Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Laura

Czekam już 8 tydzień na zamówione łóżko, co chwilę jest zwodzona innym terminem dostawy. Ten sklep zszedł na psy, nigdy więcej nie zamówię tam towaru. Towar sprzedają chociaż wiedzą, że termin będzie nie dotrzymany i nawet nikt nie raczy zawiadomić klienta o tym. Szczerze odradzam zakupy w Agata meble we Wrocławiu.

Klientka123

W dniu dzisiejszym byłam klientką salonu w Łodzi. To przechodzi wszelkie granice,żeby zarówno klienci jak i sprzedawcy kisili się w upale 30-stopniowym, bez możliwości użycia klimatyzacji, na którą NA PEWNO firmę stać i takową posiada. Jak by funkcjonowały na ten przykład inne centra handlowe, gdyby na zewnątrz było 30 stopni i tyle samo w środku? Odpowiedź jest oczywista- zero klientów, zero zainteresowania. W końcu ludzie szukają ochłody w takich miejscach i chcą w spokoju i przyjemnej aurze zrobić zakupy...albo się coś zmieni, albo klienci i pracownicy zapewne będą składać skargi, tak jak i ja...

Również klient
@Klientka123

Żal mi takich klientów jak Pani i współczuję pracownikom sklepów. Pewnie chodzi Pani od sklepu do sklepu i wszędzie "daj mi" i "żądam". Roszczeniowy naród, który myśli że wszystko im się należy. A pomyślała Pani, że to może nie zależy od firmy? Może budynek jest wynajmowany i najemca się nie zgadza na montaż klimy? Może jest starszy budynek i wymaga generalnego remontu, albo nie jest przystosowany do montażu klimy? A może firma po prostu żydzi i nie chce tego robić. Te pani skargi to wszyscy mają w (usunięte przez administratora) proszę mi wierzyć i nie chodzić tam więcej jak nie odpowiada, a pracownicy wiedzą na co się piszą. Dzięki pani skardze nie zamontują klimatyzacji, więcej niż pewne. Pozdrawiam.

Jak długo czekaliście na odzew z Agata S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Ko

Ja czekałem okolo 2tyg a całość od złożenia wyszko okolo 6tyg do rozpoczęcia pracy

Andzia

Witam czy ktoś wie jaka promocja będzie po 20.12.2020.

magazyn centralny
@Andzia

to jest stronka o pracodawcy i opinie o warunkach tam panujących a nie stronka o promocjach itd.. pozdrawiam..

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Praca sama w sobie jest zwykłą pracą w sklepie, nie jest lekko ale wiemy na co się piszemy wybierając taką pracę. (usunięte przez administratora) Ktoś powinien porobić jakieś audyty i wypytać pracowników o kierownictwo i w końcu zrobić z tym jakiś porządek. Typowa samowolka,(usunięte przez administratora)

Renata

Czy w Agacie są zniżki na produkty dla osób tam pracujących?

Starszy
@Renata

Tak ... 15% na rok, chyba do 7.000 zł. I nie wiąże się z aktualnymi promocjami... żal

Mira
@Renata

Nie.

Kandydat na pracownika

W Jeleniej Gorze będzie się otwierał sklep Agata Meble, wkoło powtarzają te same ogłoszenia. Pani która rekrutuje obiecała kontakt na przełomie września i października, ale odzewu niema. Stąd moje pytanie, czy można traktować poważnie obiecany kontakt skoro znów pojawiają się te same ogłoszenia?

Odpowiedź

Nie

Kandydatka
@Kandydat na pracownika

Hej, w ogłoszeniu do JG zastrzegają sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Ja byłam niedawno na rozmowie i niedługo potem otrzymałam telefon zwrotny o zatrudnieniu.

Ty
@Kandydat na pracownika

Szukaj czegoś innego- ta firma to kompletna strata czasu

Ola

Witam, prosze o opinie na temat pracy w biurze, dokładniej w dziale płac? Jak zarobki? Czy Agata oferuje jakies benefity- opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki? Jak wyglada sytuacja na święta? Jakies bony premie- jak duże?

