Opinie o POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Halina

Tak to prawda ciężko było umówić się do lekarza ale chyba pandemia zrobiła też swoje. W lutym bez problemu zapisałam się na wizytę i wczoraj również. Numer na infolinię rzeczywiście się zmienił i chyba dużo pacjentów o tym nie wiedziało i dlatego mieli problemy z dodzwonieniem. Też byłam przez chwilę zła ale wszystko wróciło do normy i OCM działa tak jak przed pandemia.

Teresa P.

Perfidne (usunięte przez administratora) starszych schorowanych osób. Mnie udało się z nimi rozwiązać zawartą na 3 lata umowę po upływie roku od jej zawarcia. Otrzymałam przekazem pocztowym "zwrot nadpłaconych środków" w kwocie 408 zł. Żenada.

Hanna

Przyłączam się. Mam podobne do wszystkich wymienionych doświadczenie z tą firmą. Rok 2017 i 2018 jakoś funkcjonował, a potem żadnego kontaktu. Odstąpiłam od umowy i złożyłam reklamację w listopadzie 2020. Wystąpiłam o zwrot części wpłaty za co najmniej ostatni rok 4-letniego abonamentu. Pozdrawiam

Sylwia

Dzień dobry, dzisiaj wieczorem w programie Uwaga na TVN będzie reportaż o tej firmie i sposobie działania. Powoli dobierają sie oszustom ...

OCM
@Sylwia

Drodzy Państwo materiał w programie Uwaga nie dotyczy naszej firmy. Ogólnopolskie Centrum Medyczne w dalszym ciągu realizuje zlecenia swoich pacjentów za pomocą infolinii 22 100 61 60, oraz za pomocą adresu mailowego badania@ocm24.pl. Firma OCM nie ma nic wspólnego z firmą opisywaną w programie Uwaga.

teresa51

Bardzo dziękuję. Ja też korzystałam z laboratorium Synevo. Również daleko, ale byłam zadowolona. Myślę, że OCM nie przedłużył umów z niektórymi Centrami Med. W Poznaniu nie ma CM Medicus. Mnie ostatnio zapisano do CM Certus, skąd odeszłam z kwitkiem. Teraz umówiono specjalistę w CM Polmed na 28.01.br. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Martwię się tym wszystkim trochę, ale nie ma co panikować. (usunięte przez administratora) bądźmy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznie. Teresa

Ina

teresa51 śledzę wypowiedzi tutaj już od jakiegoś czasu i wreszcie trafiam na kogoś z Poznania. W połowie lutego chciałabym wymienić z Panią opinie w kwestii OCM i jego działania w Poznaniu. Czy zgodzi się Pani ?

Yoka
@OCM

@ocm w takim razie proszę o kontakt w celu umówienia wizyty. Od tygodnia mama nie może się Państwem skontaktować. Jej opiekun także nie odbiera telefonu.

MM
@OCM

Chyba w snach realizujecie, bo ani na maila nie mam odpowiedzi, ani telefonicznie nie można się zarejestrować, a mam wykupiony pakiet badan!

MM

Iwona Szczecin

Panie Irku, wcale mnie aż tak nie cieszy, że jak do tej pory nadal mam "przywilej" korzystania z usług, za które sowicie zapłaciłam. Z pewnością sporo taniej by mi wyszło, gdybym sama płaciła za te dotychczasowe medyczne zakupy, ale... "mądra Polka po szkodzie" :(. Poza tym nie wiem, czy OCM nadal będzie świadczyć wobec mnie usługi. Zdecydowanie wolałabym, gdyby firma działała tak jak w pierwszym roku podpisanej przeze mnie umowy i to wobec WSZYSTKICH SWOICH KLIENTÓW. Sama zastanawiam się, o co chodzi w tej firmie, bo jestem w kontakcie z panią, która też "jeszcze" korzysta z pakietu. I mam nadzieję, że takich jak my jest jednak więcej, skoro w dalszym ciągu oferując zakup swoich usług OCM chce podtrzymywać wrażenie działalności. Natomiast osoby poszkodowane zdecydowanie powinny ubiegać się o swoje. Oby z pozytywnym efektem, czego życzę. W totolotka nie zagram, bo wystarczy, że od lat gra mój partner z raczej mizernym skutkiem. Pozostanę więc jego kibicem. Pozdrawiam ciepło i życzę dobrego rozwiązania problemów :).

