Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Edyta

Proszę Was o powrót do merytorycznej dyskusji dotyczącej Delta City jako pracodawcy. Ważne, abyście na tym skupiali się wyłącznie na takich kwestiach, które będą ważne dla osób które zastanawiają się nad zatrudnieniem w tej firmie.

nikt
@Edyta

Po pierwsze to Delta Kurier. Delta City nie ma już od 2 lat. Po drugie nie działają tylko upadli więc co tutaj się zatrudniać i gdzie.

@Edyta

Pani Edyto na waszym portalu nigdy nie ma merytorycznej dyskusji. To jest miejsce gdzie wylewa się pomyje.

werwolator

No i co sie dzieje ? Odebraliscie juz swoje pieniadze ,swiadectwa pracy i PITy?? Czy pracownicy biurowi ,mam na mysli jabłonskiego,Bozka ,bątrukową ,Jasinska solidaryzują sie z reszta , m.in. z pracownikami magazynu i kierowcami?? Są szanse na odzyskanie kasy ??? Bo ci wymienieni powyzej to chyba pieniadze biorą nadal , i to nie małe

Kierownik oddzialu

(usunięte przez administratora) i reszta ucisnionych dostali wypowiedzenie grupowe skoro 49 osób czy jak ? A może teraz tworzą nową firmę?

Pozdrawiam wszystkich pracujących.

Fabryka czekolady
@Kierownik oddzialu

Jak masz pytania do pojedź do biura i się zapytaj wprost. Przy okazji zweryfikujesz kto tam siedzi a kto nie bo masz bardzo nieaktualne dane. Nużące są te twoje pytania- a kto, a co, a za ile. Szukasz odpowiedzi to dopytaj się u źródła! A skoro nie jesteś w temacie to jesteś cienki bolek że nie wiesz co się dzieje i jaki jest plan.

czarpegeeru
@Fabryka czekolady

ale moze skoro tak dobrze wszystko wiesz to napisz na ogolnym forum kto i tym samym ukrecisz spekulacje. napisz kto został ,czy w ogole powstaje nowa firma Tak jak ktos napisał kilka dni temu i mial racje , wyd........i pracownikow . taniej jest "ogłosic upadlosc" niz zwolnic wszystkich oficjalnie . Jesli rzeczywiscie powstala nowa firma to Jablonski i Rubaszewski ( ten człowiek kiedys był nam przedstawiany jako człowiek majacy mocne uklady w "miescie") powinini teraz czesciej sie ogladac za siebie

Jacek
@czarpegeeru

Słyszałem że pojawili się te bydgoskie ćmoki w spółce !!! Te chwasty trzeba wyrywać natychmiast !!!

Jarek

Nie pisze o grubym tylko o ćmokach ze sprzedaży

Kondzio
@Jacek

Na szczęście nikt normalny ich nie chce zatrudnić do pracy. W branży są spaleni doszczętnie.

@Kondzio

Ten gościu nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Myśli tylko o swojej (usunięte przez administratora)

@Karolina

Był w DPD i chciał być brokerem i go spuścili w klozecie

Koniec
@Piotr

Nie tylko on i nie tylko w w DPD. Zdaje się, że sporo osób stara się teraz sprzedać albo siebie i swoje pomysły albo "swoich" klientów innym firmom. Tyle że nikt tego już nie chce. Ludzi bo wiadomo klientów bo i tak przyjdą.

Robert
@Koniec

Gdyby to byli fachowcy to by roboty nie szukali a sprzedać to mogą się do (usunięte przez administratora) ha ha ha

Nn

Mam pytanie składał ktoś pozew do sądu

tur
@Nn

oni nawet nie ogłosili upadłosci . w KRS delta kurier widnieje jako firma dzialajaca

@tur

nie mają kasy na upadłość to dobrze dla przewoźników bo będą mogli ścigać zarząd a źle dla pracowników etatowych bo ciężko będzie im teraz otrzymać wynagrodzenie.

@Nn

Ja skladalem - a co ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Dagmara

I już wszystko wiadomo o co chodzi!!! Przypadkiem byłam w biurze i podsłuchałam- Szybki Kurier- nowa firma!! Już nawet wizytówke przy drzwiach sobie zmienili. Czyli najpierw wypowiedzenia, a za chwilę nowe umowy w nowej firmie!! no to ładnie...

@Dagmara

Czyli o co chodzi bo nie rozumiem nadal tych ludzi ? Co im to da że otworzą sobie nowa firmę? Co im to da że kupili jakąś firmę ? Znowu puszczą ludzi z torbami ? Nikt nie chce nawet słyszeć aby z nimi pracować !!!

Żart?

@Dagmara

Szybki kurier jest na wrocławskiej a nie na bacha. Co ty za głupoty piszesz ?

