Opinie o Gladius Patrol Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gladius Patrol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gladius Patrol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gladius Patrol Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

andrzej

w dolcomie zlorzyl falszywe dokumenty przetargowe pan wasko jest podant adres na bielsko biala znalazlem administratora w bielsku bialej bo wynajmowali biuro nieplacili im za wynajem biura ludzie przyjezdzaja na ten adres jak glupi dowiedziec ze od 2014 r firmy glaudius patrol niema jest wpis w krs o wykresleniu ich z adresu w bielska bialej nr0000521824 mozna zlozyc w sadzie gospodarczym to kosztuje 60zl wniosek o wydanie odpisu z krs pelny i czeka sie 14dni na to ja mam juz to i dolcom otrzyma odpis tego glaudius patrol zlozylo falszywe dane i dolcom moze rozwiazac umowe prezes andrzej gala jest jako swiadek przeciwo glaudiusowi i bedzie musial dokumenty przedstawic przetargowe

Grzyb

Czy to jest pewnie 100% ze firma Dolkom rezegnuje z Gladius Patrol do konca Lipca ? Nowa Firma od 1 Sierpnia? Silezjan

bzyku wroclaw

dolcom rozwiazuje umowe o ochrone i ma silezljan przejac obiekty i zglasza sprawe do prokuratury firma jest do konca lipca i nalezy pieniadze odzyskac zalegle jak najszybciej i wasko kusi zaplacic jak sprawa do prokutatury trafi to wyrok mu odwiesza automatycznie takze ma noz nagardle

Owszem to prawda Pan Waśko oszukuje ludzi. Przyszedł mi zwrot listu z wezwaniem o wypłatę wynagrodzenia. Na kopercie: adresat wyprowadził się.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gladius Patrol Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Michał Boro

Waśko nie opłaca zkładek Zus przez 4 Miesiące!!!Pracownikom Dolkom już wie umowy lewe Ksero Firmy Gladius Patrol nie istnieje Bielsku-Białej byłem sa i sie pytałem Dolkom już wie sie kim Jest Wąśko i bedzie Pożegnanie Oszusta Kretacza Skonczyło sie !!! a przelewy wypłat tez lewe brak tytułu numeru przelewu niszcz sam siebie !!!!

bzyku wroclaw

w bielsku bialej glaudius patrol od 2014 r niema na umowach jest podawany falszywy adres jest to poswiadczenie nieprawdy w dokumentach pan wasko celowo to robi by niebylo mozna go scigac skutecznie za niewyplacenie pieniedzy osoby pracuja bez zusow na czarno

Mam nadzieję, że pan Waśko nie pozostanie bezkarny, bo to co wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Wstrzymuje wynagrodzenia choć nie ma do tego żadnych powodów, nakłada kary finansowe chociaż od 1 stycznia zostało to zabronione i jest to przestępstwem. Nie szanuje ludzi nie odbiera telefonu. Nie ma co się prosić o swoje pieniądze tylko obrazu wystosowac pismo do spółki Gladius o natychmiastową wypłatę wynagrodzenia odsetki za zwłokę i straty moralne. W poniedziałek wnoszę pozew do sądu i informuję Państwową inspekcje pracy. Prokuratura powinna się nim i jego żoną zająć bo oszukują ludzi i państwo także

marcin walbrzych

w dniu wczorajszym poszlo pismo do mswia o odebranie koncesji na ochrone za oszustwa na podstawie wyroku takze bedzie kioniec pana wasko sam pan minister ziobro zainteresowal saie glaudius patrol i pan wasko zniknie w krotce

Wojciech l
@marcin walbrzych

Hej Marcin na jakim obiekcie pracowałeś ja na MZUKU tez kasy nie dostalem ponoc jutro mamy isc do prokuratury ale nie wiem o której a chce tam byc tez

pracujemy w glaudius patrol w dolcomie na teczowej wygrali przetarg zatrudniaja ludzi uciekaja bo nieplaca potem daja oglszenie nastepnych biora to samo maja darmowa sile robocza i za darmo pienidze z dolcomu pan jacek koordynator na dolny slask ma byc w poniedzialek na teczowej 55 z pieniedzmi o 10

Alicja

Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne opinie. @Ewa jest zadowolona z wykonywanej pracy w Gladius Patrol Sp. z o.o., natomiast użytkownik @ono ma odmienne zdanie na temat tej firmy. Skąd biorą się takie różnice?

To co wyprawia Pan Waśko wraz z żoną to dowód na to jak w tym kraju można oszukiwać ludzi i nie ponosić konsekwencji. Mam nadzieję że zapłaci za to jak traktuje ludzi. Gladius Patrol już się kończy teraz będą zatrudniać ludzi w Proteger z siedzibą w pieszycach. Firma jest na jego żonę. Czas by PIP i prokuratura zajęły się państwem waśko.

ono

ewa klamiesz zapraszam na obiekty do wroclawia firma trzyma osob co mieszaja pokladaja swinie za damo robia kierownik ma wyrok w zawieswzeniu i zakaz prowadzenia dzielalnosci firma jest zalozona na zone dolcan przejeli na hubskiej nie wyplacaja zalegaja z wyplatami

on

do EWY, wszystko sie zgadza, napisz jak możesz tylko ile dokładnie masz premii bo ja pracuje od pażdziernika i otrzymuje 180,00 zł co miesiąc, słyszałem że niektórzy dostaja nawet 300,00 zł.

W odpowiedzi na to co napisalas, nie zgadzam sie z toba , fajne warunki pracy i nie wiem co to za bzdury piszesz bo ja posiadam orzeczenie i mam co miesiac z tego tytulu 150 zl. Firma gladius przejela kilka obiektow po firmie jarex i jest duzo lepiej. W jarexue 1460 zl na reke , a tu z dodatkiem nocnym wychidzi 1600 + premia. Kierownik bardzo fajny i firma tez. Bardzo ja chwali kintrahent.

marcin

w dniu jutrzejszym w piatek pan wasko o 10 bedzie we wroclawiu na teczowej zapraszam osoby ktore nie otrzymaly pieniedzy za prace zapraszam po swoje marcin

tomi@onet.pl

w czwartek na teczowj ma 04 05 maj ma byc kierownik na rozmowie teczowa 55 w godz 10 -18 wszystkich poszkodowanych zapraszam podobno ma placic do reki jak nie to traca obiekty we wiecej pod telefonem690o14458 tomek oszukany z ojcem

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej o firmie? Zachęcam do zapoznania się z zakładką 'Ochrona fizyczna' na portalu GoWork.pl, przy wątku z opiniami: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,958959,0,0,ochrona_fizyczna

Mati

Dostalem umowe 2000brutto plus Nadgodziny Wypłacja wy tylko (usunięte przez administratora) narzekacie na Firmy nie roby z was i tyle chcecia Prscowsc nic nie Robiac Pan Przemek ma placic nieroba narzekacie na niego Dostslimy Umunderowanie Tel Latarki i Wode daje

Alicja

@oszukany, dostałeś umowę o pracę, na której było napisane 8 zł brutto za godzinę wykonywanej pracy?

ZOBACZCIE NOWA FIRMA W PIESZYCACH : KRS 0000656517 PROTEGER OCHRONA SP. Z O.O. SP. Z O.O., NIP ... TEŻ WIADOMO KOGO

Zostaw merytoryczną opinię o Gladius Patrol Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Gladius Patrol Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 54 ocen.
  • 43-300 Bielsko-Biała

Gladius Patrol Sp. z o.o.