Opinie o Gladius Patrol Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gladius Patrol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gladius Patrol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gladius Patrol Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

oszukany

Nie polecam tej firmy nie dają umów przed rozpoczęciem pracy , na umowach o pracę piszą 8,00 zł brutto na godzinę -nie podpisujcie takich umów , na umowie ma być 13 brutto na godzinę i kiedy ma być wypłata do 10 dnia każdego miesiąca .Ludzie nie dajcie się oszukiwać czytajcie wszystko co dają wam podpisać nie rozumiecie nie podpisujcie , nie polecam gladius patrol,jeśli chcecie pracować za darmo.Zostałem oszukany prez tą firmę nie zapłacili mi przez pół roku

proste, jeżeli miałeś wcześniej dobrą opinię i klient był z ciebie zadowolony, to jedz i próbuj sie dogadać, znam podobny przypadek z innego obiektu. Jeżeli twoim kierownikiem jest Pan Marek, to on jest w porządku, porozmawia z klientem bo oni nieczego nie ukrywają, i jak wyrazi zgode to przyjma ciebiez powrotem

jacek 11

nie wiem co zrobić, kolega załatwił mi pracę w dozorze w Rejonie śląskim, czekałem dwa miesiące bo obiekt blisko mojego domu, dostałem umowę o pracę, podpisałem również dokument o zakresie obowiązków. Przez trzy miesiące było bardzo fajnie , w jednym dostałem 100,00 zł premii, w sobotę miałem wesele, w niedzielę swoją służbę, i klopsik, przyjechał Patrol i poprosili mnie o dmuchnięcie w alkomat, wykazało mi 0,8 , zadzwonili do kierownika i usuneli mnie z obiektu, nie przyjęli moich tłumaczeń , co mam zrozbić ? dostałem dyscyplinarkę. Powiadomili również tym fakcie pracownika , który był wyznaczony do kontaktów z obiektu, ale przez trzy miesiące nie było uwag, jedna wpadka i dyscyplinarka !? zależy mi na tej robocie, fajny obiekt, fajna załoga, wiem również , że mogę mnie ukarać trzy krotnością wynagrodzenia, ktoś był w takiej sytuacji ?

hej

hej,hej,hej do wiadomości kierownika, musi Pan jeszcze bardziej przycisnąć obiboków i wywalić ich w trybie natychmiastowym !!!! mówie w imieniu moim i innych z obiektu, dobrze Pan wie o jaki chodzi, chcemy by dwie osoby wyleciały !!! nie będziemy za nich sprzątać !!!! wstrzymać im wynagrodzenie i dać nam !!!! klient jest zachwycony czystością, tylko taki efekt robi połowa załogi, ale druga si e obija !!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gladius Patrol Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
paweł

nie rozumiem narzekania , ja mam dobrze, dostałam umowę z nowymi stawkami, 13,00 zł, bez kręcenia i marudzenia. Ale słyszałem , że szukają z orzeczeniami na umowę o pracę

znośnie, dobra atmosfera, dozoruję i sprzątam na S8 , firma jak najbardziej w porządku, rozpoczęłam prace w padzierniku, w rudniu miła niespodzianka bo wszyscy na mop-ach dostaliśmy wynagrodzenie biezące i juz przyszłe, czyli dwie wypłaty w miesiącu, bardzo, ale to bardzo za to dziękuje bo od wielu juz lat miałam normalne święta :) POLECAM :)

pw

hahahahahahhahahahahahahahhaha

PRACOWNIK

PUH GLADIUS PATROL KRYSTYNA BOROWCZYK Nie wypłacili mi wynagrodzenia za pażdziernik i listopad,pod adresem z Siechnic nikt nie urzęduje,czy może ktoś zna i poda adres domowy Krystyny Borowczyk aby można było załozyć sprawę w SĄDZIE PRACY.Nie obchodzą ich ludzi ,że pracująu nich ludzie nipełnosprawni i powinni dostać pieniążki na leki i opłaty..NIE POLECAM ,CHYBA ŻE KTOŚ LUBI PRACOWAĆ ZA DARMO.

janek

wasko ma kilka numerow janek wroclaw nam jest ok 20tys winny za praca teraz wyprzedac chce majatek bo oglasza sie i podaje inny numer tele 534 poczatkowy we wroclawiu policja pg prowadzi dochodzenie osoby chetne moga dolaczycd sie

wkurzona

Nie wypłacili wynagrodzenia za pażdziernik i listopad na swięta i nowy rok bez pieniędzy ,proszę o podanie adresu domowego Krystyny Borowczyk Gladius Patrol aby SĄD PRACY wysłał wezwanie na rozprawę ,bo PIP nie nic nie załatwił ze względu na nie aktualny adres siedziby firny w Siechnicach na dolnym ślasku.A p.Borowczyk aby na leki i rachunki brakło gdy będzie w potrzebie tak jak nam osobom z grupami niepełnosprawnymi bez rent i innych dochodów,oby nie zaznała miłości i spokoju do śmierci.

