Opinie o POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

stars

po takiej cenie abonamentu medycznego człowiek spodziewał się zdecydowanie lepszej jakości usług a tu nawet są problemy żeby się z firmą skontaktować...

Marian

Nikt w firmie nie odbiera telefonu, przez co korzystanie z pakietu nie jest możliwe.

Krzysztof

Zgadzam się z tym, co napisano wcześniej. Kontaktu z firmą nie ma w ogóle…

Glee

Najgorsze jest to, że te pakiety są nie tylko drogie, ale też zupełnie nikomu niepotrzebne…

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Magda

W końcu firmą zainteresowały się poważne instytucje! Mam nadzieję, że zapłacą za swoje niemoralne działania!

Sylwek

Koszty pakietów są bardzo wysokie, a firma nie robi nic, aby wywiązywać się z zapisów w umowie.

Ilona

Ceny pakietów moim zdaniem są nieproporcjonalne do tego, co oferują. Nie mówiąc już o tym, że dodzwonienie się na infolinie graniczy z cudem.

Kuba

Najlepiej trzymać się od tej firmy jak najdalej – polecam to każdemu, kto nie chce stracić dużej ilości pieniędzy.

Ninuś

Zdecydowanie odradzam zakupu jakichkolwiek pakietów za pośrednictwem tej firmy.

Wojtek

Nie jestem zwolennikiem takiego sposobu pozyskiwania klientów, nie polecam.

addy

Co jest, że nie można się dodzwonić??? I to nie to, że raz czy dwa. Generalnie jest problem. Widzę, że nie tylko u mnie...

Ułan

Zapłaciłem za pakiet, z którego obecnie korzystać nie mogę.

Nie mogę korzystać z pakietu, bo jakikolwiek kontakt z firmą jest niemożliwy…

Taj

Nie ja jedyny mam z tą firmą problem  Umowę podpisałem, a teraz tego żałuję. I to nie tylko ze względu na ponoszone koszty, ale również na to, że korzystanie z pakietu w żaden sposób nie jest możliwe.

Ernest

Ja również nie polecam pakietów tej firmy, przede wszystkim ze względu na zerowy kontakt.

Niestety, firma nie przyjmuje odmowy – kilkukrotnie podkreślałem, że nie jestem zainteresowany jej pakietami, nie dociera do niej…

Paulina

Mały włos, a moja babcia podpisałaby z tą firmę umowę – miałam okazję się z nią zapoznać i gdyby to zrobiła, wkopałaby się (ludzie, czytajcie co podpisujecie).

Pacjent

w ostatnich tygodniach kontakt z ich infolinią znacznie się poprawił widocznie problem zażegnany

Erwin

Jak zrezygnować z usług firmy? Nie odbierają telefonów, nie podpisują na maile – jak mam korzystać z pakietu, skoro oni mi to uniemożliwiają?

Ostrzegajcie przed tą firmą swoich najbliższych, szczególnie starsze osoby, gdyż to je za cel obrała sobie ta firma. Gdyby te pakiety chociaż rzeczywiście były dobre…

Zostaw merytoryczną opinię o POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.7/5 Na podstawie 134 ocen.

POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