Danger
@Dudek

Tamta to spółka cywilna a to ma być sp.z o.o.

psipadek
@Dagmara

Przypadkiem??? hhahhah w jakims polskim filmie jeden z bohaterów schodzil ze schodów i tak niefortunnie schodził ze wbił sobie w plecy nóż trzymany w reku :) :) "Panie Dyzma wszystko w zyciu jest przypadek" powiedziala Lala Koniecpolska

Dorota

Mowisz o Katarzynie B.? Taka byla ....najpierw Dorotka a teraz..... Zero wiedzy, jak sie po cokolwiek przyszlo to nic nie wiedziala...tylko gry na kompie i plotki ... I dziwić sie ze taką jeszcze trzymają.

dell
@Dorota

tak ,własnie o niej. to prawda ze nic nigdy nie wiedziala i zawsze była zajeta nawet jak widac było ze nic nie robi . zawsze trzeba było łaskawie ja prosic zeby zrobila cos co do niej nalezy. Taka zwykla złosliwosc

Galon Anonim

dlaczego sa usuwane wpisy . ? wlasnie usunieto wpis na temat katarzyny B i jej zaangazowania a wlasciwie anty zaangazowania w pracy . wpis był merytoryczny i nikogo nie obrazał i nie był wulgarny

Bączysław

Normalnie czytając to forum aż z radości puściłem bąka... ktoś coś wymyśla jak o tych łyaych z Bydgoszczy a każdy to łyka jak moje gacie swądek. I najlepsze jest dociekanie kto tam jeszcze pracuje, czy mu płacom czy nie płacom, a co z nową firmom?? I straszenie nie wiadomo czym. Bąk w twarz ciekawskim! Ruszcie tyłki, pojedźcie i się dowiedzcie

Jacek
@Bączysław

Łysa (usunięte przez administratora) nie została zatrudniona tylko jego przydupas Miłosz (usunięte przez administratora) !!!

@Jacek

Ci panowie to kompletne dno zobaczycie że kolejna spółka viva za chwile będzie miała problemy finansowe. Wsadzili gościa który kompletnie nie ma pojęcia o tym co robić.

wkurwiony

Jeżeli pajace z zarządu myślicie ze wyjebaliscie ludzi to jesteście w błędzie Przyjdę po swoje w najmniej oczekiwanym momencie , jeszcze mnie będziesz błagał żeby Ci nic nie zrobić WET ZA WET NIE ZAPOMNĘ Czekajcie świnie to będzie boleć

@wkurwiony

Ja też nie daruję nawet jak będzie trzeba to pójdę do Ziobro

Krzysiek
@wkurwiony

Możesz sobie straszyć swoją starą.

Bodzio
@wkurwiony

liż rany - to ci zostało

Pytacie o Renatkę, a ona z Waldkiem się prowadza dobrze wiadomo gdzie........

Gregory
@Monika

No wiadomo gdzie Michałku- jeżdżą na magazyn i ogarniają do końca paczki, których taki tłuk jak ty tego by nie ogarnął

Sidney

Madzia buzia pracuje z prezesem, biedny tylko jej mąż. Pewnie o niczym nie wie tylko siedzi z chłopcami i myśl i że kochająca żona i matka ciężko pracuje buhahaha no fakt ćwiczy mięśnie żuchwy. Najbardziej śmieszne było że nie tylko prezesowi pomagała się odstresować , ale i Grygielowi. Próbowała też z Danielem , ale on lubi tylko nastolatki. Biedny ten jej mąż. Nawet nie zdaje sobie sprawy , że to nie libido Madzi spadło tylko ma wypalenie zawodowe po zbyt dużym przebiegu.

ha ha ha
@Sidney

A ty zazdrościsz że nie umiałeś skorzystać ?

Sidney
@ha ha ha

No właśnie powiem Ci że mialem okazję ale nie skorzystałem, bo choroby weneryczne i te inne

ha ha ha
@Sidney

Taka okazja już się nie wydarzy było brać kiedy była okazja :)

Wright
@Sidney

Co by nie mowić to Magda J. to fajna (usunięte przez administratora) . ona ma juz kolo 40 stki i swietnie wyglada. zawsze elegancka ,zadbana, czysta i do tego ładna a że troche głupia to juz inna sparwa . Nie ma idealów. Może sie nie znam na kobietach ale jak znam Magdę to nie sadze zeby takim marnym obszczmurkom jak Grygiel i Porębski pomagala w zmiekczeniu kregosłupa. ale moze ja sie myle i nie znam sie na kobietach ? W kazdym razie uwazam ze chyba bardziej sie szanuje i tego nie robi a domysły piszacych takie oszczerstwa wynikaja chyba z zazdrosci ze jemu tego nie zrobila. Magda nie wyglada na taką która by tak bardzo lubiła robić "pałkacza"

WTF
@Sidney

W głowi się nie mieści, że takie (usunięte przez administratora) jak np.Sidney chodzą po ziemi i nikt im jeszcze łba nie ukręcił za takie gadanie, albo chociaż wystrzelał po mordzie. Życzę Ci żeby życie Cię dopadło jak tylko boleśnie potrafi! Tak jak gro anonimowych "kozaków"...

@Sidney

No niestety Madzia zawsze wiedziała z kim komu gdzie i kiedy - dlatego tak długo tam siedzi

SMIECH NA SALI
@Kierownik

Masz całkowitą rację wie jak buzi używać i nie tylko buzi. I to robi dobrze bo została asystentką zarządu i dobrze na tym wychodziła finansowo. A zasady moralność czy coś innego. Wymydli się a gardło się przepłuka.

