Opinie o BPO CENTER POLAND SP Z O O w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BPO CENTER POLAND SP Z O O. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BPO CENTER POLAND SP Z O O o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO CENTER POLAND SP Z O O w Kielce

Andzik

to chyba jest spoko skoro nie ma żandarma?

Buła

Ciekawe dlaczego na fajkę wychodzi co najmniej 10 osób:)

Buła

Hej, dajcie znać czy Ruda kita nadal jest sukcesorem bo myślę żeby wrócić! Kto rekrutuje?

Lena

Ps. Firma dwa razy zmieniała nazwę, czyżby zła opinia ? Pomyślcie sami....

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Lena

WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEJ FIRMY I TYCH LUDZI! Pranie mózgu gwarantowane, brak podpisanej umowy przez ponad miesiąc, do tego wypłacają grosze, albo i nie wypłacają - jak im się podoba. Jeśli według nich nie wyrobisz określonego wyniku, nie zobaczysz pieniędzy. Takich ludzi powinno się karać ! Naprawdę, z czystym sumieniem ODRADZAM!!

Wsf

Umowa o pracę to wielka ściema. Wypłaty zależą od kaprysu szefowej która faworyzuje pracowników Tam prawie nikt nie pracuje... Ciężko nazwać to call center skoro jest tam ,,aż" 4 osoby

ziga

była na rozmowie początkowo zlecenie z opłaconymi wszystkim składkami potem o pracę. Warunki są całkiem dobre

zainteresowana

dla chętnego nic trudnego, jak kończyłam studia dzienne pracowałam w cc i jeszcze czas na imprezy mi zostawał więc polecam

ala

(usunięte przez administratora) nie elastyczny czas pracy. jest stały sztywny narzucony grafik. trzeba pracować po 6 godzin dziennie. nie można np 2 lub 3. albo przyjść na popołudnie. grafik jest odgórnie narzucony. nie możesz sobie np. pracować w poniedziałek od rana bo zawsze jest druga zmiana. od 14.

Sysia

W związku z tym, że poszukuje obecnie pracy wysłałam CV i w najbliższym czasie zaproponowano mi rozmowę kwalifikacyjną. Czego się można spodziewać? Jakieś wskazówki? Czy przyjmują,jak to się mówi "każdego"?

Agnes

Najśmieszniejsze są próby oczyszczania ,,dobrego imienia tej firmy" haha Ja rozumiem że pani,,Z" ma swojego ,,adwokata" , który próbuje bezskutecznie promować firmę jako call center marzeń i przy okazji sprostować to co piszą pracownicy którzy mieli bądź mają styczność z tą firmą. Fakty mówią same za siebie, a ja jak i inni pracownicy mamy prawo wypowiedzieć się konstruktywnie na temat pracy w bpo. Niestety nie potrafię bez ironii opisywać tego co tam się dzieje.... Każdy może pójść tam i sprawdzić na własnej skórze jak się tam pracuje .ogłoszenie o pracę nijak się ma do tego co jest w rzeczywistości..jeśli tyle osób zostało już oszukanych przez właścicielke to nie widzę sensu próbować i potem żałować..

x
@Agnes

Wierze metody znane od lat jakie stosuja. Ciekawe kiedy kolejna zmiana nazwy.

@Agnes

Ja pracowała z Panią "Z" jak ją nazywasz kilka lat nasza współpraca zawsze dobrze się układała, dzięki temu brałam udział w ciekawych projektach, uzyskam cenne doświadczenie. Ty pewnie nie pracowałaś miesiąc nie potrafiłaś się wykazać dlatego teraz piszesz takie rzeczy. Tym bardzie pewnie jak napisał ihaaa CC to nie praca dla 30 letniego konia który do tej pory nie znalazł miejsca na zrobienie kariery.

Porażka!!!

Z całego serca NIE POLECAM !!!! Moja najgorsza w życiu praca. Nieprzyjemna atmosfera, oszuści nie wyplacajacy pieniędzy. Porażka po całej linii.

Zażenowana

Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia. Kadra pracująca ( nie mam na myśli konsultatntów) nieprzyjemna, falszywa, od początku mydlenie oczu odnośnie zarobków. Nie polecam! Zero zorganizowania i profesjonalizmu!!! Najgorsze call Center w Kielcach !!!!

Zażenowana

paula

loli domyślam sie ze jesteś którąś z osób zatrudnionych w tym burdelu. Bajek nie opowiadam bo tam pracowałam. A jak Ci się nie chce wierzyć to albo się tam zatrudnij, albo przymknij i nie próbuj wybielać pseudofirmy , o ile już tam nie jesteś zatrudniona i tylko bronisz bo takie masz zadanie czopku jeden

c-p

Za wszystko są kary. Wpis AGNES jest genialny i w 100% trafny. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam.

c-p

x

Jak widze metody sie od lat nie zmienily. Tylko nazwa sie zmienila. Poszukajcie glebiej w necie.

Agnes

Ta ,,firma" to porażka! Najgorsza jest szefowa która ma problemy z wysławianiem się i nie potrafi nic logicznego przekazać.... Brak jakichkolwiek kompetencji sprawia że traktuje ludzi przedmiotowo i co najgorsze oszukuje z pieniędzmi! Wypłaty dla pracowników nie są uwarunkowane tym co mają na umowie tylko tym co uzna pani ,,Z"! Liczba pracowników mówi za siebie....każdy odchodzi bez słowa bo chce unikać ,,kar" pani,,z". Pewnie zaraz pojawią się miłe komentarze ze strony pracownicy tego pseudo call center ale przestrzegam wszystkich przed praca u tej oszustki i krętaczki! Call center jest pełno w Kielcach i to za dobra stawkę z wypłata na czas...tutaj zależy wszystko od woli ,,właścicielki"która płaci do ręki(o ile już płaci!) Zamiast na konto!ciekawe czemu....? Ja na swoją pensję czekam około 3 miesięcy i są to gorsze bo zamiast 8zł szefowa uznała że należy mi się 6zł miło że miałam umowy i chodziłam punktualnie (raz tylko nie mogłam przyjść ale to zostało wyjaśnione ,sytuacja losowa).

Kamila

zgadzam się z muka bo tylko sprzedaż daje realną możliwość zarobienia. Tym bardziej, ze mam wpływ na to jaką prowizję sobie sam wypracuje, a przy podstawie 12 zł to już wypas.

bioły
@Kamila

Cały czas poszukują konsultantów. Jeśli tak zachwalacie są takie warunki super, jeśli masz możliwość wypracowania sobie super prowizji i twierdzisz że masz na to wpływ i że 12 to super stawka to zapraszam. Zatrudnijcie się tam. 12 brutto to jest 8 na rękę. Prowizję bardzo ciezko wypracować

Zostaw merytoryczną opinię o BPO CENTER POLAND SP Z O O - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO CENTER POLAND SP Z O O?

Kandydaci do pracy w BPO CENTER POLAND SP Z O O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO CENTER POLAND SP Z O O
1.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • źródłowa 2 lok. 4
    25-335 Kielce