Opinie o Syncreon Logistic w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Syncreon Logistic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syncreon Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Logistic w Żary

OperatorLinii

Pracuje w tej firmie dopiero 3 miesiąc ale jezeli chodzi o atmosferę na hali produkcyjnej to według mnie czuć wyraźnie że jest tam przyjemnie i przyjaźnie. Jestem na zmianie gdzie kierowniczka jest Pani Ewa i jeżeli wybieracie się tam do pracy to nie ma co słuchać opinii innych że jest zołza. Jeżeli chodzi o resztę kadry kierowniczej to liderzy linii są chętni do pomocy nowym pracownikom. A jeżeli chodzi już o szarych żołnieżyków takich jak my to pozwolę sobie porównać linie do rodziny, łańcucha czy nawet drużyny. Każdy pomaga każdemu. Wygłupy śmiechy chihy itd... no jest na serio przyjemnie. A co do minusów? To: są narzucone normy ilościowe która każda linia musi wykonać. Jeżeli nie wyrabiacie po 2 tyg przygotujcie się na narzekanie ze strony kierowcy. Dojazd. Ja tracę 2 godziny dziennie i nie jest za to płacone. Brak możliwości puszczenia radia bo niby to rozprasza. Moje sugestie dla Syncreon Logistic: Muzyka na chwali ponieważ na serio przyjemnie się pracuje przy muzyce i czas szybciej leci. Doliczona dodatkowa przerwa na gimnastykę żeby rozprostować kości. Stanie w jednej pozycji przez tyle godzin nie jest przyjemne ani przede wszystkim zdrowe. Uważam że gdyby była taka Ala przerwa i człowiek trochę by się porozciągał to ludzie na 2 dzień nie przychodzili by tak zmęczeni lub nie kończyli by zmiany z obolałymi kościami Lubię atmosferę w Syncreon Logistic za: Zarobki atmosfera podejscie

Pfff...
@OperatorLinii

Ty tak na serio??? Kierownictwo jest miłe bo jestes nowy. Pogadamy za kilka miesiecy... o ile cie nie wywalą na zbity pysk. A i jeśli chwalisz sobie tam zarobki to znaczy ze siegasz dna... albo nie. To juz odwiert... Trzeba bylo sie tu ladbie przedstawic ,zeby kierowniczka wiedziala jak bardzo wchodzisz jej w (usunięte przez administratora)

Pfff...
@Pfff...

Ładnie*

Zly

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktuja cie ja smiecia

Slasher

Syncreon Logistics dawali mi jako nowemu pracownikowi jeden dzień pracy pracowałem o wiele dłużej. Ta firma nie jest zła tyle że liderki po jakimś czasie zapominają gdzie jakiś czas temu się znajdowały innymi słowy obrastają w piórka. Posiadanie własnego zdania w tej firmie jest wręcz kłopotliwe dla góry co też nie jest zbyt bystra. Jedna liderka nie potrafi pojąć że tam pracują ludzie a nie roboty druga zachowuję jak zbuntowana małolata która myśli że każdy ma jej całować stopy (podejrzewam problemy w sypialni) nie wymieniam po nazwiskach kto wie ten wie. Żeby cię uje*** pójść na skargę do liderki nie martwcie się o to co druga osoba chętnie zadba żeby wbić nóż w plecy i się podlizać ukochanej liderce (ludzkie bydło). Dla osób o słabej psychice oraz nerwach ta praca jest nie wskazana byłem świadkiem jak kilka dziewczyn ryczało pod naporem tych Liderek czy też ich Cerberów :D Czasami przypominała ta praca obozy jenieckie za czasów II Wojny tyle że w Syncreonie nie noszą swastyk :D Innymi słowy nie liczy się tam człowiek oni to mają w głębokim poważaniu liczy się Target ! i to według mnie jest żałosne. Dla hejterków kochanych nie odszedłem zwolnili mnie i idźcie im pucować laczki bydło bez własnego zdania dajcie dalej sobą pomiatać.

Bez nicka
@Slasher

Każdy wie po co przychodzi do pracy. Target jest to założenie godzinie które musi być zrealizowane,i po to jesteście zatrudnieni. Proste.

Cały czas, w każdej ilości

Możesz nawet powiedzieć, że masz skończoną jedną klasę podstawówki i tak Cię przyjmą. Nie mają już w czym wybierać. Biorą wszystkich jak leci :D

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
Zabójczy Staszek

Nie polecam pracy w tej firmie. Nasze wynagrodzenie zależy od liderek, które bardzo lubią (usunięte przez administratora) premię. Nie dość, że pracuje się za najniższą krajową to cały miesiąc zastanawiamy się czy w tym miesiącu zobaczymy premię. Nie można zaplanować żadnych długoterminowych opłat jak np. zakup na raty. Nie oszukujmy się ale nasze premie nie są firmie na rękę i im więcej pieniędzy zostanie w kasie tym lepiej. No a praca w dzisiejszych czasach za 1530 zł to prawie jak niewolnictwo. Firma prowadzi cały czas nabór bo ludzie się zwalniają. Mają dość zapieprzania przez 8 godzin za tak niegodziwą stawkę. Dla Pań liderek mam jedną wiadomość. Przerwa jest świętym prawem pracownika i nie wam suczki określać czy ona się komuś należy !!!

3-Y LETNI PRACOWNIK
@Zabójczy Staszek

Ale sie usmialem ww koncu ktos nazwal te panie (a raczej PANIUSIE )jak nalezy S.....I Co jedna to madrzejsza jedyna liderka ktora jest normalna osoba jest p.Dorotka Gerstler (do tanca i do rozanca )zawsze pomocna i sie nie wywyzsza (pozdrawiam p.Dorotko)Jeszcze ten niby p.Kamil jako jorzuan liderek ganiaja za nim po kolei zamiast pracowac/ NIE POLECAM PRACY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JakisTam
@3-Y LETNI PRACOWNIK

Byście się w końcu za robotę wzięli, A nie oczerniali ludzi.... pracuje tutaj kilka lat i jakaś nie narzekam na liderów.... każdy robi to co mu karza, A liderki też mają przełożonych... ogarnijcie się w końcu!!

Zabójczy Staszek
@JakisTam

Jeżeli dla Ciebie praca za najniższą krajową jest szczytem Twoich możliwości to gratuluję motywacji życiowej :D Z drugiej strony patrząc na styl Twojej pisowni to mam pewność, że orłem to Ty nie jesteś.

JakisTam
@Zabójczy Staszek

Nikt tam na siłę nie siedzi. A jak coś nie pasuje droga wolna.

Qwerty
@JakisTam

Zajmij się przygotowywać do ślubu a nie siedzisz tutaj i (usunięte przez administratora)Wyrzucili Cię z liderowania bo stosowalas mobing i ludzie zwalniali się z pracy przez Ciebie a teraz strasznie opowiadasz,że sama się zwolniłaś. I wyrzuć już ta kamizelkę lidera z szafki bo już Ci się nie przyda. Żenada

krzyś
@3-Y LETNI PRACOWNIK

NO NO wszyscy tylko nażekać potrafią ale tak nie jest do końca i liderki tez maja kogoś nad głową więc po co zrzucaćwszystko na liderki wiem bo tam pracowalem i powiem ze nie odeszłem z powodu pracy bo w zakładzie jest fajna atmosfera i nie nazekajcie tak zawsze może być gorzej

Mama

Witam! ???? Czy jest mozliwosc pracy na jedna zmiane czy to nie mozliwe ?

Pomocna dłoń
@Mama

Oczywiscie ze jest taka mozliwosc tylko ze nie.na samej produkcji a na dziale napraw reverse ktory pracuje od 7 do 15 tylko wydaje mi sie ze przy kontaktowaniu sie z kadrami trzeba o tym powiedziec ze potrzeba jest pracy na jedna zmiane . Pozdrawiam i powodzenia :)

Hey
@Mama

Wątpię. Praca jest 2 zmianowa

Lila

Pracowałam(usunięte przez administratora)Czasu w Syncreonie w Nl, znam wasz ból :-)

Nie pozdlawiam

Nie pozdlawiam M... ktola skacze z Cobly na Pirata i się kulwa nie może zdecydować na ktolej lini chce stać.

Pracownik 1
@Nie pozdlawiam

Za robotę się weźcie wreszcie a nie plotami się zajmujecie przez 8 godzin. Prawda pani S.?