HAHAHAHAHA
@Kierownik

Pewnie dziś tez pracuje i to w gabinecie prezesa pracuje intensywnie. Busia pewnie jej się nie zamyka

Upss
@Sidney

Swoją drogą to ciekawe, że dorabiacie teorię do pracy Magdy, a jakoś nikt nie komentuje zachowania i wizerunku który prezentowała Lenka... Kłamczucha i zadymiara co to wypłakała i wybłagała umowę na ciężki stan zdrowia i chorobę nowotworową. A w rzeczywistości była w szpitalu zmniejszyć żołądek. A o prezentowanym wizerunku tandetnej porno gwiazdki z filmików klasy F albo niżej nie wspomnę. Umie tylko kręcić (usunięte przez administratora) kłamać i wszczynać awantury!

Do biura Delty
@Upss

Kolejny obrońca Madzi ha ha ha no tak pewnie masz w tym interes . Ch*** mnie obchodzi i innych stan zdrowia kogoś. My chcemy swoje pieniądze i tyle więc zamiast się bronić na tym portalu to dowiedz się kiedy kasa będzie-

@Do biura Delty

Wy wszyscy razem jesteście jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zamiast ścigać winnych tej sytuacji to koncentrujecie się na dziewczynach które tylko pracowały.

@Deltowski Robol

Bo to są debile którzy sobą nic nie reprezentują i teraz znaleźli sobie pocieszenie

HAHIHAHIHA
@faer

Madzia przychodzi do pracy bo prezes jej akurat płaci wypłatę. No w końcu usługi dodatkowe kosztują. A Madzia jest dobra w te klocki. Lubi ten sport. Jest po prostu 100% asystentką Pana prezesa.

enedue
@Upss

Ta Lenka to dno . widzialem jak sie wdzieczyła do ludzi na picnicu w Firlejach

@enedue

A kogo obchodzi co ona robiła na pikniku?? Nas obchodzi kiedy kasę odzyskamy bezmozgowcu...

@enedue

Co się tak tej Leny czepiasz

@Walczący o swoje

tego nie wiem kiedy odzyskacie

trojanin
@Dd

bo to wredna brzydka małpa. klótliwa szczeniacka kłamczucha. Tu ktos pisał ze ona to mogła zrobic na polecenie prezesika . Jestem w stanie w to uwierzyc. obiecali jej pewnie ze ona jako nieliczna dostanie kase ale musi zrobić przedstawienie . i zrobiła przedstawienie na cztery fajerki

@trojanin

Skoro zrobiła przedstawienie to czemu Była z nami w Pipie i złożyła skargę? Czemu wniosła wnioski do sądu pracy i sądu rejonowego z powództwa cywilnego przeciwko zarządowi? Czemu zgłosiła sprawę do prokuratury i do Izby Radców Prawnych??? Czemu ciągle na skrzynkę dostajemy jej maile do Prezesa ? Nie wydaje mi się, że dostała kasę skoro lata po sądach by ja odzyskać! Tak o niej źle piszecie , bo nie wygodnie , że wszędzie gdzie się da to składa papiery przeciwko Delcie. Piedzielicie tak bo sami nic nie robicie i wam przeszkadza bo bierzecie za to kasę. Skupcie się na tych co niby nie dostają kasy a od 2 miesięcy przyjeżdżają do biura . Możecie gadać co chcecie bo tylko to wam zostało w obronie oszustów. Każdy kto ma swój rozum wie jaka jest prawda .

@Kierownik

Dziewczyna z charakterem ....

Rita
@Kierownik

A do sanepidu wnioslu nie złożyła??

@Kierownik

Noo i co skupimy się na tych co nie dostają kasy a od 2 miesięcy chodzą do roboty i co? Co z tego będziemy mieć? A może po mordach lać? I co z tego będziemy mieć? No pytam się co z tego będziemy mieć? Gooooowno

@Tomek

Zawiasy !!!

@Tomek

Szkoda trzymałem kciuki za Janusza, że wie co robi i że nie wystawi ludzi do wiatru.

Waldek
@Jarek

Oni nadal siedzą i kombinują co dalej zrobić. Myślą, że reanimują coś nowego - paranoja !!!

@Waldek

Tylko niech nie przekombinują bo znowu ludzie stracą pieniądze.

@Jarek

To dopiero początek dymania frajerów !!!

@Rita

A Ty coś zrobiłaś dla byłych pracownikow

PAPROTEK

Cześć, tu Paprotek . Kwiatek wasz kochany. Mama mnie przytaszczyła, Tata zrobił rączki, a ciocie mnie podlewały bym rósł duży. Mam nadzieję że nie uschnę, bo rodzinka mi się rozpadła. Każdy poszedł w swoją stronę. Ludziska , trzymajcie się. Wasz kochany PAPROTEK

Kierownik oddzialu

Czy prezes będzie w poniedziałek w firmie czy jest na wyjezdzie? Nie odbiera tel ani nie odpisuje

Magda
@Kierownik oddzialu

Z tego co wiem to w środę. W weekend ma jechać do Danii- wraca we wtorek.

Nie no co ty. Do jakiej znowu Danii? Na Bermudy pojechał. Wraca w piątek

Kierownik oddziału
@Magda

Dzięki za info - a ktoś za niego pełni obowiązki, jeżeli chodzi o podpisanie dokumentów czy lepiej poczekać do środy?