Alicja Issel
@OCM

Firma w stosunku do mnie nie realizuje. Zgłaszałam potrzebę na wizytę u kardiologa i okulisty i cisza, żadnego odzewu na maila.

Krystek szczecin

Ja też mam wykupiony 4 letni pakiet i nie mogę umówić wizyty od listopada 2019 dzwoniąc do nich i bez odzewu /jest pani w kolejce lub jest pani pierwsza/ i tak można czekać nabijajac sobie na telefon a nikt nie odbiera

Alicja
@OCM

co to za gadanie, od miesięca stycznia nie moogę się dodzwonić, nie odpwiadajcie na emaile, mało tego pracownicy przekazują nieprawdziwe infrmacje, wysłałam pismo wypowidające umowę

Kry

Ja również wysłałam 3 listy polecone z wypowiedzeniem umowy na 3 rózne adresy. Jeden był podany w umowie-list wrócił z adnotacja adresat wyprowadził się.Drugi adres jest na stronie OCM w Rzeszowie,tam też nikt nie odebrał listu i trzeci adres znalazłam w KRS .List też wrócił z adnotacją ,że nie został odebrany w terminie.Wysyłałam formularze do kontaktu ,niestety pozostały bez odpowiedzi.

mala

Otrzymałam bardzo ostrą reprymendę za to, że starałam się sama zapisać w przychodni, która obsługuje OCM. Zawalili jeden termin, przyszłam do lekarza okazało się, że OCM nie raczył mnie zapisać chociaż kilka razy prosiłam o ten termin, wtedy poprosiłam w przychodni o zapisanie mnie na kolejny termin i poinformowanie OCM o tym fakcie. CO zrobił OCM? Ochrzanił mnie, zamiast przeprosić, że zawalili i nawalają na każdym krtoku

Ogólnopolskie Centrum Medyczne
@Sylwia

Spółka działa i obsługuje Pacjentów za pomocą skrzynki badania@ocm24.pl oraz poprzez infolinię. Adres do korespondencji listownej został podany na stronie internetowej Spółki.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Poszkodowana

Sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga - Północ ul. Bródnowska 13/15

Maria

Jeśli dowie się Pani o jakimś pozwie zbiorowym, proszę o informację, Maria Trojanowicz-Kasprzak

Ewelina
@Poszkodowana

Czy zna Pani nr sprawy-sygnatura prowadzonej w prokuraturze?Chce i ja zglosic zawiadomienie do prokuratury bo czuje sie oszukana przez OCM

marek

podobnie jak wielu naciągnęli mnie na 6800, przez rok 2018 było b.fajnie ale od 2019 zero kontaktu i zero usług . Polskie prawo powinno dopuszczać aby jakiś organ ochrony klienta ostrzegał w publicznych mediach przed takimi naciągaczami a organy ścigające natychmiast rozprawiały się z oszustwami a nie biły piane przez lata

Poszkodowana

Obecnie sprawa OCM sp. z o. została przekazana z Prokuratury Rejonowej Warszawa - Praga Północ do Prokuratury Okręgowej w Warszawie ul. Bródnowska. Może sprawa nabierze tempa, mam taką nadzieję.

BCW

Od stycznia do marca 2020 OCM nie umawiało wizyt do lekarzy specjalistow a to z powodu, że systam nie działa lub lekarze są niedostępni itp. Potem jest jeszcze gorzej, nie odbierają maili i telefonu. Nie odpowiadają na wysłane wypowiedzenie umowy i nie zwracają pieniedzy. Wielkie (usunięte przez administratora) Ale co dalej?

Sandra

Chciałam tylko napisać, że OCM jakimś cudem zwróciło mi pieniądze za niezrealizowane badania. Pakiet kupiony w maju, całość kwoty 387zl. Co prawda pisałam do nic ok.20 razy, straszylam kodeksem cywilnym itd, ale udało się :) adres mają aktualnie uwaga...w Wielkiej Brytanii (widziałam w przychodzącym przelewie).

Ina
@Sandra

Byłaby Pani uprzejma podać adres na który Pani do nich pisała ? Na który zareagowali ?

Teresa

Ja też dołączam się do prośby o adres OCM w Wielkiej Brytanii. Pozdrawiam. Teresa tel.508 910 211

krystin1
@Sandra

O rany jak tozrobiłaś bo do mnie się nie odzywają

krystin1

Jak to nic więcej do dodania, nie żądasz zwrotu kasy? Jestem w takiej samej sytuacji.

