Opinie o SOLARIS Kórnicka w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SOLARIS Kórnicka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SOLARIS Kórnicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLARIS Kórnicka w Środa Wielkopolska

Spawczyk

Jestem ciekaw kiedy się wezmą za tego z robota. Dziadki którzy idą za chwilę pewnie na emeryturę muszą na niego robić a on jak dyrektor spaceruje. Kierownictwo się ale razem dojeżdżają także...

...
@Spawczyk

Popieram Cię w 100% to jest leser wiecznie bajerka mój kolega też pracuje na takim samym robocie to opowiadał ile wyspawa taka maszyna to tu jest przedszkole ha ha

PISVIRUS

Panowie jakieś premie. Bonusy coś Z pracę podczas pandemii otrzymamy od pracodawcy czy będziemy (usunięte przez administratora)więcej za tyle samo dodatkowo ryzykując zdrowie nasze i naszych rodzin? Inne duże firmy i koncerny mają jakieś premie większe oraz dodatkowa kasę za pracę podczas pandemii

Nikodem
@PISVIRUS

A Ty liczysz na jakąś premie. Zarząd nas wydymał z podwyżką Ostatnia premia też była porażka. To teraz w kryzysie nie będzie premii z kilka miesięcy albo lat.

@PISVIRUS

Premie tak jak podwyżki dostaną nieroby z biur teraz pracują pod szczególną presią praca w domu gdzie dzieci przeszkadzają trzeba do marketów jeździć na zakupy firma wybudowała nowe biura za miliony przeróbka starych biur za kolejne tysiące żeby orły mogły pracować i co teraz stoją puste za my na produkcji zero udoskonaleń jedno co potrafią to ciąć godziny to jest ZENADA

Rudy
@Bzyk

Masz rację na inwestycje jest ale do ludzi niema my na produkcji latem w kurtkach a w biurach klimatyzacja po co im a wszczegulności w magazynie i u elektryków to żadna szlachta elektrycy niech się wezmą za robotę a nie przesiadują w magazynie i (usunięte przez administratora) opowiadają takty im zrobić taniej by było firmę zewnętrzną do tych szlifierek zatrudnić a nie takich ściemniaczy sztuczne soboty i nadgodziny

Łysy

Pokazujcie dalej że można pracować w soboty i nadgodziny to podwyżki nigdy nie dostaniemy a biurowi się śmieją !

@Łysy

Biurowi siedzą w domu może jeszcze firma zapłaci im za prąd rachunki bo przecież może z pół godziny włączają laptopa w firmie spijają tyko kawę za kawa to w domu kompletnie nic nie robia tylko się śmieją z tych co na nich robią czyli z nas pracowników z produkcji u spawalnia w biurze chodzą tydzień jedni tydzień drudzy kompletne nieporozumienie DBAJMY ROWNIEZ O SWOJE ZDROWIE mamy tak samo rodziny produkcja pracuje nieroby wzięli podwyżki i siedzą w domu

kiki
@????

Jakie wzieli niby podwyzki? Przestan bredzic człowieku. Możez w kazdej chwili isc pracować w biurze, jak tak ci zle i w solarisie i na produkcji. Czy wy sie musicie ciagle czuc narodem uciemiezonym i tylko ciagle jechac po pracownikach biurowych? Jestesmy wszsyscy od siebie zalezni, jak biuro techniczne nie zaprojektuje, to sprzedaz nie sprzeda, jak sprzedaz nie sprzeda, produkcja nie bedzie miala co wyprodukowac. System naczyn polaczonych, ludzie... Myslisz, ze pracujac w biurze jest takie wszystko super kolorowe, ze nic sie nie robi, ze kawki sie spija a w domu sie siedzi i udaje robote? To sprobuj sie skupic przy dwojce dzieci, ktore nie chodza teraz do szkoly. Jak to sie konczy, ze w zasadzie odpalasz kompa o 7 i wylaczasz o 21. Nie placze z tego powodu, tylko pokazuje ze my tez pracujemy, inaczej niz produkcja, owszem, ale nasza praca jest tez potrzebna w tej firmie, jak i w kazdej innej. Ty wychodzisz z pracy i telefon do Ciebie nie dzwoni popoludniami czy wieczorem czy w weekend, a do nas tak. I co, i mam ztego powodu chodzic i marudzic? Macie jakies bledne wyobrazenie, ze w biurach sie zarabia kokosy, kiedys uslyszalem, ze w biurach to kazdy ma po 10 tysiecy. No ludzie... Jest teraz trudny czas dla wszystkich firm, dla calej gospodarki, trzeba wziać się w garsc i nie nakrecac jeszcze bardziej trudnej atmosfery i paniki wzajemnie sie obwiniając kto ma lepiej, kto gorzej. W zyciu nie slyszalem, zeby ktos z biur powiedzial zle slowo o produkcji, pomimo tego, ze wiele decyzjji w tej firmie jest podyktowane mysleniem "tego nie mozemy wprowadzic, bo produkcja cos tam". No i ok, zyjemy dalej. A jak tak bardzo zle jest w tej firmie, to byl czas zmienic robote. Teraz nie spodziewalbym sie dobrego czasu na zmiane prace. Rynek pracownika wlasnie sie konczy...