wkurzona

Czy zna ktoś obecny adres siedziby firmy PUH GLADIUS PATROL Krystyna Borowczyk lub GLADIUS PATROL Sp. z o.o. lub adres domowy Krystyny Borowczyk ,PILNIE POTRZEBNE,NIE WYPŁACIŁA wynagrodzenia za zeszły rok,adres z Siechnic ul.Prawocińska 23A/1(dolnośląskie )nieprawdziwy.Chcę założyć sprawę w sądzie ,ale muszę podać adres na który sąd wyśle wezwanie.Z tego co mi wiadomo do kontroli i wydania nakazu wyłaty przez PIP potzrebny jest adres firmy,a do sądu pracy adres domowy włascicielki firmy(ten byłby najodpowiedniejszy ,SĄD A PÓŻNIEJ KOMORNIK).Z góry dziękuję za info ,pewno więcej osób zostało poszkodowanych im też to się przyda ,a pani Borowczyk życzę spędzenia świąt a najlepiej resztę swych nędznych dni i lat bez środków do życia.

alo

witam panią kierownik M. pracowałam u pani na Mopie na s8 mam nadzieję , że spali sie pani w piekle, wywaliła mnie pani i kilka innych osób , ale jesteśmy w dwie osoby i dobierzemy się Ci do (usunięte przez administratora) Masz wiele na sumieniu , sama o tym dobrze wiesz, zobaczymy jak gladius zareaguje na pismo które wyśle do nich, ciekawe czy wiedzą o twojej nowej firemce ? myslisz że my ciemna masa o tym sie nie dowiemy ? myslisz , że możesz pomiatać tak ludzmi ? wiem kogo znasz w fb serwis, ludzie maja krótkie języki wszystko mówia i wiedzą, wszystkie informacje napiszemy w pismie, w dniu dzisiejszym zadzwonimy tez do firmy i iich uprzdzimy, że robisz wałki.

Stasio$$$

od nowego 2017 roku wejdzie 13 brutto na godzinę i co zrobi ten waśko który biznesu nie umie prowadzić wiecznie problemy z tą firmą .

erf

@emuil z cala pewnoscia to zależy od stanwiska na jakim się rpacuje nie na każdym oczywiście sa takie same stawksi przecież warto zaznaczyć o jaka prace Ci chodzi i może po prostu zapytać u nich na rozmowie

wiarygodny jacek

nie jest źle, porównując do poprzedniej firmy EZT z sosnowca, w której pracowałem to panuje całkiem fajna atmosfera. wynagrodzenie w terminie. Upierdliwa tylko jest ta Pani dyrektor, często przyjeżdża i kontroluje. POLECAM.

informator tajny

I co płacą do 10 tego dnia miesiąca wypłaty czy co .Pan przymysław waśko który jest pełnomocnikiem w firmie gladius patrol sp zoo jest oskarżony o przywłaszczenie cudzego mienia Art. 287. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Aktualnie śledztwo prowadzi Policja Wojewódzka CBŚ . Czy Przemysław Wąsko może prowadzić taką firmę ochroniarską

usatysfakcjonowany

potwierdzam, czas dojazdu mają bardzo dobry.

klient

proszę, proszę, nowy lans na mieście, nowe duże auto w grupie interwencyjnej :) przeszedłem do firmy gladius z konkurencji, czas dojazdu na alarm mają rewelacyjny, oby tak dalej. Jeszcze potestujemy :)

Serwis

Jesteśmy z obiektu Ace serwis sprzatajacy.Trzy osoby, wszyscy z umowami o prace , po 7 godzin dziennie bo mamy orzeczenia. Wypłata zawsze przed 10.

Krzywy

Baska, na jakim obiekcie jesteś? Myślałem że patrol interwencyjny tylko na nasz obiekt tak często przyjeżdża. Powie mi ktoś z pracujących co z umowami o prace ? Właśnie od patrolu się dowiedziałem że wszyscy od stycznia mają mieć Etaty, że nie będzie zleceń. Potwierdza to ktoś?

baśka

odpowiadam, pracuję piąty miesiąc mam grupę inwalidzką, umowa o pracę.Wyplata zawsze w okolicach ósmego. bez dodatków. Nie ma co liczyć na nadgodziny, sucha norma godzin. Szkoda bo potrzebuję zarobić. Atmosfera jest dobra i fajni ludzie. A jeszcze jedno Patrol bardzo kontroluje, czepiaja się głównie munduru i obchodów.

Zostaw merytoryczną opinię o Gladius Patrol Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Gladius Patrol Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 54 ocen.
  • 43-300 Bielsko-Biała

Gladius Patrol Sp. z o.o.