Agremo Sp. z o.o.

Skarbimierz Osiedle

Opinie o Agremo Sp. z o.o.

Czarodziej 2011-12-28 09:15
Tak jasne zasady: nadgodzin bez liku, a 10-go wielkie rozczarowanie z wypłaty. Przykład: 10-go, po wypłacie pracownicy rzucają [usunięte przez moderatora], a dnia następnego prezes podjeżdza pod zakład nowiutkim autem.
poszukujący pracy 2013-09-16 09:52
Czy ktoś może napisać o warunkach pracy i zarobkach na stanowisku monter lub spawacz?
bezrobotny Automatyk 2013-10-09 20:03
Szukam stabilnego zajęcia, a widziałem że poszukują tam Automatyka. Podziel się informacją na jakie wynagrodzenie można liczyć?
skarbi22 2014-10-22 07:04
pfff Agremo to jedno wielkie g..no pamiętam pracowałem cały miesiąc i miałem 12 nadgodzin i do wypłaty 1345,34zł w d..e niech się pocałują. Nie polecam.Dobrze że stamtąd spier....... .
klient 2014-11-12 20:43
jako klient też nie polecam
były pracownik 2016-01-24 19:30
Ludzie, wychylcie się poza Brzeg i Skarbimierz, a zaryzykujecie tylko tym, że znaleziecie lepszą pracę i płacę.
kili 2016-05-20 23:22
Witam serdecznie .Słyszałem , że w firmie kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Chociaż przyznam , że łatwo nie było
były pracownik 2017-01-05 19:38
No tak, co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Poszukujący okazji 2017-01-30 19:23
Ile można zarobić na stanowisku "Konstruktor"? Czy warto? Proszę o wiarygodne informacje, gdyż treść ogłoszenia jest ciekawa. Niepokojące jest tylko to, że ogłoszenie na to stanowisko pojawia się średnio co 2 lata.
orżniety na delegacjach 2017-03-23 07:02
Uwaga wszyscy potencjalni kandydaci na Montera Konstrukcji Stalowych za 13 brutto za godzinę. Zapytajcie się koniecznie, ile w przypadku delegacji zagranicznych wynosi dieta?
Zostaw swoją opinię o Agremo Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agremo Sp. z o.o.