@kiki

Jak nie możesz skupić się przy dzieciach to biura stoją puste włączysz kompa o 7 rano wyłączasz o 15 nie wiem w czym problem chyba w tym że trzeba osiem godzin być w pracy a nie na zakupach i firma płaci przecież podwyżki są podawane w komputerach kto dostał.Inteligentny to Ty nie jesteś raczej Ty tej pracy nie zmienisz bo gdzie indziej trzeba pracować a nie płacą nikomu za niewiedzę i przeglądanie allegro

Donald
@Łysy

Oni chcą pchać produkcję do przodu. Za te same pieniądze. A my ryzykujemy zdrowie. Volkswagen stoi a my czekamy tylko na jeden przypadek na firmie... Sytuacja nie robi się ciekawa. A po pracodawcy widać tylko jak im na kasie zależy...

Produkcja
@Donald

Jak po pracy nie będziecie łazić po mieście bez sensu to nikomu nic się nie stanie. Ale nie. W środzie trzeba chrzciny zrobić w weekend.

Bzyk

Jako pracownicy produkcji odwdzięczymy się za wstrzymane podwyżki przez zarząd Solarisa zobaczymy jak sobie będziecie radzić latem macie gdzieś pracowników potem będzie odwrotnie

Spawacz
@Bzyk

Bzyk zastanów się co piszesz. Ja na miejscu zarządu zrobił bym to samo. Jak sytuacja się nie uspokoi to możemy walczyć o przetrwanie a tata caf może nie mieć by dołożyć. I co wtedy? Pomysł o firmie a nie tylko o sobie. Była szansa na kasę a czy teraz jest?

Bob
@Spawacz

Nie panikuj. Jedno jest pewne że zarząd to wykorzysta i przez kilka lat mimo braku kryzysu firma będzie go miała. Ta firma zawsze miała kryzys odkąd istnieje. Coś trzeba mówić żeby nie dać podwyżki.

realista
@Bzyk

Moglismy miec podwyzki, ale koledzy ze zwiazkow postanowili zawalczyc o wiecej i wiecej. A teraz nie bedziemy miec nic. I to nie jest wina zarzadu... Bylbym zdziwiony, gdyby teraz w sytuacji gdy gospadarka sie rozpada i za chwile bezrobocie poszybuje w gore, zarzad mialby dac podwyzki...Pretensje mozecie miec do zwiazkow, do koronawirusa i do Pana Boga.

@realista

Podwyżka zarządu 235 zł pod warunkiem odrzucenia 400 pracowników w tym za chorobowe ale także za opiekę nad dzieckiem którą firma traktuje jak chorobowe myślisz o sobie za to związki myślały o wszystkich pracownikach.Moze są to ludzie którzy pracowali uczciwie kilka lat a w tym roku zachorowali i co pozbawiłbyś tych ludzi podwyżki

Zenek
@????

Na miejscu zarządu też bym nie dał podwyżki tym co stałe chodzą na L 4 i tym świeżo zatrudnionym. Zarząd miał wykluczyć L4 do 40 dni i lke szpitalną. Ciekawe jak Ty byś miał firmę czy dałbyś takim podwyżkę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SOLARIS Kórnicka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Pracownik produkcji/Monter
Środa Wielkopolska
HR Legal Sp. z o.o.
...

No i co teraz panowie? Zamiast wziąść co dają to teraz pewnie nic nie będzie. Najgorsze jest to że nikt nam tej kasy nie odda a rachunki trzeba płacić. Co gorsze to zamiast robić nadgodziny i mieć trochę więcej to słuchałem niepotrzebnie głupot.

Spawacz
@...

Jak by nie patrzeć to racja. Zliczyć ta kasę to pewnie ponad dwa tysiące poszły w las od stycznia. Ciekawe jaka będzie sytuacja firmy po tym całym zamieszaniu z epidemiom. Za różowa przyszłość nie maluje się dla nas i firmy patrzeć na sytuację.

@Spawacz

Podaj wzór twojego liczenia że dwa tysiące straciłeś w ciągu trzech miesięcy przy podwyżce 200 złotych i premi 13 procent

@...

