Paso-Trading Sp. z o.o.

Opinie o Paso-Trading Sp. z o.o.

Auris

powiedział bym ze norma, może co piąty proces rekrutacyjny kończy się informacją ... nadal jednak firma zagadka i mam obawy, bo mam doswiadczenie w spozywce i nie wiem czy warto...wkrótce rozmowa w firmie, najgorzej że nie wiadomo ile normalnie płacą

art

Firma kiepsko wypadła w moim odczuciu. Najpierw zadzwoniła osoba z firmy z kilkoma pytaniami odnośnie aplikowania na stanowisko Przedstawiciel Apteczny oraz informacją, że praca na własnej działalności gospodarczej. Po kilku dniach dostałem telefon, że zapraszają mnie na rozmowę do Pabianic, ponieważ tam maja siedzibę. Ja mieszkam w Poznaniu. Pomyślałem, że chętnie dowiem się czegoś więcej o warunkach pracy i zainwestuję pieniądze na paliwo oraz swój czas, żeby porozmawiać. Rozmowa trwała około godziny i zostałem poinformowany, że bez względu na decyzję ostateczną na pewno zadzwonią w następnym tygodniu. Niestety nikt nie zadzwonił... Stwierdziłem, że może lepiej, że tak się stało, skoro mówią jedno, a robią inaczej. Jeśli chodzi o auta służbowe, to prawdopodobnie Opel Corsa w kolorze białym z kratką (2 miejscowy). Widzę, że ogłoszenie cały czas się ukazuje na Przeds.Aptecznego.

Żubr

wow dziękuję Kapitanie Oczywisty, twoja misja skończona! Ja nie mam nic innego do roboty tylko brać urlopy i łazić po rozmowach i dowiadywać się że dają 1800 i pandę z kratką, przez telefon od dziewczęcia z HR nic się nie dowiem przecież, bo ją ukamienują.

Żubr

Czy przedstawiciel farmaceutyczny, apteczny i handlowy w tej firmie to różne stanowiska czy tylko zamienna nazwa tego samego? Jak wygląda flota, dają swoje auto mimo działalności gospodarczej? Jeśli tak, to jakie i czy pozwalają wykorzystywać prywatnie? Dzwonili do mnie, powiedzieli, że na DG i ciekaw też jestem czy to tylko goła umowa, czy też zezwalają na dopiski typu chociaż tydzień płatnego urlopu czy coś (z takimi prakykami się spotkałem, DG, ale cześć przywilejów etatu pozostała, bo i tak było taniej dla pracodawcy niż etat).

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa telefoniczna (1 etap) , rozmowa kwalifikacyjna (2 etap) w siedzibie firmy

Ogólnikowe pytania. Największy nacisk na założenie DG.

kkkk

Pracowałem w kilku firmach, ale PASO, uważam za jedną z nielicznych, gdzie pracowało się spokojnie. Atmosfera i ludzie super.

Witam, rzeczywiście w firmie Paso atmosfera jest unikalna - mobbing, wieczne pretensje, straszenie zwolnieniami, kablowanie między działami. Telemarketing- umowy zlecenie lub własna działalność. Przedstawiciele własna działalność. Niejasny podział klientów między telemarketingiem i przedstawicielem co oczywiście powoduje mega bałagan.

idek - Dzięki za odpowiedź , uprawnienia na wózki mam, książeczkę też - chodzi mi o zarobki jakie tam są. Zadzwonili do mnie i w poniedziałek idę na rozmowę kwalifikacyjną. Chciałem się zorientować

Czy ktoś wie coś na temat pracy na magazynie ? T.z czy tam jest praca na 2, 3, czy 4 zmiany? I jakie teoretycznie zarobki ? Dziękuję za odpowiedź

wyższe medyczne na przedstawiciela aptecznego? do środków opatrunkowych... kto to wymyślił...

niedostateczy

szarpanina i nic więcej, pracowałem i uciekłem jak tylko miałem okazje. firma moze i ok, ale dyrektorka z kosmosu, bałagan i brak perspektyw na lepszą kase

papapapa

Może ktoś coś więcej powiedzieć o produktach ? Jak na nie reagują farmaceuci, czy jest odsprzedaż produktów, jakie plany, czy są realne do wykonania ? Jakie wynagrodzenie ? Od czego uzależniona jest premia - czy % od utargu czy np masz dany plan kwotowy i stałą premie ?

Robson z Łodzi

podobno szukają dalej przedstawicieli. Ktoś wie czy obowiązuje jeszcze zasada założenia działalności gosp.? Ile jest regionów i jak wygląda współpraca z kierownikami? Jakimi pojazdami jeżdżą przedstawiciele? Swoimi czy forma zapewnia?

rudek

Wiem że szukają przedstawicieli, aplikowałem, na śląsk, wiem że fajna firma i da się zarobić, jedynie to że zatrudniają na działalność gospodarczą....ale to w sumie nie jest takie złe.....jak dla mnie liczy się to ile mogę zarobić....no zobaczymy dam znać jak się odezwą....

Jarek

Ogólnie to firma mała, ale całkiem przyzwoita....

Anna K

Rekrutacja do działu sprzedaży na podstawie jednozdaniowego ogłoszenia, a potem na rozmowie słyszę pytanie, co mnie zachęciło do aplikowania. Czy może renoma firmy :/ Prezes i kierowniczka działu bardzo mili; co do założenia własnej działalności usłyszałam, że to standard w tej firmie i wszyscy - z działu sprzedaży - tak pracują. Cóż, w takim razie powodzenia w szukaniu kolejnych osób.

Cv można przesyłać na adres: praca@paso-trading.pl

Witek

Witam, Ostatnio miałem przyjemność być na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Farmaceutyczny.Oczywiście Pani, która dzwoniła umówić się na spotkanie "zapomniała" powiedzieć, że jest to praca oparta na własnej działalności. Samochód służbowy to jak się poszczęści Opel Corsa lub Fiat Punto (samochody z kratka 2 miejscowe). Zarobek na okresie próbnym 2500 zł netto + premia.

nina

janek czy starasz się o stanowisko PF na dolny śląsk? jutro mam rozmowe i zastanawiam się czy iść po tym co tu przeczytałam 2500 na własnej działalności to chyba żart???

arrr

podobno skoda Fabia (usunięte przez administratora)

EL PASO

Ludziska, przecież ktoś na pewno wie, jaką podstawę ma przedstawiciel farmaceutyczny, jaką flotę proponuje PASO i jakie inne narzedzia pracy, jaki target dzienny, czy plany z kosmosu etc??? Jak przebiega rekrutacja? Czekam na informacje. Pozdrawiam

Delikwent

Witam byłych i obecnych pracowników Paso. Jaką podstawę można dostać jako przedstawiciel farmaceutyczny u nich? Plany możliwe do realizacji? Jaką flotę proponuje Paso, jakie inne narzędzia pracy (laptop, telefon)? Ogólnie jaka jest atmosfera w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Paso-Trading Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Paso-Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paso-Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paso-Trading Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paso-Trading Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Paso-Trading Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paso-Trading Sp. z o.o.