Opinie o radaway.pl - Radaway Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Radaway Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radaway Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radaway Sp. z o.o. w Poznań

Pani Te.

Ja rozumiem, że firma chce przyspieszyć pracę i ograniczyć koszty, ale od czasu zatrudnienia zewnętrznej firmy odpowiedzialnej za to, jakość pracy się pogorszyła. Nie polecam już pracy w tej firmie, na początku byłam zadowolona, jednak teraz ewidentnie powstaje szablonowe "korpo". Zaufanie? Haha było kiedyś. Kontrola na każdym kroku, czepianie się o wszystko. Jeszcze raz nie polecam pracy tutaj, pracownicy stali się po prostu cyferkami w Excelu, tyle w temacie. Jeżeli chcecie oszczędzić sobie nerwów, odpuśćcie, bo zdanie pracownika nie ma tutaj już najmniejszego znaczenia.

Niezadowolony

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego pracownik działu planowania może chodzić w sobotę do pracy na kontrole a pozostałym pracownikom zakazuje się tego?

Genek

Powie mi ktoś w jakiś systemie się pracuje i jakie sa zarobki na produkcji?

Bogaty

Wstyd! Zabrać pracownikom 12,5 % wynagrodzenia wykorzystując tarcze antykryzysową... VW płaci za siedzenie w domu 100%, Radawey zabiera 12,5% za narażanie zdrowia i pracę po 7h... Brawo Wy!

VW
@Bogaty

Masz 87,5% rację... lepiej żeby zwolnili 12,5% pracowników to wtedy wszyscy byli by szczęśliwi. W wielu firmach wszyscy narzekają, sytuacja jest specyficzna i w sumie należą się podziękowania dla naszego rządu który zamknął ten kraj i jeszcze bardziej zastopował gospodarkę. A tymczasem ciesz sie że masz te 87,5%, bo gdyby nie to mógłbyś mieć 0% i kiepskie perspektywy na znalezienie nowej pracy albo Twój kolega został by zwolniony bo nie pasuje Ci 87,5%... czy wtedy nie było by Ci wstyd??

lolipop
@Bogaty

to idź do VW :) na pewno czekają na Ciebie z otwartymi ramionami!

cAddy
@Bogaty

o ile lepiej byłoby w tej firmie gdyby nie tacy jak ty @bogaty....

Ktoś
@Bogaty

Widzę komentarze na poziomie haha. Bogaty ma całkowitą rację. Jesteście aż tak ślepi? Firma ma takie same obroty i zyski jak rok temu, na pewno wyższe niż 2 albo 3 lata temu w tych miesiącach...(usunięte przez administratora) mniej więcej 400 ludzi na około 200tys zł w miesiącu. Najważniejsze że zarządowi kabona się zgadza. Nawet jak by zwolnili ludzi którzy więcej są na l4 niż w robocie, albo tych którzy nie nadają się do niczego to ktoś by za nimi płakał? Wykorzystali możliwość jaką daje tarcza nie patrząc na dobro pracowników na które w zasadzie nigdy nie patrzyli. Pozdro dla kumatych.

VW
@Ktoś

Akurat jedyna opinia na tzw. poziomie to Twoja, bo o tym jakie są zagrożenia dla takich firm w związku z tym co się dzieje na świecie wiesz tyle samo co o lądowaniu sondy na Marsie. Polacy niestety maja to do siebie, ze lubią zaglądać tym co im płaca w kieszeń ale jednocześnie nie maja pomysłu, a tym bardziej odwagi aby samemu założyć swój biznes i zobaczyć jakie to wszystko „proste”. Weź się do roboty, załóż swój biznes to może Ci się perspektywa trochę odpowiednio zmieni, a na tą chwile zawsze prace możesz zmienić i bedziesz zadowolony. Pozdrowienia dla tych wszystkich „kumatych” którzy jedynie co widza to czubki swoich nosów oraz tych co widza trochę dalej.

Kaczka
@Bogaty

(usunięte przez administratora) Proszę Prezesów aby się przyjrzeli dziiale szkła co tam się wyprawia to jest absurt, ludzie przychodzą do pracy by zarabiac. Ponoć jest spadek w statystykach ale od roku kieruje ta opcja dana osoba. Każdy kto wie o co chodzi ... Czekamy na reakcję zarządu

Beton
@Kaczka

O co dokładniej chodzi?

