Agremo Sp. z o.o.

Skarbimierz Osiedle

Opinie o Agremo Sp. z o.o.

Czarodziej 2011-12-28 09:15
Tak jasne zasady: nadgodzin bez liku, a 10-go wielkie rozczarowanie z wypłaty. Przykład: 10-go, po wypłacie pracownicy rzucają [usunięte przez moderatora], a dnia następnego prezes podjeżdza pod zakład nowiutkim autem.
poszukujący pracy 2013-09-16 09:52
Czy ktoś może napisać o warunkach pracy i zarobkach na stanowisku monter lub spawacz?
bezrobotny Automatyk 2013-10-09 20:03
Szukam stabilnego zajęcia, a widziałem że poszukują tam Automatyka. Podziel się informacją na jakie wynagrodzenie można liczyć?
skarbi22 2014-10-22 07:04
pfff Agremo to jedno wielkie g..no pamiętam pracowałem cały miesiąc i miałem 12 nadgodzin i do wypłaty 1345,34zł w d..e niech się pocałują. Nie polecam.Dobrze że stamtąd spier....... .
klient 2014-11-12 20:43
jako klient też nie polecam
były pracownik 2016-01-24 19:30
Ludzie, wychylcie się poza Brzeg i Skarbimierz, a zaryzykujecie tylko tym, że znaleziecie lepszą pracę i płacę.
kili 2016-05-20 23:22
Witam serdecznie .Słyszałem , że w firmie kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Chociaż przyznam , że łatwo nie było
były pracownik 2017-01-05 19:38
No tak, co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Poszukujący okazji 2017-01-30 19:23
Ile można zarobić na stanowisku "Konstruktor"? Czy warto? Proszę o wiarygodne informacje, gdyż treść ogłoszenia jest ciekawa. Niepokojące jest tylko to, że ogłoszenie na to stanowisko pojawia się średnio co 2 lata.
orżniety na delegacjach 2017-03-23 07:02
Uwaga wszyscy potencjalni kandydaci na Montera Konstrukcji Stalowych za 13 brutto za godzinę. Zapytajcie się koniecznie, ile w przypadku delegacji zagranicznych wynosi dieta?
orżniety na delegacjach 2017-06-21 09:11
A teraz uwaga wszyscy potencjalni kandydaci na Montera Instalacji Elektrycznych. Zapytajcie się koniecznie, czy wypłacane są prawidłowo nadgodziny, czy płacą za wasz czas przemieszczania się samochodem podczas podróży służbowych, czy to przemieszczanie się nie odbywa się w nocy.
Zostaw swoją opinię o Agremo Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agremo Sp. z o.o.