Opinie o SOLARIS Kórnicka w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SOLARIS Kórnicka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SOLARIS Kórnicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLARIS Kórnicka w Środa Wielkopolska

Ivan

Brygadzista to się w głowach przepraca od tych pieniądzach

Anka

Czy często zdarzają się te podwyżki wśród brygadzistów @Młoda?

Młoda

Właśnie dostali podwyżki zgadza się po 200 zł to teraz niech zapiernicza ja bym połowe tych brygadzistów zdegradował firma schodzi na dno i ci brygadziści co należą do asenty szacunek dla was całe życie oddajecie firmie jesteśmy pełni podziwu jesteście najlepsi będziecie śmietankę spijać prosto z kija!

Dlaczego brygadzisci na kijewie dostali podwyzke za asente "nitke " skoro to jeden wielki nie wypał. Za malo maja jeszcze pieniedzy za siedzenie i nic nie robienie.....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SOLARIS Kórnicka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik produkcji/Monter
Środa Wielkopolska
HR Legal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
Środa Wielkopolska
ATN Service ApS
Czyścik

T.B. był jest i będzie osobą która nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Każda osoba na wyższym stanowisku im głupsza tym lepsza. Zmieniłem pracę po kilku latach na inną i wiem jedno zasiedziałem się w niej. W firmie będzie dobrze tylko wtedy gdy człowiekowi bardziej zależy na pracownikach niż na swojej wypłacie! Wyniki? Jakie wyniki same kapusie i nic więcej. Brak wszystkie więcej empatii do innych, a nie ja jestem brygadzistą lub kierownikiem to mi wszystko wolno. Zarabiam średnio 2 lub 3 razy więcej od kierowników na tą chwilę a stale w firmie Solaris były problemu, że jestem na takim, a nie innym stanowisku. BRAK KOMPETENCJI NIC WIĘCEJ U OSÓB NA WYŻSZYCH STANOWISKACH. Zapraszam szanowne kierownictwo najpierw na szkolenia z zarządzania ludźmi, a nie zastraszanie premią lub cięciem godzin.

Widząc co się dzieje w firmie ciężko napisać coś pozytywnego. Dyrektorstwo i kierownictwo chyba zapomniało kto tak naprawdę pracuje na ich nie małe wypłaty! Trochę szacunku do pracowników. Ale co tu mówić o szacunku jak co niektórzy ani dzień dobry nie umia odpowiedzieć. Nie raz się o tym przekonałem. A może wykształcenie wyższe tego nie wymaga?? Mam nadzieję że przyjedzie ktoś z Hiszpanii i na poważnie zacznie się interesować co się dzieje w firmie.

Zadymiarz

Masz rację w 100 procentach.Przechodzisz obok dyrektora na schodach a on nie potrafi się przywitać a jak Ty wyciagniesz pierwszy rękę to patrzy jak na tredowatego .Przykład idzie z góry to co wymagać od tych śmiesznych kierowników.

Pozytywny

Co ty mówisz. Mi się tu podoba. Lubię to miejsce. Lubię te piękne kwadraty i prostokąty na podłodze w różnych kolorach. Lubię te kolorowe wózki tworzone od miesięcy. Uwielbiam jeść w tych ekologicznych styropianowych w tej miłej kontenerowej stołówce z gumolitu gdzie mogę spojrzeć sobie przez podwójne okno. Kocham nitki kłębki i inne kokony. Mam żłobek, 60km no ale jest i można a nawet trzeba nim się pochwalić. Lubię jak kolega lunci blisko mnie najlepiej kilku kolegów albo nie lepiej jak kilku lunci i kilku ujeżdża szlifierkę tak jest jeszcze przyjemniej. Dyro jest spoko bardzo miły człowiek wszystko co robi dla nas wynika z "obserwacji". Od kilku miesięcy już nie jestem zwykłym pracownikiem teraz jestem panem operatorem. Uwielbiam tą wspaniałą szatnię gdzie słońce nie razi po oczach gdzie podłoga wydaje dźwięki jak zabytek UNESCO gdzie natryski dbają byś nie utył za mocno.... Jak Disney normalnie to wszystko

Xxx

Jest tak jak piszesz a ludzie jeszcze się kłaniają mu powinien ktoś się już tym zainteresować! Większość rzeczy stąd nie wychodzi powinno być spotkanie bez dyrektora i kierowników tak na osobności aby się wypowiedzieć na takie tematy normalnego pracownika ukażą za brak okularów (usunięte przez administratora)

Tomy

Zarząd niech najpierw zacznie poważnie rozmawiać z pracownikami a później niech planuje produkcję na przyszly rok.Bo od nowego roku to może nie byc kim robić. Chyba że cały czas liczycie na tych młodych którzy walą drzwiami i oknami by móc pracować w naszej firmie. Róbcie tak dalej!

King off

Dyrektor Srody i Kijewa nudzi sie i ogląda dokładnie kamery .

Olek

Masakra jakaś się robi panowie kasy już nie będzie w tej firmie,dyrektor sorry nawet niema wyglądu Koledzy olać to robić pomału a nie karzą to robicie nie bać się!!! 16 listopada zapraszam na Bolechowo

@Olek

Zgadzam się w stu procentach. Sami nie chcą dać to najwyższy czas walczyć o to co nam się należy. Do zobaczenia 16 listopada

Olek
@alfred

Ciekawe co by się stało gdyby wszyscy się rozchorowali oczy by się otwarły poniektórzy gaty pełne by mieli

Gigi

Brygadzisci podwyzki juz dostali wiec od nowego roku 3 takty wprowadza .Nadgodziny tylko dla wybranych ,dyrektor zadbał o to dokladnie .Nitka wypuści 12 autobusów dziennie a robił zarobi 3 tyś ????????????????

