Opinie o SOLARIS Kórnicka w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SOLARIS Kórnicka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SOLARIS Kórnicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLARIS Kórnicka w Środa Wielkopolska

Na kórnickiej to samo najlepsze że wszyscy kierownicy chodzą w soboty i wybrane osoby wiecznie ci sami to są stanowiska które soboty powinny być wolne na kółkach i wspornikach to godziny przez połowę zabrać wszyscy to widzą wieczna bajerka (kołki i wsporniki)

anty

bo to są osoby które lubią być wiecznie głaskani za dodatkowe pieniążki hahaha ! . przyszłoby kiedyś do strajku to wszyscy brygadzisci i wazeliniarze polecą biegiem , bo dostaną nagrodę jak azor z budy ! . Walczymy o kase albo pokazujemy że można robić i 8h pędząc jak dzik , i nie dostać nic porządnego i zostać posuniętym w rzyć x2 + oddać ebit z myślą że dadzą lepszą kaskę . ... Ludzie oddaliście kiedyś inflacyjne .... co jeszcze oddacie żeby mieć lepiej ? Zdrowie , życie ? .... nie na tym to wszystko polega . Przez brak postoju w pandemie firma zarobiła kupe kasy . a my robole chory nie chory w biegu do pracy , czy sie pokomplikuje czy nie ... a Przyjedzie nasz kochany prezesunio . i Sam nie wie co mówi do ludzi , albo kasa zrobiła z niego bossa a reszta to pionki . albo nie wiem co może myśleć nasz przedstawiciel który prezentuje nas hiszpanowi . Yes Mr. Javier , we'll do it, I'll see to it! . Hiszpan odpowiada czy chcą pieniądze , a prezes mówi że tylko biura bo oni największy stres odczuli (MENAGEROWIE ) !!!!

Zlywilk

Czyżby nasza kochana firemka kasowała komentarze które nie pasują do wizerunku firmy ? Byla tam prawda jest i będzie. Za te premie niech nieroby kierownicy i menadżerowie się wezmą

LOL

Teraz będzie narzekanie wszystko przez związki jak zawsze gdyby nie związki to nawet propozycji te 100 zł by nie było.Ciekawe jakie to jest uczucie iść podpisać aneksy jak są podwyżki a nic od siebie się nie daje.Macie okazję wziąć tą 100 i się zapisać te związki to jest jedyne wsparcie ale i tak to jest nie zrozumiałe dla niektórych ludzi bo jak ja mogę się zapisać i znów jest strach bo mnie zwolnią albo coś Panowie czas się obudzić

Majster
@LOL

Jak mogą kogoś zwolnić jak ludzie już sami się zwalniają bo nie chcą pracować za te marne pieniądze .Jedynie mogą dalej zatrudniać UK Ale jak przyjdzie jakieś BUM i Ukraina wyjedzie to solaris się obudzi że potracił ludzi z stałym zatrudnieniem.

xDe
@Majster

Prezes M. Ma to wszystko w pompie , pewnie nasze losy potoczą się jak w przypadku stadlera ... najlepsi się pozwalniają a wazeliniarze dosięgną swojego celu kariery . Oligarchia w naszej firmie jest podobna do tej na ukrainie ... Zwykły człowiek/pracownik kopany w rzyć , a rodzina i znajomi pławią się w bogactwach i wazeliniarze + ci co kradną z wysokich stanowisk (biura,marketingi itp) . kilku ludzi którzy by kontrolowali łebków z biura i sytuacja się zmienia ... Hiszpan nie wie co się dzieje bo Polski prezes kręci mu makaron na uszy (tak jak w stadlerze dyrektor Szwajcarowi , makaron zawijał) ... Gdzie jest jakość ? Gdzie te wartości które pozostawili Państwo Olszewscy ? ? . Wszystko poszło w siną dal , żeby kierownicy dyrektorzy, prezesi zbijali kokosy na nas (nazwę to ) "(usunięte przez administratora)" . Kogo obwiniają ? NAS PRACOWNIKÓW fizycznych, kontrole jakości i innych ?. Kierownik, Dyrektor każę ty rób a raczej zapier***** . Bo premia , bo ci z podstawy odciągną ??? . Jeśli teraz przytakniemy tak jak kiedyś to dalej po tyłkach nas będą kopać ! .

LOL

Z mojego punktu widzenia wszyscy narzekają ale nikt nic z tym nie robi w firmie sami faceci (faceci w spódniczkach)zapisać się do związków po co strach, żal 30 zł. Ale odezwać się też nie i tutaj kierownik ma rację po co inwestować w takich ludzi ja to bym wam nawet te 100 zł nie dał po co i tak będziecie pracować .

Miłosz
@LOL

Tak to jest jak ludzie nie potrafią się zjednoczyć i walczyć o swoje.Weźcie przykład z Trzemeszna ile wywalczyli sobie podwyżki.Zatrzymanie produkcji na kilka dni i kasa się znalazła.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SOLARIS Kórnicka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Pracownik produkcji/Monter
Środa Wielkopolska
HR Legal Sp. z o.o.
dejw

Co się dzieje na tych dachach że cała firma o nich huczy ?