Ogarnij się chłopie brakuje Ci nadgodzin lepiej napisz na jakim stanowisku pracujesz widocznie masz jeszcze za mało pracy ja to bym ci normę podniósł

Sobota pracująca i ludzie idą i to jeszcze ci co najwięcej gadają dla mnie to jest śmieszne tyle czasu nie było nadgodzin i daliśmy radę a teraz w takiej sytuacji się wychylają nikt normalny tak nie robi !!!

Nikol

Zgadzam się z Tobą Zarząd ma ludzie gdzieś sobie wypychają portfele i w soboty imprezują a pracownik do roboty jak za dużo zarobi to trzeba obciąć premie kiedy to niektórzy wreszcie zrozumieją a może zamiast podwyżek dać nadgodziny bez premi będą szczęśliwi bo mogą robić na okrągło a i pieniędzy nie zarobią za dużo bo przecież nad tym czuwa biurokracja

@Nikol

To by nie było głupie zrobić premię 0 i buraki będą chodzić sobotami chyba napiszę mam pomysł

Antybryg

Może pod jednym względem masz rację, on przynajmniej coś robi, bo reszta szkoda gadać, a w szczególności CZEREŚNIOK ten to wiecznie w telefonie siedzi myśli że go nikt nie widzi, pianobijca jakich mało, a firma takich utrzymuje.

Byly
@Antybryg

M. Smykowski co takiego on robi? Lewus i sciemniacz. Jedynie co robi to z jego opowieści posuwa sąsiadka na balkonie od tyłu....

Łysy

Pewnie ta MAŁA kierowniczka zarządziła że nie pójdą. On tam nie ma nic do gadania. Na strajk nie poszli a kase by chcieli. Byscie się jeden z drugim zdziwili ile ona ma podstawy. Co podwyżka to dostaje.

Łysy

Zegarmistza z Kijewa bo jeszcze kogoś znowu podp

Łysy

Ty widze że potrafisz. Inicjały D. W. Coś mi mówią zegarmistrz igła po zawodówce.

????

Tak do wiadomości w Kijewie magazyn strajkował

????

Tak do wiadomości w Kijewie magazyn strajkowal

Uchachany

D.W. pisze tak jak mówi, czyli niewyraźnie

Jony
@????

Tak potwierdzam chłopaki strajkowali razem z nami. Pozdrawiam

Pankracy

Kijewo prawie cała produkcja strajkowała, ale oczywiście (usunięte przez administratora) czyli małpa, niedźwiedź i reszta piesków nadkieriwnika się wyłamali. Nie jest wam wstyd!!! Ale po podwyżkę to pierwsi w kolejce!!!

Odp
@Pankracy

W kącie mądrzy a jak go zobaczą to osrani.Dorośli ludzie nie mający wogole swojego zdania.! A może są świadomi swoich wysokich umiejętności??? A raczej jej brakiem!!! Premia 13 %. Więc cieszmy się wszyscy!!!!

@Pankracy

Tacy ludzie wstydu nie maja

Elektryk

W utrzymaniu ruchu nic się nie dzieje ale soboty wszystkie co to ma być a normalny dzień siedzą i nic nie robią banda ściemniaczy

Redi
@Elektryk

W szczególności Wyrębek to ściemniacz pierwszej kategorii, co 10 min na fajce siedzi u kosiary i na palarni z nadkierownikiem a maszyny stoją po dwa tygodnie nie ruszone, porażka.

Bzyk

To nie ludzie z produkcji mają odchodzić tylko nieudaczniki z biur co nic nie potrafią tylko duża kasę biorą popieram Cię że w ilosci pracowników siła

Mietas

Premia wynosi podobno 12 % jeszcze lepiej jak ostatnio będzie trzeba się zwolnić i do bambra wrucić

Donald
@Mietas

Szybciej robić mniej dostawać. (usunięte przez administratora) z nas robią. Autobusy wciąż się sprzedają kontrakty nowe wchodzą cały czas. A pieniądze z premi odciągają? Dla biur i kierowników mają a dla roboli zero.. Tylko(usunięte przez administratora) godziny. Zdziwko ich złapie jak ludzie zaczną odchodzic. Chociaż dużo ludzi tylko tak mówi... W grupie siła!

Zaciekawieni

Czy to prawda że związki walczą o dodatkowe 6mln podwyźki a zarząd bierze 5 mln rocznie???6 osób???

