Paso-Trading Sp. z o.o.

Opinie o Paso-Trading Sp. z o.o.

Karolka Nowy wpis

Krótko i na temat: praca dla specjalisty ds. telemarketingu, z jaką kwotą pensji mogę się liczyć na start? Stabilne zatrudnienie, które zapewniają kojarzy mi się od razu z umową na czas nieokreśloną, taki pewniak. Czy mam rację?

Ktoś

Chciałbym bardzo pochwalić Panią, która przeprowadza rekrutacje. Nie wiem dlaczego piszecie tu Państro tyle negatywnych opinii ale miałem możliwość uczestniczyć w pierwszym etapie rekrutacji i rozmowa była przeprowadzona profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze, rzeczowo i konkretnie. Nie znam jeszcze efektu końcowego tego etapu stąd moja opinia jest całkowicie bezstronna i anonimowa. Naprawdę jedna z przyjemniejszych rozmów jakie miałem w ostatnim czasie... można się spokojnie swobodnie wypowiedzieć, nikt nie wchodzi w słowo, nie przerywa, pełna kultura. Pytania są podstawowe o doświadczenie, mocne strony, trudne sytuacje itp. Bez stresu. Jest też informacja na jakim etapie rozwoju znajduje się Firma i czego można się spodziewać. Pełna transparentność.

Malarz Nowy wpis
@Ktoś

A na jakim etapie rozwoju znajduje się firma ?

Ktoś Nowy wpis
@Malarz

Z tego co usłyszałem firma ma nowego dyrektora handlowego, który zwiększa zatrudnienie na kluczowych stanowiskach. Firma ma wprowadzać nowe produkty również w segmencie suplementów diety i planuje wejść również na rynek fmcg.

Nowy wpis

@Ktoś

Dzień dobry, przedsiębiorstwo aktualnie realizuje strategię rozwoju sprzedaży, od kwietnia ubiegłego roku zwiększamy zatrudnienie w działach odpowiedzialnych za sprzedaż oraz wspierających sprzedaż lub powiązanych. W portfolio produktów dominują szeroko rozumiane wyroby medyczne, ale zgodnie z uprzednim wskazaniem - niebawem również będziemy rozwijać się w obszarze suplementów diety. Przedsiębiorstwo współpracuje na ten moment głównie z kontrahentami z rynku aptecznego, z perspektywą rozwoju w kanale FMCG. Dyrektor Handlowy nie zmienił się od 4 lat, natomiast od roku współpracujemy z nową osobą na stanowisku Dyrektora Zarządzającego. Pozdrawiam, Dział HR

Mati

Cześć, na Podkarpacie pojawiło się ogłoszenie. Możecie napisać co z poprzednim przedstawiciele, jaka podstawa, jakie auto, ile wizyt o czy są GPS? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Mati

Szukają na Podkarpackie ponieważ poprzednia przedstawicielka ma problemy ortopedyczne z nogą i raczej do pracy nie wróci. Wynagrodzenie 4000 - 5000 netto podstawy

Łukasz

Jeżeli robisz wynik to nikt się nie czepia na gps-a ale jeżeli w wyniku nie robisz to patrzą na gps-y, a szczególnie już patrzą w weekendy (usunięte przez administratora)

Malarz
@Łukasz

A jak z planami? Są do wykonania czy kosmos ? I jak z tymi z wizytami, można się wyrobić w 8h ?

Hej , widzę dodane ogłoszenie na moje województwo i mam pytanie . 1. Jaka jest preferowana forma zatrudnienia ? W ogłoszeniu niby UP a w starszych opiniach widzę B2B. 2. Jak wygląda u was flota? czy są to bardzo zdezelowane auta? Jest karta flota czy trzeba fv zbierac ? Chciałbym mieć jakiś kompoty jazdy w pracy , jeździć bezpiecznie i bez swojego wkładu .