Gall

(usunięte przez administratora) Pracowałem na magazynie we Włocławku i to normalnie masakra. Dyrekcja nie zatrudnia ludzi na czas i próbuje wszystkie swoje porażki trzymać w tajemnicy i z tego powodu Ci co pracują są dojeżdżani żeby wyrobić normy wzięte z kosmosu. (usunięte przez administratora)pracuję jak magazynierzy żeby wypełnić luki braku pracowników a za to zostają jeszcze zwolnieni. Dochodzą nawet plotki z salonu że dyrekcja krzyczy na pracowników i że pracownicy odchodzą bo maja dosyć takiego traktowania. Szczerze nie polecam tego miejsca nikomu(usunięte przez administratora)

Byłam umówiona na rozmowę o prace. Przyszłam tego dnia punktualnie. Pani w biurze kazała mi czekać i tak spędziłam półtorej godziny relaksując się na fotelu przed drzwiami. Nikt do mnie nie wyszedł z wyjaśnieniem dlaczego Pan, który rekrutuje nie przychodzi. W końcu bezrobotni maja dużo czasu, to mogą siedzieć i czekać jak ktoś łaskawie ich kandydaturę pozna. W rezultacie rozmowa się nie odbyła.

Łukasz

Czy mógłby ktoś wypowiedzieć sie na temat pracy jako Kupiec w Meble Agata ?

Euzebia

Jak wygląda praca na kasach w Agacie? Może ktoś napisać. Jakikolwiek salon w Polsce. Mile widziane opisy z różnych miejsc ;)

Cosmo
@Euzebia

Słabe pieniądze, słaba atmosfera i roszczeniowi klienci. Już lepiej do Biedry na kasę idź.

potencjalny pracownik

Ktoś orientuje się jak wygląda praca w biurze w Katowicach na Rozdzieńskiego? Konkretnie jako grafik-retuszer?

Nie polecam pracy w magazynie centralnym. Kasa mała , premię żeby wyrobić graniczy z cudem. Praca bardzo ciężka i stresująca.

@Adam

Nawet normy wydajnościowej z systemu nie potrafią wyegzekwować. Jeden pracuje uczciwie i nie ma premii a drugi udaje że robi i ją ma.

ysynah

nie starajcie się bo was zwolnią.

Agata sklep internetowy to firma nie profesjonalna nie dotrzymuje terminu dostawy, nie odpowiada na e-mail , żadnego postępu po rozmowie telefonicznej. Nigdy więcej tu nie kupie

Jak wyglądają umowy o pracę w Agata Meble? W sensie okres próbny etc?

Mariola

Witam. Rozwazam zatrudnienie w Agata meble w Gliwicach. Czy ktos moze mi napisac jak wyglądają tam zarobki/premie? Jak wyglada kontakt pracownikow z dyrekcja itd? Z gory dziekuje:-)

Klient

Agata to najgorszy sklep jaki istnieje, jeżeli zamawiasz przez internet to musisz uzbroić się w cierpliwość kilka miesięcy. Na dziale obsługi nikt nic nie wie i nigdy na ten moment nie mają informacji. Jeżeli kupujesz stacjonarnie to weź dzień wolny i poświęć kilka godzin na czekanie na odbiór towaru. Reklamacja to zawsze wina klienta mimo że towar przyjeżdża uszkodzony co się często zdarza. Nie polecam tego sklepu nikomu gorszego nie ma.

Klient2
@Klient

Nigdy więcej nie kupię w Agata Meble mebli.Moi znajomi też. Nie dość, że ceny wysokie to jeszcze jak przyszły elementy do składania to jakość materiały z którego zostały wykonane to jakaś sprasowana tektura z klejem i tylko fronty to jeszcze z laminatu. Oczywiście jeden element uszkodzony, reklamacja. Termin reklamacji minął a klient tylko słyszy- przepraszamy za zwłokę. A gdybyście Państwo poczekali tak na naszą zapłatę za meble uszkodzone- może to by was czegoś nauczyło. I dział reklamacji- nie znam telefonu do kierownika, nie wiem, nie wiem- czyli nic nie wiem. To nie na dzisiejsze czasy tak szkolić pracowników do działu reklamacji. Właścicielu Agata Meble- dzisiaj twoja pensja jest z utargu, a jak tego utargu nie będzie - to będziesz miał nic. Ja nigdy więcej u was nic nie kupię

Daksi

W jakim systemie pracuje kierownik i zastępca działu?

Narciarz
@Daksi

Nie ma takich stanowisk w Agacie jak napisales

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.