Dekorz
@dejw

Walczą o swoje i z nierobami

Tytus
@Dekorz

Grupy na dachach są piękne:) motywacja do pracy również haha ... przecież nic tam się nie dzieje . Nikt nie walczy o pracowników. Lepiej zapchać dziurę kolegami z Ukrainy jak trzymać rodaków fachowców.

malorz tapeciorz akrobata
@Tytus

zaraz nawet chłopaki z ukrainy nie będa chcieli pracować ! . Już się buntuja że kawa a do roboty nima (usunięte przez administratora) komu . Pomocy zero kwalifikacje takie (nie wszyscy ukraincy) że sie w pale nie mieści , papierów żaden w łapy nie weźmie a 4tys wypłaty a ty polaku kopany w żyć przez cały czas rób za 3tys

Czy w SOLARIS Kórnicka jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

No raczej bardzo słabo bałagan straszny

kiedyś to było

zgłaszane problemy po x czasu dopiero brane są pod uwagę , ile można (usunięte przez administratora) się prosić o cokolwiek lub zglaszac cos ...

Zmenczony

Niech ktoś coś zrobi z tym pseudo brygadzistom co jest na wysokich kryptonim bioly bo to co robi to jest jakiś dramat drze się na wszystkich a sam nic nie robi i do tego nie umie a mondrego udaje precz na pustkowie taczkami pojezdżac

XXX

Ebit był dzięki związką zawodowym ciekawe jak się czują ludzie którzy wyciągają ręce po kasę a nie płacą składek marne parę złotych "w ilości siła"złotòwy jedne gdyby nie związki to byście robili za marne grosze

@XXX

Dzięki związkom były tez podwyżki 200 zl w dwóch ratach, po 2 latach walki. A obiecywali zlote jaja

Odp

I ponoć nowy system premiowania..

Meloman

Czy kierownictwo mogło by się zająć tym ryczącym radiem w Kijewie? Komuś widać mało hałasu z produkcji to jeszcze radio musi mu wyć na cały regulator.

RMF FM
@Meloman

Nie pasuje Ci to włóż sobie głebiej ochraniacze słuchu i po kłopocie a poza tym jeśli masz problem z ryczącym radiem to sam go rozwiąż problem

Wnerwiony

Czy ten nowy lider/kierownik zgubil juz swoje maniery i wychowanie ? , dostal cieply stołek i teraz do pracowników nie umie się normalnie odezwać? . "Nie pamięta wół jak cielęciem byl " . Poganiaczy i osoby które wywierają presje powinny być ukarane przez pracodawcę. A nie dyrektora z bol. Rodzina i bezkarny i wielce pan . Zapraszamy na produkcję kolegę z wyżej wymienionego stanowiska niech przejmie lejce tego zaprzęgu!

Jarek
@Wnerwiony

Kolego właśnie tacy ludzie są klepani bo oni nic nie umieją tylko donosić na innych mi w tej firmie sie podoba ale zarządzanie w tej firmie jest tragiczne brak odpowiedzialności firma zrobiła szczepienia zapraszamy do pracy ci co na zdalnym siedzą w domu

kiedyś to było
@Jarek

Jeśli chodzi o ich premie to nawet ci dadzą dodatkowych ludzi , a ty musisz sobie z brygadą w pory narobić żeby wyjechać tym autem. Są czasy na auta a ty masz robić szybciej bo musi zjechać ! . A zaś patrzą gdzie godziny obciąć bo kowale dają radę. (owszem co jakiś czas można przyspieszyć ale nikt nie jest robotem i przez 8 godzin nie zrobi roboty z 12 czy 16 . Ja się dziwie dachowcom że jeszcze nie zawetowali , kopani w rzyć . Ale i nas z innych działów też to czeka ... Co do premii poganiają żeby kierownictwo i poganiacze zgarneli kaskę za wyjechane auta , a nam wcisną kit że dodatkowej premi nie ma bo bolechowo nie wyjechało ...

Dlaczego jedni musieli wypisać urlopu a drudzy nie musieli i jeszcze przychodzą w soboty i wiecznie ci sami .Proponował bym aby ktoś z Bolechowa przyjeżdżał na kontrolę co jakiś czas tak na 8 godzin i chodził po firmie może coś by się zmieniło a jeszcze jedno idę z wiertarka do elektryków a Ukrainiec nie ma czasu a siedzi i nic nie robi śmiech na sali a w sobotę do pracy

Kuj

Jaki ma byc w końcu ten postój we firmie? Tylko ten maj czy jeszcze cały czerwiec?

