Opinie o Big Brands Group w Rozalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Big Brands Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Big Brands Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Brands Group w Rozalin

Pępek Nowy wpis

Dzień dobry, Zastanawiam się na podjęciem pracy w tej firmie, nie widzę aktualnych opinii, czy ktoś mógłby napisać trzy zdania na temat pracy w Big Brands?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Big Brands Group można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Ojoj Nowy wpis

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, zachowanie HR moim zdaniem trochę nieeleganckie. Tak naprawdę całą rozmowę przeprowadziła Pani kierownik, sama rozmowa przebiegła bardzo dobrze i przeprowadzona raczej 'na luzie'. Pani z kadr wydawała się raczej mało profesjonalna po pytaniach trochę od czapy które zadawała. Ponadto obiecała zadzwonić niezależnie od wyniku, oczywiście nikt nie zadzwonił.

Pracownik Big Brands Group Nowy wpis
@Ojoj

Witam, dziękujemy za wystawioną opinię. Pierwszy raz spotykamy się z negatywną opinią dotycząca spotkania rekrutacyjnego. Postaramy się, żeby kolejne rozmowy "przebiegały" bardziej profesjonalnie. Część rekrutacji jest nadal otwarta, dlatego nie było jeszcze kontaktu ze wszystkimi kandydatami.

Gal Anonim

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie szczególnie tyczy się to magazynu jeden z brygadzistów wyżywa się na pracownikach i myśli że dzięki temu podliże się kierownikowi który sam jest nie lepszy.

Karol
@Gal Anonim

ponieważ sam pracuje już pare lat w tej firmie pod panią K i z tą osobą nie idzie współpracować jest to osoba która chce wszystkich ułożyć po swojemu jednocześnie podcina ludziom skrzydła a po za tym jak ktoś ma inne zdanie to wylatuje z pracy chyba że należy się do jej koleżanek na szczęście ostanie moje dwa dni w tej pracy

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Big Brands Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista/ka ds. Fakturowania? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Cześć. Dłuższy już czas nie piszecie nic na temat pracy w firmie Big Brands Group, dlatego chciałbym wiedzieć, co jest powodem takiej decyzji? Oczywiście nie chcę niczego sugerować, ale fajnie by było, chociażby wiedzieć, jak w czasach pandemii wygląda tam proces rekrutacyjny. To niby mała, ale jakże ważna informacja dla wielu osób.

Klaudia

Dużo jest minusów w pracy w tej firmie?

Xena
@Klaudia

Ta cieście firmy która pracuje nie w Berlinie a na terenie polski to „skandal” Nic nie znacie o tej firmie ,to nie ma co tu bronić ,przed gwiazdko zamówili koc elektryczny ,a nam 29.12.20r.wysłali zamieść niego elektryczny fon-dziu- dis koniec stycznia a nam tak i nie wysłali nasz koc elektryczny , chociaż kurjer zabrał pomyłkowa paczkę z fon-dziu jeszcze 12.01.21!!! Uważać ze ta firma dobrze pracuje to błąd !

obrońca

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo firma nie zasługuje na takie wpisy. Idealnie to nigdzie nie jest.

Xena
@obrońca

Nic nie znacie o tej firmie ,to nie ma co tu bronić ,przed gwiazdko zamówili koc elektryczny ,a nam 29.12.20r.wysłali zamieść niego elektryczny fon-dziu- dis koniec stycznia a nam tak i nie wysłali nasz koc elektryczny , chociaż kurjer zabrał pomyłkowa paczkę z fon-dziu jeszcze 12.01.21!!! Uważać ze ta firma dobrze pracuje to błąd !!!!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Big Brands Group?

kiko

Nie ma . Na wyższych stanowiskach siedzą znajomi królika i Ci co załatwiają "prywatne interesy " :-)

mm
@kiko

zapytaj asystentow jak znasz bbg i pani z recepcji gdzie awansowala w tym miesiacu przyklady mam duzo jak potrzebujesz konkretnych to moge wyslac a jak nie znasz firme to lepiej nie opiniowa w kazdej firmy ktos zalatwia prywatnie interesy grunt ze wynik sie zgadazaja :) pozdrawiam

Natalia

@BePro, @... w takim razie skoro tych wartości pracownik nie zauważy w życiu codziennym firmy Big Brands Group to po co są one umieszczane na stronie firmy?

pr moja droga

Natalia

@Abc, @BePro czyli uważacie, że nie ma takich wartości o jakich firma Big Brands Group zapewnia na swojej stronie internetowej? Może to tylko były jakieś symboliczne sytuacje, które odebraliście jako mobbing?

