Paso-Trading Sp. z o.o.

Opinie o Paso-Trading Sp. z o.o.

Chwilowa

Witam pracowałam chwilę w tej firmie i coś mogę powiedzieć ??? Amatorka są równi i równiejsi głodowa pensja bo nawet za biurko zabierają pieniążki pracowałam krótko ale takiego czegoś w życiu nie widziałam telefony do dzwonienia to początki ery telefonu komórkowej na wszystkim oszczędzają a wymagają nie wiadomo czego zero wsparcia brak szkoleń i nie wspomnę o rządzącym dyrektorze który sam nie wie czego chce mydli oczy obiecuje a słowa nie dotrzymuje nie polecam nikomu bo brak wyników po 2 miesiącach i dziękują za współpracę nie za pracę bo jesteś na działalności albo umowie zleceniu zerowy Socjal (darmowa kawa herbata i cukier) omijać szerokim łukiem

życie pabianic

STANOWISKO: Pracownik biurowy Opis stanowiska: •koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji •wykonywanie prac administracyjnych •współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych •zaopatrywanie biura w artykuły niezbędne do jego funkcjonowania, zarządzanie zakupami biurowymi; •Przygotowywanie prezentacji, materiałów reklamowych, wydruk wizytówek, blankietów, katalogów; •koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej Wymagania: •Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wyższe) •Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku •Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office •Znajomość zasad obiegu korespondencji i jej archiwizacji •Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętności planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji •Umiejętność pracy w zespole •Umiejętności komunikacyjnych •Wysokiej kultury osobistej •umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu; •prawo jazdy kat. B- mile widziane Oferujemy: •Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę •Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji •Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę •Możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny •Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji Ogłoszenie z portalu internetowego w stylu Paso - Trading.Szkoda tylko że nie został podany mail gdzie można wyslać aplikację :) czyżby dyrektor płacił za każdy znak i uznał że będzie za drogo i ludzie sie domyślą gdzie wysłać cv? :)

asa
@życie pabianic

rzeczywiście xD

Luidzi

Trudno uwierzyć w niektóre opinie. Firma to dobry pracodawca i zastanawiam sie gdzie leży prawda?

PrzedstawiciELKA

cześć.Pracowałam w PASO ok. pół roku i stałam się ofiarą polityki tej firmy. Samo zwolnienie tak jak ktoś wcześniej wspominał z dnia na dzień.Dostałam telefon od dyrektora żebym przyjechała do firmy coś ustalić po czym pan dyrektor dał mi papiery odnośnie wypowiedzenia. Było mi bardzo przykro jak mnie potraktowano i gdyby nie osoba z firmy to zostałabym na lodzie i nawet nie miałabym jak pojechać na dworzec. Produktów w moim województwie niikt nie chciał ze względu na ceny i brak promocji gdzie ciągle zgłaszałam to dyrektorowi i kierowniczce regionalnej ale nic z tego sobie nie robili twierdząc cytuje "masz bogate województwo to wciskaj przede wszystkim plastry". Sama kierowniczka bardzo wporzadku , była mila itp, czesto zaczynałyśmy od kawki w MC Donald gdzie troche siedziałyśmy a potem jechałyśmy we dwie do aptek. Zdziwiło mnie troche to że w momencie kiedy mogłaby pomoc w kwestii cen itp bo jako kierownik ma takie uprawienia to nie robiła tego. Później miałam jeszczze na jej prośbę wpadkę z kliniką w Sochaczewie ale to już nie bede o tym pisała. O autach nawet nie chce sie wypowiadać bo szefowie aptek śmiali sie ze mnie że takie marne samochody mamy i w dodatku z kratkami gdzie tego już sie nie uświadcza. W dodatku za ten samochód (wynajem)musialam płacić 150zł + vat miesiecznie ! Odejmowali mi tą wartość od faktury. Śmieszna złodziejska działalność gospodarcza. NIE POLECAM!!!!

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa telefoniczna (1 etap) , rozmowa kwalifikacyjna (2 etap) w siedzibie firmy

Ogólnikowe pytania. Największy nacisk na założenie DG.