@Zainteresowany

Umowa o pracę jest u przedstawicieli aptecznych natomiast u KAM jest działalność gospodarcza. Samochody to Ople Astra benzynowe przebieg różnie od nowych po zakupione po 2017 roku. Czyli jakieś 200 000 km po siedmiu latach użytkowania. Karta Shella tylko podstawowe paliwo benzyna.

@Marcin

Jak mowa o umowach to ja też dodam pytanie od siebie, ale mnie interesuje stanowisko specjalista ds. zapewnienia jakości suplementów diety. W ofercie napisali o umowie o pracę, ale nie wiadomo na jaki czas. Czy od razu można dostać umowe na czas nieokreślony?

Dzień dobry, tak - w przypadku wspomnianego stanowiska oferowane jest zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zgodnie z polityką zatrudnienia, niezależnie od działu i stopnia zaszeregowania stanowiska zatrudnienie rozpoczyna się 3-miesięcznym okresem próbnym. Pozdrawiam.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa telefoniczna (1 etap) , rozmowa kwalifikacyjna (2 etap) w siedzibie firmy

Ogólnikowe pytania. Największy nacisk na założenie DG.

W ofercie dla przedstawiciela aptecznego piszą, że nie ukrywają, iż środowisko jest konkurencyjne. Jaki procent realizacji planów sprzedażowych udaje się uzyskać zazwyczaj? Premie są tylko za wyrobienie 100%? Czy niezbędne narzędzie pracy zakładają też samochód służbowy, który mogłabym użytkować również prywatnie? Ile trwa wdrożenie?

Łukasz

Można zrobić premię w zależności od tego jaki dyrektor handlowy wyznaczy limit. Samochody są Ople Astry w weekendy tankuje się własne paliwo 7 litrów na 100 km. Środowisko jest konkurencyjne bo jeszcze są konkurencyjne firmy 3M , Hartmann i tzmo. Wdrożenie polega na tym że jest dwudniowe szkolenie w siedzibie firmy i potem 2 dni się jeździ z przedstawicielem w terenie.

Łukasz

Uczestniczyłem w rozmowie 1 etap na samodzielnego księgowego. Otrzymałem informację, że wybrali innego kandydata bardziej pasującego do firmy. Po tygodniu znów umieścili ogłoszenie o pracę na samodzielnego księgowego. Po mailu do kadr co jest powodem Pani odpisała, że pierwotnie nie wybrali kandydata. Cudowne podejście dwubiegunowe :).

@Łukasz

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, nie rozumiem dlaczego informacja, którą Pan otrzymał wzbudziła w Panu tyle emocji. Zasadniczo, powróciliśmy z informacją zwrotną, wskazaliśmy, iż Pana wiedza i doświadczenie nie wpisują się w nasze oczekiwania i decydujemy się na innego kandydata, a to że wznowiliśmy ogłoszenie to już osobna sprawa i to co wydarzyło się " po drodze" w zakresie wyboru innego kandydata chyba nie powinno podlegać szczególnym dyskusjom z innymi kandydatami. Niemniej jednak, duży plus za pewien brak anonimowości i odwagę do wyrażania swoich opinii. Pozdrawiamy !

@Paso-Trading Sp. z o.o.

Odpowiadając na Pani wyjaśnienia dodam, iż każde działania HR w zakresie ilości ogłoszeń budzi pytania natury, co jest powodem, że brakuje odpowiednich ludzi? Może nie tylko brak odpowiednich specjalistów ale też to co widać na portalu atmosfera, zadania itp. Swoją droga już kolejny miesiąc nie możecie znaleźć odpowiedniego człowieka? Bardzo intrygujące.