Jakotako

Witam! Praca jak każda inna raz jest lepszy dzień raz gorszy ale narzekać każdy może i lubi najlepiej by było jak by się samo wszystko robiło a samo przyjście miałoby wystarczyć ???? Sama praca jest wporzadku nie jest ciężko jak to wszyscy tak narzekają,wiadomo na początku przy nauce wydaje się wszystko jakaś fikcja ale jak się ogarnie i się chce ogarnąć to się robi. Jedno stanowisko jest lżejsze jedno cięższe ale zawsze jest możliwość szkolenia na inne stacje jak ktoś poprosi, najgorzej jest na oknach bo brudno i się robi do ostatniej chwili ale i tam ludzie jak chcą to pracują i są chyba zadowoleni inaczej by tego nie robili bo przecież każdy ma wolna wole i jak się coś nie podoba to może prace zmienić a nie tylko narzekać, liderzy i kierownictwo wporzadku, mili, da się załatwić prawie wszystko jak ma się odpowiednie do tego podejście, liderki są takie dla ludzi jacy ludzie są dla nich to rzecz oczywista jak idąc po chali słyszą ze nic nie robią to raczej nie ma co się spodziewać ze wszystkich Będzie klepać po główce i traktować jakby się nic nie stało, niestety ludzie z linii nie maja zrozumienia dla wyższych stanowisk od siebie wydaje im się ze liderki tylko siedzą i nic nie robią mimo tego ze ktoś musi ludziom obliczyć premie i wypłatę, zmienić na toaletę, zdać wszelkie raporty, jeżeli nie ma targetu to gęsto się tłumaczy kierownictwu dlaczego tak się stało jak do tego doszło co z tym ma zamiar zrobić itd. Tak naprawdę lider robi i jest prawie od wszystkiego ale przecież ludzie tylko widza jak siedzą przy komputerach i nic nie robią to jest norma nie wszyscy ludzie tacy tam są tylko niektórzy a ci co sieją ferment nakręcają innych i tak to działa w zakładach produkcyjnych przy dużej ilości osób, ten kto jest bardziej onteligenty to nie daje się wciągnąć w takie głupie gierki. Atmosfera nawet okej to zależy od ludzi większość jest wporzadku idzie pogadać pośmiać się ale wiadomo jak wszędzie znajda się fałszywe małpiszony które myślą ze zostaną liderkami , czy tez myślą ze są lepsze czy maja wtyki przez to ze chodzą do kurnika i podpierdzielaja innych???? jest to żałosne działanie osób które myślą ze jak będą lizać tyłki kurnikowi to więcej im się kasy na kwitku pojawi ???? znajdzie się kilka artystek na zmianie pani Ewy G. Które myślą ze jak będą podchodzić 1000000000....... razy do konkursu na lidera czy na QC to wkoncu je wybiorą przydałoby się zejść na ziemie i skończyć żyć marzeniami największa rekordzistka o której gadają na obu zmianach jest pani Ewelina S. Która często gęsto stoi na stacji numer 12 na pakowaniu której się wydaje ze zwracanie przez nią uwagi robią na kimś wrażenie jej teksty typu „co się tak guzdrzesz bo targetu nie będzie „czy jak ty butle sprawdzasz za szybko coś „ są po prostu słabe denne i żałosne , myśli ze jak raz pomogła liderce z butla to już zaje...ta pani lider z niej jest, lub jak to słuchy dochodzą pani jakość bo raz stała na stacji 16 i butle „sprawdziła” no cóż tak to jest jak ma się mniemanie wysokie o sobie ???? dorosła kobieta która wydaje się być inteligenta okazuje się ze ma mózg dziecka ???? powinien ktoś z ta panią zrobić porządek przez wielkie P bo ta pani myśli ze jak kierowniczka z nią zamieni dwa zdania to ze ma wtyki w kurniku i ze może wszystko a tak naprawdę tak podpadła liderka ze nikt jej tam nie lubi nie wspominając już o hali produkcyjnej na obu zmianach gdzie tez zwolenników swoich nie ma jak jej się to wydaje , fałszywa osoba której jak coś się powie to z prędkością światła cała hala już wie, lepiej omijać ta panią z daleka bo Zycie w tym zakładzie będzie lżejsze lepiej trzymać się innych osób które są naprawdę wporzadku ☺️ Jak najbardziej polecam tam prace ja sama trochę już pracuje to wiem co mówię ????

