Opinie o Tablitek Pro w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tablitek Pro. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tablitek Pro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tablitek Pro w Rzeszów

Pola Nowy wpis

Opowiedziałby ktoś jak wygląda proces szkolenia nowej osoby?

skitels Nowy wpis

kiepska jakoś usług. dziwie się, że funkcjonują jeszcze na rynku.

Marcin - Tablitek PRO Nowy wpis
@skitels

Można konkretnie, bo do tej pory nikt się nie skarżył ? Prowadzimy politykę dobrej jakości więc jeśli ktoś byłby niezadowolony z pewnością staralibyśmy się go usatysfakcjonować.

ALZ Nowy wpis

studia są ważne ale nie najistotniejsze. Proszę o informację gdzie kolokwiek ktokolwiek się przemieści. Będę w tym roku jakieś rekrutacje ? 3 już przeżyłem rekrutacji i na żadnej niestety zero pozystywów. - może coś więcej wyjaśnić. Będęwdzięćzny za wszelkie info.

Marcin - Tablitek PRO

Witam serdecznie. Firma Tablitek PRO zwykle przyjmuje stażystów na drukarnie wielkoformatową (druk billboardów, banerów, siatek reklamowych, naklejek, plakatów), wycinanie i grawerowanie tworzyw, metalu, drewna, sklejki itp., znakowanie laserowe , wykonywanie projektów graficznych, haft komputerowy, tłoczenie blachy. Prace ręczne: wykonywanie szyldów, napisów na elewację, również podświetlanych liter blokowych, kasetonów reklamowych, oklejanie samochodów i autobusów. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to zapewnia je Urząd Pracy i tam trzeba pytać o szczegóły. Można też pytać w firmach świadczących usługi szkoleniowe dla bezrobotnych. Czasem taka firma posiada dofinansowanie z UE na zorganizowanie stażu. Do nas oczywiście można przyjść porozmawiać o wolnych miejscach dla stażystów.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tablitek Pro? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Marcin - Tablitek PRO

Chciałbym rozwiać Państwa wątpliwości. Przy ul.gen. Maczka 12 w budynku parterowym (naprzeciw Alimy Gerber) mieści się firma Tablitek PRO. Firma ta zajmuje się reklamą wizualną, oznakowaniem, pieczątkami, haftem, wycinaniem i grawerowaniem laserowym, drukiem wielkoformatowym i poligrafią. Wszystkie te usługi świadczy na wysokim poziomie i terminowo. Jeśli chodzi o komentarz dotyczący standardu budynku, to jest on wystarczający do prowadzenia takiej działalności. Bardziej liczy się doświadczenie i zaangażowanie pracowników, którzy tam pracują. W obecnych czasach ciężko jest utrzymać szklany biurowiec, który i tak jest w tej branży niefunkcjonalny. Jeśli chodzi o rekrutację nowych pracowników. Zatrudniamy nowe osoby, o ile jest taka potrzeba. Zdarza się to dosyć rzadko, ponieważ szanujemy pracowników i jeśli ktoś się sprawdzi, pracuje u nas kilka lat. Chętnie przyjmujemy stażystów i praktykantów. Ogłoszenia o wolnych miejscach pracy zamieszczamy na portalach ogłoszeniowych (rzeszowiak, olx). Dane kontaktowe do firmy dostępne są na naszej stronie internetowej www.tablitek-pro.pl w dziale kontakt. Przy ulicy Żółkiewskiego mieści się firma PPUH Tablitek produkująca tablice rejestracyjne dla urzędów.

jola66

Moim zdaniem firma jest godna polecenia. Pomyliłam się i podałam złe dane do pieczątki. Dostałam bardzo duży rabat na zrobienie poprawionej treści, którą używam już 2 lata i jeszcze działa i wygląda jak nowa. Dziękuję:)

rozczarowany klijent

Z tą solidnością to różnie bywa. Zamawiałem tam różne rzeczy i rewelacji nie było. Osobiście nie polecam.

konkurencja2

...a potem konkurencja i tak idzie z tym do tabliteku, bo nikt inny tego nie zrobi ;) Przynajmniej porządnie płacą i dotrzymują terminów. Solidna firma.

konkurencja

kto zna firmy reklamowe w rzeszowie wie co tak naprawdę ta firma jest warta... i idzie do konkurencji.

do monia: skoro tak piszesz to dlaczego już tam nie pracujesz:)

Zostaw merytoryczną opinię o Tablitek Pro - Rzeszów

Tablitek Pro
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. gen. Stanisława Maczka 12
    35-234 Rzeszów