Witam serdecznie. Sytuacja w firmie nie jest najlepsza a wiąże sie to z decyzjami niektórych osób. Dział cc to już chyba już prawie nie istnieje (chociaż nowa kierowniczka mydli oczy zarządowi ale jej też niedługo nie będzie znając zycie). Rotacja pracowników i brak ich kompetencji przeraża,ja też niestety straciłam pracę ze wzgledu na brak sprzedaży i standardowo wine za taka sytuację ponosi pracownik najniższego stopnia a wielcy kierownicy zarabiają po 7,10 czy 12 tysięcy. Polecam ale na trochę bo potem i tak wyrzucą

jadzia

Cześć. Pracowałam w paso dość długo jak na tą firmę bo około 2 lat. Byłam odpowiedzialna za dość ważne rzeczy w firmie. Sama atmosfera super,dziewczyny z którymi pracowałam bardzo wporzadku i zawsze pomocne jeśli czegoś nie wiedziałam. Na minus zachowanie dyrektora który często nie wiedzac w czym tkwi problem wpadał z awantura i krzyczał na wszystkich dookoła. Po czym okazało się ze problem tkwił gdzie indziej i nigdy nawet nie przeprosił za swoje zachowanie. No cóż taki moze juz jest. Polecam wszystkim na zdobycie doświadczenia i pozdrawiam miłych ludzi z PASO !

PHA

Dzień dobry. Pracowałem w firmie paso na stanowisku przedstawiciela aptecznego. Nawiązując do wczesniejszych postów mogę sie zgodzić z kilkoma rzeczami - zbyt mała płaca na pracę jaką sie wykonuje,zatrudnienie na działalności (akurat mnie to nie dotkneło bo odszedłem tuz przed końcem "małego zusu" ale podejrzewam że nie dostałbym wyrównania) gdzie pracodawca ma gdzieś to że po dwóch latach musisz juz płacic nie 500 a 1200zł zusu. Sama praca bardzo fajna choć nie łatwa jako przedstawiciel w tej branzy gdyz opatrunki to drobnica i średnio chce sie farmaceutom rozmawiac na ten temat. Jeśli chodzi o auta to corsy z kratką gdzie już raczej nigdzie sie takimi samochodami nie jeździ. Po prostu są mało eleganckie bo jesli chodzi o samą jazde to bardzo fajnie sie jeździło. Problemem w firmie sa też "rowni i równiejsi" co niestety ale widac. Sama kasa - no bez szału na FV dostać 5tys i odjać z tego zus,księgową i wypozyczenie auta (sic!). No ale nie ma dramatu. Ja odszedłem ze względu na propozycje normalnej umowy i lepszych pieniędzy. Polecam tą firmę bo można sie naprawdę duzo naauczyć jednak polityka firmy jest taka że wola zmienić człowieka niz dorzucić mu pieniędzy. Polecam aby zdobyć doświadczenie i szukać szczescia gdzie indziej.

maki

Witam serdecznie. Pracowałem w firmie PASO i muszę przyznać że sama praca super. Ludzie mili i dobrze współpracujący,każdy dział ma kompetentne osoby które nimi kierują. Bardzo dużo można było się nauczyć i dzięki pracy w tej firmie nie miałem żadnego problemu ze zmiana pracy. Jedyny według mnie problem w tej firmie to brak szacunku dyrektora do ludzi pracujących uczciwie i rzetelnie na "cześć i chwałę" PASO. Do tego śmieszne pieniądze jak na stanowiska zajmowane i zakres obowiązków oraz dodatkowo śmieszna forma zatrudnienia - umowy o pracę tylko dla wybranych (reszta umowa zlecenie lub własna działalność gospodarcza). Podsumowując polecam tą firmę ale po to aby popracować i zdobyć doświadczenie i zmienić pracę na lepszą bo na awans , podwyżkę zarobków (bo o podwyżkę obowiązków nie ma co się martwić ;) ) i rozwój w tej firmie nie ma żadnych szans a szkoda bo praca naprawdę ciekawa i dająca duże mozliwości nauki. Polecam na start - na każdym stanowisku.

Paulina

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w firmie? Ostatnimi czasu dyskusja nie jest zbyt żywa, więc użytkownikom forum, którzy szukają aktualnych ofert pracy na pewno potrzebne są bieżące informacje. Aktualnie nie widać ofert pracy na stronie internetowej firmy, ani w sieci. Czy do końca tego roku istnieje szansa na zmianę tego stanu rzeczy?

