02
Pracowałem do niedawna w CC, dokładnie w ZONie.

praca 3/4 etatu, dwuzmianowa, podstawa 1500 netto i do tego premia od około 150 do około 500 zł netto, przy czym najwyższy próg praktycznie nie do wyrobienia, masa punktów na które w ogóle nie ma się wpływu, a obniżają statystyki.
wyżyłują cie z kazdej minuty pracy, przerwy 35 minut, która także jest do wykorzystania na toaletę! skonczyła ci się przerwa? pompka ciśnie? zakładaj pampersa!
Praca oczywiście na dialerze, zapoznajesz sie ze sprawą w trakcie przedstawiania się, połączenia co chwile nawet śliny nie masz jak przełknąć. Jakość ma jakieś śmieszne wymagania, przypominać trzeba klientowi każdy zapis umowy, najlepiej jakbyś mu całą umowę przeczytał w trakcie 3 minutowej rozmowy.
rotacja pracowników duża, z rekrutacji 5 osób, po okresie próbnym zostaje maks 2.\
Brak współpracy z działem operacyjnym, DK swoje, a my swoje
Klienci płacą jak chcą a firma nie egzekwuje płatności, więc wyrobienie wyniku to w zasadzie samo szczęscie bo akurat trafili się klienci u których wyżebraliśmy wpłatę, a jak nie chcą to nie płacą, mają Cię za nic, cisną jak chcą, zero kultury.

widziałem, że głownie piszą DK, wiec postanowiłem dodać coś z CC
Pozdrawiam
won z Polski 2017-03-25 20:12
Klaus czytaj wcześniejsze wpisy masz problem czytanie ze zrozumieniem, zajrzyj do umowy.
W PROVIDENCIE NIE MA STOSUNKU PRACY NIE MA UMOWY O DZIEŁO ,NIE MA UMOWY ZLECENIA.
PROVIDENT TO SYF nic nie daje wciśniesz pozyczkę masz ok 1 % odzyskasz rat dostaniesz 2%
jest umowa współpracy za wszystko samom odpowiadasz zabiją cię NIC NIE OTRZYMA RODZINA bo nie ma stosunku pracy.
Twój samochód twoje paliwo połączenia zapierni,.,,,,,, np 40 h tygodniowo a zarobek może być zero i to zgodnie z prawem
Tzw kierownicy to nie są żadni przełożeni nic wam nie mogą kazać i tyle. Wizyty ustnie bo by musieli płacić za każdą a tego nigdy nie zrobią. Idziesz do domu wsciekły klient dzwoni na Policje ze go nachodzisz i kto trafia do sądu TY a nie Provident bo nie jesteś pracownikiem Providenta itd.
Chodzicie po domach nachodzicie klientów a sami nie wiecie jak łamiecie prawo.
Provident to syf i dziadostwo na co w tym tkwicie.
pol15 2017-03-27 08:57
Weekend minal wyluzowalismy troche. Glowna damska bohaterka spedzila mila niedziele poza domem a w kolejce miedzy innymi cyferki z peselu, jak sie okazało po drobnym sledztwie meza Pani doradczyni z osiedla na Z z ulicy jakiej to dowiecie niedlugo. Pozdrowienia dla jednej z Pan kierowniczek z imieniem na M jak sie spotyka po cos z Pania na I to chowamy wszystko dokladnie bo potem moga wyjsc takie „kwiatki” jak wyjda.
pol16 2017-03-27 09:56
W nawiazaniu jeszcze do tego juz nie sCHOWAcie duze litery nieprzypadkowe.
pol17 2017-03-28 08:51
Przedostatnia jest cyfra 7 w tym jedenastocyfrowym ciagu. Powoli szykujcie sie na wycieczke do Nowego Kisielina.