Nieznany
@Bogaty

Ponoć nawet do szejków kabiny roboli do Dubaju kuloodpornej szyby

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Radaway Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konstruktor?
Wiemy@jak

Nie polecam pracy w dziale DOK Polska. Babiniec, do tego ograniczony pod względem uczciwego podziału pracy. Kierowniczka.... no to jest "przesympatyczna" w swojej bardzo nie obiektywnej ocenie pracownika. Rozdzielanie pracy... ulubieniec mają ok, ale są też i naprawdę rzetelnie pracujące dziewczyny, które są przeciążenie permanentnym nadmiarem pracy. Pani kierownik mówiąc krótko faworyzuje ulubienice. Babiniec tam to swoisty stan umysłu. To nie jest zdrowe co tam się często wyprawia.

NieWiemy@jak
@Wiemy@jak

Wiemy@jak czy będziesz tak uprzejma i rozwiniesz zdanie "przeciążenie permanentnym nadmiarem pracy"...

Wiemy@jak
@NieWiemy@jak

Matematyka nie mija się z prawdą... ilość dni urlopu pracownika to 26 dni na rok. Zrozumiałym jest, że może być ktoś chory przeciętnie ok 10 dni w roku. Zważywszy na to, wynika mniej nie więcej, że może drugi pracownik pracujący na tym samym stanowisku, robiący to samo robić za dwie osoby nie więcej niż ok. 36 dni. Tymczasem "wybrańcy" mają dni pracy gdzie robią tylko swoją pracę i pracę nieobecnych z różnych przyczyn średnio na 21 dni pracujących w miesiącu od 5 do 10 dni, czasem i całe 21 dni wykonywania pracy i swojej i koleżanki. Tymczasem "ulubienice" rzadko zastępują i pracują za dwie osoby jednocześnie. Takie sytuacje nie są odnotowane jednorazowo. Coś takiego, gdy ma miejsce wielokrotnie i w zasadzie każdego miesiąca jest permanentne. Tyle jeśli chodzi o rozwinięcie. Ciś takiego świadczy o niskich kompetencjach kierownika w kwestii rozdzielenia pracy i jest z natury rzeczy nieetyczne wobec pracowników.

SG
@Wiemy@jak

Czy nie możesz porozmawiać na ten temat ze swoim przełożonym ?

Może nawet Ulubienica
@Wiemy@jak

Wiemy@jak dziękuję za Super obliczenia matematyczne. Nie zgodzę się jednak z Twoja teorią. Piszesz że zastępując wykonujesz obowiązki osoby zastępowanej i swoje. Nie jest to prawdą. Przejmujesz tylko obowiązek zastępstwa a Twoja praca jest przydzielana innym osobom. Zastępstwa były, są i będą i jeśli nie chcesz tego wykonywać to zawsze masz inne rozwiązania np. zmiana pracy, itp.

Ona

Polecam pracę w tej firmie ???? zarobki są fajne, socjal super a praca też nie najgorsza. Pracowałam na produkcji i jedyne na co można narzekac to ludzie którzy za dużo chcieliby wiedzieć i wtykają wciąż nosy w nie swoje sprawy interesując się życiem i zarobkami innych. Niektóre osoby lepiej omijać z daleka. Kierownictwo, kadry, kadra zarządzająca zmianami ok. Sentyment do firmy pozostał ????

Joker

Nie polecam pracy w dziale handlowym krojowym. Istny babiniec. Przełożona z tzw, "ludu" niby fajna ale nie jest po ludzku uczciwa i nie docenia obiektywnie włóżonego wysiłku. Faworyzuje niektóre osoby. Zdecydowanie zalecam rozwagę w decyzji podjęcia tam pracy. Firma wizualnie robi może wrażenie, ale nie dajcie się zwieść, Firma działa jak korporacja. Wysysa z człowieka wiele w zamian dodała coraz więcej pracy. Ocenianie pracowników przez przełożonych to coś obrzydliwego w formie jaka w tej firmie jest praktykowana. Wiele by mówić o pracy w Radaway. Uważajcie na "stadko bab" z kierownicą u steru. Swoistą sielanka.

Chłop z ludu
@Joker

Musisz być bardzo sfrustrowanym człowiekiem. Ogólnie rzecz biorąc musisz mieć stare informacje i to bardzo stare. Twoje wpisy są żenujące, ale raczej trzeba Ci współczuć. Na stłumiony gniew polecam bieganie albo skakankę..

Annopol
@Chłop z ludu

Żenujące to jest wybielanie tego chorego babińca, każdy kto ma oczy i rozum doskonale widzi jak kierowniczka faworyzuje jednych z dyskryminuje drugich. I to od bardzo dawna. Na takie zakłamywanie rzeczywistości polecam morsowanie.