Antytroll

Prośba do kierownika zmiany, aby w końcu zakupił jakieś antyperspiranty, dla drewnianego od Henia, bo nie idzie wytrzymać ze smrodu, natomiast wszystko wszystkim, ale mamy XXI wiek na firmie są prysznice i w domu pewnie też, więc można się umyć. Pozdrawiam

Uchachany
@Antytroll

Na drugiej zmianie też by się przydały antyperspiranty i może jeszcze częstrza wymiana ubrań roboczych

Robert makłowicz

Z tych resztek co im zostają to niech może leczo robią tak jak kiedyś inna firma cateringowa pozdrawiam alcapone

Okrasa
@Robert makłowicz

Jak Ci nie pasuje to może powinieneś stołować się u Geslerowej. Jak dla mnie jedzenie jest ok. Ale jeśli ktoś ma delikatne podniebienie to może kawior niech sobie zamawia

Kamil

Czy ktos wie gdzie udezyc zeby dostac sie na spawacza w Środzie Wielkopolskiej?Do Solarisa. Jaki jest dokladny adres i jakies namiary na firme ?

Pracuś
@Kamil

Wystarczy być za wschodniej granicy

Tytus

Tego ukrainca z dachow co rozsiewa zaraze , powinniście wysłać do domu . A nie wszyscy do okola pozarazani . Niek ktoś się zajmie tym bo na końcu pol firmy dziadostwem zarazi

rasta
@Tytus

ta sprawom powienien zajonc sie sanepit

Jarek
@rasta

Taka prawda Ukraińcy chodzą nawet jak są chorzy bo inaczej nie mają kasy sanepid jak namawiają aby nie zgłaszać do sanepidu

Osiolek
@Tytus

Korona jest już na kornickiej . A kierownik przygotowania produkcji ma na to wypalone bo są Ukraińcy którzy korone dostarczyli do firmy ale jak to w solarisie Ukraina góra A Polacy kowale pozdrawiam

Bursztyn
@Osiolek

Pamiętacie panowie kowale z kornickiej słowa prezesa Olszewskiego w jakość siła A nie ilości byle było. Teraz na kijewie trzeba jechać i farbę zadrapać ale taki los kowala . A ludzie jak ciele za myłem pójdą. W koronie siła może troszkę szacunku ich nauczy

Nifares
@Tytus

I premie (usunięte przez administratora)będą, bo czemu nie. Mają okazje.

Smakosz

Stołówka zakładowa w ostatnim czasie to wielka żenada alcapone zachowuje się jak by trzodę chlewną karmili np ten szaszłyk zeszłym tygodniu

Spawacz
@Smakosz

Te ziemniaki to jak z parownika smakują

Bujaka
@Smakosz

W Homagu też było Ale Capone zanim wybuchła plandemia i muszę przyznać, że takiego gówna nie powinni nawet świniom podawać. Hańbią tylko imię Capone powinni nazwać się "(usunięte przez administratora)".

Hydrat
@Bujaka

To jest jedzenie gorsza od szpital

Degustator
@Smakosz

Tej dzisiejszej kaszy z kawałkami mięsa z puszki do kota to nawet największemu wrogowi bym nie podał, żenada...kiedy tą budę zamkną?

Penetrator
@Smakosz

Za te pieniądze i do tych ludzi może być

spawacz78
@Penetrator

ta pseudo restauracją z szlachcina alcapone zrobić porządek nikt tego nie widzi nawet kierownictwo przecież też po ten obiadek chodzą może zrobić nowy przetarg jakaś lepsza knajpka z środy lub okolic .Prosimy zrobić z tym porządek

Małpa
@Smakosz

Smakosz jak tobie nie smakuje jedzenie to zawsze możesz zjeść własne odchody, ciekawe czy w domu takie masz

Smakosz
@Małpa

Ja ty lubisz to proszę bardzo chodzi tylko o to żeby był jakiś poziom tych posiłków a nie bo mięso zdarzało się zylaste i ryba z tą panierką firma za to płaci to niech chociaż będzie ok

pytajnik

Co zostało dobrego w tym naszym Solarisie moi drodzy ?, ja już nie widzę nic i wypow. uszykowane w szafie . Oświećcie mnie ?

Oskar
@pytajnik

No teraz to zastała tylko nędza. Nadgodziny zabrane .Wypłaty porażka.

Brygada Ph

Jest sprawiedliwość na tym pohellingu wspornikowcy wiecznie telefoniki w ręce coś jest nie tak na 8 godzin 2 przepracowane tak to jest jak brygadzista nie ma jaj .A i odnośnie brygadzistów z pH przychodzą z rozprowadzenia 15 minut po 6 zanim Generał się namysli to jest godzina 6:30 i jest dobrze proszę wziąć to pod uwagę

Podłogi

Najlepszy to jest gościu z podłóg na początku tygodnia kładzie L-4 następnie na koniec tygodnia wraca do pracy żeby w sobotę mógł jechać na nadgodziny do Bolechowa normalnie śmiechu warte i żeby to pierwszy raz było. Panie kierowniku nie śpimy patrzymy co się dzieje.

Bolechowo
@Podłogi

Wyjazdy do Bolechowa dla mnie bomba licząc drogę w dwie strony plus czas czym nam znajdą coś do roboty to jakieś 3 godz pracujemy ale widocznie im to się opłaca bo nam napewno.

Bzyk 4321
@Podłogi

Na układy nie ma rady

Zostaw merytoryczną opinię o SOLARIS Kórnicka - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w SOLARIS Kórnicka?

Zobacz opinie na temat firmy SOLARIS Kórnicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLARIS Kórnicka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SOLARIS Kórnicka