Eleyi 2017-03-28 12:27
Chuda jesteś dyrektorem lub masz 300 klentow i piszesz po 10 ND co tydzień a przypominam że prowizja teraz wynosi4% brutto ja jako pracownik z 9 letnim stażem mam obecnie od 50 do 100 zł prowizji co tydzień przy 50 klientach .to marne grosze wiec odchodze i prosze nie pisać bzdur bo szeregowy zbierać zwany doradcą klienta zarabia marnie ale są osobistości przydu ...... kierowników co zawsze muszą zarabiać
Iza 2017-03-29 19:11
Czy Provident Polska S.A. ma zamiar zmieniać swoje działania?
pol18 2017-03-30 08:35
A ostatnia jest cyfra z wyniku 3*3 czyli9. Spytajcie Pani Malgosi kiedy spotykala sie z Pania na I i miala dokumenty z tymi danymi na siedzeniu pasazera w samochodzie
pol19 2017-03-30 11:52
To dokladamy kolejny temat. Zapowiedz to pozyczka zielonogorskiego „celebryty” i nowoczesna proba nawiazania komunikacji z nim przez jego doradczynie i nie jest to Pani I ale nawiazemy tez do niej plynnie przechodzac do zgloszenia klienta do pozyczki sprzed kilku lat z wykorzystaniem podobnego sposobu komunikacji. Bedzie ciekawie.
p 2017-03-31 08:30
To jedziemy przed weekendem z celebryta. W lokalnym radiu mozecie go uslyszec inicjały RA. Jego doradczynia jest inna blondynka nie Pani I a jak ta inna blondyna nie mogla sie z nim skontaktowac to nawet na fb do niego pisala brawa za inwencje. Ale nawiazanie do Pani I tez bedzie wiecie ze Pan z Botanicznej Pan Ry***rd Waw*******cz pierwszy raz jak zglaszal sie po pozyczke to wysylal zgloszenie prz ez strone www i stad zgloszeni trafilo do Pani I. Sprawdzcie obie informacje.
pol21 2017-03-31 09:53
18 listopad czyli 1118 w tym ciagu jedentastocyfrowym mamy juz szesc zostalo piec
Adam 2017-03-31 17:28
jak sa procedury odejścia z firmy Provident?? i co się z tym wiąże?
pol22 2017-03-31 20:18
To nawiazanie do fb to nieprzypadkowe bylo. Strzelamy jeszcze przed weekendem na ktory bedzie spokoj. Profile Pani I na fb powstaly profil Anna Anna powstal 29 wrzesnia 2015 a profil Daria Kowal 16 maja 2016. Proponuje tym z Francuskiej no i Inflanckiej zebyscie sprawdzili sobie to. Jest moc misiaczki.
pol23 2017-03-31 20:37
A w sprawie Pana celebryty to jako ze piatek wieczor i jestesmy dorosli to moze jakas dyskoteka ;-p
kurpsiowki 2017-04-01 00:08
Przestań pieprzyć głupoty i robić ludziom wodę z mózgu.Może mieszkasz w dużej aglomeracji i jest ok.Przyjedź jednak na te wioski,gdzie dostali 500+,a wcześniej bieda piszczała. Teraz pojawiły się nawet auta i śmieją się w nos,że mają gdzieś pożyczki i nawet nie mają zamiaru podjąć współpracy z naszą firmą,bo po co,skoro dostają oprócz rodzinnego 2000-4000 zł.
Doradził 2017-04-01 05:23
Jako dk podpatrzylem wyplate tygodniową innego dk i miał 800zeta. Każdy każdego może podpatrzyć ile zarobił. Wydawal mi sie najlepszy z paczki. Mnie akurat cala sekcja zrobila w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Przerobilem 6 miesiecy i nie raczyli mnie poinformowac o wszystkich szkoleniach a przecież poduszka na start miala mi dac kase za umow. Realia to jest. 4% od zbiórki brutto. Od podsuniecia klienta ze chce pozyczyc ,10zl brutto.Za paliwo po innych miejscowosciach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do buzi dostalem. Uwaga. Umowa zlecenie jest od % a nie godzinowa a ja mam w biórze siedzieć i dzwonić z ofertamiiiii. No sorry. Jak by ktoś podpiepszył to provident ma pozamiatane jako że wykożystuje pracownika. Masz czas, chęci,dokładać do firmy, pobawić się w sępa to prosze. Kierownik mnie jeszcze oklamal ze jak on zbieze z mojego rejestru to ja dostane :( dokladamy jeszcze do telefonu.
