Opinie o CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. w Pruszków

Ewka Nowy wpis

W ogłoszeniu dla Operatora maszyn przemysłowych wskazane jest, że prócz samej podstawy występuje też premia wynikowa oraz nadgodziny. możecie w oparciu o nie określić jakie w tym roku wychodzą średnie zarobki? dużo tych nadgodzin można w miesiącu sobie zrobić?

Gneis Nowy wpis

Umowa na 1 m-ce przez agencję która ma siedzibę w Holandii. Zmaiana grafiku w ostatniej chwili.

Cześć, nie ma prawie opinii z tego roku? na produkcje teraz szukają ludzi na Gordziałkowskiego. Opowiecie mi jakie warunki macie przewidywane już na kolejny rok? Pisali o premii świątecznej i tej wynikowej. Wiec jak ostatecznie wychodzicie z zarobkami?

Interesuje mnie praca jako Operator Maszyn w firmie CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Carletti Polska Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Praca na stanowisku Operatora Maszyn polega na obsłudze maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych z różnym poziomem automatyzacji, kontroli parametrów pracy urządzeń, raportowaniu produkcji. Pracownikom zatrudnionym w Carletti oferujemy: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, PPE, wypłaty z ZFŚS np. dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi finansowe, paczki świąteczne dla pracowników i ich rodzin, atrakcyjne zniżki na produkty firmowe. Proponowane wynagrodzenie zależy od doświadczenia i umiejętności kandydata. Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy przede wszystkim doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie https://carletti.pl/pracuj-z-nami/

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CARLETTI POLSKA Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Mechanik produkcji? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy w CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Magazynier?

Dzień dobry. Pierwsza umowa jaką otrzymują pracownicy, których zatrudniamy w Carletti Polska to umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące. Nie praktykujemy zatrudniania od początku na czas nieokreślony.

witam czy ktoś może powiedzieć coś o pracy na magazynie mam niedługo rozmowę opłaca się iść jakie jest wynagrodzenie na dzień dobry

@ja

Zależy jakie masz wymagania finansowe, jeśli realne to się opłaca

Karol
@Gość

Ja mam wymagania takie żeby nie robić za najniższą krajową. Jak płacą więcej to napisz ile. Przyda mi się takie info.

@Karol

3400 netto min

Julia
@Gość

A od czego zależy to, żeby dali więcej? Po pierwszej rozmowie raczej więcej i tak nie będzie niż to min?

Duńczyk
@Julia

Jeżeli będziesz zasuwać soboty , niedziele i zostawać po godzinach gdy tylko kierownik bedzie potrzebował to może dostaniesz podwyżkę.

Julia
@Duńczyk

W niedzielę? Ale to przynajmniej lepiej płatne rozumiem?

@Duńczyk

A ile płacą za nadgodziny ogólnie? To jest tyle co stawka podstawowa czy coś więcej? No i w weekendy więcej płacą czy tyle samo?

Duńczyk
@Marta

Godziny nadliczbowe płacone są zgodnie z przepisami . sobota dodatek 100% , niedziela 200 %. zwykły dzień 50%.

Wojtek

Moi drodzy! Pojawiło się ogłoszenie na pracownika produkcji. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku ? Praca jest na trzy zmiany, ale także w weekendy i święta, czy tylko od poniedziałku do piątku ? Szkoda, że pracodawca nie zamieścił takich informacji w ogłoszeniu. Jaka atmosfera panuje na produkcji ? Czy przeważają osoby młode, czy po czterdziestce ?

@Wojtek

Dzień dobry Wojtku, praca na produkcji w Carletti Polska jest sezonowa. W czasie wysokiego sezonu (od maja do listopada) produkcja pracuje na trzy zmiany elastycznie (nocna zmiana zaczyna w niedzielę o 22) i czasem w soboty. W pozostałych miesiącach praca jest głównie na dwie zmiany. Wszystko zależy od zamówień. Produkcja wysokiej jakości słodyczy realizowana jest przez nas na bieżąco, co wymaga dużej elastyczności. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego i podamy wszystkie szczegóły http://carletti.pl/rekrutujemy/

Wojtek
@Pracodawca

A na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku na początek, bo w ogłoszeniu nie ma nic o zarobkach, a szkoda ?

