Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Nie znikniemy z rynku

A my nie, bo chcemy się stać liczącym się w naszym kraju polskim przewoźnikiem, a docelowo otworzyć przedstawicielstwa w Europie – mówi Michał Błaszczyk, dyrektor generalny polskiej firmy kurierskiej Delta City Przesyłki Sp. z o.o. Jesteście polską firmą kurierskądziałającą na rynku, na którym prawie cała konkurencja to podmioty zagraniczne. Jak się w tym odnajdujecie? Rynek kurierski co roku rośnie o 10-15 proc. I tak będzie przez kolejnych pięć-siedem lat. Jednocześnie ten rynek się konsoliduje. Z dużych firm kurierskich jeszcze przynajmniej dwie w ciągu dwóch-trzech lat znikną z rynku, bo zostaną kupione. Ale nie my – Delta City trwa i się rozwija. Na pewno bardzo pomaga fakt, że jesteśmy w 100 proc. polską firmą, ma to znaczenie dla coraz większej liczby klientów. Nie zmienia jednak faktu, że rynek jest trudny, a my wciąż jesteśmy na początku drogi. Ma to jednak swoje plusy: ponieważ jesteśmy mniejsi, możemy być bardziej elastyczni. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i wychodzimy z założenia, że u nas nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy klient zgłasza się do nas po ofertę, rozmawiamy tak długo, aż ustalimy konkrety. Kierujemy się mottem: „szanujemy twój czas i pieniądze”, dlatego przygotowujemy oferty szyte na miarę. Do kogo kierujecie ofertę i co jest waszą przewagą konkurencyjną? Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm, choć Delta City skupia się na paczkach, a nie na wysyłkach paletowych, czym zajmują się firmy spedycyjne. Chcemy zachować charakter firmy kurierskiej. Nowych klientów szukamy w całym kraju wśród firm ze wszystkich branż. Ale najwięcej nowo pozyskanych klientów to polskie firmy, którym zależy na współpracy z polską firmą kurierską. Mamy też wielu stałych klientów działających w branżach, które są dla nas bardzo ważne, czyli odzieżowej, obuwniczej, w sieciach handlowych. Obsługujemy ich dostawy z magazynów centralnych do ich placówek. W ostatnim kwartale ubiegłego roku uruchomiliśmy sortownię w Łodzi, dzięki czemu nasz serwis oferuje jeszcze lepsze usługi kurierskie z terminem doręczenia do 24 h na terenie całego kraju. Od początku tego roku wyposażamy naszych kurierów w urządzenia pozwalające śledzić drogę przesyłki w trybie online oraz przeprowadzamy proces integracji systemowej w firmie. Trwa też dynamiczna rozbudowa działu handlowego i operacyjnego. Obsługujemy obecnie ponad 1200 firm i ponad 20 tys. przesyłek każdego dnia. Naszą przewagą konkurencyjną są dobre ceny, elastyczność, indywidualne podejście do klienta, terminowość, rzetelność i uczciwość. I, co bardzo ważne, bezpieczeństwo (wszystkie nasze samochody kurierskie są wyposażone w nadajniki GPS monitorowane przez firmy ochroniarskie). Stawiamy też na innowacyjność. Jakie konkretnie innowacyjne produkty lub usługi macie w ofercie? Mamy to, co wszystkie duże firmy kurierskie: profesjonalny system monitorowania przesyłek, systemy integracyjne z klientami. W najbliższym czasie planujemy wprowadzić dwie bardzo ważne usługi dotyczące dostaw paczek pobraniowych i płatności kartą. Chcemy ominąć obieg gotówki przy bardzo korzystnej opłacie za taką usługę. Nieustannie pracujemy też nad usprawnieniem funkcjonowania naszej firmy. Delta City przez najbliższe trzy-cztery lata będzie się rozwijać dwa-trzy razy szybciej niż sam rynek. Dopiero po osiągnięciu pułapu 100 tys. paczek dziennie ten rozwój trochę przyhamuje. Naszym celem jest stać się liczącą się w Polsce firmą kurierską, z przedstawicielstwami w Europie. Dziś na rynku działa dziesięć firm kurierskich o zasięgu ogólnokrajowym. Za dwa-trzy lata będzie ich pięć-sześć, łącznie z nami. Obstawiam, że oprócz nas docelowo działać tu będzie czterech dużych graczy.

AAAAAA
@Nie znikniemy z rynku

Kolego czytałem to ale to była ze 2 - 3 lata temu. Pisz coś co dotyczy teraźniejszej sytuacji

Wprost
@AAAAAA

Artykuł był sponsorowany. (usunięte przez administratora)zapłacił za ten pseudo wywiad

Mason
@Wprost

Michał to wykołował chyba wszystkich. Teraz się śmieje z gości że tak łatwo dali się wmanipulować w jego sztuczki.

faer
@Mason

Żal ci (usunięte przez administratora) ściska ?

werset
@Nie znikniemy z rynku

po co to cytujesz ? to bzdury wymyslone na poczekaniu przez szalenca i schizofrenika. Był naszym szefem ale to juz historia i lepiej zapomniec o tej kompromitacji

Nikus
@werset

Michał dobrze zarzadzał dobrał sobie złych ludzi.

www
@Nikus

Co ty za bzdury piszesz? To był pospolity oszust!