...
@Natalia

Nie Szanowna Natalio, to nie są symboliczne sytuacje. Chyba sama dobrze o tym wiesz "Natalio"..... Codzienność w firmie Big Brands Group nie ma nic wspólnego z wartościami, o których można przeczytać na stronie. Firma nie stabilna w każdym aspekcie! Brak szacunku dla pracownika i w ogóle do człowieka. Mobbing w każdym dziale. I najważniejsze te "układy".. Stanowczo odradzam firmę Big Brands Group osobom kompetentnym, inteligentnym i chcącym się rozwijać.

BePro
@Natalia

"Natalio" wartości, o których piszesz są pobożnym życzeniem, które niestety ma się nijak do rzeczywistości. Nie są to sporadyczne sytuacje a brak szacunku w wydaniu dyrekcji oraz właścicieli nie jest wymysłem -szanują się tylko siebie na wzajem i swój " Golden Team" . Zgadzam się @... nie jest to firma dla ludzi chcących się rozwijać , ceniących profesjonalizm, etykę oraz kulturę współpracy na poziome przełożony-pracownik

Natalia

Firma na swojej stronie pisze o wartościach, które wyznaje, czyli dbałość o klientów, transparentność, lojalność, szacunek, elastyczność, etyka biznesu. Czy ktoś chciałby się odnieść do tego? Jak wygląda to w życiu w firmie Big Brands Group? http://bb-g.pl/pl/kariera.html

Abc
@Natalia

Bzdety i frazesy! Mobbing na porządku dziennym (magazyn i fakturowanie). Firma niestabilna finansowo.

BePro
@Natalia

@Natalia Zgadzam się z Abc , Mobbing nie tyko w działach magazyn i fakturowanie, dział sprzedaży bije rekordy . Pracownik traktowany w zależności od humoru właściciela. Są ci, których się lubi a pozostali się nie liczą - nie liczy się profesjonalizm i wiedza pracownika lecz podlizywanie się dyrektorowi oraz właścicielom. Krzyczenie na ludzi przy kolegach nie mówiąc już o klientach .Zero merytoryki i kultury pracy.

nmm

nie od dziś wiadomo, że kasa to nie wszystko @so so. Czyli rozumiem zatrudniają niekompetentnych ??

so so

Poziom niekompetencji niektórych osób tam pracujących jest dosłownie przerażający. Niestety kasa to nie wszystko....

jose.21

Hej, przeszłam wstępny proces rekrutacji, co prawda dziwny , ale chce powalczyć i dołaczyć do tej firmy. Proszę was o opinie na temat pracy w tej firmie, bo kolezanka, która zna tą firmę stanowczo mi odradzza. Liczę tylko na wartościowe opinie.

krytyk

Komentarz Zebry to sama bzdura. Wszystko na odwrót. Atmosfera jest tak toksyczna, że można nożem kroić.

anis
@krytyk

pracuje dla tej firmie jest duzo stres jak w kazdej firmie ktra ma cel do osiagniecie i polecam jest fajna atmosfera duuzo prace, zarzad nie buduje firme tylko pracownikow, zostales/as zwolniony bo pewnie nie nadajesz brak mi slow do taki ludzi jak ty krytyk

heh

pani od PR napisała widze dwa komentarze. żenada. niektórzy nie powinni się zajmować marketingiem i pjarem bo nie wiedzą co czynią. Jeszcze raz: komentarz żenada

Zebra

Zaczęłam pracować w sierpniu, a z każdym dniem firma mnie pozytywnie zaskakuje. Zarząd z pomysłem i na luzie. Sensowni koledzy, koleżanki, sprzęt jak należy. Może dojazd z Warszawy trochę trwa, ale to jest mały minus w porównaniu do czystej atmosfery, jakiej nie spotkałam jeszcze w żadnej firmie. Zdrowa i etyczna organizacja.

ona
@Zebra

hej widzę że rekrutują teraz. możesz mi powiedziec jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? ciężko było?

Zostaw merytoryczną opinię o Big Brands Group - Rozalin

• Jak się pracuje w Big Brands Group?

Zobacz opinie na temat firmy Big Brands Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Big Brands Group

Big Brands Group