Trep
@Gigi

Dyrektor T. B. jedyne co potrafi to tylko ciąć godziny, aktualnie zwiększać takty. No i może oglądać nagrania z kamer. Pokaz bezsilności. Nie ma już nic. Ani nadgodzin ani dobrej premii a o podwyzkach to nie wspomnę , tak jak napisałeś są tylko dla wybranych. Najwcześniej dla brygadzistow. Resztę ma po prostu głęboko w... Każdy wie gdzie

Znowu obcinanie godzin to jakaś kpina,cierpienie ludzi z produkcji proszę się zabrać za inne stanowiska są ludzie co chodzą wszystkie 4 soboty do pracy i przez cały dzień nic nie robią.My jako pracownicy musimy dbać o swój honor a związki zawodowe co wielkie nic obliczanie godzin z kamer oj Panie kierowniku weź się za siebie z benefitow lekarza prędzej sobie umowisz.(głównie chodzi o jednego wszyscy wiedzą) nas jest dużo a on sam i robi z nami co chcę chyba czas to zmienić? Jakieś propozycje?

Kominiarz

Kolego czy ty należysz do związków czy czekasz żeby za Ciebie ktoś odwalił robotę a Ty spokojnie będziesz dalej pisał bzdury Ja się zapisałem bo jak mówią lepiej póżno niż wcale zjednoczmy się i pomóżmy kolegom i samym sobie

Tak od samego początku jestem zapisany i już Mnie nudzą te związki zero informacji szykuje się pikieta i co nawet niema informacji na ten temat ludzie zapisani nie wiedzą może szanowny Pan Leszek powiesi w gablotce informacje na ten temat

Leszek

Wszyscy zwązkowcy mają informacje na ten temat więc nie pisz że jesteś w związkach aczkolwiek masz racje dlatego w przyszłym tygodniu pojawi się taka informacja jednak wolałbym żebyś podszedł i porozmawiał o nurtujących Cię problemach nie jestem zwolennikiem anonimów nie wykorzystój tej strony została stworzona do innych celów dlatego proszę nie pisz tylko podejdz porozmawiaj pozdrawiam

alfred

A tak apropo do wcześniejszego postu to może znajdzie się jakaś kompetentna osoba która odpowie na jedno pytanie. Jak tak duża firma, która ze słów,, rządzących " że z każdym rokiem dokłada do biznesu przez ponad 20 lat może jeszcze istnieć?? Przecież tego nie da się już słuchać. Zatrudnijcie może jeszcze z 800 osób do biur to będzie lepiej. Jak widać w naszej firmie ilość nie znaczy jakość.Mam nadzieję że w najbliższym czasie przyjedzie jakas kumata wiara z CAFa i się tym w końcu zainteresuje

alfred

Od 20 lat co roku ta sama gadka.. Ze nie ma pieniędzy na podwyżki, że same straty. Prawda taka roboty coraz więcej a pieniędzy coraz mniej. Chyba coś jest nie tak. ? Z tego co widać to cierpliwość ludzi pomału się kończy. Ale skoro ktoś cały rok (usunięte przez administratora) a na koniec i tak słyszy że jest kiepski rok, bo kary bo coś tam jeszcze to nie ma się co im dziwić

@alfred

Tak masz rację na pieniądze już nie liczmy a jeszcze robią z nas niewolników nic nie usprawnili aby godziny i koniec oni są klepani po plecach a my po tyłku może zbiorowe L4? Co mówisz

Kominiarz

Od 20 lat nieodpowiedzialni ludzie na stanowiskach zarządzających pytanie kto poniósł konsekwencje złego zarządzania odpowiedż nikt chyba czas na zmiany

Dinx
@Kominiarz

Jak kto poniósł konsekwencje?? Oczywiście że ludzie na produkcji. W postaci niskiej premii oczywiście

Młody

Podwyżki na poziomie 150 zł od nowego roku? To jest jakaś kpina!

Indianin
@Młody

A ile chcesz ?

Witek

Bardzo dobry pracodawca i firma więc nie ma zbytnio sensu powielać wpisów!!

Benek

Zupełnie przestaliście korzystać z tego forum pracowniczego. Czy tak dobrze się wam pracuje?

Nnnn
@Benek

Boją się

Nw
@Benek

Co się dzieje z solidarnością dlaczego nie działa????

Robol

Czy firmy zewnętrzne już nie powinny opuszczać firmy bo pracownicy którzy pracują na stałe w firmie Solaris mają mniejsze wypłaty np brak nadgodzin

Łukasz

Najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z firmą Solaris i zapoznać się ze stroną https://www.solarisbus.com/pl/kariera#aktualne-oferty Ze strony wynika, że Solaris to elastyczny pracodawca, które oferuje wiele interesujących ścieżek rozwoju. Obecnie na rynku pracy liczą się przede wszystkim umiejętności, może warto od razu zaaplikować?

Czy ma ktos moze informacje czy w solarisie spawaja kobiety ?

Zostaw merytoryczną opinię o SOLARIS Kórnicka - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w SOLARIS Kórnicka?

Zobacz opinie na temat firmy SOLARIS Kórnicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLARIS Kórnicka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SOLARIS Kórnicka