Nikus
@www

Nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Michał dobrze prowadził firmę przez 17 lat jak tylko odszedł firma od razu popadła w tarapaty i efekt tego masz dzisiaj. Ludzie zostali bez pracy i płacy !!!

@Nikus

Hahaha Nie (usunięte przez administratora)odszedł i firma ma kłopoty tylko został wy...dolony za oszustwa i zatajenie do jak bardzo złej sytuacji doprowadził... Jakby firma upadła rok temu nikt by nie miał szansy zobaczyć nawet złotówki, bo firma miała wyłącznie kolosalne długi!

@Nikus

Tylko całe problemy zaczęły się od niego

@Maciek

Ale przyznaj że Michał prowadził firmę przez 17 lat a te spadochrony ją zniszczyli w ciągu roku !!!

JAŚ
@Konrad

Prawda przyszedł inwestor , kupił firmę . Rok minęło i nie ma firmy . A spadochrony idę gdzie indziej

Waldek
@JAŚ

Tych spadochronów nikt nie chce już zatrudniać oni sami się zniszczyli na rynku nieroby

Śmiech na sali
@Konrad

Puknij się w głowę Konrad...gdyby nie "inwestor, który wpompował kupę kasy (ale już mu się jak wdać znudziło..) firma padłaby rok temu bezpośrednio pod rządami Błaszczyków. Wtedy nikt i nic by nie dostał. Delta rok temu miła wyłącznie kosmiczne długi... Cofnij się nawet na tym portaliku i poczytaj posty ze stycznia 2017. Teraz ludziom nie zapłacono bieżących płatności za styczeń i pół lutego... Rok temu zaległości sięgały kilku miesięcy nieuregulowanych faktur dla przewoźników, dla kontrahentów, kilka milionów zaległych pobrań i wiele wiele innego zakamuflowanego smrodu. Przez ostatni rok jakby nie patrzeć długi i zaległe zobowiązania (PAŃSTWA BŁASZCZYK!) w znacznej mierze zostały spłacone,a bieżące działanie było przez rok finansowane mimo braku rentowności firmy. To przykre co się stało, ale z drugiej strony trudno się dziwić że znudziło się "inwestorom" pompowanie pieniędzy! Wam się naprawdę wydaje, że przyszedł inwestor... kupił firmę w szczytowej formie... i ją udupił? Kupił stertę gruzu i taki finał

@Śmiech na sali

Po co inwestor kupował firmę z długami ? Jaki to ma sens spłacać czyjeś długi i to nie małe bo około 10 milionów łącznie ?

XXX
@Śmiech na sali

NIE ZNUDZILO MU SIE TYLKO KUPIŁ UPADAJACĄ FIRMĘ ,ZROBIŁ Z NIEJ PRALNIE , WYPRAŁ TYLE ILE TRZEBA BYLO NIE TYLKO SWOJĄ KASĘ I ZAMKNAŁ INTERES

ZBULWERSOWANY

Widzę że ciągle tutaj piszą te same osoby. Może 10 stałych bywalców. Po prostu żenada a do tego co chwila używają innych Nicków. To jest śmieszne. A najciekawsze że też czytają to tylko te osoby i nikt po za tym. Żenada nic więc dziwnego że ludzie z Delty nic sobie z tego nie robią. Dobrej nocy i sugeruje do pracy się wziąć.

Handlowiec

Wiadomo co tam w tym kurniku robi Jabłoński? Przecież się pożegnał 1 marca, a nadal siedzi na BACHA i nadal asystentka Renata Jachacy mu służy tak jak Bozek Waldziu- chyba nie powinno ich tam być. Rozumiem dział windykacji , kadrową, reklamacje - no ale po ch***j im dział handlowy ? I to Bozek i Renata .No w pale się nie mieści.

ha ha ha
@Handlowiec

Myślisz że kto podpisał umowę z firma Qu... na dystrybucję paczek po 26 netto ? Ktoś musi na tym zarobić !!! Ręka rękę myje.

Nn
@Handlowiec

Oni tam coś mieszają. TA upadłość to chyba jakaś sciema

@Nn

Na upadłosc trzeba miec kase bez nie sad nie zaakceptuje i odwali wniosek tak ja firmie JAG.

redus
@Nn

oczywiscie ze sciema. ale te jablonskie bożki i reszta sa głupi bo mysla ze wyrolowali wszystkich. lepiej sie zastanowic co robi ten oszust Michał B. czyli Michał Błaszczyk

Dorota

Prowadzi wlasny biznes ze swoją żoną https://zdrowystragan.pl/content/4-o-nas

Koniec
@Handlowiec

A jak myślisz? Kończy karierę. Nikt go już nigdzie nie chce ani nie będzie chciał przynajmniej w tej branży to przychodzi do ostatniego miejsca które zna.