Asia
@Pracodawca

Witam. Przez pół roku praca jest na trzy zmiany. Druga połowa roku już na dwie. Co Państwo robicie z pracownikami z trzeciej zmiany ?

@Asia

Asiu, w sezonie, w celu uzupełnienia załogi, współpracujemy z Agencją Pracy Tymczasowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Kadr http://carletti.pl/rekrutujemy/ - odpowiemy na wszystkie pytania.

nick 2022
@Wojtek

Raczej osoby 40+, 50+ , większość z Ukrainy .

Teresa
@nick 2022

Ale młode osoby też przyjmują?

@Teresa

Wiek, nie jest czynnikiem branym pod uwagę w czasie rekrutacji. Do pracy przy niektórych liniach ważne są zdolności manualne, a przy innych wytrzymałość i siła fizyczna. Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Można przesłać cv lub zadzwonić. Dane kontaktowe tu: http://carletti.pl/rekrutujemy/

Arek

Witam. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Pruszkowa. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Arek

Paulina
@Arek

Dzień dobry Arku. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to zwracam uwagę na firmę Knauf z Mszczonóowa. Pracownicy (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Paulina.

@Paulina

A z jakiego powodu zakończyłaś współpracę z firmą? Co do posiłków to wydaje się spoko opcja.

Hej, pojawiło się ogłoszenie o pracę - Elektromechanik. Czy warto starać się o pracę u was? Niedawno też szukali.

Nie warto

Rafał

Dlaczego?

@Rafał

Bo firma nie traktuje poważnie pracowników. Nie spodoba się Pan tej części pracownikow, który sa zatrudnieni od dawna, to Pana zwolnią. Bawią się ludźmi. Menadżerowie nic z tym nie robią. Chyba im się to podoba.

@Lucy

Czemu Pani wprowadza w błąd, nigdy nie była Pani pracownikiem ww firmy, proszę pamiętać, że działanie na szkodę danego podmioty może wiązać się dla Pani z konsekwencjami

@Gość

Nie wiem, Pani czy byłam pracownikiem, czy też nie. Firma sama łamie prawo.

Ananiasz
@Lucy

Czy nie zaproponowanie umowy pracownikowi po okresie próbnym jest łamaniem prawa? Mając własną działalność gospodarczą pani Lucy zatrudnia na okres próbny pracownika, który jednak się nie sprawdza. Czy Pani Lucy oferuje takiemu pracownikowi umowę na stałe? Czy Pani ma obowiązek zaproponowania następnej umowy takiemu pracownikowi? A więc odpowiem: NIE. Po to jest umowa próbna aby ocenić przydatność pracownika na danym stanowisku i jego zaangażowanie.. Obawiam się, że Pani Lucy zna temat tylko z jednej strony - niekoniecznie neutralnej... Ten portal ma na celu opiniowanie pracodawcy. Jasne, każdy ma prawo nie wypowiadania się. Ale tutaj jest ewidentny temat z oczernianiem pracodawcy nie widząc jak pracuje ten "wspaniały pracownik" :)

@Lucy

Firma po prostu rezygnuje z pracowników którzy się nie nadają na danym stanowisku pracy, bo pracownik musi coś potrafić. Jeśli chodzi o staż to właśnie On mówi, że warunki w tej firmie są dobre. Najkrótszy przeciętny staż to 4 lata, ale oczywiście Pani nie będąc nigdy pracownikiem tego zakładu, po prostu nie ma pojęcia.

@Ananiasz

Znam dobrze temat. To są stronnicze uwagi korzystne dla firmy

@Gość

Bo firma zatrudnia swoich kolesi i nie ważne, jak pracują

@Ananiasz

To jest nieuczciwe, to co Pani robi. Dobrze się z tym Pani czuje

@Lucy

Jak na razie to Pani tu obstaje za kimś znajomym któremu po prostu nie przedłużono umowy, a to już nie jest obiektywna ocena. Skoro tak Pani zaciekle broni osoby której nie została przedłużona umowa, to może nam Pani opowie jakie argumenty zostały użyte?. Ponadto jest Pani stronnicza, bo z tego co wiem w tej firmie ludzie mają duże staże pracy, waśnie dlatego, że nikt nie jest zwalniany bez przyczyny,a pamiętajmy jest skutek, jest przyczyna :)

@Gość

A co pracownik wykonujący badzo proste czynności musi tak naprawdę potrafić? Jeżeli tam pracują takie osoby, które przez wiele lat wykonują tylko w jednej firmie te same proste czynności, to to nie świadczy o nich dobrze.