Paulina

Ostatnio pojawiły się nowe oferty pracy. Poszukiwane osoby na stanowisko Przedstawiciel Apteczny. Ofertę znajdziecie na jednym z portali ogłoszeniowych :)

Paso-trading SP. z o.o.

Zarząd PASO – TRADING sp. z o.o. oświadcza, iż wyżej podane informacje przez użytkownika o pseudonimie agata są nieprawdziwe, obraźliwe i naruszają dobra osobiste Spółki, które pozostają pod ochroną prawa cywilnego. Ponadto dana osoba dopuściła się pomówienia osób prowadzących rekrutację o przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. W związku z powyższym Zarząd Spółki w najbliższym czasie podejmie kroki prawne przeciwko danej osobie.

Paulina

@agata, mam nadzieję, że nie mówisz do końca poważnie, jednak gdyby taka sytuacja się rzeczywiście pojawiła to najlepiej to zgłosić.

Paulina

@agata, dobrze, że o tym piszesz :) Udało się dostać pracę?

agata

JA też byłam na rozmowie ostatnio. W firmie pracuje bardzo młody zespól. Infromacje zwrotna dostalam tak jak bylo ustalone na rozmowie.

Paulina

@tomasz, bardzo ceni się to, że firma przesyła informację zwrotną! Szkoda, że nie wyszło. Może spróbuj aplikować jeszcze w późniejszym czasie? ;)

Avensis

Ok dostałem po czasie info zwrotne, zwracam honor, mimo to nadal niewiele dowiedziałem się o firmie, mimo bycia na II etapie rekrutacji.

tomasz

Ja miałem tylko rozmowę telefoniczną. na kolejny etap nie zostałem zaproszony, szkoda ale w sumie opinie o firmie są różne więc może i dobrze się stało. Informację zwrotną dostałem tak jak było ustalone.

Przedstawiciel

Ja na rozmowie byłem ok mc temu. Firma wydaje się ok młody zespół. Pracy nie dostałem ale informacja zwrotna była.

Aramgazam

Ja miałem podobnie z rozmową tj niewiele się dowiedziałem, zrobiłem sobie wycieczkę, ale mnie poinformowali o odmowie, tyle że dużo później niż obiecywali - może i do Ciebie Avensis się jeszcze odezwą? Pewnie jednak ktos czyta te wypociny i wyciąga wnioski, bo ja swoją odpowiedź dostałem przed chwilą, pewnie zabawny zbieg okoliczności ;).

Avensis

Bierze człowiek udział w rekrutacji, dzwonią raz, drugi, wypytują itp. Jedzie człowiek przez pół Polski na rozmowę do nich w firmie (więc dzień pracy w plecy, kilkaset km do zrobienia, więc kosztuje to trochę), odbywa się rozmowa, pytania nawet OK, ale trochę ogólnikowo, a potem cisza, mimo że podobno jest się już po pierwszym odsiewie. Trochę bez szacunku, mówią że powiedzą co i jak w ciągu 3-5 dni, nawet w przypadku odmowy. Jak firma szuka pracownika pracującego 300km od siedziby i nie ma kasy na to, by wysłać tam na jeden dzień swojego pracownika by przemaglował parę osób pod rząd, a zamiast tego rozmowa jest między jedną gonitwą pracowników a drugą, to słabo. Konkretów brak, nie dowiedziałem ile się zarabia, czy można i na jakich zasadach używać auta do celów prywatnych (mam się dowiedzieć potem), pytania branżowe typu budżety, dystrybucja itp trochę ogólnikowo. Podejrzewam, że spora tam rotacja, choć to moje przypuszczenia. Aha, CV mam bardzo dobre, więc nie jestem z pierwszej łapanki :) tylko nie proponuję, że będę pracował za 2000 na fakturze. Głupio tylko, jak wiesz że wypadłeś świetnie, dostajesz ofertę od kogoś innego i przekładasz decyzję, bo czekasz na inną firmę, która siedzi cicho. Na następne ogłoszenia nie będę wysyłał aplikacji, Pabianice nie są tak atrakcyjne, bym jeździł na wycieczki powodzenia innym, ja już znalazłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Paso-Trading Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Paso-Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paso-Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paso-Trading Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paso-Trading Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Paso-Trading Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paso-Trading Sp. z o.o.