Natalia 2017-04-02 10:52
Czy aktualna jest oferta pracy z 24 marca dla kierownika ds. sprzedaży i relacji z klientem? Proszę i kilka cennych informacji?
ab 2017-04-02 15:48
Doradcy nie pracują na umowę zlecenie.Doczytaj sobie umowę.
WALDEMAR 2017-04-04 08:22
Pol zastanawiam się jaki sens mają twoje wypowiedzi i czemu służą. PISZESZ COŚ CO JEST TYLKO ZROZUMIAŁE DLA CIEBIE BO CZY DLA TWOJEGO ODDZIAŁU TO MAM WĄTPLIWOŚCI
pytajnik 2017-04-05 17:44
Witam serdecznie,

czy mógłbym liczyć na informacje na jakim poziomie kształtują się zarobki na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Postępowań egzekucyjnych - to samo pytanie po awansie na Specjalistę.
Pytam, bo widzę, że w Warszawie wiele firm działy windykacji traktuje jako call center, z najniższa możliwą pensją,.
Marec 2017-04-06 00:24
Nie zatrudniajcie sie w tej firmie!!! Wyzyskuja jezdzisz po 10 zl do klienta droga przez ktora bys nawet nie przeszedl, kierownicy maja wyprane łby bo tylko cel cel cel cel i jeszcze raz cel, oni oczywiscie zajabiaja bo pensja w granicy 5000-8000 zl. Plus samochod sluzbowy i duzy limit na paliwo ale Ciebie to by zajechali. Myslicie ze dla firmy liczy sie klient??? Nic bardziej mylnego liczy sie wladowanie kolejnej pozyczki!!!! Wyliczanie zdolności jest czysto teoretyczne i ma charakter formalny, klient podaje bzdury my oczywiscie wiemy ze to bzdury a mamy pisac umowe. Bardzo duzo osob sie zwalnia i prawda jest taka ze ten rynek zostal dobity przez ustawe i 500+. Niedlugo zostanie tylko i wylacznie kanal brokerski i pozyczka samoobslugowa. Doradca nie bedzie sie oplacalo zbierać rat. Z CALEGO I DOBREGO SWOJEGO SERCA ODRADZAM!!
pol28 2017-04-07 09:49
No to jedziemy w droge zaczynamy w Starym Kisielinie firma ANny i DARka zwiazanymi blisko z Pania blondynka od radiowca i mamy w tym rozwiazanie zagadki nazwy. Pozdrawiam Darek kolego. Potem jedziemy na Nowy Kisielin i zachaczamy dzisiaj o dwie ulice na S. Sosnowa i Spokojna nieprzypadkowe na jednej mieszka Pani Ja****a Prusi****** a na drugiej Ter*** *asz*****a jak chcecie misie z Francuskiej nr domow czy w drugim przypadku mieszkania to dajcie . No i w koncu dojezdzamy do miejsca docelowego kolezwnko klientki Pani I czyli Pani SFW Droszkow mieszka pod samym lasem gdzie ma spokoj i sosny i inne drzewa ;-) blisko na grzybki bedzie miala a do kolejki laduje opis wnetrza.