@Jakotako

Zamiast tracić czas na wypociny, pochyl się nad słownikiem, polecam.

Firma jeden wielki cyrk i (usunięte przez administratora) Starzy pracownicy odchodzą. Taśma podkrecana do takiego stopnia że człowiek ledwo się wyrabia. Tacy znawcy tam są ze niech wymyśla lepszy tryb pracy a nie wszystko ręcznie. Człowiek to nie maszyna ! Liderki szkoda słów siedzą w kurniczku kawka ,telefony i obgadywanie. Uwazaja się za niewiadomo kogo. Wezcie się tepe dzidy za robote a nie wyslugujecie się innymi! Wypłata śmieszna za taką harówe! Nie polecam nikomu ! Biora ludzi z ulicy i OHP bo nikt tam nie chce robic juz!Jeszcze by dużo wymieniać ale szkoda strzępic sobie nerwów. Uciekać stamtąd jak najdalej

BLADY
@Anonim

FIRMA NIE GODNA POLECENIA BYLOBY LEPIEJ JAKBY POZWALNIALI TE LIDERKI I BYL JEDEN LUB DWIE KIEROWNICZKI CZY BRYGADZISCI NA ZMIANE ! TAK JEST W INNYCH ZAKLADACH!SYNCREON TO NIE ZAKLAD TYLKO ISTNY CYRK !PRACOWALEM TAM TRZY LATA I NIC SIE NIE ZMIENILO NA LEPSZE WRECZ PRZECIWNIE ! PRACUJE TERAZ OBOK W DRUKARNI CHROMA I JEST SPOKO !!!!!!!!! ZAROBIC SIE DA DOBRZE I NAJWAZNIEJSZE ZE ATMOSFERA JEST DOBRA ! SA ZLECENIA LECZ NIKT NIKOGO NIE POGANIA....JAK FAJNIE ZE JUZ TAM NIE HARUJE ZA SMIESZNE PIENIADZE...;)

@BLADY

W Chromie dobra atmosfera? A to sie uśmiałem. No zarobek może lepszy niż w Syncreonie, ale wszystko poza tym jest tam fatalne. Pozdrawiam

...
@Marek

Zarobki lepsze bo i godziny pracy inne

Hiphopowiec

Praca do ogarnięcia tylko nie wiem czy warto za takie pieniądze (1850 zl na rękę jeżeli nie chodzisz na L4) Jedna uwaga, jeżeli dostaniesz się na zmianę Ewy G. omijaj ludzi z kontroli jakości P.... z ryjem jak koń która chyba cierpi na daltonizm Bo mylą się jej kolory kamizelek i zachowuje się jakby nosiła czerwoną i ciepły K.... który myśli, ze jest kimś lepszym, jego teksty typy "zamknij twarz" "krzesło nie jest dla Ciebie,możesz oprzeć się o paleciaka" "niech zap.....la z tą paletą" "Nie płacą mi za pomaganie" są żenujące

Kciuki
@Hiphopowiec

Jeżeli chodzi o K....a z OOB to jest prawda, (usunięte przez administratora) i prostak w kontaktach z ludźmi, ale już grupka osób szykuje się na rozmowę z kierowniczka w jego sprawie. Trzymam kciuki

@Hiphopowiec

Ooo... ciepłego nie umieją ustawić? Przecież to lamus... Ale fakt, ze za bardzo gwiazdorzy.

onaaa
@Hiphopowiec

Kontrola jakości w tym momencie to jakaś tragedia w tej firmie. noszą się jak by bogami byli a nic nie robią. Fakt,że P.....a i K...l którzy obecnie obstawiają to stanowisko na jednej zmianie nie radzą sobie. Kiedyś dziewczyny tam były inne. Robiły swoje,ale było widać,że lubią swoją pracę i poważniej do tego podchodziły a tym samym były szanowane i też żyły w zgodzie z pracownikami produkcyjnymi. Odkąd zmienił się ich przełożony, zmieniła się załoga, a tym samym jakość jakości...