Kijewo

Precz z złodziejami pijokami zwolnić tych z ochrony szkoda pieniędzy na takich jak złodzieja nie potrafią zatrzymać co drugi w majtkach wynosi towar śmieszne ale prawdziwe wszystko kradną nawet pastę a potem na podwyżki niema pieniędzy proszę się wziąć za porządek w tej firmie nawet (usunięte przez administratora) kradną i kierownicy wiedzą.Mozna policzyć kto ile zużyje towaru tak samo jak mierzenie czasów stać i pilnować całe 8 godzin i wszystko wyjdzie ile potrzeba towaru na danym stanowisku i będzie porządek

@Kijewo

Kolego masz na myśli tego Psiego brygadzistę,który sobie zrobił z solarisu hurtownię dla swojej drugiej firmy?????????Swoją drogą już oczami wyobraźni widzę jak w popłochu wywożą cały towar....1,2,3 START????????

ocb
@Kijewo

a przez idiotów produkcja cierpi bo musi dojechać tarczkę do samego zera , jak jest potrzebna nowa to kurła nie ma nowej ... i nie dojdziesz w pół urzytą....

belaruys
@ocb

swoim małym morzna dojechac jak nie starczu nowa

Ivan komarengo

I co teraz będzie z chirkiem

Byly

Nie pierwszy raz. Wiśnia donosiciel i nie rób. Całe życie ściemnia i nic nie robi. Prędzej czy później wyjedziesz stąd zegarmistrzu. Udajesz nie wiadomo kogo a sam mało co umiesz Dareczku.

kolorowy

wiśnia woli kapować i malować książki tylko do tego sie nadaje , jak przychodzi ciężka praca lub brak ludzi do pracy to musi ruszyć się a potem sie wyrzywa na ludziach. takiego nie zwolnią tylko będą trzymać a tych co ciężko robią lekka ręka wywalą i dopiszą conieco do karty...

wujek

To co oferuje firma aktualnie , tyczy tylko nowych pracowników , osoby zbliżające się do "ochronki" według zarządu lepiej wyje*** niż wspomóc ... Gdzie jest ta firma traktowana jak "rodzina" co pani olszewska mówiła na spotkaniach ... Zarząd chce brać dla siebie , a pracownika zmieszać z błotem , ale my produkcja jesteśmy zarobkiem dla tych wszystkich , "zbieraczy" z wyższych stanowisk... ogólnie nie polecam , firmy ze względu na to że firma chcę wyciągnać każdy procent energi z pracownika na rzecz firmy , ale nie potrafią odwdzięczyć swoich wymagań ... chcą więcej i więcej , a dać mniej ...

anty
@wujek

mogę dodać od siebie że osoby donoszące , mogą siedzieć pod biurkiem u "sfer wyższych" . dalej donosić ... co to za atmosfera , w oczy przyjaciel za plecami judasz . na co donosicie ? . żeby godziny ucinali , żebyśmy my "robole" mieli mniej niż wy brygadzisci ? mało wam "sferą wyższym" ??? . jak to pewna osoba powiedziala jak mało kasy to dorabiać sobie na płotach po godzinach ...

Mietas

Premia niecałe 13 % to jest nie porozumienie panowie z wysokich jeszcze więcej nadgodzin mogli robić ale jak gura powiedziała że mamy się cieszyć bo i tak dużo dostaliśmy

@Mietas

13 procent dlatego że elita służbowymi autami jechała na ferie a za coś trzeba paliwo tankowac

Stefan
@Mietas

Widzę że wiesz sporo na temat SOLARIS, możesz powiedzieć mi jak tutaj wygląda kwestia atmosfery wewnątrz zespołu? Jestem ciekaw jak układają się relacje na linii szofostwo-pracownicy, liczę że powiesz mi coś na ten temat.

@Stefan

Powiem szczerze są w tej firmie ludzie i parapety

Abc

Pewnie tak kradną że niema czym robić zgadza się pod jaki numer można donosić kto kradnie z chęcią napiszę !

@Abc

Jak by takie numery istnialy to by nie ktorzy brygadzisci z miejsca wylecieli.

Abc

No i o to chodzi żeby ich się pozbyć

Jest OK

A ludzie jeszcze przyjdą robić w sobotę brawo wy!!! Pokazujcie dalej będziecie poklepani po garbie.Jak będzie 0 premi też możecie przyjść.W tej firmie nikt nie potrafi się zjednoczyć zawsze jakieś ofiary się trafią co przyjdą

@Jest OK

Tak niewiele braknie niektórym do szczęścia czas wolny spędzać w pracy zamiast z rodziną. Może dyrektor pochwali może jeszcze dadzą niedzielę pracujące wtedy 0 premi raj na ziemi. Jeszcze można godziny przyciąć.Zarząd się bawi przecież ma kto na nich robić czas na zmiany czas się zjednoczyć to my jesteśmy potęga tej firmy

Nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie za takie pieniądze tak szarpać zrywać się mobbing to mało a wypłata 2700

Zostaw merytoryczną opinię o SOLARIS Kórnicka - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w SOLARIS Kórnicka?

Zobacz opinie na temat firmy SOLARIS Kórnicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLARIS Kórnicka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SOLARIS Kórnicka