@redus

Co robią (usunięte przez administratora)sklep internetowy ABC ..... prowadzą to oni powinni odpowiadać za tą całą sytuacje to oni doprowadzili Delte do tego stanu znaleźli gościa który spłacił nie całe długi za nich.

@redus

Czy ktoś dostał pismo odnośnie ugody? podobno Chwiejczak miał wysyłać

Nie nie ma żadnych pism

@Deltowski Robol

Zarząd Paweł i Porembski sobaczymy co zrobią. Ale pobrania spłacają a podwykonawcom takim idiotą jak wy i ty deltowski Robol nic nie zapłacą. Oszukaliście firmę, okradaliście ją od miesięcy. Ryczał 300-400 zł za 10 paczek dziennie a teraz płaczecie . Dupki i (usunięte przez administratora) i tyle. Bardzo dobrze wam złotówki nie powinniście dostać. To samo cwaniacy w frachtach razem z Patrzałkiem. Zawyżane faktury , zawyżane stawki za kilometry nie mówiąc o licznie kilometrów.

@Deltowski Robol

A do tego Pan z łodzi i jego żona tyle ukradli że teraz na wakacje pojechali za pieniądze delty . Dominikana chyba. Najpierw okradaliście firmę , był inwestor dawał kasę a wy kradliście . A teraz jest płacz. Bo nikt was do pracy nie weźmie. Bo was znają i już nigdzie roboty (usunięte przez administratora) nie dostaniecie. Tak samo było w TBA tylko kraść a potem płakać. Nic nie robić a kasę brać. Tylko pogratulować

@jas

Idiota to Ciebie zrobił!!! wara od ludzi jak nie wiesz z kim piszesz i czym się zajmowali w tej firmie!!!

Deltowski Robol

Panie prezesie Porębski, dr. handlowy Jabłoński jak to jest, że firma zgłosiła upadłość a handlowiec Rubaszewski Bożek itd do dnia dzisiejszego jeżdzą samochodami służbowymi oklejonymi Delta Kurier??? Skoro auto są w lizingu??!! Na to są pieniądze???

Wetry
@Deltowski Robol

Bo to są ku......y bez honoru

furti
@Deltowski Robol

Zróbcie tak jak kilka lat temu zrobił gruby Artur z Bydgoszczy. Był jednym ze wspólników Jag24 a wcześniej mocno dzialal w 7 Post. Winni mu byli kase. Zobiło wjazd do domu jednemu z frajerów prezesów i odebrał część kasy w postaci samochody i drogiego zegarka. A kto widział grubego ten wie ze z nim nie warto zaczynać.

@Deltowski Robol

O co chodzi z tą zmianą konta bankowego ? Czy to nie jest tak że spółka już dawno miała problemy finansowe a oni tylko pogłębiali dług powielając koszty.

ty robol, a co to jest lizing?

morda

Deltowski Robol
@ty robol, a co to jest lizing?

No widzisz jesteś zbyt głupi aby to zrozumieć

@Deltowski Robol

To mają odwagę i tupet ja bym się wstydził

JULILILI
@Maciek

MACIE RACJĘ

SSSSS
@JULILILI

MASZ RACJE

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
CIEKAWY

A co się dzieje z Renatką. Co u Madzi słyszałem że jest na zwolnieniu lekarskim, pewnie ją gardło bolało od tej pracy asystentki Pana prezesa. Tak pracowicie mu wszystko robiła że się po chorowała. A w domu mężowi mówiła że ją głowa boli. Musiała się oszczędzać dla zarządu bo to Ciężka praca była. Ale w sumie jak na swoje lata to nieźle wyglądał więc jako asystentka od wszystkiego mogła być dobra w tym co robiła dla Pana prezesa. Może znajdzie w tym Wyszkowie jakąś prace gdzie będzie mogła pokazać to co robiła w Delcie. Życzę powodzenia

AAAAAA

I CO Z TEGO
@jas

a...................

biurowy

A ci co wiedzieli czyli dupoliżąca asystentka Pana prezesa od wszystkiego Madzia jest na zwolnieniu, Jurycka też zwolnienie , Agatka też zwolnienie.

Walczący o swoje
@biurowy

Tam w ogóle zostali ludzie bez honoru . Jak czytałem co ten Łukasz W. Pisał do tej Leny to się za głowę złapałem. Nie mam pracy , ale szukam . Jak myśl i, że ktoś mu uwierzy w te tłumaczenia to chyba ma problem natury psychicznej. Każdy więc co i kto oraz po co dalej tam siedzi . Zdrajcy i cwaniacy. Korporacyjne dziw**** ki

Disoon
@Walczący o swoje

No właśnie-ktoś mi wytłumaczy po co tam siedzą? no nie rozumiem tego

Marzena
@Disoon

Dostają kasę to siedzą i robią nie ma się co dziwić.