@Lucy

Te proste czynności to np znajomość podstawowej tabliczki mnożenia, i obsługi kalkulatora, które właśnie niektórym nowym pracownikom sprawiają trudność, pominę już umiejętność po prostu czytania, więc na drugi raz zanim Pani osadzi pracodawcę, proszę sprawdzić umiejętności osoby której Pani broni :)

@Lucy

A swoją drogą jest Pani po prostu w jakimś akcie desperacji najwidoczniej, skoro tak za wzięcie broni Pani osoby, której po prostu nie przedłużono umowy. Lekko wieje żenadą

@Gość

Takie proste czynności to mogą sprawiać problem pracownikom, którzy długo pracują i wyuczyli się tych samych czynności przez tyle lat. I wiem, że właśnie tym pracownikom sprawiają. Osoba, która pracowała w różnych firmach, która się dodatkowo doucza prywatnie ma dużo większe doświadczenie i wiedzę, niż osoby, które ciągle przez 20 lat robią proste rzeczy. Tym bardziej, że firma nie jest specjalnie nowoczesna, wiec pracownicy, którzy pracują długo nie mają doświadczenia w obsłudze nowych urządzeń, która ma nowy pracownik. Tylko że nowym pracownikom wmawia się, że nic nie potrafią. Nawet jeżeli robili pewne rzeczy w innych firmach. Natomiast pracownik, który pracuje w firmie długo, może nawet przez pomyłkę, zniszczyć pół firmy, ale jemu wolno. Taka jest filozofia firmy. Nie akceptuje się niczego nowego. ALE JEDNEJ NOWEJ RZECZY NIECH SIĘ NAUCZĄ PRACOWNIY - UŻYWAĆ CHUSTECZEK DO NOSA. BO TA PROSTA CZYNNOŚĆ SPRAWIA IM NAJWIĘCEJ PROBLEMÓW.

@Gość

Jeżeli moje komentarze wieją żenadą, to po co ta dyskusja.

@Lucy

A ja proponuję najpierw osobie zainteresowanej nauczyć się czytać i pisać w języku polskim. Ponadto firma właśnie przeszła modernizację, magazyn jest nowym budynkiem, w pełni dostosowanym do obecnych standardów, a Pani po prostu wylewa tu żale za niekompetencje osoby spoinowaconej.

Czy w CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

kinga

Aktualnie w firmie poszukujemy pracowników na stanowiska: Operator maszyn i urządzeń, Elektromechanik oraz Magazynier, którzy zostaną zatrudnieni wyłącznie na podstawie umowy o pracę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie konkretnego stanowiska.

@kinga

Poszukujecie magazynierów, a nie przedłużacie umowy dla osób, które dla Was pracują i to dobrze pracują. Firma nie jest poważna i (usunięte przez administratora) ludzi w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

@Lucy

proszę nie usuwać komentarzy, bo to jest ważna opinia dla innych osób ubiegających się o pracę w firmie. Firma nieuczciwie traktuje pracowników.

@Lucy

Cześć komentarza została usunięta przez administratora, gdyż widocznie naruszała regulamin portalu. Nie wiem w jakim procesie rekrutacyjnym brała Pani/brał Pan udział. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu w celu wyjaśnienia nieporozumienia. kinga.badowska@carletti.pl

@kinga

nie zatrudniajcie się w firmie Carletti

@Lucy

Skoro umowa nie zostaje przedłużona, to zmaczy,że pracownik się nie sprawdził na danym stanowisku. Jest to normalna procedura. Gdyby zatrudniona osoba wykazała się chęcią do pracy, dołożyła starań, to z pewnością umowa została by przedłużona, gdyż w tej firmie nie ma rotacji pracowników.