Magda
@Kierownik oddziału

To jedyna decydująca osoba. Trzeba czekać do środy

@Magda

I po co tak Madziu kłamiesz jak Krzysiu i Pawełek dziś byli w biurze - nie ładnie

King
@Kierownik

Środa dzień loda - ona dobrze mówi tylko ten dzień się liczy :)

Kurierr

Witam wszystkich czy są jakieś nowe informacje na temat Delty ? Czy ktoś wie co z dopłatami? Z góry dziękuję.

@Kurierr

Nic nowego. Jak mieli Wszystkich w d.. Tak mają dalej i się z nas śmieją

Red buyer

Mija 5 tyg. Od momentu rozpadu firmy i odnoszę dziwne wrażenie że to wszystko było mocno dęte , mocno nakręcone i rezyserowane. Kaska , elka Jabłoński Bożek Renata witkowscy Ci wszyscy nadal pracują i jeszcze kilka panienek. Po co??? Co tam można jeszcze wyjaśniać. Po co tyle osób. Nie wydaje wam sie to wsxystko podejrzane?scisnasc jabnskiego za jaja to od razu pusci farbe

@Red buyer

Pięć tygodni temu firma wstrzymała tylko operacje i jeśli wierzyć temu co mówił przedstawiciel złożyła wniosek o upadłość. Nie oznacza to że nie ma papierkowej pracy do wykonania. Takiej pracy jest mnóstwo np. windykować firmy które nie zapłaciły za wykonane usługi, rozwiązywać umowy z pracownikami ( świadectwo pracy etc... ) itd... To wszystko jest praca którą ktoś powinien wykonać.

@Red buyer

Pozbyć się nie wygodnych i zacząć Nowy projekt, proste.

Gregory
@Red buyer

I kolejna dobrze poinformowana osoba z aktualnymi danymi kto tam pracuje i co robi... na szczęście nasza prawnik Lena chyba będzie dzisiaj to się wszystkiego dowie :)

Nick Mason
@Jeromi

Jeromi ma racje . to wlasnie tak mialo być , Pozbyć sie niewygodnychi nadprogramowych ,zmienic nazwe i zaczac wszystko od poczatku

@Nick Mason

Tak powinno być od początku też nie rozumiem po co inwestowali w DC

@Nick Mason

Pytanie co z budową infrastruktury i pozyskania nowej klienteli...

@Nick Mason

Aaaa na nowe jeszcze uzyskać zaufanie przewoźników czytaj spłacić zaległe zobowiązania

@Jeromi

Zaufanie = (usunięte przez administratora)część "kolejna" - ha ha ha

USŁYSZAŁEM

Czy wiecie co Porębski i Jabłoński robią w Niemczech. Czy ktoś coś słyszał. Do mnie doszły informacje że coś robią w temacie Vivy i kolejnego inwestora tylko do czego ten inwestor. Czy ktoś coś wiem Piszcie

ODPOCZYNEK SIĘ NALEŻY
@USŁYSZAŁEM

No jak to co pojechali odpocząć na kilka dni . Park wodny pod Berlinem, może Holandia i różowa dzielnica. Bo jak się bawić i odpoczywać to na całego. Życzę zarządowi udanego odpoczynku. Ciężko pracowaliście , pieniądze zarobiliście to odpoczywajcie.

@ODPOCZYNEK SIĘ NALEŻY

Wyjechali. To prawda. Ale nie w sprawie Vivy tylko swój nowy biznes pojechali rozkrecac. W końcu delta bedzie ich trochę kosztować.

yul
@USŁYSZAŁEM

Jak to co ? pojechali do turka na zmywak albo sadzic szparagi

@Dudek

A co was ich zycie interesuje ? Malo jeszcze wam problemow ?

Ponawiam pytanie: czy ktoś ma realne informacje kiedy , od kogo i w jaki sposób odzyskany swoje wypłaty? Nie dostałam wypowiedzenia , ani zwolnienia z obowiązku pracy z zachowaniem praw do wynagrodzenia. Niestety , ale nie stać mnie , by pojechać do biura na BACHA 2 , a na maile prezes nie odpowiada. Nie odbiera telefonu. Skargę do Pipu złożyłam, wniosek do sądu też, ale na chwilę obecną brak informacji. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Czy ktoś w ogóle jest w stanie napisać cokolwiek prawdziwego na temat sytuacji i realnych rozwiązań? Umowy nie wypowiem , Bo w chwili obecnej mam ubezpieczenie i z informacji inspekcji pracy jak wypowiem sama umowę to będzie działać na moja niekorzyść w momencie kiedy będę chciała odzyskać wynagrodzenie . Co robić? Ktoś wie ??

Biznesmen

Ludzie to sa psychicznie chorzy i liczą tylko na to ze im ktosc cos da. (usunięte przez administratora) dostaniesz bo (usunięte przez administratora) jestes wart nierobie wez sie za utrzciwa prace a nie piszesz dyrdymaly

@Biznesmen

Poziom Twojego intelektu jest poniżej 0 !!!! Nikogo nie obrazilam, ani nie wyzwalam, byś tak się wypowiadał w stosunku do mnie. Szukam pracy , ale w mojej okolicy jest bardzo ciężko. Nikomu nic złego nie zrobiłam, by mi nie wypłacić wynagrodzenia. Chce tylko odzyskać wynagrodzenie i wiedzieć jak zarząd dalej widzi rozwiązanie tej sytuacji . Na chwilę obecną nie ma z nim kontaktu !!! Nie pozdrawiam buraku!!!!