Gonić frajerów
@biurowy

A ten (usunięte przez administratora) Krzysztof R. siedzi jeszcze tam ?

ktos
@Gonić frajerów

Siedzą wszyscy bo albo pójdą do Vivy albo do Qlinka

@ktos

A kto im płaci za siedzenie ?

Eryka
@ktos

No jak to do Vivy ? Przecież niedawno ktos tu pisał ze już cala Delta w Vivie pracuje ????? Ale wy ludzie głupoty piszecie. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Hi Hi Hi Hi
@Eryka

No jak to co Prezes ma stresa więc Madzia asystentka musi go na osobności odstresować jak jak to robiła do tej pory. Jemu to się podoba i jej też. Zawsze chciała być asystentką i teraz jest asystentką pełną buzią. Ha Ha Ha

Waldek
@biurowy

Firma wystawia teraz pozwy w stosunku do przedstawicielstw za przetrzymywanie kwot pobran i odszkodowanie za utrate plynnosci.

KTOŚ Z KRAJU
@Waldek

No to super , pobrania to już ich to ugotuje a do tego jeszcze odszkodowanie to już będzie jakieś 20-30 plajt. Ale co robili wcześniej jak Taki Lublin, Opole, Legnica, Włocławek czy inni trzymali 300-500 tyś złotych z pobrań. Nic nie zrobili. To teraz Ci którzy nie trzymali pobrań powinni wystąpić do sądu o odszkodowanie od spółki i od zarządu bo oni do tego doprowadzili i pozwalali ludziom na to by nie zwracali kasy. Czyli działali na nie korzyść spółki i ludzi , firm które z nimi pracowały

faer
@Waldek

I bardzo dobrze bo towarzystwo rządziło się nie swoją kasą. Teraz jak przyszedł czas oddać pobrania to nie mają kasy. Za to powinni ich wszystkich powsadzać do ciupy !!!

xxx
@KTOŚ Z KRAJU

kolego jakos tak pokretnie piszesz . Ni ch.... nie mozna zrozumiec o co Ci chodzi

Wyssane z palca
@biurowy

Agata nie na zwolnieniu tylko się zwolniła...

agagag
@Wyssane z palca

bzdury gadasz

MISIO PYSIO

BARANY I TYLE A NAWET OWCY BO DALI SIE WYRUCH................. BEZ MYDŁA PODPISALI UGODY Z ZARZĄDEM BEZ MUZGIE OWCY TYLKO SIĘ Z WAS ŚMIAĆ KTO PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH W ZESZŁYM ROKU POSZEDŁ DO DELTY JAK TACY LUDZIE NIĄ ZADZĄDZALI Z DPD WYRZUCENI Z INPOST WYRZUCENI A WY JESTEŚCIE BARANY, OSŁY I OWCE I SAMI SOBIE WSZYSCY JESTESCIE WINNI HA HA HA HA HA HA

Nn
@MISIO PYSIO

Ty ogonie co się tak udzielasz? Jak masz zamiar wyzywać ludzi to goń się z tego portalu. Idź pogadaj z funflami z piaskownicy

Do Kondrada Jelopa : Skąd masz takie niusy ze Ci Panowie są w VIVE powiedz? NIe ma ich i nie było ....po co siać ferment.. powiedz co z tego masz? Piszesz bzdury a program to powinni zrobić o Tobie...i Twojej rodzinie z domu dziecka

Byly pracownik
@anonymous

W vivie sa na 100%

@Byly pracownik

Robią to co inwestor im karze. Kolejna firma zostanie pociągnięta na dno. Która to już 3 czy 4-ta ?

@anonymous

Bo są Porębski jest prezesem Jabłoński członkiem i jeszcze jeden ale nazwiska nie pamiętam

Sandra

Hmmm znalazłam ofertę pracy- czy to jest aktualne? https://www.pracuj.pl/praca/asystentka-dzialu-handlowego-recepcjonistka-warszawa,oferta,5871232

@Sandra

Przeczytaj dokładnie ofertę pracy a będziesz wiedziała, że nie dotyczy ona tej firmy.

Deltowski Robol

(usunięte przez administratora) to był Twój ojciec, że Ciebie zrobił powinien wbić w ścianę by miał na czym płaszcz wieszać\ a jak masz jakiś problem powiedz skąd jesteś to przyjadę do Ciebie a wiesz czemu nie powiesz bo jesteś (usunięte przez administratora)ze strachu się osra..

stary pracownik

MORDA !!!!