@Łukasz

Panie Łukaszu, owszem, niemniej jednak nie należy upraszczać, iż liczba ogłoszeń oznacza rotację wśród pracowników. W ogłoszeniach pozycjonowanych na przestrzeni ostatnich miesięcy wskazujemy, iż ich publikacja jest podyktowana rozwojem przedsiębiorstwa. Uczestniczył Pan w pierwszym etapie rozmów, z pewnością w toku rozmowy koleżanka również wskazywała, iż "samodzielna księgowa/samodzielny księgowy" to nowe stanowisko w strukturze. Skuteczność rekrutacji nie jest mierzona jedynie czasem jej zakończenia, są procesy które trwają miesiąc i takie które trwają dwa lub dłużej na co składa się wiele okoliczności i czynników, jak Pan zapewne wie. A co do atmosfery, zadań i innych aspektów, na które Pan się powołuje na bazie gowork.pl - to już pozostawiam Pana refleksji, na ile anonimowe opinie są dla Pana miarodajne, bez doświadczeń własnych. Pozdrawiam serdecznie.

Nat

Średnia firma ze słabymi niektórymi ludźmi i w zasadzie tak by można to skomentować. Praca B2B, z wynagrodzeniem bez problemu, szału nie było ale nie było też na co narzekać jak ktoś sie przykładał to nie miał źle. Najgorsze w tej firmie jest to że każdy zostawiony jest samemu sobie, o wszystko jest problem aby cokolwiek załatwić i notoryczne pretensje oraz elaboraty mailowe. Firma chce z siebie robić korpo ale działa tylko w jedną stronę. Byłam za długo ale na szczęscie już odeszłam, polecam na troche aby zdobyć doświadczenie.

@Nat

Możesz tutaj napisać na kogo lepiej uważać, jak zaczyna się pracę? Czy innej formy zatrudnienia nie ma, oprócz b2b? Co konkretnie nazywasz przykładaniem się, chciałbym wiedzieć mniej więcej czy wystarczy tylko swoje obowiązki wykonywać?

@Nat

Którego dnia miesiąca zwykle macie kasę na koncie? Czy to przykładanie się ma związek z nadgodzinami ? Te pretensje, o których piszesz to były podstawne czy jednak niekoniecznie? Firma nie próbowała Cię zatrzymać, jak zdecydowałaś się odejść?

Cześć, możecie napisać jak się pracuje w Paso na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego?

Olaf

Cześć, możecie napisać jaka jest podstawa i premia na stanowisku Przedstawiciela oraz jak się sprzedają ich produkty ?

Widziałem właśnie rekrutację na stanowisko magazyniera. Super, że praca jest 8-16. A na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Mam uprawnienia na wózki widłowe. Interesują mnie też wspomniane w ogłoszeniu benefity pozapłacowe, co to takiego?

rekrutacja

Czy ktoś ma świadomość co stało się z osobą poprzednio zatrudnioną na rynku zachodniopomorskim? Jak wyglądało z realizacją planów itp.

Czy w Paso-Trading Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Agata

Dzień dobry! Mąż znalazł ofertę pracy na magazyniera i w związku z tym chciałabym podpytać o widełki płacowe na tym stanowisku. W ogłoszeniu nie ma tej bardzo ważnej dla nas informacji. Będę wdzięczna za odpowiedź

Sttp

Hipokryzja oraz szeroko pojęta pogarda dla człowieka, jakie biją z przepełnionych korpo bełkotem wypowiedzi działu HR tej firmy, bardzo wiele mówią o Paso Trading. Podkreślanie przez Was anonimowości wypowiedzi użytkowników Gowork jest niezwykle zabawne w obliczu tego, że sami podpisujecie się pod swoimi wypocinami "dział HR". Poproszę o podpisanie się z imienia i nazwiska, to wtedy pogadamy o jawności. Chciałbym poznać osobę, która ma tak dużo wolnego czasu w robocie, że jest w stanie klepać elaboraty na tym portalu. Dobrego imienia firmy nie uratujecie samym obrażaniem ludzi oraz sugerowaniem, że wszyscy, którzy piszą tutaj negatywne komentarze... kłamią i krzywdzą Was wielce. Ale, żeby o tym wiedzieć, trzeba liznąć trochę marketingu, trochę psychologii. Ale przede wszystkim trzeba być człowiekiem, a nie pozbawionym empatii robocikiem. Pozdrawiam! Dział Radosnych Komentarzy na Gowork

Halina
@Sttp

Tą pogardę idzie także wyczuć w pracy? opowiesz coś więcej o atmosferze? Ciekawi mnie czy jesteś tu aktualnie pracownikiem i co dokładnie należy do Twoich obowiązków. Idzie tu dobrze zarobić, bo dużo zarzutów dotyczy atmosfery?