Biznesmen

Zrozum buraku że jak ktoś coś sobą reprezentuje to pracy nie szuka. Ludzie wartościowi w ciągu tygodnia dostali po 3-4 propozycje pracy. Ty szukasz sobie wymówek zamiast pokazać jaja !!! Liczysz chyba na zbawienie i oczekujesz cudu !!! Firma po to ogłasza bankructwo bo nie ma kasy to jest naturalne tylko wy polaczki jesteście przyzwyczajeni że zawsze wam ktoś coś dawał !!! Buraki weźcie się za robotę !!!

@Biznesmen

Człowieku o czym Ty piszesz. Po to jest umowa o pracę i po to jest Prawo Pracy by tego przestrzegać!!! Jak firma nie miała pieniędzy to po co robiła kolejne inwestycje !!! Powinna się zamknąć i rozliczyć z pracownikami !!! Jesteś pustym człowiekiem i tyle.

Biznesmen

Umową możesz sobie tyłek podetrzeć jak firma jest bez kasy. Firma nie robiła żadnych inwestycji nie oszukuj ludzi !!! A buraków pozyskiwano bo konkurencja chciała się pozbyć frajerów z roboty !!!

@Biznesmen

Święta prawda to trzeba być debilem aby wstawiać 11 auto do firmy krzak.

@faer

Rok temu przyszedł do mnie pracownik z informacją że otrzymał znacznie lepszą propozycję pracy i chce z niej skorzystać. Nie ukrywał i powiedział że idzie do Delty. W związku z tym, że wiedzieliśmy kto jest inwestorem i pytam się czy jesteś świadomy jak to się skończy. Tak jestem świadomy - więc nie piszcie takich rzeczy że ludzie nie wiedzieli.

@Jarek

Wiedzieli ale chciwość ich oślepiła

@Jarek

Ja nie wiedziałam i nie znałam inwestora , nie jestem przewoźnikiem tylko byłam pracownikiem oddziału na etacie - wykonywałam swoją pracę i chce uzyskać informacje kiedy otrzymam wynagrodzenie - nie interesują mnie interesy inwestora , ani wasze osobiste przepychanki . Chce tylko wiedzieć kiedy zostana uregulowane świadczenia i dokumentacja.

antydelta
@Biznesmen

Ty Biznesmen od siedmiu bolesci ,analfabeto, słowo UCZCIWY pisze tak jak ja napisałem a nie jak Ty to nabazgrałeś "utrzciwa". Lepiej już lepiej nie zabieraj głosu

Jarek

Życzę ci abyś jak najszybciej uzyskała swoje pieniądze.

ex employee

Mysle ze powinnas takie pytanie zadać P. Jabłonskiemu lub K. Bątruk.( Bożkowi nie zadawaj, bo on zyje w innym swiecie w swiecie tabelek i wykresów nikomu do niczego nie potrzebnych i tworzonych tylko dla samego tworzenia.) Oni Ci na pewno nie odpowiedza tak jakbyś sobie tego zyczyła i będą probowali coś sciemnic jak to zwykle maja w zwyczaju ,ale przynajmniej bedziesz mogła powiedziec ze nie zostawilas tej sprawy samej sobie.

antydelta

Bravo Pracownik. popieram Cie . Tepić buraków i analfabetów. Cham i jeszcze raz cham. Zycze Ci powodzenia

@Biznesmen

Jaki Ty jestes (usunięte przez administratora) to nie masz nawet pojecia. Nawiazujac do tego co napisałes to ty poszukujesz pracy 24 godziny na dobę i pewnie ten proces bedzie trwał kilka lat bo nic soba nie reprezentujesz. Jestes prostym ,niedouczonym burkiem łańcuchowym

@xxx

Ja takich jak ty w kiblu spuszczam, nieroby jedne naiwniaki !!!

XXX
@Biznesmen

przeciez Ty nawet nie masz kibla prymitywie. Jestes jakims tworem zlepionym z łajna bo trudno cie nawet nazwać istota ludzka . Bydle ,cham ,prostak . chcialbym poznać Twoje nazwisko. Moze nawet sie znamy? Mam pewne typy i jesliby moje przypuszczenia sie potwierdzily to wcale bym sie nie zdziwił

@XXX

Ja takich śmiecie jak ty nie chcę znać. Od nierobów należy trzymać się z dala !!!

@Biznesmen

a kto ci Qrvo powiedzial ze jestem nierobem. ? znasz mnie kindybale??? moze kiedys wpadniesz w moje rece to nie chcialbym byc w Twojej skorze.

@xxx

taki gość co nie ma odwagi przedstawić się tylko pod xxx wyśmiewa się z ludzi to dla mnie jest burak !!!

@Biznesmen

ale ja sie nie wysmiewam tylko stwierdzam fakty ze jestes buc i nie z ludzi tylko z ciebie a to nie to samo. Z ludzi bym sie nie wysmiewał

@antydelta

Szkoda klawiatury i pisania na takiego cwoka.