Chłop z ludu
@Annopol

Jak widać Tobie nawet morsowanie nie pomaga

Byłaisięzmyła
@Chłop z ludu

Annopol prawdę mówi, uciekać od babińca

PrzypuszczamKtoToWypisuje

Magazyn surowców. Po pierwsze ! Od kiedy się jeździ na wózku z nogą która sobie dinda po za granicą wózka? Od kiedy można chodzić bez kamizelki i niekiedy w swoich spodniach (ona) od kiedy to można pracować w słuchawkach słuchając sobie muzyki? Od kiedy to bez uprawnień w rękach można tak szybko jeździć na wózkach? Dlaczego poza wyznaczonymi przerwami chodzi się na papierosa ? Pierw zrób tam porządek a później przyjdź do nas i zarzucaj nam różne złe zachowania .Kupon nie wszedł? No sorry ale takie życie!

Zainteresowana

@Tak a mogę prosić o poważna Odpowiedź?

@Zainteresowana

Zadzwoń i zapytaj takie rzeczy w kadrach

Zainteresowana

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Tak
@Zainteresowana

Do pozowania nago w kabinach prysznicowych

Drybek

Czy będą w tym roku premie świąteczne ?

Cwany z
@Drybek

Beda ale zabrane za te soboty i prace ponad normy i bardzo dobrze przydupasa ciekawe jak chorobowe rozlicza bo mieli nie zabierać przez covid

Premiak
@Cwany z

Chciałbym widzieć jak wyglądasz i kim jesteś :). Wiecznie psioczący i niezadowolony

PrawoNieDzialaWstecz

Zakaz mieszania się zmian / działów - czy tylko zasady są dla ludzi ? A jak firma potrzebuje to zaczynamy wszystko naginać ? Co to maja być za cyrki w soboty ? Wirus nie atakuje w weekendy i można mieszać już działy? To wróćmy do normalnych godzin pracy jak tak bardzo zależy wam na pracownikach żeby nie mieli kontaktu z innymi działami / zmianami. Jakaś kpina - proszę się temu przyjrzeć.

Szczurek

Trochę mi się chce śmiać z ludzi z produkcji którzy żalą się jak to źle nie mają. Nie podoba się, no to zmień pracę, proste ;). Czysty ból dupska nic więcej ! Się nie chciało uczyć to produkcja czeka. Nie każdy do firmy dostaje się po kontaktach, znajomościach i nie każdy jest jak to określił poprzednik "grubasem". To, że ktoś pracuje w biurze umysłowo, a nie chapie rękoma nie znaczy że jest jakims dupowłazem. Pozdro ;)

Robol
@Szczurek

Wykształcenie nie jest odzwierciedleniem inteligencji (usunięte przez administratora) Nie obrażaj ludzi, którzy pracują na to żeby ta firma jeszcze istniała.

Kaczka
@Szczurek

Gdyby nie Ci z produkcji byś nie istniał widzę jak wychodzicie z biura podnieść szybę 2000 na 850 a będziesz się telpal albo śmiertelny wypadek trochę szacunku ...

To ja
@Robol

Możesz mieć wykształcenie ale i tak będziesz na produkcji bo do biura biorą tylko tych co wyglądają na biegaczy i z wadą wymowy oraz z brakiem kultury osobistej

Biurowy
@To ja

Trochę mnie Twoja odpowiedź rozbawiła przyznam :D

Czy pracodawca Radaway Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Hejter

Nie. Po co automat zadaje pytania bez sensu?

Ziz

Nie. Kierownictwo "docenia" tylko swoich ulubieńców. Tymczasem pracowici ale mniej lubiani zawsze są wykorzystywani. Nie polecam tam pracy. Można na zdrowiu podupaść a nie być docenianym. Raczej ta praca demotywuje. Po roku pracy ma się już pogląd na to co się tam dzieje czy to na magazynie czy w dziale handlowym krajowym. Kierownicy zwłaszcza płci żeńskiej są niestety mało sprawiedliwi.

Proszę mi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego kotlet schabowy lub pan słonina z wuzetek chodzi w krótkich spodenkach kiedy inni jak mają to jest im zwracana uwaga ? Czy jego sadło już skwierczy po ilością wyplywanego tłuszczu na zewnątrz ? Czy on nawet nie ma wstydu i nie widzi że ma za małe ciuchy ?

Biurowiec

Ja osobiście jestem pracownikiem biurowym(aktualnie się urlopującym) i atmosfera, warunki, standard, klimat, wypłata jak dla mnie są bardzo zadowalające. Wystarczy odrobina wykształcenia i wiedzy i zapraszamy do klimatyzowanego biura. Na produkcji w pracy fizycznej zawsze będzie coś nie tak. Nie oszukujmy się, wszystkim nie dogodzisz. Biurowcy natomiast nie słyszałem, żeby kiedyś narzekali. Pozdrawiam i bardzo polecam pracę w Radaway ;)!