@Sttp

Odpowiedź jest nieadekwatna do postawionego pytania. Paso-Trading Sp. z o.o. nie jest korporacją, a Dział HR tworzy aktualnie dwóch pracowników, przy czym Dyrektor Działu nie ukrywa swojej tożsamości na stronie internetowej przedsiębiorstwa, także nie jest to trudne, aby chociażby drogą dedukcji przypisać sobie autora i tak - też chętnie poznam człowieka, który prezentuje taki żal na forum GOWORK, jak rozumiem nie będąc pracownikiem firmy, także zachęcam do kontaktu. W zakładce kariera znajdzie Pan pełne dane kontaktowe - liczę na otwartość w drugą stronę. Na temat organizacji czasu mojej pracy, czy pracy mojego zespołu nie będę się wypowiadać, employer branding zewnętrzny, który sprowadza się chociażby do ustosunkowania się do tego rodzaju komentarzy jest jedną ze składowych, także z czystą przyjemnością oddaje się temu zajęciu. I tym miejscu postawię kropkę, licząc na bezpośrednią rozmowę. Pozdrawiam, Dyrektor ds. HR

Mariusz
@Sttp

Szczerze mówiąc, a obserwuje tą firmę od dłuższego czasu, jestem pewien jednego. Dział HR z ambicjami co najmniej jak Hutchinson, a rotacja jak podłej korporacji. Słabo moi drodzy, słabo.....Wizerunek jaki tworzycie, a co jest podparte komentarzami osób, mówi sam za siebie. Informacyjnie: Nie byłem, nie jestem i nie zamierzam być pracownikiem w Waszej firmie. Nie zaryzykował bym

@Mariusz

Dzień dobry, na temat rotacji już pisałam, sprowadzając ją do konkretnych liczb. Co do ambicji, tak - Dział HR mierzy wysoko, zresztą nie tylko ten dział. W zakresie rekrutacji - wolny rynek i wolne wybory, proces rekrutacji to zawsze proces dwustronny, wymagana jest wola dwóch stron, nigdy nic na siłę. Dział HR wzbudza duże emocje, ale wątek dotyka szerszych obszarów, zachęcam do kontaktu bezpośredniego we wskazanej uprzednio ścieżce komunikacji. Pozdrawiam, Dyrektor ds. HR

Dasch
@Paso-Trading Sp. z o.o.

Jesteście Państwo małą, dosyć śmieszną firemką, znajdującą się na za#upiu. Wasz kapitał zakładowy to jakieś grosze. ALE macie dyrektora ds HR, niczym spore korpo, zatrudniające 700 osób :D Wspaniały przerost formy nad treścią! Podobnie rzecz ma się z wypowiedziami dyrektora ds HR.

@Dasch

Dziękujemy za wszystkie komentarze ;) ! Miłego dnia ! Pozdrawiam, Dyrektor ds. HR

Omg

Patrząc na aktywność działu HR tej firmy już wiem, ze nigdy nie podjąłbym się choćby wysłania swoich dokumentów aplikacyjnych. Poziom arogancji działu HR sięga poziomu absurdu. Współczuje

@Omg

W moim odczuciu najłatwiej jest wyrażać anonimowe opinie, wielokrotnie krzywdzące, ale taka już jest ludzka natura. Pojęcie arogancji łączy w sobie przesadną pewność siebie, połączoną z brakiem szacunku i lekceważeniem drugiej strony. Jeżeli arogancją nazywamy odnoszenie się do opinii ferowanych na forum, uderzających w dobre imię firmy, to rzeczywiście dział HR jest wyjątkowo arogancki. Pozdrawiam ! Dział HR

Bolo
@Omg

I słusznie. Patrzyłem na mazowieckie i robiłem wywiad w aptekach. Rotacja w tej firmie jest tak duza ze apteki maja dość jak widza nowych z Paso.. Pracodawca kiepski ale na gorze pewnie nikt nic nie widzi bo tak wygodnie ????