@xxx

ja takich jak ty spuszczam w kiblu i mam z tego frajde jak lamentujecie gdzie moje siano siano siano ...

@Biznesmen

Lejcu obrażaj swoją rodzinę nie ludzi którzy dobrze wykonywali swoją robotę i czekają na wynagrodzenie. Kibel to chyba masz na zewnątrz zwany drewutnia.Widziałeś toaletę chyba na dworcu.

@Dd

jakbys dobrze wykonywal robote to firma by nie padla a zescie tak dzialali ze teraz uprawiacie lament i szukacie winnych wszedzie a nie u siebie

@Biznesmen

Ty się mojej roboty nie czepiaj. Ciekawe co Ty robiłeś w Delcie ile Ty nakradles lub co zrobiłeś żeby firma nie padła

wypije za was Craigellachie

Kierownik oddzialu

Zazdrość przez was przemawia jak nic. Może powiesz mi kim jesteś wszechwiedzacy . Skoro wszystko wiesz o wszystkich pracownikach to wytłumacz mi co w biurze "bez wypłat " i bez perspektyw na ich otrzymanie robią po kolei : Magda, Łukasz i jego żona, Sylwia , Ela , Darek , Krzysztof R. , Waldek, Renata , Paweł J., Kaśka B. , Wojtek , Sebastian . Nikt nie otrzymuje pensji , a każdy codziennie tam jest i Członek zarządu, którego nie powinno być , bo zakończył współpracę 1.03.2018r. ????? No proszę wytłumacz to - bo z tego co wiem to do pracy się chodzi dla pieniędzy, by mieć z czego żyć. No Ci ludzie szukają pracy ???? Chyba nie !!!! To normalne - też raczej nie ! Gadacie na kogoś kto już tam nie pracuje , a nie skupiacie się na odzyskaniu swojej kasy , ani nie zastanawia Was dlaczego inni dostają kasę i tam siedzą- a większość szarych pracowników nic nie dostał. Robicie burze wokół kogoś kto nie jest wam winny kasy. Smarujecie przewoźników i innych przez to że sami nie jesteście fer. Niech Delta - Zarząd odda kasę ludziom , to ci są winni, a sprawa ucichnie i każdy o sobie zapomni. Jeden pójdzie znów krasc , drugi dalej będzie pracował w Delcie za Free, trzeci będzie manager, a czwarty będzie prezydentem. Rozliczy się delta i nie będzie pretensji ....

Fabryka czekolady
@Kierownik oddzialu

Rafał masz bardzo nieaktualne dane jeśli chodzi o to kto pracuje w biurze :) i na dodatek próbujesz podsycić atmosferę pytaniami- co oni tam robią? sam jesteś na zwolnieniu ze świadczenia pracy i udajesz że nie wiesz co kto robi. A po co chodzisz po pokojach i się dopytujesz kto co jeszcze ogarnia? Żeby potem wyklepać swojej nowej przyjaciółce, przy której teraz skaczesz jak ratlerek? a kto za co i od kogo dostaje kasę to tego się nie dowiesz niestety...

@Kierownik oddzialu

Ale co masz do nich pretensje że przychodzą do pracy i pracują ? Przecież oni wykonują pracę która przybliża was do tego czy otrzymacie kasę czy nie.

retman

Zamiast pier.......ć bzdury to sie zbierzcie wszyscy do kupy i po kolei spuszczajcie wpie........dol Jablonskiemu. Bozkowi, Porebskiemu.( Kaska to chyba pracuje dla idei.) K......a ale was wszystkich maluczcy wy..........ali bez mydła. wmowili wam ze firma stracila sponsora i ze nie ma juz finansowania ze ogłosiła upadłosc tylko po to zeby was nie musiec zwolnic z jakiegos paragrafu i nie musiec wyplacic ani pensji ani odpraw. Lena wezwala telewizje nakrecila to wszystko a skad wiecie czy ona nie zrobila tego na polecenie zarzadu? Moze po prostu wykorzystali to ze ona jest jaka jest czyli klotliwa i pyskata , wiec moze namowili ja do odstawienia tego SHOW. Teraz jakos jest cisza . a moze ona dostala swoja kase za zrobienie tej szopki . macie pewnosc ze tak nie jest??? Podstawili jakiegos pajaca prawnika ktory pier....... ił głupoty a ona przekrzykiwala sie z nim wedlug ustalonego z zarzadem scenariusza. braliscie to pod uwagę???????

nowy
@retman

Paweł Jabłonski to wyjatkowa (usunięte przez administratora) ,oszust, kretacz,niedouczony dyletant, dupowlaz ,sprzedajny (usunięte przez administratora) Bozek nie jest lepszy. Oszukali was zwykli prosci pracownicy. Daliscie sie zrobic jak dzieci .

@retman

Cisza i cyrk ktory został zrobiony skutecznie oddalił sprawe od inwestora a przypomne ze inwestorek specjaizuje sie w rozwalaniu spolek. To kolejna spolka ktora pograzyl. Niestety wielu pracownikow dalo sie nabrac na jego sztuczki i teraz beda szukac kasy we mgle.

