Izobud Sp. z o.o.

Łąki Kozielskie

Opinie o Izobud Sp. z o.o.

anonim 2011-07-19 05:31:22
...kilka lat temu pracowałem w firmie izobud. bardzo mile wspominam. powiem krótko; wróciłbym tam nawet na wózek widłowy, albo do maszyny.
potwierdzam 2011-07-28 03:07:06
Potwierdzam. Jest okay.
pracownik 2013-03-03 12:34:20
tylko kierownik to jakies nieporozumienie w tej firmie niewiem od czego on tu jest jak masz jakis problem to on ci mowi ze to nie w jego kompetencji lezy mysle ze w jego kompetencji to tylko zament siac i brac pensje bo do niczego innego sie nie nadaje
produkcja 2013-03-11 21:34:41
Kierownik to największa porażka tej firmy. Złego słowa nie powiem na nikogo, ale ten fałszywiec spadochroniarz jedyne co potrafi to w tyłek włazić właścicielom firmy, mieszać i szkalować innych tak aby jego było na górze. Żałosne że nikt tego nie widzi.
produkcja 2013-05-28 07:13:04
Dzięki kierownikowi ludzie zwalniają się z firmy a atmosfera jest żenująca brawo kierownik zamieszania
Gumiś 2013-12-12 21:01:59
Pracuję w Izobudzie. Nie jest źle.
marysia 2016-05-20 18:15:51
witam
czy ktoś może coś nowego powiedzieć co w firmie Izobud
interesuje mnie praca magazyniera lub kierowcy
ada 2016-05-21 18:28:53
teraz @marysia szukają tylko na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Inwestycji - Przedstawiciel Handlowy
Zostaw swoją opinię o Izobud Sp. z o.o. - Łąki Kozielskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izobud Sp. z o.o.