@Deltowski Robol

Do deltowskiego robola. Zapraszam gdzie i kiedy chcesz się spotkać napisz mi godzinę i miejsce? A jak chcesz to podam tobie swojego @. Lub ty podaj swojego? Bo zaczynasz mnie irytować swoimi głupimi pytaniami. Nie mam zamiaru ani chęci z tobą tu na tym śmietniku rozkminiać co kto, i komu może.

@Nowy

Podaj @ lub tel!!

Handlowiec

No to zaczynają zwolnienia- spodziewajcie się wypowiedzen umów. Przyczyna??? Likwidacja stanowiska . Mogą wypowiedzieć umowę? Mogą- bo wniosek o upadłość nie przeszedł. Czemu ? Bo nie złożyli odpowiednich dokumentów w odpowiednim czasie! Dlaczego ? Bo chcą pozbyć się pracowników etatowych! Co robić? Wysłać nakazy przedsadowe o zapłatę wynagrodzenia za styczeń i luty 2018 ! Zgłosić kolejną skargę do PIP u wtedy inspektor wyda nakaz zapłaty! Później z nakazem zapłaty do komornika . A jak komornik nie będzie miał z czego oddać? To bierzemy od niego papier i z tym papierem zgłaszamy się do Funduszu! Co mamy dodatkowo zrobić? Zgłosić sprawę do sądu przeciwko zarządowi spółki. Co to da? Z ich majątku otrzymamy odszkodowanie !

@Handlowiec

Nawet nie zakładałem, że przyjmie wniosek. Czyli wszystko idzie tak jak wam wcześnie pisałem, należy ścigać zarząd i nie odpuścić wam. W ciągu 2 tygodnie napiszę czy podejmę się prowadzenia tych spraw.

Liza
@Handlowiec

Nie przyjęli wniosku bo nie została wniesiona opłata do krs. Niestety żeby ogłoszenie upadłości kosztuje kupę kasy. Ok. 60 tyś złotych.

@Handlowiec

Teraz nikt nie dostanie kasy nawet pracownicy etatowi.

@Marta

No właśnie napisałem co trzeba zrobić- ja już w trakcie a kieruje mecenas więc wszystko prawnie i mąż 3miesiace najdłużej się schodzi z komornikiem chyba że znajdziesz gdzieś kancelarię komornicza że zamiast poczta to osobiście będziesz woził papiery to 1.5 m-ca i masz kasę

@Marta

Mąż =masz tel wariuje *

Pytająca

Witam wszystkich, czy wie ktoś może jakie powiązania zachodzą między DELTĄ a firmą QLINK? Moja Klientka odebrała paczkę nadaną DELTĄ ale nadawcą i płatnikiem była firma QLINK? Będę wdzięczna za informację.

@Pytająca

Firma QLINK to firma założona przez Gadeckiego.

NKT
@Jarek

A Gadecki zna się z zarządem Delta kurier wiec sobie resztę trzeba dopowiedzieć

Informatyk
@Pytająca

Żeby było śmieszniej to firmę Qlink kupili panowie z zarządu Delty ale oddzielnie, nie jak Vivę.

Roxana
@Informatyk

Pracownicy Delty mają być przepięci do qlinka. magazyn qlinka zostaje tam gdzie jest a biuro z rozszerzoną obsługą ma być dalej na bacha. No w końcu będzie robota! aneksy czy nowe umowy mają być już w przyszłym tygodniu.

ex employee
@Roxana

Tak wlasnie myslałem ze Magda ,Kaska ,Witkowscy nie siedza tam bo maja tyle roboty tylko pewnie chca zmienic nazwe firmy i nie miec nic wspolnego z Delta . Tylko pozornie. Inna nazwa ,pozornie inna firma nie majaca pozornie nic wspolnego z Delta ale ludzie Ci sami. Przypadek????? Nie sądzę. To daje dużo do myslenia co do pobudek wydarzen z dnia 12.02.2018

Gregory
@ex employee

No masz 100% racji!! Oni już mają umowy na nową firmę, a 2 dziewczyny zostały wpisane jako członkowie nowego składu zarządu. Wiedzą jak się ustawić. A nowe umowy/propozycje mają być w środę, więc na pewno będę!! Sporo osób będzie potrzebnych- na razie wyciągną tych co chcą pracować a potem ogłoszenia zewnętrzne.

Antek
@Gregory

Ludzie skąd wy macie takie informację? To co wypisujecie to jest bujda na resorach.... wyssane z palca Teoretycznie w necie jesteśmy anonimowi ale pamiętajcie, że za szerzenie nieprawdziwych informacji może grozić pozwem sądowym.

Kris
@Antek

Domyślam się, ze opinie wystawiają sfrustrowani pracownicy Delty i wcale się im nie dziwię natomiast nie ma co łączyć firmy Qlink z Deltą... Z tego co się orientuję wspomniana firma pomaga tylko ludziom odzyskać paczki i odsyła do nadawców...