@Gość

Zawsze można stwierdzić, że pracownik się nie stara. Zależy co jest wygodne dla firmy

@Gość

To jest nieuczciwe, co Pani robi. Dobrze się z tym Pani czuje.

@Lucy

Jeśli dany pracownik był by wydajny, przykładał się do pracy, nie ociągał, chciał się uczyć nowych zadań, to żaden pracodawca by z niego nie zrezygnował to jest proste. Widocznie Pani znajomy nie sprawdził się na danym stanowisku, a Pani wymaga żeby mimo wszystko takiej osobie przedłużano umowę? Żart po prostu. Na magazynie pracują ludzie po ponad 20 lat, sądzi Pani że gdyby wykonywali źle swoją pracę, narażali firmę na straty, to utrzymali by się przez taki okres czasu?

@Lucy

Wygodne dla firmy jest posiadanie wydajnych pracowników, takich na których firma może polegać, którzy dovrze wypełniają swoje obowiązki. To są priorytety dla firmy

@Gość

Dlatego pracują 20 lat, bo się tylko tego wyuczyli i cokolwiek nie zrobią źle, to jest odpuszczane. Nowa praca zawsze oznacza, że trzeba się uczyć nowych rzeczy i bardziej starać. A nie wszyscy mają takie ambicje

Co wchodzi w socjal CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.?

kinga

Zatrudniając się w Carletti Polska dostajesz: pakiet medyczny w Inter Polska, paczki świąteczne i zniżki na produkty firmowe dla pracowników, premię roczną „za sezon”, z Funduszu Socjalnego dofinansowanie do wczasów. A do tego nowe zaplecze socjalne na produkcji oraz możliwości rozwoju.

@kinga

Nie dostaje się pakietu medycznego

to nie jest prawda

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.?

Lucy

prawda jest taka, że rządzą ludzie, którzy pracują długo i oni ustalają reguły gry. Albo im się ktoś podoba albo nie. Nie jest ważne, jakim jest pracownikiem. szkoda czasu na tę firmę

Egon

Duńska firma która w moich oczach sławy Duńczykom nie przynosi. Maszyny stare, wysłużone i nie działające już od 20 lat poprawnie. Wszystko na druty, plastry i TETRYTKI. Część maszyn nowoczesnych ale niestety ktoś to kupił bo była okazja, niekoniecznie dobre i potrzebne. Poproś o spacer po produkcji. Wynagrodzenie na każdym stanowisku znacznie poniżej średniej dla tego regionu Polski. Brak młodych ludzi w firmie to dowód na brak perspektyw na rozwój,oraz totalnie beznadziejną atmosferę pracy. Socjal - taki jak cała reszta, miałki i żenujący. Czekoladki siwe ze starości na święta, (Duńczyk płakał jak dawał) Generalnie szkoda czasu w życiu na takie przygody, chyba że piszesz prace na kierunku: zarządzanie produkcją- jako przykład jak można nieudolnie przeprowadzać proces: produkcji, zarządzania zmianą, rekrutacji, szkoleń, kontroli jakości itd. Ta firma jest jak muchomor w lesie - grzyba masz znalezionego, ale niejadalny a wręcz trujący... pozdro.

@Egon

prawda

Zniesmaczony

Także Pani Kingo proszę się zastanowić nad swoim postępowaniem. Muszą Pani dobrze płacić za opowiadanie tych bajek chwalących Carletti. Bardzo rzadko się zdarza że na takim forum ktoś z pracowników będących blisko władzy udziela się na takim forum pod swoim prawdziwym imieniem. Zrobiła to Pani specjalnie żeby może dyrekcja ten heroizm zauważyła. To takie podlizywanie się. chyba że nick jest nieprawdziwy.

Zniesmaczony

Jak przeczytałem komentarze tej Pani Kingi pracownika tej firmy to zrobiło mi się smutno nad losem tej Pani. W momencie gdy ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej to rozmawiałem z dwoma panami kierownikami. Jeden był normalnym człowiekiem i zachowywał się z szacunkiem do kandydata. Natomiast drugi to pospolity (usunięte przez administratora). Człowiek o bardzo jaskrawych skłonnościach sadystycznych. Ale widocznie taki im pasuje. Później dowiedziałem się że obaj panowie podobno trafili do Carletti z innej firmy i są kolegami.