@Bolo

Dzień dobry, wskaźnik rotacji w obszarze Działu Handlowego wynosi na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy 3,13 % - czy to tak dużo? Pozostawiam Pana opinii. Aktualnie poszukujemy Przedstawiciela Aptecznego na woj. mazowieckie, cieszę się że dokonał Pan uprzednio wywiadu wśród naszych klientów, gdyż proces rekrutacji jest procesem dwustronnym, a zadowolenie obu stron z dokonanego wyboru jest już początkiem sukcesu. W zakresie oceny pracodawcy, myślę że trudno wypowiadać się osobie, która nie jest ze struktury organizacyjnej i nie jest w stanie rozwinąć swojej myśli. Niemniej, tak jak wskazywaliśmy już wielokrotnie - każdy ma prawo do własnej oceny i własnych odczuć, a ile ludzi tyle opinii. Pozdrawiamy serdecznie ! Dział HR

Kamila
@Bolo

Aptekom robi to w ogóle jakąś różnicę kto z pracowników ich obsługuje? Tak w ogóle widzę, że wiesz coś na temat pracy. Orientujesz się ile na początek dla PH? Umowa o pracę czy 2b2?

Agata
@Bolo

Robiłeś ten wywiad jako pracownik czy kandydat? Ja szukam informacji na temat warunków zatrudnienia, ale ciężko cokolwiek znaleźć ponieważ strasznie tu dużo złośliwości. Może ktoś dać znać czy atmosfera w firmie jest lepsza niż to co tu można przeczytać? Będę wdzięczna za odpowiedź

A

Czy aktualnie poszukują państwo pracownika na pakownie na umowę ?

@A

Dzień dobry, aktualnie udało nam się zatrudnić wymaganą liczbę osób, niemniej jednak w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny, pod numer wskazany w ogłoszeniu. Zatrudnienie ma charakter tymczasowy, warunkowane jest natężeniem pracy, tym samym na dzień dzisiejszy nie zatrudniamy nowych osób, ale za tydzień sytuacja może ulec zmianie. Pozdrawiamy, Dział HR

Bambi

Dzień dobry, Jakimi autami jeżdżą obecnie przedstawiciele a jakimi kierownicy, czy auta są wyposażone w GPS, ile wizyt aptecznych musi wykonać przedstawiciel? Pozdrawiam

SS
@Bambi

Opel Astra. GPS oczywiście zamontowany i często kontrolowany. Nie polecam tej firmy za względu na ludzi pracujących w Pabianicach. Całe biuro do wymiany, kłótnie między nimi na porządku dziennym przez co cierpi teren. Więcej osób od zarządzania niż pracy.. HR tragedia. A produkt No cóż tania chińszczyzna.. Jak masz relacje to sprzedaż, jak nie, to ci podziękują. Czekam na szybkie odejscie, bo takiej żenady dawno nie widziałem. Załoga w terenie to albo (usunięte przez administratora) albo ludzie którzy czekają na swoj czas. Podobno ci lepsi już dawno odeszli albo zostali zwolnieni przez sławnego dyrektora AF ????

