Opinie o Izobud Sp. z o.o. w Łąki Kozielskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Izobud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Izobud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izobud Sp. z o.o. w Łąki Kozielskie

Ważne jest to , że firma się rozwija a pracownicy mają bardzo dobrą opinię o firmie jako pracodawcy.

Czy w obrębie jednego działu w Izobud Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

asesor

Nie ma firma ma bardzo płaską strukturę wewnętrzną. Natomiast z tego co wiem bardzo dynamicznie się rozwija więc wydaje mi się ,że z czasem takie stanowisko jak kierownik regionalny lub lider sprzedaży nie będzie tej firmie obce.

kupa śmichu

aaa, adaś i miruś to stare kulegi i wsio jasne tylko po co ta lipna, szumna rekrutacja skoro znajomy zawodnik juz jest gotowy choć bez doświadczenia i wiedzy w branży, ale za kilka lat pewnie wyrobi się hehe

Buuu........
@kupa śmichu

Taa, są szwagrami

Haaahahaa, tu cie boli? Hahahaaaa

rynkowiec

boli nie boli, ale widać firma mocno niskobudżetowa i zatrudnia każdego kto chce tylko 2 tys. netto, więc zostają sami "fachowcy" z coca coli lub toi toi-a haha

Rynkowiec zajmij się rynkiem a nie hejtem w sieci i spróbuj następnym razem. Może się uda

rynkowiec

a kto by ciężko chciał pracować za pensję kasjerki z Biedronki?! pomyśl nieco człowieku, pomyśl! to naprawdę nie boli! widać Wasza firma już jest na wykończeniu skoro tak nędznie teraz płaci, ot i wszystko w temacie, amen!!! takie też słuchy chodzą po rynku pap ;-)

rynkowiec

Nie macie żadnej pozycji ani na rynku tradycyjnym ani nowoczesnym, to niby gdzie jest ta Wasza szalona sprzedaż? Te kilka sporadycznych inwestycji tu i tam, sprzedanych prawie po kosztach i to prawie tylko na samej rodzimej Opolszczyżnie?! Na rynku jesteście w głębokim ukryciu, dekujecie się przed klientem czy jak? haha!!!

@rynkowiec

Nie wiem ile Izobud płaci handlowcom w rynku, ale chyba nie jest tak źle, skoro ludzie pracują po kilkanaście lat. Chyba trzeba skończyć ten temat bo jak widać nie pracujesz ani nie pracowałeś w firmie Izobud i nie masz na ten temat nic mądrego do powiedzenia. Anonimowo pisać głupoty może każdy.

rynkowiec

płaci właśnie tyle, że "fachowców" musi szukać w branży zabawkarskiej i wszystko w temacie, to mówi wszystko o tej firmie na dzień dzisiejszy, bo kiedyś podobno było dużo lepiej, ale maksymalne cięcie kosztów dopadło już też tę firmę i dzisiaj jest żenada i parodia haha

@rynkowiec

Nieprawdę piszesz. Tylko po co?

rynkowiec

Może szukajcie swojego cudownego rynku i szczęścia w Niemczech jak wszyscy "Folksdojcze" z Opolszczyzny, może tam się uda, kto wie... ;-)

@rynkowiec

Masz rację na zachód też produkujemy dużo i coraz więcej. Możesz tylko pozazdrościć i wylewać swoją frustracje internetowym hejtem.

rynkowiec

na zachodzie Europy to traktują Was jak firmę prawie ukraińską haha

rynkowiec

Zarobki 2 tys. zł netto podstawy traktujesz jako godne dla dobrego handlowca w branży pap?! Jeśli tak to faktycznie firma jest już w dramatycznym położeniu! U renomowanej konkurencji zarobki są minimum dwa razy wyższe!

@rynkowiec

"Rynkowcu" jesteś w błędzie i piszesz nieprawdę o czym ludzie którzy znają branżę i rynek wiedzą. Twoja opinia na tym forum to obraz hejterskiej głupoty i tego, że w internecie każdy może pisać co chce. Nawet największą nieprawdę czy oszczerstwa.

rynkowiec

toś (usunięte przez administratora)pokazał teraz maksymalne cięcie kosztów zatrudniając młodego "lokalnego przewodnika", który lata od lokalu do lokalu i bzdurne opinie o pupie maryni w necie masowo publikuje zamiast porządnie handlować na swoim terenie haha, powodzenia Wam życzymy od konkurencji, gdyż będzie potrzebne przy takiej nowej kadrze handlowej haha

rynkowiec

a w temacie głupoty to przypomnij sobie czasy Twojej "wspaniałej" pracy w konkurencyjnej firmie Tes, raczej nie będziemy Cię w stanie pobić pod tym względem haha

@rynkowiec

Pomyłka. Nie ma po co kontynuować.

