Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Izobud Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Izobud Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-07-19 05:31:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
...kilka lat temu pracowałem w firmie izobud. bardzo mile wspominam. powiem krótko; wróciłbym tam nawet na wózek widłowy, albo do maszyny.
zdjecie uzytkownika
potwierdzam - 2011-07-28 03:07:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam. Jest okay.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-03-03 12:34:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tylko kierownik to jakies nieporozumienie w tej firmie niewiem od czego on tu jest jak masz jakis problem to on ci mowi ze to nie w jego kompetencji lezy mysle ze w jego kompetencji to tylko zament siac i brac pensje bo do niczego innego sie nie nadaje
zdjecie uzytkownika
produkcja - 2013-03-11 21:34:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Kierownik to największa porażka tej firmy. Złego słowa nie powiem na nikogo, ale ten fałszywiec spadochroniarz jedyne co potrafi to w tyłek włazić właścicielom firmy, mieszać i szkalować innych tak aby jego było na górze. Żałosne że nikt tego nie widzi.
zdjecie uzytkownika
produkcja - 2013-05-28 07:13:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzięki kierownikowi ludzie zwalniają się z firmy a atmosfera jest żenująca brawo kierownik zamieszania
zdjecie uzytkownika
Gumiś - 2013-12-12 21:01:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję w Izobudzie. Nie jest źle.
zdjecie uzytkownika
bujaka - 2015-09-12 17:35:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeszcze niedawno miałem nadzieję na dostanie się do firmy jak najszybciej. Obecnie już takiego ciśnienia nie mam bo ludzie mówią , że wcale już nie pracuje się tak wesoło. Zresztą widać po powyższych postach że atmosfera uległa niestety pogorszeniu. A szkoda bo na nią własnie w izobudzie liczyłem .

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izobud Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: