Provident Polska S.A.

Opinie o Provident Polska S.A.

Mania

Provident Polska S.A. ma bardzo fajną ofertę pracy. Tak zróżnicowaną i każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie interesuje praca na stanowisku negocjatora.

Kama
@Mania

Oferty pracy do windykacji w providencie pojawiają się co kilka dni. Albo mają dużą rotację pracowników albo co tydzień rozbudowują biuro :)

Jerzyk

ale te 100 zł/tyg to raczej fart niż normalny zarobek-choć koszta przewyzszaja ten zarobek..Nie tak?

Folwark ludzki

Patrycjo. Po co zadajesz pytania skoro odpowiedzi bądz riposty są nie wiadomo dlaczego usuwane?! A te same słowa pisane tutaj czyli w opiniach dotyczących firmy provident usuwane jako wulgaryzmy w opiniach innych firm wulgaryzmami nie są?! Czy wszędzie musi byc orwellowski podzial na równych i równiejszych????!!!!!

Nie dla mnie

Byłam tam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko windykatora, pytania standard, warunki: ponad 2500zł a na premii nie podskoczysz stanowi max 36 % pensji brutto no i kilka osób ocenia rozmowy co może ci okroić premię. Po tej części pytań zostałam zaprowadzona na open sprace. Po co ??? o to się nie prosiłam, pokazywanie osób ubiegających się o pracę nie jest fer w stosunku do tych pracujacych. Jeżeli zatrudnia się nowych do istniejących zespołów wiadomo ktoś stary musi wyfrunąć. Taka prezentacja siły sv : "jak znajdę kogoś kto mi się spodoba to wyrzucę tego kogo nie lubię". Całkowity brak profesjonalizmu tylko przemoc. Na sali zaduch i smutne miny tam siedzących. Odechciało mi się tam pracy. Acha i jeszcze dostajesz telefon służbowy i zawsze jesteś na smyczy bo mogą cię zlokalizować.

toma
@Nie dla mnie

Co do open space - tak bardzo nie masz racji... przechodziłem przez to i akurat to był ciekawy punkt rekrutacji bo poza suchymi faktami na spotkaniu mogłem zobaczyć jak to wygląda naprawdę. nie jest to na pewno prezentacja siły... smutne miny? pracownicy dzwonią do klientów którzy są w windykacji w większości ludzi z problemami i mają się cieszyć? poważnie? :D ... a telefon służbowy to raczej przywilej. nikt nie każe używać go poza godzinami pracy w celach służbowych, natomiast dostajesz pieniądze na własne potrzeby (wewnątrz firmy jest za darmo). Nie chcesz go używać poza pracą? Twój wybór. Telefon służbowy to teraz standard w niemalże każdej firmie.... Poza tym rekrutacje nie są przeprowadzane jeżeli nie ma wolnym miejsc. Nie zatrudnia się ludzi żeby zwolnić innych. Pracowałem tam 3 lata i polecam. Wielu konsultantów aktualnie zajmuje stanowiska koordynatorów zmiany lub nawet wyżej. Ja niestety musiałem zmienić pracę ponieważ przeniosłem się do innego miasta.... Podsumowując - w Twojej wypowiedzi nie ma zbyt wiele prawdy pomijając nawet fakt że oceniasz pracodawcę u którego nawet nie pracowałaś :)

Dagmara

Osobiście z głębi serca Nie Lubię

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko administracyjne w siedzibie firmy Provident. W moim osobistym odczuciu bardzo nieprofesjonalne podejście, które już trochę dziwi w tych czasach i w tak dużej firmie. Spotkanie umówione na konkretną godzinę odwołane na ostatnią chwilę smsem, odwołanie z powodu jak to Pani koordynator określiła "emergency". Ok, zdarza się. Natomiast jeśli jedziesz spoza Warszawy może stanowić to problem. Niemniej jednak chcesz dać temu szansę, firma wydaje się ciekawa i czujesz, że skoro się zobowiazałeś do stawienia na rozmowie to jesteś na tyle odpowiedzialny by dokończyć temat. Spotkanie ostatecznie przełożone na dzień później. Samo spotkanie trwało godzinę i przez tą godzinę Pani wytrwale zadawała proste, niekiedy powtarzające choć inaczej sformułowane pytania, które czytała ze swoich kartek. Całkowity brak umiejętności miekkich, słuchania, komfortu, poprowadzenia rozmowy, nawiązania kontaktu czy chęci poznania kandydata. Rozmowa w dużym skrócie w moim odczuciu sztywna i dziwna, ale może to kwestia braku doświadczenia w prowadzeniu przez Panią rozmów rekrutacyjnych. Na koniec informacja o szybkim przekazaniu decyzji odnośnie rekrutacji... No cóż, minęły 2 miesiące i pomimo maila do Pani koordynator, raczej już się nie doczekam informacji o wyniku;) może i dobrze. Radą dla firmy jest na pewno poprawienie jakości prowadzenia procesów rekrutacyjnych lub nie dopuszczanie do prowadzenia ich przez osoby niedoświadczone w tym obszarze.