Agnieszka

Cześć zastanawiam się, czy firma CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. oferuje jakieś profity swoim pracownikom. Mam na myśli między innymi premie, bonusy do pensji, dodatkowe świadczenia lub na przykład dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej. Z góry dziękuje za każde konkretne informacje :)

@Agnieszka

@kinga

Nie jest to prawdą. Pakiet medyczny nie jest oferowany na umowie czasowej. Dlaczego pisze Pani nieprawdę

@Lucy

Faktycznie benefity są przyznawane osobom zatrudnianym po okresie próbnym. Pierwsza umowa, którą proponujemy kandydatom to umowa na 3 miesiące okresu próbnego. Po tym okresie następuje podsumowanie rozwoju pracownika i podejmowana jest decyzja o zakończeniu lub kontynuacji zatrudnienia. Wymienione przeze mnie: Pakiet medyczny i premia „za sezon” dotyczą tylko pracowników zatrudnionych po okresie próbnym.

Paulina

Na tym forum nie powinieneś wskazywać pracowników z imienia i stanowiska, jest to niezgodne z zasadami. Zastanawiam się, jakie jeszcze wnioski wyniosłeś z rozmowy kwalifikacyjnej w Carletti. Z pewnością rozmawialiście o płacy, dodatkach czy zmianach w pracy. Podzieliłbyś się tą wiedzą tutaj?

@Paulina

Szanowna pani Paulino wcale nie ma Pani racji. Ten przykład podawany przez pracownika w poście który pracował tam 4 lata jest absolutnie zgodny z prawdą bo akurat sprawdziłem na podstawie 3 osób które znam i pracowały bądź pracują w Carletti. To wszystko co napisał jest prawdą. Ja pierwszy raz w życiu na rozmowie kwalifikacyjnej byłem bliski tego żeby wstać i wyjść. A jestem bardzo bardzo opanowanym człowiekiem. Przykładowo powiem Pani że jeden z tych kierowników zachowywał się jakby kandydat na pracownika był Jego własnością. A to nie świadczy dobrze o człowieku i o firmie. Drugi zachowywał się jak normalny człowiek choćby nawet zadawał trudne pytania. Mnie osobiście nie boli jak ktoś zadaje mi trudne pytania. Niech Pani nie będzie adwokatem i nie poucza ludzi bo to to nie jest Pani rola. A stosunki interpersonalne i kultura organizacyjna firmy są też częścią informacji o firmie i mogą być prezentowane na tym forum. Oczywiście pod warunkiem że są zgodne z prawdą. A ten warunek został spełniony.

Olek

Pracowałem w tej firmie 4 lata,co do pracy nie mam zastrzeżeń. Praca, jak praca,dobre pieniądze i przede wszystkim wypłaty są na czas. Kiedy to Pan (usunięte przez administratora), lub Pan (usunięte przez administratora)byli kierownikami to jakoś to było, alę nie stety musieli odejść. Od 2019 roku przyszedł nowy z firmy Mars. Jest to człowiek bez jakichkolwiek informacji i doświadczeń..Jego podejście do pracowników jest żałosne, tak naprawdę, to jest najśmieśniejszym kierownikiem w tej formię. Zwalnia ludzi, bez przyczyny, to już nie chodzi o mnie, alę wielu jest pracowników, którzy mają go dość. Myślę, że prędzej, lub później sam wyleci. Życzę mu tego, ponieważ ludzie nie wytrzymają jego poglądów. Z tego, co wiem z firmy (usunięte przez administratora)traktował ludzi bardzo nie przyzwoicie(usunięte przez administratora) miał 2 wyjścia, albo dyscyplinarka, lub sam musiał się zwolnić. No nie stety przyszedł do Carletti, ściągnął go kolega, który z resztą też pracował w firmie (usunięte przez administratora) Tak, jak wspomniałem praca nie jest zła, ale nie stety takie czasy. Pozdrawiam.

Zuza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Czas jest dość trudny stąd moje pytanie.

Czy CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Helmut

Firma o małej wiarygodność nie polecam raczej z dala się trzymaj chyba że jesteś najwny pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.?

CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Gordziałkowskiego 12
    05-800 Pruszków

CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.