PS. Tak sie dopiero zorientowalem ze jak dodamy litere A do nazwiska siostrzenicy Pani I to otrzymamy nazwisko wychowawcy meza Pani I z zawodowki
WALDEMAR 2017-04-08 18:48
Pol polecam wizytę u specjalisty twój bełkot jest zrozumiały tylko dla Ciebie gdzie jest moderator
pol won 2017-04-08 21:41
POL SKOŃCZ TEN BEŁKOT czy ty masz ten łeb przez prosyf tak zryty>Spieprzaj z tego forum do klozetu
Kuba 2017-04-10 17:44
Czy dowiem sie na tym forum cos więcej na temat pracy dla kierownika ds. sprzedaży i relacji z klientem? Mam doświadczenie z podobnej firmy i liczę na dobre zarobki. Jaka jest atmosfera w Providencie?
pol30 2017-04-10 20:40
Na wstepie to ze kilka osob tu nie rozumie nie znaczy ze nikt nie rozumie. Posty znikaja Ci wyzej co maja je czytac czytaja i rozumieja. A teraz dzien pozdrowien wiec pozdrawiam Eweline czyli blondynke od celebryty wczoraj juz w inny sposob pozdrowilem 3 osoby Darka Patrycje i Patryka o ktorych juz tu pisalem a dzisija w tym miejscu pozdrawiam chrzesnice Martyne, brata niemieckiego Krzysia jego Wiole, tate Tadzia, ciocie Zdzisie, wujka Stasia itd itd. Pamietajcie tylko nie wsiadajcie z blondyna do windy a nie nie ma takiej obawy ona nie wsiadzie ;-)
PS specjalne pozdrowienia dla kierowniika pamietasz jak z miesiac temu pisalem ze wiem ze pisales ze macie 4 z 11 umow to teraz dorzuce wam misie z Francuskiej do sprawdzenia ze dwie z tego to Pan Z. Tym smsem z srody czy czwartku tez mozesz sie pochwalic np tutaj
Renata 2017-04-10 23:21
DK, zapytaj DM'a o firme hapipozyczki, a dowiesz sie gdzie sa zgloszenia z infolinii:)))))))) i fajnie;).
pol31 2017-04-12 09:02
DzIsiaj zaczynamy naprowadzanie smsowe Pani E na temat. Ciekawe jak zarearguje moze jak Pani I bedzie malo spala np wczoraj 5 rano a Pani I juz nie spi. Ciekawe ma tez tym tyg popoludnia jak meza nie ma w domu.
Henrick 2017-04-12 21:38
Atmosfera jest FATALNA wycisna z ciebie ostatnie tchnienie jezeli nie ma wyniku siedzisz i dzwonisz w biurze do skutku masz tyle i tyle sprzedac i nie ma innej opcji jak nie robisz uwaga dziennego celu to masz non stop telefony smsmy musisz sie tlumaczyc ze wszystkiego gdzie byles co robiles ile, nie ma szans ze cos wpiszesz czego nie zrobiles bo firma bardzo skrupulatnie cie sprawdzi nawet jezeli chodzi o wizyty itp odradzam niby obiecuja kase nie mala ale nie wyrobisz tego czego oni oczekuja. Wyobraz sobie ze masz zapychac ludzi kolejna pozyczka wiesz ze nie dadza rady ale sprzedaz potrzebna do celu, potem klient nie placi i co masz rozmowy dyscyplinujace bo masz za duzo braków a pozniej WO. W firmie jest masa sprzecznosci. Zastanow sie 3 razy e tam co ja mowie 333 razy zebys potem nie mial pretensji do siebie ze zmarnowales czas.
pol32 2017-04-15 18:36
Rozwiazania dwoch z trzech zagadek z numerami telefonow u blondynki na E zostal tylko numer Pana meza siostrzenicy pani I ale tego i tak blondynka by nie sprawdzila poszedl tam tez caly pesel z wpisow plus informacje z jej zycia jak imiona zwierzat jej brata jakas informacja o tym co w jakichs nazwijmy to promocjach i td itd to tak informacyjnie dla misiow z Francuskiej po swietach tak kolo srody czwartku tez tam poszukajcie informacji. No i tu tez napisze w korekcie do wpisu pol12 raczej jednak na teraz 18 nie 17 ;-) Wesolych Swiat wam wszystkim pol zyczy.