@SS

Szanowny Panie SS, bardzo dziękuję, że w imieniu moim oraz Zarządu dokonał Pan odpowiedzi na postawione uprzednio pytanie - doceniam, tym bardziej, że o 6:27 ludzie zwykle dosypiają lub szykują się do pracy, najwyraźniej dla Pana o tej godzinie priorytetem jest przegląd wiadomości na gowork - no cóż, każdy modeluje swój dzień jak chce :) Doceniam też fakt, że odpowiedź na pytanie została poszerzona o własne, subiektywne i niestety z mojego punktu wiedzenia bardzo niesprawiedliwe opinie, ale każdy ma do takich prawo. Pozwolę się jednak pokrótce do nich odnieść - wyposażenie samochodu w system GPS w obecnych czasach nie stanowi chyba dla nikogo zaskoczenia, praca jest wykonywania zadaniowo, zatem pracodawca powierzając narzędzie pracy w celach służbowych potrzebuje sprawować na nim pewien nadzór. W tym miejscu jednak rzeczywistość została mocno zakrzywiona, ponieważ osoby odpowiedzialne za obsługę platformy GPS nie śledzą każdego ruchu użytkowników samochodów, a ponadto nawet jeżeli dochodzi do weryfikacji tras, pod kątem rozliczeń paliwa to nikt nie ma z tym problemu, gdy tylko postępuje uczciwie. Po drugie, proszę o przykłady tych kłótni, które mają wpływ na pracę innych. W każdej firmie i w każdym zespole między ludźmi dochodzi do wymiany zdań - mniej bądź bardziej konstruktywnych, ale nie nazywałabym tego kłótnią, słowo zdecydowanie na wyrost. Podoba mi się też sformułowanie "HR tragedia" - jest takie głębokie, przy czym nic z tego nie wynika, proszę rozwinąć myśl - chętnie w ramach autorefleksji pochylę się nad działaniami własnymi i osób zatrudnionych w tym dziale. Co do produktu, pozostawię to bez większego komentarza - nie jest tajemnicą iż w wielu produktach występujemy jako producent, a wielu jako dystrybutor czy importer, natomiast na temat "taniości" zakupu owych produktów osoba piastująca stanowisko przedstawiciela nie posiada pełnej wiedzy, także komentarz nie na miejscu. Idąc dalej - przedstawiciele mają postawione cele sprzedażowe, ale nie mają narzuconych środków ich realizacji, nie opieramy biznesu na relacjach, tylko na kompetencjach m.in. sprzedażowych, jeżeli ktoś tego nie rozumie to najwyraźniej nie dorósł jeszcze do realizacji takich celów. I finalnie odnosząc się do wisienki na torcie dot. szybkiego odejścia, po zapoznaniu się z tym komentarzem czekam na owe odejście równie szybko jak Pan, gdyż nie chciałabym mieć przeświadczenia, że w strukturze jest osoba, która jest tak bardzo niezadowolona ze swojego miejsca pracy - z narzędzi pracy, produktu, współpracy z innymi - w tym ze współpracy z HR i Dyrektorem Handlowym. W świetle prawa żyjemy w wolnym kraju i nikt nikogo do niczego nie zmusza, przynajmniej w kontekście wyboru pracodawcy. Śmiem jednak twierdzić, że komentarz nie wyszedł spod palca osoby aktualnie zatrudnionej, lecz tej która pracę utraciła - przypuszczam, iż na skutek oświadczenia złożonego z naszej woli i takiej, która nie znalazła dotąd nowego zatrudnienia, z którego mogłaby się w pełni cieszyć. Pozdrawiam serdecznie, Tragiczny Dział HR !

Bambi
@Paso-Trading Sp. z o.o.

Sposób Państwa wypowiedzi, zarówno stylistyczny jak i merytoryczny niezbyt dobrze świadczy o firmie. Z wypowiedzi wynika, że napisała go osoba chyba niezbyt jeszcze doświadczona. Nie dziwią mnie w takim razie negatywne opinie PH o dziale HR bo buta wyziewająca z tych odpowiedzi jest porażająca.