Pytania o charakterze scenek rodzajowych (co by było gdyby, co by kandydat zrobił w sytuacji)

Miki

Witajcie Dostałem propozycje pracy jakie kierownik ds rozwoju i relacji z klientem. Możecie mi powiedzieć coś więcej na ten temat ? Ile realnie można zarobić i jak się pracuje w tej firmie ? Wielkie dzięki z gory

Patrycja

@Rozczarowanie nie jestem administratorką, tylko moderatorką forum gowork.pl A komentarze są kasowane tylko, które łamią regulamin i są wulgarne. Nikt nie został kupiony przez nikogo, więc takie insynuacje są nie na miejscu. @~wiola @Olga czy nie rozmawialiście z pracodawcą na temat tych szkoleń? Może macie pomysł jak można byłoby dogodzić wszystkim z terminem?

Olga
@Patrycja

Myślę, że wystarczyłyby rozmowy, których niestety nie było, zawsze była wysyłana tylko wiadomość z datą szkolenia - nie z dużym wyprzedzeniem, tylko wręcz dwa, trzy dni przed ( a przecież nie mieliśmy umowę o pracę). Chciałabym zaznaczyć, że również zdarzało się, że szkolenie się nie odbywało, o czym informacja była przekazywana smsem w dzień lub przed szkoleniem. Nie ma możliwości dogodzenia wszystkim, ale wydaje mi się, że ustalanie i rozmawianie z grupą/zespołem dużo by dało, czasami wystarczy tak nie wiele.

Gal

Firma podwójnych standardów!!!

Księgowa

I nawet szef całego IPF spotkał się z wiceministrem finansów mysląc ze jak za dawnych czasów ustawy i przepisy beda dostosowane do gigantów korporacyjnych ( 30% zysku IPF to zysk z dojnej biało czerwonej krowy) a tu ktos chce od nich podatki i to jeszcze nie da sie "załatwic" zeby mniej płacic. We wczesniejszej demokracji nie takie rzeczy sie załatwiało!

Polka prezesem-zbieg okolicznosci czy raczej reakcja na patriotyzm i docenianie przez obecny rząd polskich firm?! To nie jest polska firma i zysk nie zostaje w kraju. Nikt sie na to nie nabierze. Nie uwierzymy w ten plan!

GWP

Spółka akcyjna. Obroty dzienne 8 zł- jedna akcja! Wszyscy wiemy o co chodzi. O uczciwosc rzecz jasna ????

N

Ludzie. Nie wierzcie w ich plan!

ada

czy ktoś jest albo był Doradcą Ekspertem ?powie coś więcej na ten temat?

Jerzyk
@ada

tak,by byly doradca..A czego szukasz? Jak tam jest?Spruboj i daj znać,hehe

Maniek

Może się nie podobać komuś firma czy działalność jaką ona prowadzi. Ale takie firmy jak Provident Polska S.A. są potrzebne .

Patrycja

@stop durnocie po pierwsze nie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin A po drugie nie jestem z centrali firmy Provident Polska S.A. Jestem moderatorem forum, a odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania są pomocne w podejmowaniu decyzji zawodowych. Ktoś może odpowiedzieć użytkownikowi @X na jego pytania odnośnie pracy w Provident Polska S.A.

Kola

Praca jest spoko, jak ktoś ma smykałkę to będzie zadowolony.

X

Hej wybieram się o do nich na rozmowę jako doradca call centre ? Czy to prawda, że jest umowa o pracę? Szkolenia jest płatne? Prowizja itp ktoś pracowała na projekcie sprzedaży?

Patrycja

@Y co masz na myśli pisząc podwójne standardy? Możesz wszystkim na forum wytłumaczyć? Powinniśmy pisać wypowiedzi w ten sposób, żeby były zrozumiałe, bo one mają pomagać osobom tu wchodzącym.

Umowa cywilno-prawna ze stawką prowizyjną Providenta jest warta co najwyżej rolkę papieru. Umowa takowa winna mieć wyszczególnione wszystkie czynności z podaną stawką obejmującą również szkolenia, roznoszenie ulotek, plakatów. Żadnych czynności za 0 złotych. Od kwartału jestem szczęśliwym byłym pracownikiem. Przez 3 lata zarobiłem ok. 50 tysięcy złotych. Natomiast firma na mojej pracy ok. 400 tysięcy. (usunięte przez administratora)

Patrycja

@agent czyli w Provident Polska S.A. nie ma cywilizowanych warunków pracy? A jakie pod tym hasłem rozumiesz? Mógłbyś wyjaśnić? Czyli nie polecasz tam pracy? Ciągle pojawiają się oferty: http://www.gowork.pl/praca/provident-polska-s.a.;pr, dlatego takie opinie są ważne.

Kola

Czyżby Provident miał większy ruch, że potrzebuje sporo osób do firmy? Zastanawiam się w jakim celu niektórzy piszą takie negatywne opinie poruszając trudne tematy?

agent
@Kola

Sporo Doradców i pracowników czasowych rezygnuje, trochę lepsza sytuacja na rynku pracy, więcej możliwości pracy w bardziej cywilizowanych warunkach, stąd intensywny nabór

agent
@Kola

Zostaw merytoryczną opinię o Provident Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Provident Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Provident Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Provident Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Provident Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Provident Polska S.A. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Provident Polska S.A.