pol33 2017-04-19 13:21
Aktualnie u blondynki na E pesel klienta blondynki na I laduje. Tak to jest jak sie nie pilnuje dokumentow ze wszyscy moga je przeczytac i przepisac. No i daty urodzin ludzi od Pani I do pani E tez wyladuja. Jutro albo w piatek moze jeszcze cos ciekawego tam wyladowa. A z ciekawostek to maz Pani I w nocy z soboty na niedziele jeszcze przed trzecia nie spal, takie podejrzenie wystepuje ze na konsoli sobie gral proponuje sprawdzic moze konsola sie z internetem laczyla albo poprostu go spytac. No i w drugi dzien swiat szczegolnie popoludniu wieksze spotkanie rodzinne niz w pierwszy dzien u Pani I. A wczoraj Pan maz Pani I mial mocno pracowity dzien.
pol36 2017-04-23 15:41
Tata blondynki od celebryty Tadeusz 24 pazdziernik 1949 musiala sie mocno zdziwic jak to dostala ale tak to jest jak sie na maile nie odpisuje
miet 2017-04-23 18:19
Szkoda prądu kolego,zmień zainteresowania bo to kibel!
gość 2017-04-24 07:28
pol...sypiesz informacjami z naszej klasy? życie poszło do przodu :)
Zirytowany głupotą 2017-04-24 11:52
Człowieku widząc to co i z jaką częstotliwościa piszesz wnioskuje ,że masz zaburzenia psychiczne.
Może powinieneś zasięgnąć opini specjalisty .
Jeśli masz tyle czasu to może wykorzystaj to na lepsze cele.
Może pomyśl o jakimś wolontariacie ? Ale wchodzi w grę tylko pomoc opieki nad zwierzętami i to po uprzednim przebadaniu Ciebie przez specjalistów .
Zastanów się człowieku nad sobą ,jeśli to w ogóle możliwe.
Pamiętaj karma wraca podwójnie .
pol37 2017-04-24 14:04
Numery telefonow maile czy to kto jest czyims chrzesnym i inne rzeczy tez z nk wedlug ciebie wziolem to ze cos tam sie da wytlumaczyc moze jakims profilem to przypadek. A dzisiaj jedziemy dalej jako ze mezowi Pani I skonczyl sie mix w plusie to teraz play ;) takie rownanie 66365*4979*2+5765287
A jakby ktos szukal salonu dla psow to w Wolsztynie jest dobry siostrzenica Pani I korzysta mozecie sprawdzic. No i zeby nie bylo ze tylko o jednej to fajny pierscionek ma Pani E z tego co mozna sie dowiedziec od bylego partnera go dostala ale to tez pewnie z nk prawda gosciu? ;)
superpol 2017-04-25 14:37
Pol jesteś fajny, piszesz prosto, jasno i na temat, super się czyta twoje teksty, serio, serio.
Powinieneś się zatrudnić w providencie w dziale reklamy, może zabiorą cię nawet do Anglii
pol38 2017-04-26 13:10
Wiem ze wszystcy nie rozumieja wszystkiego ale ci co maja rozumiec rozumieja co widac po znikajacych postach strach w oczach. I mam dla moich sympatykow dobra wiadomosc znikam na kilka dni baza telefonow i maili do wieluuuu osob zorganizowana kierownictwo doradcy ich rodziny itd m.in Pani kierownik z imieniem na M Pani doraczyni z innym imieniem na M jak juz przy imionach na M to zona doradcy z imieniem na M kierownik z imieniem na S. itd itd na weekend zaczynamy prawdziwa impreze dane wielu osob itd itd chetni tutaj tez dostana dostep. A teraz pol zegna.
Superpol 2017-04-27 06:44
Pol czyżby chcieli cię w ABW lub wyjeżdżasz do Anglii ?
Powodzenia , angole są super zdolni, musisz używać tam trudniejszego szyfru.
Zostaw swoją opinię o Provident Polska S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Provident Polska S.A.