Opinie o Syncreon Logistic w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Syncreon Logistic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syncreon Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Logistic w Żary

genocyd

Czego można się spodziewać po firmie kierowanej przez kobiety i genderów? Małostkowości, puszenia się, nadęcia, bufonady, zazdrości, lenistwa, popisów - jednym słowem cyrku. Kadra na bardzo niskim poziomie, bez kompetencji. Jeśli jesteś wołem roboczym, mało myślisz, widzisz tylko czubek swojego nosa i wystarczy Ci pensja, z którą przeżyjesz do 10, ta firma będzie idealna dla Ciebie!

qwerty
@genocyd

Powiem ci, że z tym przeżyciem do 10tego za te pieniądze to tylko jak sam sie utrzymujesz i to też oszczędnie, bo jakbym mial za to kogos utrzymać, to nie wiem czy by mi się udało.

@genocyd

Rzeczywiście jeśli chodzi o kompetencje kierownicze to pozostawiają wiele do życzenia.

Niestety od jakiegoś czasu ta firma jest na równi pochyej. Co z tego że się rozbudowuje jak ludzi mają za nic. Nie ma motywacji do pracy patrząc na to że jednego dnia zatrudniają ile się da a za 2 miesiące zwalniają. Jak patrzy się na liderów którzy popijaja kawkę, zagryzaja cukierki a do operatora linii nie mogą podejść żeby mógł pójść do toalety to jest poniżej krytyki. Oczywiście mają na to przyzwolenie z góry, bo przecież liderzy są tak zapracowani. Aż żal na to wszystko patrzeć.

Olallaj

Praca jak każda inna nawet ok firma czysta kodeks pracy przestrzegane tylko niektórzy liderzy trochę cwaniaki i Pani z BHP trochę niesympatyczna

Cw
@Olallaj

Jest tak. Pytam się lidera czy zastąpi mniexna. Minutę do WC a on nieeeeeeeee nie ma czasu szczać w gacie bo wózków nie nadrobicie bo nie będzie normy

Justa
@Olallaj

Witam chcialbym do wsa do łączyć

ok

Dla mnie ok, jedna z lepszych firm, w których pracowałem.

mały
@ok

Ogólnie jak praca nie jest zła jednak zarzadzanie hmmmm dno(chyba za malo powiedziane) kompetencje do kierowania ludzmi brak, wiedza o tym brak, traktowanie pracownika wspaniałe (jak jestes konfidentem i potrafisz fajnie donosci kariera przed toba) poza tym to jak sie nie podoba to wyp.... tzw liderzy z usmiechem na ustach upier.... premie ogolny brak szacunku ocencie sami czy warto sie przekonywac pozdrawiam

Pani z żar
@mały

Nie zgadzam się ze liderki som złe. Nasza liderka jak chce się iść do toalety to od razu pozwala

Pani 333
@Pani z żar

A ile trzeba czekać na tego lidera nieraz za przeproszeniem zeszczac się można bo liderki i kierowniczka zmiany muszą się kawki napić i poplotkowac

Ble ble
@Pani z żar

Nawet byś się nie pytał o pozwolenie do WC debile z tych liderow

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
Jo

A moja.sąsiadka to swieci po nocach jak duch. To po tej chemi z cardrigow pewnie .

opinia 1...

Praca sama w sobie skomplikowana nie jest. Proste prace manualne- wszystko do wyuczenia. Natomiast tempo pracy jest okropne. Nie ma czasu aby napić się wody. Praca w napięciu. Normy zawyżone wręcz nie do wyrobienia. Wykorzystywanie pracownika do granic możliwości i kiepskie wypłaty. Przerwa trwa zaledwie 15 minut a do stołówki jest spory kawał drogi. Posiłek wręcz trzeba połykać a nie jeść aby wyrobić się w czasie. Atmosfera w pracy okropna. Dużo zawistnych osób, obgadujących ludzi na każdym kroku - zwłaszcza dwie Panie z linii 2 będące na pakowaniu. Wystarczy że ktoś coś powie lub coś się wydarzy to zaraz cała hala o tym huczy... Nie polecam pracy. No chyba, że nie macie wyjścia lub macie nerwy ze stali....

Merida
@opinia 1...

Ooo czegoś ciekawego na swój temat i moich znajomych z 2 pakowania się dowiedziałam. I jakbyś nie wiedział/ wiedziała, wszyscy w tej firmie to robią, a są nawet gorsze rzeczy. Zresztą obgadywanie można zgłaszać do przełożonych(jest to zapisane w umowie)

rssss
@Merida

Racja, można zglaszac do przelozonych. Oni tam najwiecej obgadują pracownikow i pewnie sie śmieją z nich siedzac w tym smiesznym boksie.

...
@Merida

Merida kto powiedzial, ze to o 2 linie z Twojej zmiany chodzi, po co sie puszysz? Wez sie lepiej za robienie targetow bo jestes juz obserwowana... Twoj pomysl , ze jak nie bedziesz robic targetow na innych sttacjach to przeniosa Cie na 12 jest do bani.

gest

Pani prokurent chyba nawet nie wie co sie dzieje, bo ludzie boją sie powiedziec z myślą, że stracą pracę. Syncreon to poważna firma na świecie, jednak jej oddział w Żarach to (usunięte przez administratora) i tania siła robocza.

Xyz

Liderzy mściwi. Podważ ktoregoś kompetencje, to sie będzie potem odgryzać cały czas. Nie mówie, że każdy, ale niektorzy z nich chyba byli gnębieni kiedyś i teraz odgrywają sie za dawne lata w firmie, ktora jest tak komiczna jak oni.

Anonimowo proszę

Praca w syncreonie do nauczenia i do przerobienia tylko trzeba nabrac wprawy wtedy czas jest na wszystko, nawet zeby piwo wypic ;-) ;-) Praca znosna tylko wiadomo jak to w takim skupisku... zawsze znajdzie sie ktos nadgorliwy ktoremu "awans" uderzyl do glowy i stanowisko lidera myli ze stanowiskiem poganiacza, i zeby nie bylo, ze po imieniu to ta z imieniem na litere E (tym dluzszym) ktora twierdzi, ze zawsze marzyla o byciu liderem, gratuluje poziomu marzeń, sa one adekwatne do wyksztalcenia, radze zaczac brac przyklad ze starszej kolezanki ktora odpowiednim podejsciem do ludzi potrafi zmobilizowac, brawo pani E (tym krotszym) zapisy na miejsce na pani lini sa juz na 2019 rok

Żary pracownik
@Anonimowo proszę

Wszyscy odważni anonimowo ! skoro praca się nie podoba to dlaczego Ci co narzekają po prostu nie zmienią pracy?! Najlepiej narzekać na lidera,lider też sie musi tłumaczyć np. z braków targetu.Nie uważam żeby komuś awans uderzył do głowy może po prostu nie którym żal (usunięte przez administratora) ciska! Żałosne to co piszecie! E...... jak piszecie jest jedną najlepszych liderów!

Kk
@Żary pracownik

Aż strach czytać co ludzie piszą czy tam naprawdę jest tak nie miło?

Blaz
@Kk

Tak piszą leserzy i ci co liczą na to, że za leżenie ktoś im zapłaci. Ja probowalem pracy w kilku firmach w Żarach, a w tej mi najbardziej odpowiada. A zarobki takie jak wszedzie. Przynajmniej nie robisz na akord i nie ma obcokrajowcow. Ogolnie ok.

Mycha
@Blaz

Praca niby nie na akord a popieprzasz jak na akord.Praca wyliczona co do sekundy,nie ma czsu się napić ani po tułku się podrapać bo nie zrobisz normy.Ludzi zabierają,normy co chwile podnoszą a zarobki stoją w miejscu a jeszcze życie umilają niewygodnymi ciężkimi buciorami w których nogi zaparzają się i bolą.Jak tu polubieć tą pracę?jestcoraz gorzej!!

Merida
@Mycha

Pracuję tam od sierpnia, i jest to moja pierwsza praca na produkcji, jak ktoś ma chęci do pracy to ogarnie swoje obowiązki na stanowisku nawet w jeden dzień, co do zarobków nie jest moim zdaniem źle, pamiętajmy o tym, że w naszym województwie nie ma ciężkiego przemysłu i całej reszty z nim związanych. Więc zarabianie około 1800 i nieco więcej (w zależności od stanowiska) to nie jest źle. Praca też ciężka nie jest, chociaż inni wolą pracować w biedronce lub w konopolu.

Daria
@Merida

Moj mąż pracuje w kronopolu i zarabia około 4 tysiace, czasem lepiej, wiec to chyba roznica przy 1800 zł. Trzeba poznac syutuacje danej firmy i pozniej o niej pisac bo sie mozna skompromitowac.

mak
@Merida

w biedro tez chyba mają lepiej, bo podobno dwójka ponad.

Tika

Znów do zwolnienia 15 osób

Tee
@Tika

Niech zwalniają, mądrzejsi ludzie i tak stamtąd odejdą prędzej czy pózniej. To jest praca bez perspektyw, za małe pieniądze.

....

Ch*jowa firma, przekręty w biurze, liderki puszczają uszkodzone cartridge na wysyłke. Uciekajcie stamtad jak jak ja to zrobilam.

....
@....

nie no, żartowałam. Firma ok, mogliby podwyzke dać.

Oni mają asa w rękawie w postaci darmowego transportu na terenie kilku innych miast, w ktorych jest spore bezrobocie, dlatego sobie przekalkulowali, że jak komuś sie nie podoba to może sie zwolnić i na jego miejsce zaraz znajdą kogoś innego. Co nie zmienia faktu, że zarobki mogłyby być większe.

Zatroskana

Łusuniento mój wpis o szift menadżerze

Pracownik Żary

Nie wiem czemu sporo negatywnych opinii!!!pracuje tam sporo czasu i praca zła nie jest liderki fajne i Pani kierownik tez super wyrozumiała i ma podejście do ludzi!bardzo dużo zależy od podejscia do pracy bo osoby które są pracowite i sumienne nie narzekaja,a narzekaja Ci ktorym pracować się nie chce - oceniają liderki choć nie rozumieją że i one muszą wywiązywac sie ze swoich obowiązków i napewno sa z tego rozliczane!!!zarobki mogłyby być troche wyższe poza tym ok najwiekszym problemem wysoka temperatura w okresie letnim!

Pracownik nr 13

Praca jak praca, z początku trudno się wyrobić na stanowisku lecz z każdym dniem idzie coraz łatwiej i więcej ma się luzu przy pracy. Co do samej firmy syncreon nie mam żadnych zastrzeżeń, chociaż do podfirmy randstand parę uwag się znajdzie i nie polecam tej agencji pracy tymczasowej. Jeżeli macie zamiar przyjść pracować do syncreonu w Żarach, to polecam spróbować złożyć papiery bezpośrednio do syncreonu ,a nie na pod firmę bo często gdy chce się u nich coś załatwić to jest problem i tłumaczą się tym że nie mają kwalifikacji.

Żary pracownik

Najpierw nauczcie się pisać.... To do tych którzy piszą z takimi bykami że aż czytać się nie chce.... Nikt do pracy nikogo nie zmusza a wylatują Ci którzy prace mają za zabawę,przychodzą kiedy chcą.....Praca jak każda inna ja pracuję tam 4 lata przychodzę pracuję 8 godzin idę do domu.Jeśli komuś się nie podoba praca to tylko tym co myślą że przyjdą do roboty i będą leżeli do góry h....! ZALEŻY CI NA PRACY?! PRZYJDŻ ZRÓB SWOJE I IDŻ DO DOMU A BĘDZIESZ MIAŁ PRACE.... Ja pracę w Syncreonie POLECAM

Pracowniczka

Za ostro kolerzanko, ja tesz tam pracuje kilkanaście miesiency i widzem co się dzieje. Gdy by było zle to by kierownik zmienil liderki, a jak nie zmieniajo to znaczy ze som dobre. Ja nie mam problemu z firmom. Przerwa na sniadanie jest, do ubikacji chodzem kiedy chcem, i pije jak chce się pic. A nawet wyplata jest na czas, czasem jest zle ale ogolnie polecam. Majonc na uwadze to co się dzieje w innych firmach na strefie to robota nie jest zla.

Kala

Dostałam informację że som przyjęcia na skręcanie pudełek z tuszem do drukarek. Proszę o info jak tam jest i czy warto iść tam. Bo tera mam pracę i będę musiała zmienić.

Graża

Jestem jusz tam kilka mniesiency, to co piszecie że tam źle to siem nie zgadzam. Jak chcem się napić wody to mogem i tak samo jak do kibla to odrazu liderki zastempujom. Ogólnie polecam.

Niestety ta firma ma ludzi za nic, zwalniają zatrudniają i tak na okrągło. Wszystko zależy ile jest zamówień, trzeba czekać czy umowa zostanie przedłużona czy nie . A co do agencji pracy zatrudniającej , brak jakiekolwiek kompetencji i organizacji, kantują na wypłatach ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Logistic - Żary

• Jak się pracuje w Syncreon Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syncreon Logistic?

Kandydaci do pracy w Syncreon Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syncreon Logistic