Deltowski Robol

Za czasów (usunięte przez administratora)jak był smród w Delcie - (usunięte przez administratora)szczurze uciekałeś na rozmowy do Landu z Kondeją, aby przejść do Patrona, w planach miałeś za sobą pociągnąć Renatę Jachacy (kobieta bez wiedzy i znajomości), Waldemara Bożka - tu chyba nie trzeba nic piać o tym człowieku(pajac nad pajacami)............ a że poczułeś smak kasy z powrotem w Delcie to zostałeś!!!!!!!!

RACJA
@Deltowski Robol

Masz rację niszczyli firmę od roku jak wszedł inwestor nic nie robili a brali kasę. Cwaniacy i tyle i do tego przychodzili coraz to nowi cwaniacy jeszcze lepsi od Jabłońskiego i Bożka i to za 2 razy większą kasę. I się skończyło. Jeszcze namówili Inwestora do kupna Vivy i co teraz . Pójdą do VIVY mają ciepłą posadkę .

@RACJA

Firma przez panów PJ i WB była niszczona od roku 2013 ,odkad pojawili sie w firmie jako spady po Alfa Post a pozniej jeszcze przez TK odkąd sie pojawił i zaczał sobie okrecać wokół palca Dorotę. Ci wymienieni ( wszyscy wiedza o kogo chodzi) to szuje,kombinatorzy,oszusci,sprzedawczyki , podp......cze, dyletanci nie mający pojecia o niczym ,prócz jak tu wyd........ć firmę w ktorej sie pracuje lub firmę dla ktorej swiadczy sie usługi . Jak sie dowiedzialam to to samo robili w Opku tyle ze na Opka byli za ciency bo za bardzo ich tam pilnowali . Lena to lepsza k......wa niż Syrenka Warszawska . Cwana pyskata tłusta swinia. Na pewno nie robila tej calej szopki dla wszzystkich tylko dla siebie. Od poczatku jej nie lubiłam. PJ i społka wyd........ li was bez mydła. Powiedzieli ze spolka upadła tylko po to zeby was wyrzucić z pracy bez placenia odpraw.

Sebastian
@Nicki

Co do Leny Cię poniosło - raz , że nie jest tłusta w porównaniu do Ciebie - dwa nie puszcza się jak Ty i inne z biura , trzy nie robi szopki tylko walczy o swoje , cztery zazdrość Cię zjada , Że sama nie umiesz walczyć o swoje - dlatego się ukrywasz pod Nikiem zamiast podać kim jesteś. A że głupia jesteś i się dałaś wyrzucić to już Twój problem- było mądrze postępować to byś miała kasę

Aneta
@Sebastian

Oj tam oj tam.... Lena nie robiła szopek- tworzyła całe przedstawienia!! a to obłożnie chora na raka (w rzeczywistości zabieg zmniejszenia żołądka), a to wielce wykształcona po studiach prawniczych (rzekomo przylatywała zza granicy tylko na egzaminy) a tak naprawdę to z prawem ma niewiele wspólnego, a to właścicielka apartamentu od ambasady (takie placówki nie sprzedają swoich lokali). Przykładów jej kłamstw jest tyle co prawdy na tym serwisie :) zazdrość mnie nie zjada- złożyłam wypowiedzenie i mam nową pracę, a w czasie wolnym czytam te wypociny, kto jest kim kto ile nakradł, kogo to nie przekręcili etc. Lena była najsłabszym ogniwem w biurze- ciągle kłótliwa, protekcjonalna jakby była dyrektorem i szukająca zwady ze wszystkimi. A może wiecie jakie niespodzianki sprawiała innym pracownikom, by wejść w ich łaski i swoją pokręconą historyjkę sprzedać, by tylko przedłużyć umowę? Ci co wiedzą to się z niej śmieją- najlepsza rekomendacja którą chciała dostać od prezesa to taka- potrafi skręcać szafki podczas pracy hłe hłe hłe.

@Sebastian

Ty fajfusie a kim Ty jestes??? . Ty nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem ,pało. Napisałam " PJ I SPOŁKA WYD .......LI WAS BEZ MYDŁA. POWIEDZIELI ZE SPOLKA UPADŁA TYLKO PO TO ZEBY WAS WYRZUCIC Z PRACY BEZ PŁACENIA ODPRAW" Ja sie zwolniłam z tego cyrku sama A co do puszczania (usunięte przez administratora) to kogo masz na mysli ? Nawet gdybym to robiła to takiemu pajacowi bym nawet nie pozwoliła sie dotknąć, za cienki bolek jestes No wlasnie robi szopke ze niby walczy dla wszystkich a tak naprawde tylko o swoje. Rozumiesz co piszę kindybale?

@Aneta

Ale Ty jesteś zazdrosna o ja pitole- żal za d*** ściska. To forum o pracownicy biura czy o sytuacji w firmie i tym jak ludzi potraktowali ??? Masz nową pracę to się ciesz inny nie mają ani pracy ani kasy - chcieli zamknąć firmę to powinni się rozliczyć. Mnie nie interesuje życie prywatne żadnego z pracowników , ale to kiedy oddadzą kasę i tym się zajmuje . Jak nie dotyczy Cię ta sprawa to po cholerę się udzielasz ??? Brak Ci zajęcia w nowej pracy ?