Napisane szczerze.
@onaaa

Od oceniania jak pracuje K. i P. na kontroli są kierownicy.Podobnie jest z innymi pracownikami. OD OCENY SA LIDERZY I KIEROWNICY!!! Widze tu grupke zjadliwych małpiszonów które boli d..pa ,trzeba było aplikować a nie tu płaczecie. To jest strona o opini zakladu czyli zarobki, rotacja praciwników itp a nie obgadywanie jednego czy drugiego admin tej strony powinien sprawdzać te beznadziejne wpisy. Weźcie sie wkoncu za robote i patrzcie na siebie bo sami nie jestescie idealni. Nie dosyc ze zarabiacie w tym zakladzie tyle samo to jeszcze pod kazdym dołki kopiecie. Żenada i poziom przedszkola.

Ktoś
@onaaa

Bardzo dobrze napisane, kontrola jakości to teraz jakaś masakra, kiedyś dziewczyny były miłe i pomocne, było widać, ze wiedzą co robią A teraz niestety jedyne co robi kontrola to demonstracja władzy i tego,ze jest się w ich mniemaniu kimś lepszym. Może ktoś K....a powinien uświadomić,że są takim samym pracownikiem jak cala reszta i chodzenie po hali i prowokowanie pracowników fałszywymi informacjami,ze ma się nielimitowany czas przerwy jest nienamiejscu.

Hahaha
@Ktoś

Telefon też podobno może oficjalnie używać bo ma sluzbowy... Kamil zjedz snickersa bo gwiazdorzysz

Ktoś
@Hahaha

No i Pa...a dostała wilczy bilet, ciekawe kiedy ktoś zajmie się K.....m bo z dnia na dzień bardziej mu odwala

Ktoss

Dlaczego jdnym zabieraja premie a drugin nie

IREK
@Ktoss

To proste musza komus zabrac zeby drugim dac ! Jak nie Jestes LIZUSEM nie masz premi ! Pracowalem troche w tym zakladzie i nigdzie nie widzialem takich cyrkow i syfu !!!!!!!!!! Dobrze ze juz NIE PRACUJE ! NIE POLECAM !

Pawel

Czy na dziale produkcyjnym jest chemia używana i na czym polega czy ręce dostają po tyłku ? Słyszałem że ciezko

Anonimmmmm
@Pawel

Jest używany alkohol ale tylko na pakowaniu i tylko przy używanych butlach nie koniecznie tam trafisz w sensie na ten projekt a używany jest tylko do przetarcia delikatnie butli brudnych oczywiście takie coś jest robione w rękawiczkach także ani nie jest ciężko ani ręce nie dostają po (usunięte przez administratora)

Anonimka
@Pawel

Najgorzej jest na Oknach. Tam człowiek wdycha ten pył, owszem są maseczki ale ciężko sie w nich pracuje zwłaszcza latem. Po skonczonej pracy często jest mało czasu na umycie sie zwlaszcza jak ktos dojezdza autobusem. Co do ludzi... Jak to ludzie jeden jest ok a drugi objedzie ci du..pe. Normalka. To samo z liderkami. Najlepsza jest D. Najsympatyczniejsza liderka, pomoże i nie skreśla jak cos nie idzie na przyuczeniu. Reszta.... no cóż... Najlepiej zrobić swoje przez 8 godz i nie przejmowac sie reszta. Pozdrawiam

pracowniczanka
@Anonimka

Ja pracuję już dość długo i co do pracy to nie jest taka zła, a nawet zdarzały się dni,że można było się ponudzić. Wiadomo jak to w pracy raz jest lepsza stacja raz gorsza, ale jak się człowiek stara to jest spoko, da się wszystkiego nauczyć. Co do liderek to faktycznie są różne, ale to nie znaczy,że same złe, są i fajne takie ludzkie i miłe. Dobrym przykładem jest właśnie liderka D....a ze zmiany Ewy, ale i A.......a świetnie się sprawdzała w tej pracy, była miła i zawsze starała się pomóc na ile mogła, nie nosiła się jak inne z nosem do góry- szkoda,że już jej nie ma. Oby szybko wróciła na swoje miejsce...

Liderzy
@pracowniczanka

Agnieszka J. i Dorka najlepsze liderki ewer!