Gregory
@Antek

Jaki pozew sądowy za nieprawdziwe informacje?? Przecież to jest najprawdziwsza prawda!! Przecież każdy może to sprawdzić w krs i krd!! Przecież Roksana nie może siię mylić! tak samo jak employee! tylko tu są najprawdziwsze informacje z pierwszej ręki!! oj Antek będziesz miał tą fuchę- spokojnie :)

Antydebil
@Pytająca

????????????????????????????????????. Legendy sa nieodlacznym elementem gawiedzi. ????

@Antydebil

Warto do nich złożyć CV ?

A Sulich spuszcza kolejną firmę na dno !!!

Viva tonie

Pada na mordę

co jest grana
@Marek

Czyli już zaczęli rozwalać kolejną firmę

Darek
@Dd

Kim ty (usunięte przez administratora) jesteś ze takie głupoty piszesz. Podpisz się imieniem i nazwiskiem.

PRZECZ Z VIVĄ
@Darek

Baranie Darku człowieku z Vivy może się ty podpisz to Cię odwiedzimy. I popieram kolegę że musimy się skupić na VIVIE tak jest SULICH i zaraz pójdą kolejni którzy nas tak urządzili

@PRZECZ Z VIVĄ

Zgadzam się. Tam jakoś cicho się zrobiło i pustych postów nie ma

@Darek

A czy muszę. Goń się.

@Marek

Sulich spuszcza frajerów w kiblu

@Goniec

Ty znowu zaczynasz określać ludzi od frajerów. Innego słownictwa nikt Cię nie nauczył?

Klient

Nie jestem byłym pracownikiem tylko była klientka w ostatni dzień nadałam paczkę i biuro delta perfidnie odebrała ode mnie paczkę o 17:50 a już wiedzieli ponoć co się świeci i że paczka ta nigdy nie dotrze do odbiorcy. Była cenna i do tej pory nie dotarła nie mam kontaktu z nikim i system nie działa czy ktoś wie jak można odzyskać paczki które rzekomo są w Łodzi w magazynie?

Eryka
@Klient

Na policję kradzież należy zgłosić. Na co jeszcze pani czeka. Przesyłek w lodzi dawno nie ma. Miały zostać dostarczone inpostem do odbiorców.

@Eryka

Może Pani co najwyżej napisać reklamację. Zgodnie z prawem po 30 dniach jeśli firma nie wie gdzie jest paczka uznaje ją za zaginioną i wtedy ubezpieczyciel Pani wypłaci odszkodowanie pod warunkiem, że paczka była ubezpieczona.

Klientka
@Klient

Niestety nie odzyskasz tych paczek. To co było w Łodzi zostało doręczone firmą GEIS - płatnikiem za usługę była firma QLINK - taką informację otrzymałam od swojego Klienta.

Sędzia

Witam wszystkich serdecznie jestem byłym podwykonawcą zostałem oszukany na dużą kasę co teraz posty pousowane i nic czy ja mam wykonać samosąd i co państwo mnie zamknie a może koledzy będziemy zbierać na ludzi którzy nie mają skrupułów i działają na granicy prawa i ci co sobie napchali kieszonki wylądują pod mostem i ten gość od kosiarek Ala inwestor niech płaci skoro wszedł w układ jako inwestor strategiczny

@Sędzia

Sytuacja nie jest różowa. Gość od kosiarek i Pan J.A. są inwestorami i zrzucą odpowiedzialność na zarząd. Nie mniej jednak nie poddawałbym się bez walki. Proponuję ci abyś zebrał 5-30 firm które zostały w tak perfidny sposób oszukane i wytoczymy pozwy zarówno do każdego członka zarządu. Zakładam że każdy z nich ma jakiś majątek i pokarzemy że nie przejdzie im to od tak sobie. Jak jeden z drugim dostanie 30 pozwów to się w kosztach prawniczych nie pozbiera i nie będzie mu do śmiechu. Mój adres e-mail: oszukani997@gmail.com - jak przyjmujecie wyzwanie to proszę pisać. Nie obiecuję że coś odzyskamy po to będzie zależne od wielu czynników na które nie mamy wpływu ale obiecuję że tak łatwo im tego nie darujemy. A dzięki temu wielu z was oszczędzi na kosztach prawniczych. Nie piszę tu o pozwie zbiorowym tylko każdy z was będzie miał indywidualne pozwy do każdego członka zarządu łącznie z poprzednimi którzy już odeszli bo w dużej mierze to jest ich wina.

@Piotr

Kolego do poprzednich członków zarządu nic nie zrobisz. Zobacz kiedy Grzegorz Grygiel odszedł i zobacz z jakiego masz czasu zaległości. Jeśli Grygiel odszedł i to w akcie np. 1 października a twoje zaległości są z 10 października albo później to nic nie zrobisz tylko się ośmieszysz. Już z prawnikiem to sprawdzałem ja akurat mam zaległości nie zapłacone za listopad, grudzień i styczeń. Ale wymagalność była dopiero w grudniu więc tylko Pan Porembski i Jabłoński . A inwestor jest tylko udziałowcem i miał prawo podjąć taką decyzję że już kasy do spółki nie daje i tyle.

@POSZKODOWANY

Nie jest to takie oczywiste. Grygiel płacił podwykonawcą ze swojego konta. A to oznacza, że wtedy już spółka była nie wypłacalna i powinien zostać zgłoszony wniosek o upadłość. Nawet był okres kiedy ich wierzyciel zgłosił taki wniosek ale oni go wycofali. W/w Pan połóżył już kilkanaście spółek więc zakładam że nie ma nic na siebie. Natomiast nie może tak być aby zasiadał w zarządach jakichkolwiek nowych spółkach. Ci wszyscy cwaniacy robią niezłe szwindle i jestem przekonany że należy z nimi walczyć.

cwaniacy i tyle
@Piotr

Płacił i co z tego. Odszedł z zarządu i możesz do niego mieć roszczenia jak spółka czegoś Ci nie zapłaciła ale tylko jeśli on w tym czasie był w zarządzie, kiedy te roszczenie powstało. W innym wypadku nic nie zrobisz. A po za tym tak na zdrowy rozum on odszedł i co teraz ma odpowiadać za nie swoje decyzje. Ja go nie bronię był to krętacz i cwaniak ale odszedł z delty. Był zarząd on się z wami układał podpisywał zobowiązania, ugody. A z tego co mi wiadomo zaległości są ale wymagalność ich jest albo od listopada albo od grudnia. Życzę wam powodzenia bo i tak nic nie wywalczycie

@Sędzia

Jesteś byłym frajerem pazernym na kasę !!!

@Goniec

Lubisz tak Wszystkich wyzywać od frajerów. Powiedz mi proszę czy Ty jesteś jakoś powiązany z Delta

@Dd

Nie ale do czasu kiedy dymaliście deltę było super i chodziliście uśmiechnięci , że wszystko jest cacy. Teraz jak dojna krowa padła to skamlecie. A pracownicy delty wyśmiewali się z innych zobaczymy kto ich teraz przyjmie do roboty !!!

@Goniec

Zapewne do Ciebie się nie zglosze celem podjęcia pracy.

Smok
@Dd

To szmaciarz nie dyskutuj z nim już prawie wiem kto to jest

@Smok

Ok

Jestem z Toba

Przewoźnik były
@POSZKODOWANY

Jak się wchodzi do biura na Bacha to po lewej pierwszy pokój ma tabliczkę z info.Grzegorz Grygiel dyr.finansowy .o co chodzi?

@Przewoźnik były

Pozdrówcie Grzegorza i pogratulujcie mu kolejnego sukcesu biznesowego.

@Przewoźnik były

I co udało Ci się spotkać kogoś z zarządu

Przewoźnik były
@Dd

Tak spotkałem , (usunięte przez administratora)uśmiechnięty od ucha do ucha .proponują ugodę ...wypłatę 30% ,a nawet nie wypłatę ,bo nie wiadomo kiedy by ona była ....tylko zrzeczenie się reszty (70%) (usunięte przez administratora)

@Przewoźnik były

Gdyby jeszcze chcieli te 30 % wypłacić teraz to myślę, że kilku chętnych by się na to zgodziło natomiast podpisując ugodę bez kasy to nie ma żadnego sensu bo syndyk i tak będzie miał to w głębokim.....

Cisza jak ta...

Tyle tylko że moje skanery mają już kilka lat i nie były wymieniane. Więc może Wy macie nowsze . Skanery jeszcze za Darka i za Michała. A delivery macie już zeskanowane? ;) Ucichło już wszystko,dobrze ze pisałem tutaj oddajcie siano podatki rodzina jedzenie itp itd to i tak nic by nie dało.Ale życzę wszystkim aby odebrali co swoje chodź będzie jak wiadomo cięzko. Ciekawe ilu z was dostało przelew na czas i przez jaki czas?Przecież od dawna było wiadomo ze to padnie jak jeszcze bylo Cammeiu i Ecco. Dlaczego te dwie firmy odeszły? Pewnie Ci starzy wiedzą. Ktoś mówi ze ma 10 czy 11 aut ja tez mam tyle i włozyłem je do DPD . Chlopaki maja 3 ulice na krzyż 60 stopów dniowka wychodzi 300 zł na miescie. Jak ktos zapyta gdzie tak jest:? To wszedzie w kazdym DPD fakturowanie co 14 dni nie obchodzi Cie magazyn pracownik w biurze i milion roznych pierdół...

ex employee
@Cisza jak ta...

dlaczego odeszło Camaieu i Ecco ???? No pewnie ze wiem, jestem jedną z tych starych jak nas ładnie nazwales :) Wszyscy starzy wiedzieli . Nowi pracownicy m.in (usunięte przez administratora) i reszta zna to tylko z naszych opowiadan . My ich przestrzegalismy ze to tak sie skonczy predzej czy pozniej ale oni mysleli ze dokonaja cudu. Kiedy zrozumieli ze z (usunięte przez administratora)nie da sie tego zrobić pomysleli ze trzeba dbac o swoje interesy i robili to skutecznie. Moze intencje na poczatku mieli dobre ale gore wziela chciwosc i cwaniactwo. Dziwne ze ten koles wstawil 11 aut do Delty . Nie mogł wstawic gdzie indziej ?? desperat czy co?? nie sprawdzil firmy??? skoro tego nie zrobił to teraz ma.