@rynkowiec

Kolego wysokobudżetowy. Jak znasz (usunięte przez administratora)to sobie do niego zadzwoń i spytaj o wszystko. W Izobudzie nie ma nikogo z branży zabawkarskiej, zarobki też są zupełnie inne, a on nigdy nie pracował w konkurencji. J(usunięte przez administratora)

kupa śmichu

pomyłka to twój stary powiedział jak Ciebie zrobił przypadkiem hehe

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel handlowy - eksport w firmie Izobud Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
Pracownik 1

O chyba konkurencja się uaktywnila. Czyżby oddech na plecach ?

Szkoda strzepic jezyk na dystkusje z anonimowym hejterem ktorego wpisy to dno i 2 metry mułu. Izobud to dobry pracodawca. Pan (usunięte przez administratora)z dzialu handlowego to porzadna chlopina.

dawniej pracowy

Pracowałem w Izobud . Uważam że to dobry i solidny pracodawca. A (usunięte przez administratora)to bardzo poukładany i dobry dyrektor , którego klienci i pracownicy szanują i poważaj na rynku. Widzę , że osobniką jak @gerard coś żal (usunięte przez administratora) ściska . Coś tam nie wyszło z Izobudem kolego brylantowy ? Polecam zakup maści na ból (usunięte przez administratora)

Wesly

Bardzo dobry pracodawca niesamowity komfort pracy duży nacisk na wiedzę i fachowe doradztwo. A najlepsza chyba rekomendacja jest to ze nasze papy można kupić u największych graczy na tradycyjnym rynku budowlanym ! Od lat niezmiennie i tradycyjnie brawo !

Obserwator
@Wesly

Wesly czy ty napewno o tej firmie piszesz albo cos brałeś i cię fantazja poniosła

gerard

(usunięte przez administratora) nie świruj tutaj na forum, firma tak czy tak padnie w ciągu kilku lat, a ty polegniesz razem z nią, bo przespaliście najlepsze szanse rozwoju, amen!

Karol K.

Potrzebują teraz na produkcję. Kolega pracuje w Izobudzie już kilka lat i jest bardzo zadowolony.

Głos z produkcji

Firma prężnie się rozwija. Nowe inwestycje, warunki pracy coraz lepsze. Jestem zadowolony.

gerard

sprzedaż l(usunięte przez administratora), ciekawe czy mu wyrwie fotel spod niego?! haha!

branżowiec

firma powoli schodzi z rynku, skończy pewnie podobnie jak Izolex czyli zostanie wykupiona przez jakiegoś rynkowego giganta z dużym kapitałem

krzysiek

a jak teraz tam jest? czy to stanowisko spec d/s inwestycji jest jeszcze wolne?

Witam wszystkich. Chce zatrudnić się w firme Izobud na stanowisku kierowcy, prosze o porady i czy wgl. warto ?

ada

teraz @marysia szukają tylko na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Inwestycji - przedstawiciel handlowy

marysia

witam czy ktoś może coś nowego powiedzieć co w firmie Izobud interesuje mnie praca magazyniera lub kierowcy

Gumiś

Pracuję w Izobudzie. Nie jest źle.

produkcja

Dzięki kierownikowi ludzie zwalniają się z firmy a atmosfera jest żenująca brawo kierownik zamieszania

produkcja

Kierownik to największa porażka tej firmy. Złego słowa nie powiem na nikogo, ale ten fałszywiec spadochroniarz jedyne co potrafi to w tyłek włazić właścicielom firmy, mieszać i szkalować innych tak aby jego było na górze. Żałosne że nikt tego nie widzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Izobud Sp. z o.o. - Łąki Kozielskie

• Jak się pracuje w Izobud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Izobud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izobud Sp. z o.o.?

Izobud Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Leśna 4
    47-150 Łąki Kozielskie