Xxxxxxllllllleeeeeeelllllloooo

Przychodząc tutaj do pracy (rewers) myślałem, że jest super. Pracując już jakiś czas zmieniłem zdanie diametralnie. Po pierwsze wynagrodzenie. Nie jest adekwatne do pracy. Niektóre działy snują się przez cały dzień i mają taką samą wypłatę jak Ci, którzy zaiwaniają cały czas. Przychodzenie godzinę przed, żeby wyrobić target i mieć jeszcze czas na przygotowanie się do pracy na dzień następny. I Ci leaderzy...no przecież to święte krowy. Jeden z drugim siedzą po kątach i się nabijają z pracowników (P) słyszymy więcej niż myślicie. I te ich tabelki. Człowiek się nie liczy w ogóle. Nie daj Boże zachorować. Nie dość że wtedy płatne 80% to ze śmiesznej premii zabierają za niedospozycyjność. Ok wszystko rozumiem, że kasa i oszczędności ale urwa! Macie na prawdę dobrych pracowników a nie dbacie o nich w ogóle. Totalne dno a co najgorsze zaczynacie już obrastać mułem.... Mi

@Xxxxxxllllllleeeeeeelllllloooo

To w syncreonie jest dział, który ma czas się obijać? Jak tam praca jest wyliczona co do minuty (przynajmniej tak było kilka miesiecy temu), nie ma czasu nawet na toalete chyba, że lider z łaski swojej zastąpi cie na chwile.

...
@Xxxxxxllllllleeeeeeelllllloooo

Cała prawda popieram

Y
@anonymous

Na dziale technicznym tak jest jedni mają tyle roboty a drudzy nie mają tyle obowiązków albo brak zleceń i fejsjk

irek
@...

nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niemila atmosfera !!!!!!!!!!!!!!!!liderki leniwe i niepomagaja w niczym!!!!!!!!!!!!!!!!zarobki marne grosze za z...............e .Dobrze ze juz tam nie z.............m .Pozdrawiam liderki inaczej bym je nazwal ale mam szacunek w przeciwienstwie do Nich .Powinny sie nuczyc szacunku tego na pierwszym miejscu .A nie obgadywac pracujacych tam ludzi....najfajniejsze sa te falszywe usmiechy ....Zero kompetencji ....

Ktoss

Dziewczynie w piatek zabrali premie bo nie wyrabiasiena stacji tylko dlaczego jedni moga se wybierac stanowiska a drudzy musza zapieprzacna ciezkich stacjach jedni maja uklady z liderami adrudzy zapieprzaja tylko ze ta dziewczyna wyrabia siena innych stacjach a inni umieja tylko jedna stacje i liderzy ich nie szkola

Omay
@Ktoss

Na dziale technicznym to samo jsk masz plecy to i dobre krzesełko

....

Nie polecam pracy jak zachorujesz np często siadają ręce na dziale technicznym to potem problem żeby znaleźć inne stanowisko jak nie masz znajomości pozbywają się jak śmieci nie szanuje się pracownika liczy się target bardzo niska kompetencja zakładu

Jest chemia na tak zwanych oknach, tam napełniane są cartridge tuszem w prochu, dość szkodliwym dla zdrowia. Człowiek cały brudny po tej pracy jest, nawet w nosie i uszach czarno, dobrze że już tam nie pracuję, brrrrr. Odradzam

@anonymous

Dzięki

Kris

Dlaczego jedni maja prawovwyboru stanowisk pracy a drudzy nie nirle rozumiem czemu gora nie chodzi po stacjach i spyta ludzi jak im sie pracuje. Przeciez niedlugo nikt nie bedzie tu robic

O
@Kris

Bo mają znajomości i są czopki

Icek

Praca na dziale technicznym 1530 czyli najniższe wynagrodzenie plus śmieszna premia 400 brutto uznaniowa czyli można obciąć praca technika polega na akordowym naprawianiu części do drukarek itp elektronika pogania cię lider a sam nic cały dzień nie robi target z księżyca liczą tylko te tabelki a ty masz się wyrobić na hali duszno praca w bardzo szkodliwej chemii że wychodzisz jak pijany ciekawe czy za granicą tyle samo płacą wstyd!

Ktoss

Nie rozumiem dlaczego jednym zabieraja premie a innym nie choc tez sie nie wyrabiaja

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Logistic - Żary

• Jak się pracuje w Syncreon Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syncreon Logistic?

Kandydaci do pracy w Syncreon Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syncreon Logistic