Kierownik

Ciebie też widziałem-wcale mniej nie jadłaś hahaha no i do tego na wynos brałaś hahaha

Brawo
@Aneta

Wreszcie ktoś napisał prę słów prawdy o "wspaniałej" Lenie. Choć wcześniejsze peany pochwalne chyba tworzyła pod rożnymi nickami tak samo zresztą jak cała reszta. Kłamczucha, oszustka i wrzaskliwa pieniaczka! Współpracownicy z biura najlepiej wiedzą o tym do czego jest skłonna się posunąć, żeby "ZAWALCZYĆ O SWOJE!" i -swoje- ma tu kluczowe znaczenie. Tylko ostatni naiwniak może myśleć ze szopa która rozkręciła ma na na celu wyższe dobro wszystkich poszkodowanych i wcale się wami nie wysługuje HAHAHAHAHHAAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA.

Walczący o swoje

A masz jej kartę zdrowia - chętnie zobaczę czy faktycznie wiesz co robiła etc. No bo skoro tyle wiesz to chyba masz na to dowody

@Aneta

MASZ na to dowody ? Jak nie to mordę w kubeł i do obory

@Walczący o swoje

Nie trzeba karty zdrowia... wystarczy zwolnienie, które przedstawiła jest na nim wyszczególnione na co. A co chcesz nazwisko lekarza? Dr Paśnik znany chirurg, bariatra :D

@anonymous

Ale Ty ciemna jesteś na zwolnieniu napisane co pacjentowi dolega ??? No uśmiałem się jak nic

@Walczący o swoje

Jak zaczęły wychodzić kwiatki, to kod choroby i zwolnienie Leny zostały zweryfikowane w ZUS, pomijając fakt że jak się okazało kilka osób o tym wiedziało, ale nie wiedziały ze to tajemnica :D A Tobie co? Raptem Cię drażnią jedne z nielicznych FAKTÓW pośród wysypywanych tu w stosunku do Leny wiadrami pomyj i insynuacji? Kto to jest Lena? NIKT! Panienka z wybujała fantazją co to rozdartą buzią próbuje zwrócić na siebie uwagę. W czasie swojej "kariery" wybitną pracą nie zabłysła, to chociaż na koniec się polansowała z przytupem. Zresztą ona podobno, też już ma pracę HR i Event Menagera... w firmie spdedycyjnej, to co się tak o nią martwisz. Umie się ustawić. :D

@Walczący o swoje

Poza tym w zaistniałej sytuacji WSZYSCY walczą i SWOJE... I Ci co nie zostali zwolnieni ze świadczenia pracy i przychodzą zamykać różne formalności, Ci co są na długoterminowych zwolnieniach, Ci co korzystają ze zwolnienia ze świadczenia pracy, Ci którzy nową pracę. KAŻDY i każdy to robi na swój sposób. Od tego są pisma z wezwaniami do zapłaty, zgłoszenia do PIP, sprawy w sądzie i parę innych dróg formalnych. Bicie piany, szkalowanie i obrażanie współpracowników do nich się nie zalicza. KAŻDY z nich jest poszkodowany różnią ich tylko kwestie formalne współpracy i kwoty o które muszą walczyć.99% treści tu wypisywanych nie ma żadnej wartości merytorycznej i jest tylko pustym wylaniem frustracji w bardzo niewybredny sposób! Jeśli ktoś anonimowo prowokuje to niech będzie gotowy, że również anonimowo zostanie rozliczony ze swojego działania. Nikt Lenie nie kazał odpowiadać historii z życia i tak długo trwało przy tym co tu i na kogo byków wypisane, że wyszła kwestia jej rzeczywistych poczynań. Nie jednej osobie opowiadała o dwóch mieszkaniach w Warszawie, domu w Grecji, równoległych pracach, zabiegu czy bogatym doświadczeniu i wykształceniu. Ale jak jej mama przychodziła sprzątać biuro to obce osoby pomagały tej Pani żeby np wyrzucić smieci, a gwiazda palcem nie kiwnęła. Ale co tam, kto bogatemu zabroni żyć biednie...

@Walczący o swoje

powtarzam Ci "Walczacy o swoje" tłusta wredna roszczniowa brzydka krowa. wiele kłotni w firmie było przez nią

Witam czy ktoś ma realne informacje kiedy , od kogo i w jaki sposób odzyskany swoje wypłaty? Nie dostałam wypowiedzenia , ani zwolnienia z obowiązku pracy z zachowaniem praw do wynagrodzenia. Niestety , ale nie stać mnie , by pojechać do biura na BACHA 2 , a na maile prezes nie odpowiada. Nie odbiera telefonu. Skargę do Pipu złożyłam, wniosek do sądu też, ale na chwilę obecną brak informacji. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Czy ktoś w ogóle jest w stanie napisać cokolwiek prawdziwego na temat sytuacji i realnych rozwiązań? Umowy nie wypowiem , Bo w chwili obecnej mam ubezpieczenie i z informacji inspekcji pracy jak wypowiem sama umowę to będzie działać na moja niekorzyść w momencie kiedy będę chciała odzyskać wynagrodzenie . Co robić? Ktoś wie ???

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa