Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Izobud Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Izobud Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-29 21:19:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Doradź kandydatom, opowiedź o tym jakie jest Twoje zdanie o tej korporacji. Najbardziej przydatna opinia to opinia osób zatrudnionych, jeżeli już pracowałeś w Izobud Sp. z o.o., wyraź ją dla przyszłych pracowników. Łąki Kozielskie i inne miasta czekają na ciekawą opinię. Obecna sytuacja na rynku roboty nie jest lekka. A jak przedstawia się w tej firmie? A jak prezentuje się system premii?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-07-19 05:31:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
...kilka lat temu pracowałem w firmie izobud. bardzo mile wspominam. powiem krótko; wróciłbym tam nawet na wózek widłowy, albo do maszyny.
zdjecie uzytkownika
potwierdzam - 2011-07-28 03:07:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam. Jest okay.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-03-03 12:34:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tylko kierownik to jakies nieporozumienie w tej firmie niewiem od czego on tu jest jak masz jakis problem to on ci mowi ze to nie w jego kompetencji lezy mysle ze w jego kompetencji to tylko zament siac i brac pensje bo do niczego innego sie nie nadaje
zdjecie uzytkownika
produkcja - 2013-03-11 21:34:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kierownik to największa porażka tej firmy. Złego słowa nie powiem na nikogo, ale ten fałszywiec spadochroniarz jedyne co potrafi to w tyłek włazić właścicielom firmy, mieszać i szkalować innych tak aby jego było na górze. Żałosne że nikt tego nie widzi.
zdjecie uzytkownika
produkcja - 2013-05-28 07:13:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzięki kierownikowi ludzie zwalniają się z firmy a atmosfera jest żenująca brawo kierownik zamieszania
zdjecie uzytkownika
Gumiś - 2013-12-12 21:01:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję w Izobudzie. Nie jest źle.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izobud Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Izobud Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x