Paso-Trading Sp. z o.o.

Opinie o Paso-Trading Sp. z o.o.

gyhu

A od kiedy jak jesteś na działalności nie płacisz zusu? Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na specjalistę ds.sprzedaży więc chyba raczej szeregowe stanowisko i tylko działalność jako forma zatrudnienia.zmarnowany czas

krzy

działalność to tylko na plus - nie zamierzam inwestować w zus.... - wolę pchac w skarpetę.... - że tez ludzie tego nie rozumieją....

rep

bardzo mila Pani przeprowadza rozmowy rekrutacyjne aczkolwiek zapomnieli umiescic w ogloszeniu informacji ze bedziesz musial zalozyc wlasna dzialanosc !!!

Falmirski_Janek

Podpisuję się pod kolegą - jak wyglądają obecne rekrutacje? Zwiększono zespół? Zatrudnili kierowników? jakie mają warunki (umowa o pracę, własna działalność)? Janek

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa telefoniczna (1 etap) , rozmowa kwalifikacyjna (2 etap) w siedzibie firmy

Ogólnikowe pytania. Największy nacisk na założenie DG.

qwerty

opinie są lepsze i gorsze ale w każdym jest na pewno ziarno prawdy. Co sama firma o sobie mówi wystawiając non stop te same ogłoszenia o pracę :w związku z dynamicznym rozwojem. A może w związku z dynamiczną fluktuacją pracowników? Na pewno lepiej brzmi bo jest prawdziwe...jak widzę takie ogłoszenia to z daleka

Bartek

do zainteresowany: a byłeś może na rekrutacji czy pytasz ogólnie? Bo wiem, że teraz są prowadzone rekrutacje.

zainteresowany

Czy coś więcej możecie powiedzieć o rekrutacji na Kierownika Grupy PH?

John

Witam.Widzę, że opinie o firmie nie są zbyt pochlebne ale na takich forach rzadko zdarzają się opinie na plus, jeżeli ktoś z Was jest w stanie opowiedzieć o stanowisku: Kierownik Grupy Przedstawicieli Handlowych - będę zobowiązany. Pojawiła się ostatnio ogłoszenie o pracę na to stanowisko. Co stało się z poprzednim? Ile się zarabia na tym stanowisku? Komu się podlega? Jakie są główne zadania?

Janusch
@John

Główne zadania Kierownika to zarządzanie zespołem przedstawicieli. Podlega się dyrektorowi sprzedaży. Zarobki - kwestia negocjacji. A o poprzednika to najlepiej jak sam spytasz na rozmowie kwalifikacyjnej. Ja nie znam odpowiedzi.

klik

Piotr, a jakie jest Twoje zdanie ?

@klik

Moje zdanie się nie zmieniło chociaż rozwiązanie umowy z dnia na dzień to ku...o ale wiadomo że na działalności to standard. Ale jak czytam że oferują przedstawicielowi 2500 to ręce opadają . Jak odejmiesz zus, podatek, księgową i podzielisz przez ilość godzin to zobacz ile wyjdzie. A co z urlopem , a co jak zachorujesz, a co jak musisz wziąć dzień wolnego bo różnie w życiu bywa, a co jak stwierdzą że za dużo Ci wychodzi i z dnia na dzień zostajesz bez pracy. Wiadomo pozyskani przez Ciebie klienci zostaną. A i jeszcze zapis w umowie że w razie kwasów mogą żądać odszkodowania w kwocie xxx tysięcy złotych.

Skoro byłaś nie zadowolona to czemu się nie zwolniłaś. Zapewne należysz do osób które bardzo dużo wymagają od innych a nie koniecznie od siebie. jeśli zostałaś zwolniona to nie bez powodu. Żadna firma nie zwalnia cennych pracowników, za to często pozbywa się konfliktowych. A zapewne do takich należysz.Pracuję krótko ale pewne zdanie już sobie wyrobiłem. Polecam wszystkim.

Do BOJÓWKA PASO nie kompromituj się...Wszyscy wiemy jak jest i Twoja jedyne pozytywne zdanie (wiemy dlaczego zresztą pozytywne) nie zmieni złej opinii o "tym dobrze rozwijającym się mikroprzedsiębiorstwie " Co do ZARZADU to faktycznie zgadzam się , ze jest dość młody i na tym koniec. Jedyne co im dobrze wychodzi to wykorzystywanie pracowników do maksimum i wyrzucenie ich na zbity pysk bez żadnych skrupułów. Jednym słowem osoby kierujące firmą maja o sobie wysokie mniemanie, ale ich zachowanie świadczy o kompletnym braku klasy.

BOJÓWKA PASO

O czym Ty człeku prawisz ?! W życiu w lepszym miejscu nie przyszło mi pracować......malutki indywidualny przedsiębiorca, korporacja (nie! już dziękuję) - a teraz PASO - to moje 3 miejsce pracy i oby nie musiało być zmieniane. Jak coś komuś nie PASUje to zawsze może poszukać sobie innego pracodawcy. Przeszkadzają Ci kompetencje ludzi pracujących w biurze - kompetencje i umiejętności, można rozwijać i doskonalić - to, że ktoś dobrze nie potrafi obsługiwać komputera nie musi świadczyć, o tym że jest złym pracownikiem biurowym - bo jest mnogość stanowisk biurowych - a na każde z nich pożąda się określoną kompilację kompetencji i cech osobowościowych - Twoją słabą stroną jest zapewne brak kultury - bo obrażasz ludzi pracujących w PASO - co nie musi oznaczać, że jesteś złym pracownikiem. Jeśli chodzi o "śmieszność Zarządu" to zapewniam Cię, że taki śmieszny nie jest (ale jeszcze dość MŁODY) skoro w przeciągu niespełna 2 lat mikroprzedsiębiorstwo Paso-Trading awansowało do sektora średnich przedsiębiorstw – jeżeli pojęcia te nie są Ci obce…. Co do częstotliwości zmiany warunków umów, być może twoje kompetencje w zakresie negocjacji są za słabo rozwinięte …skoro narzekasz… poza tym jest rynek pracodawcy, a nie pracowników - weź to pod uwagę. Atmosfera w porządku – czasami zdarzają się dni pod tytułem „pożar” ale taka jest specyfika firm rozwijających się dynamicznie. – i jeżeli jesteś nadal pracownikiem PASO drogi „ujadaczu” to życzę Ci abyś szybko został namierzony i dostał od Zarządu SZANSĘ rozwoju tyle, że…. na zew….. z dala PASO AVE dla PASO CEZARA pozdrowienia dla całej Ekipy PASO

Agula

Kinia - 2011-07-03 15:38:20 Nie polecam tej firmy... Najgorsze miejsce na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kinia

Nie polecam tej firmy...

mix

Nikomu nie polecam tej firmy(Paso-trading Sp.z o. o.).Są tam równi i równiejsi.Przykro,że ludzi dobrze i uczciwie tam pracujących wyrzuca się na bruk,a zostawia leserów!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Paso-Trading Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Paso-Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paso-Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paso-Trading Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paso-Trading Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Paso-Trading Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paso-Trading Sp. z o.o.