@Bambi

Myślę, że dalsza korespondencja, niestety nic niewnosząca, merytorycznie nie ma sensu. Nie będę prostować aspektu przeświadczenia dot. stylityki ,merytoryki i mojego doświadczenia. Zamykam wątek przez pryzmat oszędności czasu, ale chętnie porozmawiam bezpośrednio z każdą osobą, która ma zastrzeżenia do pracy HR. Mimo tylu gorzkich słów, które na tym forum są kierowane pod adresem firmy, w tym HR - nie umniejeszam naszym sukcesom. Pozdrawiam, Dyrektor ds. HR

tadeusz

Branie odpowiedzialności za błędy innych i narażanie własnego zdrowia za co nikt ci nie zapłaci, a czas ucieka

@tadeusz

Dzień dobry, czy można prosić o rozwinięcie myśli? Przedsiębiorstwo nie prowadzi działalności w obszarze, który wymaga pracy w warunkach szczególnie szkodliwych, uciążliwych czy niebezpiecznych. W poszczególnych działach odbywają się audyty warunków pracy, z częstotliwością warunkowaną przepisami prawa i jak dotąd w żadnym z nich nie padło wskazanie, iż którykolwiek pracownik naraża swoje zdrowie lub życie w trakcie realizacji przypisanych zadań. A co do upływającego czasu - owszem, ale nie jest szczególnie odkrywcze stwierdzenie bowiem już w starożytnej Grecji ktoś to jasno określił. Pozdrawiamy, Zespół Paso-Trading Sp. z o.o.

Nie polecam tej firmy. Dział HR pozostawia wiele do życzenia, nie respektuje w żaden sposób pracowników ani ich próśb. Firma działa tylko na swoją korzyść, zero elastyczności, zero zrozumienia. Mała polska firma, w której wyzysk jest codziennością. Atmosfera dla nowej osoby - tragiczna.

@Anna

Dzień dobry, jako osoba reprezentująca Dział HR bardzo proszę o rozwinięcie sformułowania " Dział HR pozostawia wiele do życzenia, nie respektuje w żaden sposób pracowników oraz ich próśb". Ubolewam nad tym, że jest odwaga do wyrażania takich opinii, ale jedynie anonimowo, pod osłoną innych imion czy nicków. W każdej firmie obowiązują standardy pracy oraz wartości, które składają się na kulturę organizacyjną. Firma wykazuje bardzo dużo zrozumienia i elastyczności wobec pracowników, niemniej jednak być może odmiennie rozumiemy pojęcia "elastyczność" lub "zrozumienie". Proszę sprowadzić wypowiedź do konkretnych przykładów braku zrozumienia i elastyczności wówczas będziemy w stanie się do tego odnieść. Opinia na takim poziomie ogólności stanowi jedynie subiektywne odczucie autora/ autorki, którego/której, jak się domyślam, interes czy wola nie została spełniona bądź stanowi po prostu sztuczny komentarz podbijający ruch na stronie. Pozdrawiam, Dział HR

Dzień dobry proszę o informację jak wygląda sytuacja w firmie, czy są realizowane plany? Jakie narzędzia oferuje firma czy atmosfera jest ok?

@Michał

Dzień dobry, najbardziej zasadnym będzie jeżeli na tak postawione pytania odpowie sam pracodawca. Odpowiedzi będą jednak na takim poziomie ogólności na jakim sformułowano niektóre zapytania. A mianowicie - firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz stabilność finansową, o ile do tego sprowadzało się pytanie. Czy są realizowane plany? I tak i nie, wszystko zależy bowiem od pracowników i uwarunkowań rynkowych, także są osoby które pracy realizują miesiąc do miesiąca i tacy, którym niekiedy zabraknie kilku punktów procentowych. Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska, zbyt ogólne pytanie. Atmosfera w naszym odczuciu jest właściwa i sprzyjająca współpracy, ale to zawsze pozostaje w gestii subiektywnych odczuć. Pozdrawiamy! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Paso-Trading Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Paso-Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paso-Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paso-Trading Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paso-Trading Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Paso-Trading Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paso-Trading Sp. z o.o.