Poszkodowana

Kiedy Zarząd OCM sp. z o. o. w Warszawie rozliczy się z seniorami za niezrealizowane usługi zdrowotne?Czynności procesowe w sprawie prowadzi Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI i Prokuratura Rejonowa Warszawa - Praga Północ ul. Jagiellońska 5

gaga

Ta firemka to po prostu KOSZMAR. Prosty przykład : brak siedziby firmy. Nigdzie nie ma biura, lub jeśli go posiada to wyjątkowo starannie ukrywa się przed (usunięte przez administratora) ludźmi. Brak jakiegokolwiek kontaktu, brak adresu do korespondencji, brak realizacji usług, jednym słowem firma "widmo".

mala

Mam pytanie. Czy ktoś potrafi mi powiedzieć jaki jest adres OCM? Chcę odstąpić od Umowy, ale nie wiem teraz gdzie należy do nich pisać. Dzwonić nie ma po co. Nikt nie reaguje na telefony, e:maile. Zapadli sie pod ziemię.

Krzysztof

Spamerzy dzwonią do mnie kilka razy dziennie z różnych numerów. Zapraszają na bezpłatne badanie, ale: 1. osoba musi być powyżej 50 lat (mam mniej niż 30) 2. Badania odbywają się w Poznaniu (mieszkam w Warszawie). Gdzie tu logika ? Proszę o wykreślenie numeru bo czasem mam spotkanie, a tu telefon. Myślę że to coś ważnego, a tu kolejny spam

Leszek

(usunięte przez administratora)moja żonę zapłaciła za pakiet 6800 zł kilka wizyt u lekarza i koniec firma się zapadła (usunięte przez administratora)

Hala

Ja mam takie same problemy jak wszyscy bo nie można umówić się na wizytę ani telefonicznie / nie odbierają/ ani e-mailem. W dniu 02-03-2020 wysłałam pismo do OCM z wezwaniem do wykonania umowy na adres ul. Brzeska 2. List wysłany za potwierdzeniem odbioru został odebrany w dniu 10.03.2020. Po tym czasie próbowałam się umówić na wizytę i odziwo telefon został odebrany ale nie rejestrowali z uwagi na koronawirusa. Byłam u rzecznika praw konsumenta w Szczecinie i dowiedziałam się, że funkcjonują pod inną nazwą / nie wiem jaką/ i pod innym adresem niż ten na który wysłałam pismo.

Tad
@Hala

OCM zmieniło nazwę na Pomorskie Centrum Medyczne. Adres, nr KRS bez zmian.

władysław

(usunięte przez administratora) nie można się dodzwonić, nie odpowiadają na emaile. Dlaczego nikt ich nie rozlicza, co to za Państwo, gdzie działa coś takiego. Gdzie jest prokuratura? A miało być tak pięknie. Chcę aby oddano moje pieniądze. Czy tak trudno sprawdzić tę firmę. Czy tak trudno skontaktować się tymi, którzy podpisali mowy? Prokuraturo. weż sę wreszcie za robotę.

j.bystricky@onet.eu

Zawarłam z OCM umowę 3 marca 2019 roku.Problemy zaczęły się już w lipcu 2019 r. Trudno było się doprosić o wyznaczenie terminu wizyty lekarskiej lub zabiegu.Mam problemy ze znalezieniem specjalistów w normalnym trybie,ponieważ od niedawna mieszkam w Krakowie. Joanna Bystricky

@j.bystricky@onet.eu

Wydaje mi się, że teraz dopiero będzie fatalnie. Coś się zacięło w OCM, i współpraca wygląda coraz gorzej. Ja mam w umowie zapis, że jeżeli OCM nie może znaleźć dla mnie specjalisty a ja udam się do jakiegoś to oni powinni za to zapłacić. Jeszcze z tego nie korzystałam, ale za chwilę będę zmuszona i wtedy przekonam się czy to działa.

mala

OCM sięga dna ze swoimi usługami. Łatwo było wziąc pieniądze, a trudniej teraz w drugim roku reagowac na potzreby klienta. Dodzwoniuć sie nie można, na e:maile nikt nie odpowiada. Zaczyna to wyglądac na wyłudzenie pieniędzy bez dawania usług.To co pisze nie jest tylko opinią, ale reklamacją funkcjonowania firmy. Tak być nie może.

Zostaw merytoryczną opinię o POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.7/5 Na podstawie 134 ocen.

POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