25cm
@Biurowiec

Chyba jesteś pracoholikiem lub du.powłazem jak nawet na urlopie przeglądasz Goworka. Oczywiście, że nie ma na co narzekać bo z biura nikt nigdy nie ponosi za nic odpowiedzialności. Za wszystkie pomyłki płacą i muszą naprawiać pracownicy produkcji. Siedź sobie za biureczkiem dalej i puchnij. Nie miej jednak potem pretensji, że nie będziesz siu.siaka widział zza brzucha. Według biurasów wszystko robi się samo a robole niech siedzą cicho.

To ja
@Biurowiec

Bo siedzisz w biurze robisz błędy i nie ponosisz za to konsekwencji A oddaj raz w roku wypłatę za swoje błędy buraki to porozmawiamy

Narson
@To ja

Oj widzę, że sobota wieczór, trochę procentów i już dupka piecze i żale wylewane ! Tak tak, bo tylko produkcja ma tak źle, a biuro to siedzi, pachnie i nic nie robi, ależ oczywiście ! Żyj w takim przekonaniu ciemnoto. Jeśli praca nie pasuje, to co tu robisz i płaczesz?

S
@25cm

biurowi odpowiadają za swoje błędy, a produkcja za swoje, proste. Jak się nagrzebie w papierach, to przecież nikt nie poleci skarżyć na produkcję, a jak źle się wykona produkcję,to wasza odpowiedzialność, więc jak za nic nie ponosimy odpowiedzialności??? Trochę mózgu w głowie! A co do "puhnięcia" i brzucha, to po to są Muli Sporty, żeby się ruszać,uprawiać sport i nie dostać brzucha, hahaha. Z czego wielu "biurowych" i korzysta!

@Biurowiec

Czum sie zajmuje opiekun klienta w firmie? To praca w biurze czy na produkcji?

@Biurowiec

Widzę, że i tu piszą pozytywne komentarze zatrudnieni do tego pracownicy. Coś mogę powiedzieć na ten temat. Czytasz komentarz: ... super kabina jestem mega zadowolony! Komentarz napisał pracownik marketingu, który tak naprawdę ma wannę ????

Dawid Friday
@Biurowiec

Dzień Dobry, jakie trzeba spełniać warunki chcąc pracować w Waszej Firmie- dział marketingu? Wiem, że jest grupa osób zajmująca się śledzeniem internetu i pisaniem pozytywnych komentarzy pod Waszymi produktami? Interesowało by mnie też stanowisko osoby kontrolującej ceny kabin Radaway w internecie.

Czym sie zajmuje opiekun klienta? To praca w biurze czy na produkcji?

Bizu

Nie polecam pracy w dziale obsługi klienta krajowego. K(usunięte przez administratora) Nagany system rozkładania pracy w sytuacji zastępstw osób na urlopie czy na L4. Podział pracy przez kierownika nagany. Jedne osoby nie mają zastępstw prawie w ogóle podczas gdy inne mają permanentnie obowiązek zastępowania innych mimo swoich prac stałych. Poza tym sam "babiniec". Swego rodzaju korporacja. Nie polecam!

Szymon

Mam pytanie dzisiaj byłem na rozmowie o pracę w radaway na magazyn, możecie mi powiedzieć jak praca wygląda czy jest ciężka fizycznie, jaka atmosfera panuje i jacy są kierownicy?

Jaki jest wkład kierownictwa Radaway Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Taka prawda.

Tak szczerze, kto zainteresowany pracą we firmie, zadaje takie pytanie i w ten sposób? Jeśli za długo jest spokój na profilu, Go Work sam wysyła tego typu zapytania (Nick zawsze "Pytanie", na samym koncie Radawaya jest kilka takich suchych wpisow), żeby wywołać jakiś odzew. Zamiast dyskusji często kończy się wylewaniem żali oraz bezużytecznymi wpisami. Wysyłany jest następnie mail do firmy z CENNIKIEM za usunięcie niepochlebnych wpisow i interes się kręci. Znając politykę portalu, administratorzy pewnie usuną ten wpis.

Lila

Z mojego doświadczenia dobrego kierownictwa w Radaway nie ma w wielu działach np handlowy, produkcja

Bobo

Jak będzie płacone za urlop jak za 8h czy inaczej a za Krew będzie tak samo płacone czy inaczej

Zostaw merytoryczną opinię o Radaway Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Radaway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radaway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radaway Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radaway Sp. z o.o.