Do ex emple;))
@ex employee

Dokładnie się z Tobą zgadzam. Nie wierzę w to że nie wiedzieli jak jest A teraz płacz łamanet. Tak samo z Patronem to dziś nie dostałem żadnego pisma że to koniec. Dostałem pismo do domu o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron na które się nie zgodziłem. W sumie to rozumiem Pana (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Kto by z was tak nie zrobił gdyby mógł? Swoje kieszenie napchane A Co ich obchodzi ktoś inny?

Nic nie oddam

Wam tez przyszedł mail od informatyka aby odesłać skanery? Jak zapytałem o potwierdzenie i protokół zdawczo odbiorczy to mi odpisał wyślij my sprawdzimy czy się zgadza i odpiszemy ;) Dobre co ;))

Walczący o swoje
@Nic nie oddam

Niech sami przyjadą tacy mądrzy

@Nic nie oddam

Skanery nie są ich a firm leasingowych i jak się ich nie odda to przyjdzie policja i tyle. Najpierw do Delty a później do was. Telefony i laptopy są ich więc to możecie zostawić na poczet wynagrodzenia i należności. To co jest leasingu to trzeba oddać i tyle.

@POSZKODOWANY

Ale to oni na swój koszt powinni je odebrać

@Nic nie oddam

To zależy jaką umowę zawarłeś z DC.

Handlowiec

Miała być wiadomość 2 x w tygodniu a Pan Prezes nawet nie raczy telefonu odebrać ani na maile odpisać.

Sebastian
@Handlowiec

A co ma ci powiedzieć, że przez takich jak ty kolejna firma ogłosiła upadłość. Zastanów się zanim pójdziesz z niską ofertą do klienta co robisz !!!

@Sebastian

A Ty co robiłeś żeby delta nie upadła. Handlowcy robili wszystko żeby było co wozić. Miej pretensję do operacji bo zawsze był problem. Nowy klient to dodatkowy problem bo nie ma to czym wozić

Sebastian
@Dd

Każdy z pseudo handlowców myśli tylko o tym aby sprzedać nie zastanawia się nad kosztami obsługi. Jesteście winni rozpadowi tej spółki tak samo jak zarząd i tak samo jak właściciele i tak samo jak przewoźnicy. Wszyscy weszliście w jedno wielkie (usunięte przez administratora) bez strategii rozwoju spółki. Śmieszne to było jak pojawiali się nowi dyrektorzy a to dwóch dyrektorów sprzedaży a to dwóch dyrektorów finansowych he he he - tam gdzie kucharek sześć to nie ma co jeść.

@Sebastian

Człowieku wszystkie ceny były zatwierdzanie przez Porebskiego więc od handlowców to proszę się odwal. Pochwal się co Ty robiłeś jak jesteś taki święty. Co do tych pseudo dyrektorów to muszę się z Tobą zgodzić. Przyszli kasę zawineli i firmę utopili

Nick Mason
@Dd

a kto to jest Porebski ? co to za persona ??? wyrocznia ???? guru???? porebski zatwierdzal ceny ??? hahahah smiech . a jaki to z niego specjalista . zwyklły kombinator i tyle. Taki ekonomista ze dobrze wiedzial ze placac komus ryczałt 300 lub wiecej za rozwiezienie kilkunastu paczek to takim dzialaniem kladzie firme. Jestem ciekaw na czyje polecenie to robił. Pamietam jak na spotkaniu w Firlejach Jabłonski go przedstawiał to mało sie nie zesrał. jakby mogł to by mu zrobił .......... . Był nim oczarowany. ON nawet nie potrafił sie ubrac stosownie do zajmowanego stanowiska. Łapciuch . Podobno kurierów nazywa bandytami???? Moze ma powód , moze mu ktos souscił wp.........l

@Nick Mason

Dla ciebie Pan (usunięte przez administratora)!!!

retman

to jakas klika . firmy daja ogloszenia ze przyjma do pracy na stanowiska kierownicze . Ta klika umieszcza swoich ludzi w firmach z potencjalem ktore rokuja ze bedzie je mozna łatwo przejac i to robia . Nie od razu to robia . rozkladaja sobie to na klika miesiecy lub nawet lat i w koncu oglaszaja upadlosc .

Czy dostaliście PIT za 2017 r?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa